Najlepsi bukmacherzy z Dotpay

Zaktualizowano:

Istnieje wiele metod płatniczych, za pomocą których szybko i wygodnie zajmiemy się opłatami przez internet. Dla wielu osób pośrednicy, tacy jak Dotpay, są bezpieczną alternatywą dla załatwiania spraw takich jak doładowywanie swoich kont u bukmacherów online. Nie ma czemu się dziwić – nie wszyscy czują się pewnie podając szczegóły swojej karty kredytowej bezpośrednio na stronie internetowej bukmachera czy kasyna.

Lista zakładów bukmacherskich z Dotpay

Znaleziono: 1 Bukmacherzy

 1. 1

  PZbuk

  Ocena: 7.9/10

  • Rozbudowane statystyki
  • Świetny program lojalnościowy
  • Wiele sportów wirtualnych
  • Mobilna transmisja NBA

Jak wyglądają płatności z Dotpay?

Wpłata środków na konto u bukmachera z Dotpay jest banalnie prosta.

 1. Najpierw oczywiście trzeba się zalogować u wybranego bukmachera.
  Dotpay-logowanie-600x600sa
 2. Potem, po wybraniu kwoty wpłaty w aplikacji lub na stronie internetowej, zaznacz “Dotpay” jako preferowaną metodę płatności. Niektóre witryny zapamiętają twój wybór, w przypadku innych będziesz musiał wybierać formę transakcji za każdym razem. Jeżeli przysługuje ci bonus, i chciałbyś go zrealizować, powinieneś mieć taką możliwość przy wyborze sposobu płatności. Zostaniesz przekierowany na stronę Dotpay, gdzie będziesz musiał zaakceptować warunki regulaminu oraz zgodzić się na przetwarzanie danych osobowych.
  Dotpay_3-600x600sa
 3. System zapyta cię o metodę płatności. Jest ich wiele, ale i tak warto upewnić się, że Dotpay obsługuje twój bank lub inną formę transakcji. Informacje na ten temat znajdziesz niżej w tym artykule. Następnie uważnie uzupełnij dane płatności, po czym sfinalizuj przelew. (Większość banków wymaga potwierdzenia transakcji na swojej stronie internetowej, aplikacji mobilnej lub poprzez wpisanie hasła wysłanego do ciebie SMSem. )
  Dotpay-metody-platnosci-600x600sa

Czy Dotpay jest bezpieczną formą płatności?

Legalne zakłady bukmacherskie z Dotpay zostały wymienione na początku tego artykułu. Jeżeli znajdziesz inną witrynę oferującą zakłady sportowe i możliwość płacenia za pośrednictwem tego systemu, powinieneś mieć się na baczności. W ostatnim roku w polskim internecie rozpętała się prawdziwa burza na ten temat. Powodem było wykrycie kreatywnych metod złodziei, którzy zakładali witryny podszywające się pod najpopularniejszych pośredników płatniczych. Za ich pomocą zdobywali dane osobowe oraz informacje finansowe osób, które myślały, że korzystają z oficjalnych kanałów realizujących transakcje. Aby uniknąć podobnych sytuacji, powinieneś zawsze sprawdzać certyfikaty oraz informacje ratyfikujące witrynę. Znajdują się one zazwyczaj na samym dole strony.

Gdy lubisz płacić z DotPay, bukmacher wyjdzie Ci naprzeciw i da możliwość wpłat i wypłat takich, jakie chcesz.

Sama firma Dotpay jest w stu procentach legalnym przedsiębiorstwem, certyfikowanym przez Ministerstwo Finansów. Podlega pod rozporządzenia Komisji Nadzoru Finansowego, co oznacza, że może zostać zablokowany na polskim rynku, jeżeli nie podporządkuje się zasadom dotyczącym zabezpieczenia transakcji i ochrony danych osobowych klienta.

Od strony technicznej, Dotpay korzysta z najlepszych dostępnych narzędzi, aby chronić twoje pieniądze oraz dane osobowe. Wymogi kart płatniczych Visa, Mastercard, American Express i Discover narzuciły korzystanie z certyfikatu PCI DSS – najwyższego standardu ochrony danych finansowych. Dotpay również używa Thawte Web Serwer, który zapewnia szyfrowanie SSL i 256-bitowe kodowanie. Dzięki temu, niemożliwe jest przechwycenie i odczytanie przesyłanych informacji przez osoby trzecie.

Czy Dotpay jest bezpieczną formą płatności?
Bukmacher SSL SafeCharge Weryfikacja przed wypłatą Pomoc 24/7
Tak Nie Nie Nie
Tak Tak Nie Tak
Tak Nie Nie Tak
Tak Nie Tak Tak
Tak Nie Nie Nie

Najlepsze zakłady bukmacherskie z Dotpay - LVbet

Spółka założona w 2016 roku z siedzibą w Katowicach. Oferuje szeroki zakres zakładów – od tych dotyczących sportu, e-sportu, po te dotyczące polityki, przyznawania nagród nobla itd. Ogromna różnorodność tego bukmachera sprawia, że każdy znajdzie tam coś dla siebie.

LVBET

Płatność z Dotpay na LVBet jest prosta - wystarczy wybrać tę opcję podczas finalizowania zakupu, następnie, po przeniesieniu na stronę Dotpay, wybrać formę płatności i gotowe! Sfinalizuj transakcję na stronie twojego banku lub e-portfela.
żeby zagrać Opinia

18+ Zgodność z Regulaminem, BeGambleAware.org

Platnosci-Dotpay-w-LVBet-384x999w

Najlepsze zakłady bukmacherskie z Dotpay - Totolotek

ZALETY / WADY BUKMACHERÓW Z DOTPAY

Zakłady bukmacherskie online obsługują niezliczoną ilość transakcji każdego dnia. Każdy z graczy domaga się, aby ich pieniądze trafiły na jego wirtualne konto jak najszybciej. Nic w tym dziwnego – w końcu tak naprawdę powierzyli je komuś innemu. Aby przyspieszyć ten proces, wielu bukmacherów decyduje się na zainstalowanie systemu błyskawicznych przelewów, takich jak Dotpay.

Sprawdzają się one szczególnie dobrze w przypadku zakładów LIVE, czyli obstawiania zawodów sportowych, które rozgrywane są na żywo, w przeciwieństwie do typowania wyników przed rozpoczęciem meczu. Możliwa jest sytuacja, w której chcesz postawić pieniądze na aktualnie rozgrywane wydarzenie, ale twoje konto u bukmachera jest puste. Jeśli zdecydowałbyś się na tradycyjny przelew bankowy, pieniądze mogłyby dotrzeć na twoje konto już po zakończeniu spotkania. Grając u bukmachera z Dotpay unikniesz podobnych niedogodności, ponieważ środki uzupełniane są błyskawicznie.

Bukmacherzy DotPay lubią, co wyraźnie widać w ich ofercie, ale dla graczy jest to tylko na plus.

Kolejnym atutem tego systemu płatniczego jest niezliczona ilość obsługiwanych metod płatności. W Dotpay znajdziesz wszystko, od kart kredytowych i debetowych, przez banki oraz e-portfele typu Masterpass czy Cinkciarz Pay.

Cieszy również fakt, że coraz więcej polskich bukmacherów zaczyna współpracę z Dotpay. Wiele internetowych sposobów przeprowadzania transakcji ma to do siebie, że nie są dostępne u wielu bukmacherów. Nie będziesz miał tego problemu, korzystając z Dotpay.

Każdy legalny polski bukmacher umożliwia opcję wypłaty środków jedynie poprzez przelew na osobisty rachunek bankowy gracza. Jeżeli obstawiając wydarzenia sportowe u bukmachera online otrzymasz opcję wypłaty poprzez Dotpay, bądź na baczności – to może być oszustwo! Dzięki Dotpay, bukmacher może jedynie ułatwić ci wpłatę pieniędzy do wirtualnego portfela w jego serwisie. Wypłata twojej wygranej może odbyć się jedynie za pomocą przelewu bankowego. Jest to zabezpieczenie prawne, mające na celu ochronę graczy przed wyłudzeniami oraz nielegalnymi opłatami manipulacyjnymi.

Pomijając sprawy bezpieczeństwa, przelewy bankowe mogą być sporą niedogodnością dla graczy. Warto pamiętać, że zazwyczaj zajmują one do 24 godzin, oraz nie mogą się odbyć w weekendy i święta. Jeżeli na przykład wygrałeś sporą sumę po prawidłowym wytypowaniu wyników meczów angielskiej Premier League podczas Boxing Day (26.12), powinieneś wstrzymać się z żądaniem wypłaty do następnego dnia roboczego, aby uniknąć dodatkowych opóźnień.

Bukmacher Piłka nożna E-Sport Koszykówka Piłka ręczna
5.25% 4.32% 7.50% 4.78%
4.00% 4.32% 5.21% 5.47%
5.12% 5.25% 5.63% 5.49%

Czas płatności, prowizja, limity

Zalety

Ograniczenia

Wypłata wygranych środków musi odbyć się przez przelew na konto bankowe

Czas wpłaty, prowizje i limity

decor image decor image
Strona z zakładami Prędkość wpłaty Darmowe Limity Od/Do

ForBET

Natychmiastowa

To zależy

LVBET

Natychmiastowa

1- 5200 zł

PZbuk

Natychmiastowa

Brak limitu

Totolotek

Natychmiastowa

1- 5000 zł

Etoto

Natychmiastowa

W Etoto niektóre sporty, ligi oraz

STS

Natychmiastowa

1 - 5000zł

Czas wypłaty, prowizje i limity

decor image decor image
Strona z zakładami Prędkość wypłat Darmowe Limity Od/Do

ForBET

200 000 zł

LVBET

300 000 zł

PZbuk

Brak limitu

Totolotek

500 000 zł

Etoto

500 000 zł

STS

500 000 zł

Alternatywne metody płatności

 • payment icon

  Tak jak w przypadku Dotpay, wybierając tę opcję zostaniesz przekierowany na stronę z wyborem różnych opcji płatniczych, w tym kont bankowych i serwisu blik.

  Więcej
 • payment icon

  Zapłać ze swojego portfela Paypal. Paypal umożliwia łatwe dysponowanie środkami i jest powszechną opcją zapłaty w sklepach internetowych.

  Więcej
 • payment icon

  Paysafecard to bezpieczna opcja płatności, która polega na zakupie karty przedpłaconej w punktach sprzedaży. Płacąc tą opcją, wprowadź pin z karty i zatwierdź płatność.

  Więcej
 • payment icon

  Bardzo powszechna opcja płatności, po jej wybraniu i wybraniu kwoty użytkownik jest przekierowywany na stronę operatora, gdzie wybiera formę płatności.

  Więcej

Wygrywaj z duetem bukmacher - Dotpay

Dotpay to całkiem niezły pośrednik płatniczy. Jest szybki, wygodny i bezpieczny. Spełnia najwyższe standardy ochrony danych, a transakcje przetwarzane są błyskawicznie. Niestety, minusem jest brak możliwości wypłaty środków za jego pomocą, a bukmacherzy z Dotpay wciąż znajdują się w mniejszości. Jeżeli jednak typujesz wyniki w zakładzie, który oferuje usługi tego pośrednika, zdecydowanie powinieneś z niego skorzystać.

FAQ

?

Czym jest Dotpay?

Dotpay to jeden z najpopularniejszych w Polsce systemów płatniczych. Służy on jako pośrednik pomiędzy twoim bankiem a zakładem bukmacherskim, bądź jakimkolwiek innym podmiotem, z którym dokonujesz transakcji.

Jako pośrednik płatniczy Dotpay funkcjonuje już stosunkowo długo, bowiem od 2000 roku. Założony w Krakowie, jest jednym z pierwszych pośredników płatniczych w naszym kraju. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na polskim rynku jest on uznawany za najlepszy system do tego typu transakcji.

?

Jak działa Dotpay?

Niektóre osoby wciąż podchodzą sceptycznie do samego pomysłu trzeciej firmy obsługującej ich transakcje ze sklepem internetowym, bukmacherem, czy też kasynem online. Skoro płatność odbywa się między tobą a daną firmą, po co wtrącać jeszcze jeden podmiot pomiędzy? Czy nie jest to jedynie dodatkowa przeszkoda w szybkim zrealizowaniu transakcji?

Takie wątpliwości są uzasadnione. Przecież jeżeli przekazujemy komuś gotówkę, szybciej będzie wręczyć ją bezpośrednio osobie docelowej, niż podawać ją osobie trzeciej, która dopiero potem da ją adresatowi. Jednak jeśli chodzi o transakcje online, nie jest to takie proste. Aby doprowadzić do udanego przelewu internetowego, transakcja pomiędzy dwoma rachunkami bankowymi musi zostać nadana oraz potwierdzona przez obie strony. Dodatkowo, to, w jakim banku posiadasz konto, również gra rolę – jeżeli jest to ten sam bank, z którego korzysta odbiorca twoich pieniędzy, przelew dojdzie całkiem szybko, w niektórych przypadkach nawet błyskawicznie. Jeśli jednak banki są inne, może to zająć całkiem sporo czasu, nie mówiąc o konieczności zaksięgowania przelewu.

Dotpay, jako pośrednik płatniczy, przyspiesza proces transakcji internetowych. Dzięki temu, bukmacher decydujący się na skorzystanie z jego usług oszczędza czas, a ty nie musisz martwić się, gdzie w danym momencie znajdują się twoje pieniądze i kiedy dotrą na konto.

?

Jakie są metody płatności w Dotpay?

Dotpay oferuje 250 różnych metod płatności, w tym wszystkie powszechnie używane w Polsce. Oto najpopularniejsze z nich:

 • Przelewy błyskawiczne i półautomatyczne
 • Płatności BLIK
 • Karty płatnicze
 • Transakcje walutowe
 • Portfele wirtualne:
  • Masterpass
  • Google Pay
  • Visa Checkout
  • Cinkciarz Pay
?

Jakie są opłaty za korzystanie z Dotpay?

Korzystanie z tego systemu jest zupełnie darmowe. Żaden legalny bukmacher z Dotpay nie może nałożyć na ciebie opłaty za korzystanie z tego systemu. Jedną z podstawowych funkcji pośredników płatniczych jest ograniczenie kosztów związanych z transferami pieniędzy. Dzięki temu jako klient płacisz jedynie za zamawianą usługę, do której, zależnie od zakładu, mogą doliczone zostać opłaty manipulacyjne.

Autor

Adam Bloszko

Adam Bloszko
Czesc wszyscy! Mam na imię Adam Błoszko, ja sie zajmuje dziennikarstwo i pisze dla kilku stron internetowych.