Nowy Ambasador MightyTips – The Hurricane

Jakub Wasko

Jakub Wasko

ambasador podglądu

Nasz zespół z dumą ogłasza, że w narożniku MightyTips stanął nowy zawodnik, który niejednokrotnie toczył zacięte boje na światowych i europejskich ringach.

Jesteśmy podekscytowani, mogąc powitać na naszym pokładzie Jevgenijsa "The Hurricane" Aleksejevsa – utalentowanego Łotewskiego wojownika z niesamowitym, do tej pory niezakłóconym porażką, rekordem 13-0. Zawodnik jest znany z niesamowicie szybkich rąk przy zachowaniu dużej siły uderzenia.

Jako przedsiębiorstwo ukierunkowane na różnego rodzaju dyscypliny sportowe (w tym boks i MMA bukmacherzy), pragniemy pomagać sportowcom osiągać kolejne cele i mamy nadzieję, że nasza współpraca z The Hurricane pomoże mu wznieść się jeszcze bardziej w swojej drodze na szczyt i umożliwi mu podwyższanie już i tak imponującego rekordu jego profesjonalnej kariery sportowej. Jednocześnie mamy nadzieję zwiększyć świadomość fanów boksu, że MightyTips to miejsce, w którym można znaleźć najlepsze strony i aplikacje mobilne do typowania zakładów bokserskich.

Nasz nowy ambasador już w następnym tygodniu podejmie rękawice i stoczy bój z francuzem Dmitriem Trenelem o rekordzie 9-3-0. Walka odbędzie się już 5 sierpnia w Holiday World Resort, znajdującym się w hiszpańskim mieście Benalmadena. Głównym wydarzeniem gali będzie pojedynek: podwójnego hiszpańskiego mistrza wagi lekkiej – Samuela Molina z Ignacio Mendozą (rekord (44-14-3).

Przeczytaj nasz wywiad z tym perspektywicznym łotewskim  zawodnikiem i dowiedz się więcej o jego ścieżce podboju Europy Wschodniej.

Kim jest The Hurricane?

Kim jest The Hurricane

Data urodzenia: 6 lipca 1993 roku na w Łotwie.

Wzrost: 182 cm.

Rekord na profesjonalnych ringach: 13 zwycięstw, 0 remisów, 0 porażek.

Współczynnik nokautów: 53,85%.

Postawa: Ortodoksyjna

Osiągnięcia na arenie międzynarodowej: Mistrz Świata Kick-boxingu z 2007 roku, Mistrz Europy Kickboxingu z 2008 roku, Mistrz Baltic K-1 z 2010 roku, Mistrz Europy Muaythai z 2011 roku, Mistrz Europy Professional K-1 z 2015 roku.

Uważa, że ma walkę we krwi, a pierwsze boje zaczął toczyć już w wieku sześciu lat. Jednak w walce nie używał pięści, a nóg. Opowiedział nam o tym, jak zaszczepiono w nim miłość do sportów walki:

„Ojciec zabrał mnie na zajęcia z Taekwondo i natychmiast je pokochałem. Liczne godziny spędzone na treningu i nauce zaowocowały czarnym pasem. Od tego momentu wielokrotnie sięgałem po mistrzostwo Łotwy, krajów Bałtyckich oraz Europy”.

Po wspięciu się na szczyty rankingów Taekwondo Jevgenijs zajął się kick-boxingiem, gdzie jego talent nieustannie się rozwijał, osiągając kolejne kamienie milowe.

„W wieku 13 lat zacząłem startować na zasadach kick-boxingu i nie przestawałem przeć do przodu. Po około roku udało mi się stoczyć siedem walk jednego dnia i zostałem Mistrzem Świata na zawodach we Włoszech. Kiedy miałem 15 lat sięgnąłem po Mistrzostwo Europy.”

Niesamowicie dynamiczny rozwój kariery stanął pod znakiem zapytania, kiedy w 2015 roku, po 17 sekundach walki złamał nogę. W ułamku sekundy jego obiecująca kariera została przerwana w drastyczny sposób.

Kariera Bokserska The Hurricane

Kariera Bokserska The Hurricane

Jevgenijs wytrzymał zaledwie miesiąc bez treningu, kiedy to zagrywał się w Wiedźmina 3, po czym jego niecierpliwa natura kazała mu porzucić kule i udać się na salę treningową. Ze względu na swoją kontuzję, zamienił kopnięcia na uderzenia, które musiały znosić wyładowania frustracji wywołanej jego stanem zdrowia. Nie minęło wiele czasu, zanim mógł ponownie zaprezentować swoje umiejętności, ale w jego sercu nadal był kick-boxing.

„Minęło pół roku po odniesieniu kontuzji i zaproponowano mi walkę bokserską na hali w Rydze. W tym czasie miałem już na swoim koncie dwa zwycięstwa, ale nawet nie myślałem o zostaniu zawodowym bokserem. Nadal chciałem wrócić do kick-boxingu”.

Zwrócił się o pomoc do łotewskiej gwiazdy wagi junior ciężkiej – Mairisa Briedisa, który zgodził się na sparingi, mające pomóc w przygotowaniach do walki oraz zdobyć niezbędne doświadczenie z jego bardzo dobrymi warunkami fizycznymi, które mogły okazać się kluczowe dla jego wchodzącej kariery bokserskiej.

Jak szybko się okazało, ciężka praca popłaciła i do tej pory Jevgenijs pozostaje niepokonany w boksie.

Śledź boksera @ealekseev na Instagramie i Youtube po najnowsze aktualizacje dotyczące jego kariery. W sprawach biznesowych skontaktuj się z jego menedżerem pod adresem maria.gritsak@mightytips.com.

Czym zajmujemy się w MightyTips

Nieustannie pracujemy nad dostarczaniem dogłębnych analiz sportowych i porad dotyczących obstawiania zakładów bukmacherskich oraz tworzeniu rzetelnych recenzji dla ponad 1,3 milionów czytelników, umożliwiając im osiągać jak najlepsze wyniki u bukmacherów.

Obejmuje to wyjaśnienia, jak działają poszczególne bonusy na portalach z zakładami sportowymi, wyróżnienie najlepszych aplikacji na rynku, czy szczegółowe przedstawienie konkretnych wydarzeń sportowych.

Zapewniamy także informacje o najlepszych dostawcach zakładów sportowych dla różnych dyscyplin sportowych oraz opisujemy ogólne możliwości portali tego typu jak zakłady na żywo, bitcoin bukmacherzy, typy o wysokie stawki, a to wszystko całkowicie za darmo. Chcesz postawić większy zakład bokserski związany z naszym ambasadorem? Sprawdź recenzje bukmacherów. Poddajemy ocenie wszystko – bonusy bez depozytu, marża, a nawet bankowość.