Ten artykuł został ostatnio aktualizowany:

Przeczytaj recenzję Sprawdź ofertę

LVbet Aplikacja Mobilna

Przegląd aplikacji LVBET

Android APP

 • -

 • 7 / 10

Pobierz

Apple IOS

 • -

 • 8 / 10

Pobierz

LVbet Aplikacja Mobilna

Jak pobrać i zainstalować aplikację LVBET mobile?

Aplikacja LVBET na telefon jest bardzo prosta do pobrania i zainstalowania. Aby pobrać, wejdź na stronę internetową LVBET na przeglądarce telefonu. W menu wybierz zakładkę aplikacja mobilna i pobierz. LVBET zakłady bukmacherskie – aplikacja mobilna jest dostępna w trzech językach: polskim, angielskim i ukraińskim.

Jak zainstalować LVBET app na Androidzie

 • Wejdź w zakładkę „aplikacja mobilna” i kliknij żółty przycisk „pobierz aplikację”
 • Wybierz „tak”, gdy telefon zapyta Cię, czy chcesz pobrać ten plik z nieznanego źródła
 • Otwórz aplikację i kliknij „zainstaluj” LVBET apk

Gotowe, masz LVBET na Androida!

Telefon może Cię zapytać o pozwolenie na instalację plików z nieznanych źródeł. Jeśli nie odznaczyłeś tej opcji w ustawieniach, a telefon sam nie pokierował Cię do ustawienia, znajdź opcję „bezpieczeństwo”, a potem w „zainstaluj nieznane aplikacje” i pozwól instalować je z nieznanego źródła w Twojej przeglądarce.

Jak zainstalować LVBET app na iOS

 • Wejdź w App Store
 • Wyszukaj „LV BET”
 • Pobierz i zainstaluj!

Aplikacja LVBET na Android i iOS: wady i zalety

Zaletą aplikacji mobilnych i mobilnej strony LVBET jest wygląd. Aplikacja jest na ogół przejrzysta i łatwo można się po niej poruszać. Zakłady są jasno podzielone na kategorie. Nieoczywistą wadą aplikacji i strony mobilne LVBET jest duża liczba zakładów do wyboru w jednym miejscu. Choć dla doświadczonych graczy nie będzie to problemem, to na początku trzeba się wgryźć i poznać nawigację w aplikacji.

Użyteczność

Aplikacje wyglądają bardzo podobnie na iOS, Androidzie i na stronie mobilnej. Zmienia się tylko miejsce kilku paneli. Z aplikacji korzysta się szybko i wygodnie.

Jak się zalogować/zarejestrować v LVBET?

To również nie jest trudne. Aby założyć konto lub się zalogować, kliknij w prawym górnym rogu ekranu na kwadrat z wizerunkiem człowieka. Jest opcja szybkiej rejestracji, w której nie będziesz tracić wiele czasu.

Zakłady sportowe v LVBET

Po wejściu w zakładkę „Sporty” otwiera się wiele opcji zakładów. Najpopularniejsze zakłady wyświetlają się na samej górze. Gdy obstawimy to, co nas interesuje, tworzy nam się e-kupon. Gdy kliknie się w kupon, widać wszystkie kwoty, możliwe wypłaty, różne możliwości (singiel, kombi, system).

Zakłady live v LVBET

Betfair Aplikacja mobilna

LVBET proponuje wiele zakładów na żywo. Już na stronie głównej aplikacji czeka na Ciebie wiele możliwości szybkiej analizy i obstawienia live. Podobnie jak przy zwykłych zakładach, po kliknięciu na wersje live otwiera się w rogu e-kupon.

Płatność

Aby wpłacić pieniądze na konto w aplikacji wystarczy kliknąć w menu opcje „dostępne metody wpłaty”. LVBET przewiduje osiem wariantów wpłaty depozytu na konto:

 • Paymenticon
 • Blik
 • Dotpay
 • Przelewy24
 • Tpay
 • Skrill
 • Paysafecard
 • Visa

Najwięcej wpłacisz, używając Skrilla (do 20 000 zł). Minimalna kwota wpłaty to 10 złotych, w niektórych serwisach wynosi ona jednak więcej. Wypłacanie pieniędzy także nie jest skomplikowane. Jest opcja wczesnego wypłacenia, która zapewnia możliwość wypłaty w trakcie spotkania.

Wsparcie

Mobilna wersja strony i aplikacja oferuje klientowi pomoc na czacie. Gdy klikniesz zakładkę „pomoc” w menu, będziesz mógł rozpocząć rozmowę przez czat lub wysłać e-maila z pytaniem. W tej zakładce znajdziesz także często zadawane pytania.

Podsumowanie

Zarówno aplikacje, jak i mobilna wersja strony LVBET działa sprawnie i jest przyjemna w obsłudze. Dla częściej obstawiających graczy polecamy bardziej aplikacje, która jest płynniejsza od strony w przeglądarce. Ogólnie rzuca się w oczy prostota i łatwość obsługi, co tylko sprzyja.

Ograniczenia

Oddzielne aplikacje dla innych języków

Instalacja w systemie Android

Oczywiście dużym minusem, jak w każdej aplikacji mobilnej bukmacherów jest proces instalacji. Telefony często prowadzą nas w zasadzie za rękę w trakcie instalowania, ale dla mniej zorientowanych osób może to być pewna trudność. Poza tym sama aplikacja wydaje się mało wadliwa i dobrze zaprojektowana.

Ogólny:

7/10

faq

? Czy są jakieś specjalne bonusy w aplikacji mobilnej?
Nie ma specjalnych bonusów przewidzianych dla użytkowników aplikacji mobilnej.
? Czy LVBET oferuje usługi streamingowe w aplikacji mobilnej?
Nie, LVBET nie oferuje usług streamingowych w swoich aplikacjach.
? Jak prosto można wpłacić/wypłacić pieniądze w aplikacjach LVBET?
Bardzo prosto. Wchodzimy w zakładkę dostępne metody wpłaty, by wpłacić dowolną kwotę, aby wypłacić klikamy w podświetlony na czerwono zakład, który możemy spieniężyć.
? Gdzie w aplikacjach mogę znaleźć promocje LVBET?
W specjalnej zakładce „promocje” w menu aplikacji.
? Gdzie mogę znaleźć pliki .apk na Androidzie i iOS?
Pliki .apk możesz pobrać ze strony internetowej LVBET. Wystarczy wejść w zakładkę „Aplikacja Mobilna”. Potem znajdziesz je w pobranych plikach w swoim telefonie.

Autor recenzji

Jeremi Angowski

Jeremi Angowski

Nazywam się Jeremi. Ze sportem jestem związany od zawsze. Najbliższa memu sercu jest piłka nożna.

jeremy.angowski@gmail.com