Ten artykuł był ostatnio aktualizowany:

Przeczytaj recenzję Wizyta

LVbet Aplikacja Mobilna

Przegląd aplikacji LVBET

Android App

 • 7 / 10

Pobierz

Apple iOS

 • 8 / 10

Pobierz

LVbet Aplikacja Mobilna

Jak pobrać i zainstalować aplikację LVBET mobile?

Aplikacja LVBET na telefon jest bardzo prosta do pobrania i zainstalowania. Aby pobrać, wejdź na stronę internetową LVBET na przeglądarce telefonu. W menu wybierz zakładkę aplikacja mobilna i pobierz. LVBET zakłady bukmacherskie – aplikacja mobilna jest dostępna w trzech językach: polskim, angielskim i ukraińskim.

Jak zainstalować LVBET app na Androidzie

 • Wejdź w zakładkę „aplikacja mobilna” i kliknij żółty przycisk „pobierz aplikację”
 • Wybierz „tak”, gdy telefon zapyta Cię, czy chcesz pobrać ten plik z nieznanego źródła
 • Otwórz aplikację i kliknij „zainstaluj” LVBET apk

Gotowe, masz LVBET na Androida!

Telefon może Cię zapytać o pozwolenie na instalację plików z nieznanych źródeł. Jeśli nie odznaczyłeś tej opcji w ustawieniach, a telefon sam nie pokierował Cię do ustawienia, znajdź opcję „bezpieczeństwo”, a potem w „zainstaluj nieznane aplikacje” i pozwól instalować je z nieznanego źródła w Twojej przeglądarce.

Jak zainstalować LVBET app na iOS

 • Wejdź w App Store
 • Wyszukaj „LV BET”
 • Pobierz i zainstaluj!

Aplikacja LVBET na Android i iOS: wady i zalety

Zaletą aplikacji mobilnych i mobilnej strony LVBET jest wygląd. Aplikacja jest na ogół przejrzysta i łatwo można się po niej poruszać. Zakłady są jasno podzielone na kategorie. Nieoczywistą wadą aplikacji i strony mobilne LVBET jest duża liczba zakładów do wyboru w jednym miejscu.

LVbet aplikacja dostępna jest na oba najpopularniejsze systemy, co czyni ją świetnym wyborem dla każdego gracza.

Choć dla doświadczonych graczy nie będzie to problemem, to na początku trzeba się wgryźć i poznać nawigację w aplikacji.

Użyteczność

Aplikacje wyglądają bardzo podobnie na iOS, Androidzie i na stronie mobilnej. Zmienia się tylko miejsce kilku paneli. Z aplikacji korzysta się szybko i wygodnie.

Jak się zalogować/zarejestrować v LVBET?

To również nie jest trudne. Aby założyć konto lub się zalogować, kliknij w prawym górnym rogu ekranu na kwadrat z wizerunkiem człowieka. Jest opcja szybkiej rejestracji, w której nie będziesz tracić wiele czasu.

Zakłady sportowe v LVBET

Po wejściu w zakładkę „Sporty” otwiera się wiele opcji zakładów. Najpopularniejsze zakłady wyświetlają się na samej górze. Gdy obstawimy to, co nas interesuje, tworzy nam się e-kupon. Gdy kliknie się w kupon, widać wszystkie kwoty, możliwe wypłaty, różne możliwości (singiel, kombi, system).

Bukmacher Piłka nożna Tenis Koszykówka E-Sport
LVBet 5.12% 4.81% 5.63% 5.25%
Betfan 4.48% 6.25% 7.62% 5.86%
PZBuk 4.73% 5.89% 4.92% 5.64%

Zakłady live v LVBET

Zakłady live v LVBET

LVBET proponuje wiele zakładów na żywo. Już na stronie głównej aplikacji czeka na Ciebie wiele możliwości szybkiej analizy i obstawienia live. Podobnie jak przy zwykłych zakładach, po kliknięciu na wersje live otwiera się w rogu e-kupon.

W LVbet aplikacja mobilna to dopiero początek – postawimy w niej bowiem także zakłady na żywo, co tylko zwiększa poziom adrenaliny.

Płatność

Aby wpłacić pieniądze na konto w aplikacji wystarczy kliknąć w menu opcje „dostępne metody wpłaty”. LVBET przewiduje osiem wariantów wpłaty depozytu na konto:

 • Paymenticon
 • Blik
 • Dotpay
 • Przelewy24
 • Tpay
 • Skrill
 • Paysafecard
 • Visa

Najwięcej wpłacisz, używając Skrilla (do 20 000 zł). Minimalna kwota wpłaty to 10 złotych, w niektórych serwisach wynosi ona jednak więcej. Wypłacanie pieniędzy także nie jest skomplikowane. Jest opcja wczesnego wypłacenia, która zapewnia możliwość wypłaty w trakcie spotkania.

Bukmacher Karta Kredytowa (Visa) tpay Dotpay Paysafecard
Noblebet Min: 10 zł
Max: Nie podano
Czas: 1 min
Min: 5 zł
Max: Nie podano
Czas: 1 min
Min: 10 zł
Max: Nie podano
Czas: 1 min
Min: 10 zł
Max: Nie podano
Czas: 1 min
LVbet Min: 10 zł
Max: 10 000 zł
Czas: 1 min
Min: 10 zł
Max: 10 000 zł
Czas: 1 min
Min: 10 zł
Max: 10 000 zł
Czas: 1 min
Min: 20 zł
Max: 3 000 zł
Czas: 1 min
Totolotek Min: 4 zł
Max: Nie podano
Czas: 1 min
Min: 4 zł
Max: Nie podano
Czas: 1 min
Min: 4 zł
Max: Nie podano
Czas: 1 min
Min: 20 zł
Max: Nie podano
Czas: 1 min

Wsparcie

Mobilna wersja strony i aplikacja oferuje klientowi pomoc na czacie. Gdy klikniesz zakładkę „pomoc” w menu, będziesz mógł rozpocząć rozmowę przez czat lub wysłać e-maila z pytaniem. W tej zakładce znajdziesz także często zadawane pytania.

Podsumowanie

Zarówno aplikacje, jak i mobilna wersja strony LVBET działa sprawnie i jest przyjemna w obsłudze. Dla częściej obstawiających graczy polecamy bardziej aplikacje, która jest płynniejsza od strony w przeglądarce. Ogólnie rzuca się w oczy prostota i łatwość obsługi, co tylko sprzyja.

Użytkownicy wypowiadają się raczej jednoznacznie na temat tego serwisu i w LVBET opinie są w większości pozytywne, co też jest bardzo ważne w przypadku wyboru nowego serwisu.

Ograniczenia

Oddzielne aplikacje dla innych języków

Instalacja w systemie Android

Oczywiście dużym minusem, jak w każdej aplikacji mobilnej bukmacherów jest proces instalacji. Telefony często prowadzą nas w zasadzie za rękę w trakcie instalowania, ale dla mniej zorientowanych osób może to być pewna trudność. Poza tym sama aplikacja wydaje się mało wadliwa i dobrze zaprojektowana.

FAQ

? Czy są jakieś specjalne bonusy w aplikacji mobilnej?
Nie ma specjalnych bonusów przewidzianych dla użytkowników aplikacji mobilnej.
? Czy LVBET oferuje usługi streamingowe w aplikacji mobilnej?
Nie, LVBET nie oferuje usług streamingowych w swoich aplikacjach.
? Jak prosto można wpłacić/wypłacić pieniądze w aplikacjach LVBET?
Bardzo prosto. Wchodzimy w zakładkę dostępne metody wpłaty, by wpłacić dowolną kwotę, aby wypłacić klikamy w podświetlony na czerwono zakład, który możemy spieniężyć.
? Gdzie w aplikacjach mogę znaleźć promocje LVBET?
W specjalnej zakładce „promocje” w menu aplikacji.
? Gdzie mogę znaleźć pliki .apk na Androidzie i iOS?
Pliki .apk możesz pobrać ze strony internetowej LVBET. Wystarczy wejść w zakładkę „Aplikacja Mobilna”. Potem znajdziesz je w pobranych plikach w swoim telefonie.

Powiązane artykuły

Login

E-mail

Hasło

Potwierdź hasło