||▷ Recenzja Bukmachera Superbet ★ Wykonane przez ekspertów【2020】

NAJLEPSZE DLA PIŁKI NOŻNEJ

Superbet

7.4/10
Opinie
zalety

Ekspresowa pomoc techniczna (2-3 minuty oczekiwania)

Nawet 600 złotych bonusu z jednymi z najprostszych warunków wypłaty

Prawie tysiąc opcji różnorodnych zakładów sportowych

Minimalny depozyt już od złotówki!

Ta recenzja była ostatnio aktualizowana: 31.07.2020
Specyfikacja

Funkcjonalność

8

Szanse

8

Wersja mobile

7

Bonusy i promocje

8

Rodzaje zakładów

6

Wiarygodność

7

Metody płatności

7

Wsparcie klienta

8

Funkcjonalność

8/10

Superbet ma czytelną witrynę, która jest estetyczna i przejrzysta. Dobra strona to jeden z kilku czynników, które dają Superbet online pozytywne opinie. Co dokładnie oferuje ten nowy bukmacher?

Zalety

Ograniczenia

Witryna mobilna dobrze dostosowana nawet do niewielkich rozdzielczości ekranów

Kilkadziesiąt opcji obstawiania zakładów sportów wirtualnych

Aplikacja na telefony dostępna do pobrania bezpośrednio ze strony bukmachera

Szanse

8/10

Zakłady bukmacherskie Superbet udostępniają kursy w systemie dziesiętnym. Takie rozwiązanie jest najpopularniejsze w naszym kraju i jest stworzone z myślą o rodzimych graczach. Bukmacherowi Superbet brakuje łatwo dostępnego przelicznika na inne systemy kursów, np. brytyjski.

Superbet ma kursy zbliżone do innych firm bukmacherskich działających na polskim rynku. Mogą pojawić się drobne różnice w ich wysokościach, jednak nie powinno to wpływać na grę w długim okresie. Wybrane mecze mają wyższe kursy na zdarzenia ze względu na system promocji.

Margines obstawiania

Piłka nożna

6.25%

Koszykówka

3.45%

MMA

7.21%

Hokej

5.43%

Ogólny margines obstawiania: :

5.6%

Wersja mobile

7/10

Bukmacher Superbet przygotował aplikację mobilną, która działa w naszym ojczystym języku. To kluczowe do zaskarbienia sympatii kolejnych, nowych graczy. Superbet na telefon dostępny jest zarówno na Androida, jak i na iOS’a. Z poziomu aplikacji możesz nie tylko obstawiać zakłady (także na żywo), ale też sprawdzić statystyki drużyn czy śledzić wyniki spotkań. Aplikacja wygląda podobnie do strony internetowej. Jest bardzo prosta i czytelna. Jej użytkowanie nie powinno stanowić dla nikogo problemu. Wadą jednak może być brak niektórych funkcji, które można znaleźć u konkurentów. Superbet nie pozwala choćby na oglądanie streamów ze spotkań, co utrudnia obstawianie na żywo.

Dostępna iPhone Aplikacja

iPhone Aplikacja

Dostępna Android aplikacja

Android aplikacja

Dostępna Przeglądarka mobilna

Przeglądarka mobilna

Bonusy & promocje

8/10

Bukmacher ma ciekawą ofertę stałych promocji, które dostępne są cały czas. By skorzystać z promocji takich jak: Super Extra (wyższy kurs na zdecydowanych faworytów, tzw. pewniaki), Super Mecz (wyższe kursy w ramach wybranego, hitowego zdarzenia), Super Live (wyższe kursy na niektórych zdarzeniach w formie zakładów na żywo), Superbet kod promocyjny nie będzie potrzebny.

Kolejną ciekawą stałą promocją jest Super Bonus. To oferta dostępna tylko w punktach stacjonarnych tego bukmachera. Nagradza ona kupony taśmowe, czyli zawierające wiele zdarzeń. Grając kupon z 6 meczami, otrzymasz bonus do wygranej w wysokości 5%. Całość się kumuluje aż do 150% ekstra wygranej przy obstawionych 35 meczach. Haczyk tkwi w tym, że każdy zakład musi mieć kurs nie mniejszy niż 1.35.

Superbet zachęca do rejestracji przystępnym bonusem powitalnym. Promocja Super Start to trzykrotny bonus od wpłaconego depozytu. Jego maksymalna wartość wynosi 600 zł. Choć wartość bonusu nie jest zbyt duża, jego wielkim atutem jest łatwość zdobycia. Aby wypłacić pieniądze z konta bonusowego, wystarczą zaledwie cztery zakłady o kursie minimalnym 1.80 każdy!

Rodzaje zakładów

6/10

W ofercie bukmachera znajduje się wiele ciekawych typów zakładów. Superbet pozwala na zakłady internetowe w ramach trzech typów zdarzeń: prematch, live, sporty wirtualne. Dokładnie taka sama oferta dostępna jest w punktach naziemnych tego bukmachera.

W ofercie Superbet znajdują się wszystkie najpopularniejsze sporty. Mało jest jednak zdarzeń pozasportowych. Bukmacher koncentruje się głównie na zakładach związanych z polityką, ale i tych nie ma w ofercie zbyt wiele.

Bukmacher Superbet udostępnia pokaźną pulę zakładów na żywo. Niektóre mecze mają wyższy kurs dzięki promocji Super Live. Oferta na każdy mecz zawiera zakłady popularne, jak i te rzadziej grane zdarzenia. Obstawiać możesz nawet tzw. handicap azjatycki czy zwycięzcę połowy.

Wiarygodność

7/10

Superbet pl to legalny bukmacher, który na naszym rynku obecny jest od października 2019 roku. Od tego czasu firma przygotowała ofertę zakładów online, a także otwiera kolejne punkty stacjonarne. Licencja Superbet pozwala w pełni legalne działać na terenie Polski. Oficjalnie ta licencja została przyznana jesienią 2019 roku. Firma odprowadza wszystkie należne podatki (w tym od wygranej), ale gwarantuje tym samym pełne bezpieczeństwo Twoich danych.

Gracze jednak wciąż nie przekonali się w pełni do nowego bukmachera. Superbet, choć jest dostępny w Polsce, tak wciąż jeszcze nie skończył wszystkich przygotowań. Brakuje choćby Facebooka w naszym języku czy linii telefonicznej ze wsparciem technicznym. Superbet wymaga przesłania skanu dowodu do pełnej rejestracji. Świadczy to o tym, że firma poważnie traktuje obostrzenia prawne i stara się ich przestrzegać w pełni.

Metody płatności

7/10

Depozyty
Superbet pozwala na wpłaty przy użyciu najpopularniejszych środków płatności. Możesz zasilić swoje konto kartą płatniczą lub przelewem online z Twojego rachunku bankowego. Możesz także wpłacić depozyt przy pomocy przelewu mobilnego BLIK, a to dzięki implementacji bezpiecznej bramki płatności internetowych Tpay. Przy dokonywaniu wpłat, żadna dodatkowa opłata nie zostanie naliczona.

Superbet współpracuje z systemem PaySafeCard! Wpłacać środki przy pomocy tego narzędzia można już od 2 zł! To wielki atut bukmachera Superbet, ponieważ nie wszystkie zakłady bukmacherskie umożliwiają wpłatę przy pomocy paysafecard.

Wszystkie sposoby wpłaty są dokładnie opisane w sekcji FAQ na stronie Superbet. Pracownicy pomocy technicznej przygotowali nie tylko opis czynności, ale także opracowali zdjęcia dokumentujące proces wpłaty.

Wypłaty
Superbet chwali się, że oferuje wypłaty na trzy różne sposoby. Możesz zlecić przelew na Twój rachunek bankowy, wykorzystać kartę płatniczą, z której zasiliłeś konto, a nawet… wykorzystać konto paysafecard. Takimi informacjami Superbet chwali się w oficjalnym FAQ. Opinie w internecie pokazują jednak, że aktualnie możliwa jest tylko pierwsza opcja — przyczyną są polskie przepisy, które zezwalają na wypłaty wyłącznie na rachunek bankowy.

Choć Superbet daje wiele możliwości wypłaty wygranej, istotnym problemem jest czas trwania takiej transakcji. W skrajnych przypadkach całość potrwa nawet 7 dni roboczych! Za to pochwalić należy brak dodatkowych prowizji przy wypłacie za pomocą rachunku bankowego, a także praktycznie brak limitu co do wysokości kwoty. Wypłacać środki możesz już od symbolicznej złotówki!

Wpłata środków
Wpłata środków
Wypłata środków
Wypłata środków
Ilość
Ilość
Czas
Czas
Prowizja
Prowizja
Ilość
Ilość
Czas
Czas
Prowizja
Prowizja
MasterCard
2 PLN natychmiast bez opłat 1 PLN do 7 dni bez opłat
VISA
2 PLN natychmiast bez opłat 1 PLN do 7 dni bez opłat
PaySafeCard
2 PLN natychmiast bez opłat 1 PLN do 7 dni bez opłat
Neteller
1 PLN natychmiast bez opłat n/d n/d bez opłat
Tpay
1 PLN natychmiast bez opłat n/d n/d bez opłat
Pokaż wszystko

Wsparcie klienta

8/10

Sporym rozczarowaniem jest to, że Superbet nie zezwala na kontakt telefoniczny gracza z pomocą techniczną. Dla wielu typerów to najprostsza forma wyjaśniania wszystkich nieprawidłowości czy problemów. Jednak bukmacher na polskim rynku jest od niedawna, dlatego prawdopodobne jest to, że infolinia zostanie otwarta w bliskiej przyszłości.

Superbet zakład sportowe pozwalają graczowi na kontakt ze specjalistami przy pomocy czatu na żywo oraz wiadomości e-mail. Przygotowano także rozbudowaną sekcję FAQ, która wyczerpuje wiele tematów. Jeśli jednak wciąż masz pytanie o Superbet zakłady bukmacherskie, najlepszym rozwiązaniem jest kontakt z czatem na żywo. Pomoc od fachowców przychodzi ekspresowo, a sami pracownicy opisani są imieniem i zdjęciem, dlatego łatwo utrzymać ciągłość rozmowy z tą samą osobą.

Kontakt mailowy przebiega równie profesjonalne, jednak trwa znacznie dłużej. Ta forma kontaktu polecana jest w rozwiązywaniu skomplikowanych sporów jak np. błędne rozliczenie kuponu.

Telefon kontaktowy
E-mail
Czat na żywo
Fachowość
Uprzejmość
Czas potrzebny na odpowiedź 7 godzin 1 minuta

Ta informacja o wsparciu była ostatnio aktualizowana: 30.06.2020

Ogólny

7.4/10

Superbet bukmacher to firma o niezłych opiniach wśród graczy, która od kilku miesięcy legalnie działa w Polsce. Choć brakuje niektórych funkcjonalności, jak na przykład strona na Facebooku w naszym języku, bukmacher nadrabia to innymi atutami. Wielkim plusem jest świetna oferta bonusowa, która trafia zarówno do nowych graczy, jak i tych stałych.

Superbet mobilny i komputerowy radzą sobie bardzo dobrze, jeśli chodzi o przejrzystość interfejsu i czytelność. Wybieranie zdarzeń, przeglądanie statystyk czy granie kuponu jest bardzo proste i intuicyjne. Problemu również nie powinno sprawiać tworzenie kuponu w formie systemu.

Ograniczenia

Niewielka liczba punktów stacjonarnych - są dostępne jedynie w 9 województwach

Brak możliwości kontaktu za pośrednictwem infolinii

Tym, co przemawia najbardziej za zakładami Superbet, jest nieustanny rozwój. Firma cały czas przenosi na rynek polski kolejne rozwiązania, które dodatkowo uzupełniają ofertę i zwiększają atrakcyjność firmy. Choć brak infolinii jest sporym minusem, firma z pewnością niedługo wprowadzi możliwość kontaktów telefonicznych z pracownikami pomocy technicznej.

Ogólny:

7.4/10

faq

? Czy możliwa jest rejestracja w punkcie Superbet?
Bukmacher Superbet nie umożliwia rejestracji w punkcie stacjonarnym. Pracownik punktu jest jednak odpowiednio przeszkolony, by rozwiać wszystkie wątpliwości, także te związane z rejestracją. W każdej chwili można poprosić go o pomoc.
? Gdzie mogę znaleźć listę punktów naziemnych bukmachera Superbet?
Co zaskakujące, zdobycie listy punktów stacjonarnych Superbet wcale nie jest takie łatwe. Choć na stronie głównej znajduje się sekcja „lista punktów”, jest ona pusta. Bukmacher przygotował jednak dokładną listę adresów swoich placówek. Najłatwiej dostać się do tej listy poprzez wyszukiwarkę google. Wystarczy, że wpiszesz frazę „Superbet punkty naziemne”, a pojawi Ci się wynik z sekcji supportu, gdzie znajdziesz nie tylko szukane adresy, ale także godziny otwarcia czy bieżące wiadomości. Niestety bukmacher ten nie ma punktów we wszystkich województwach.
? Czy Superbet pozwala założyć konto tymczasowe?
Superbet pozwala na założenie konta tymczasowego, które ważne jest przez 90 dni. Maksymalny depozyt wynosi na takim koncie 5000 złotych. Z kolei maksymalna wygrana musi być mniejsza od 2280 złotych. Założenie takiego konta jest proste i zajmuje tylko kilka chwil.
? Czy bukmacher Superbet pozwala na wypłatę w punkcie?
Jedyna forma wypłaty środków wygranych w zakładach internetowych Superbet to zlecenie przelewu. Ten może trwać nawet 7 dni roboczych!
? Skąd mogę pobrać aplikację Superbet na system Android?
Oficjalną aplikację Superbet możesz z łatwością pobrać ze strony bukmachera. Warto to zrobić nie tylko ze względu na sprawdzone źródło downloadu, ale także załączoną instrukcję, która poprowadzi cię krok po kroku przez proces instalacji. Aby pobrać aplikację ze strony Superbet, zjedź na sam dół witryny i kliknij FAQ. Na nowej stronie, oprócz odpowiedzi na różne pytania, pojawi się także link z wersją na Androida oraz iOS. Aby aplikacja działała, Android musi być w wersji 5.0 lub wyższej. Pobranie aplikacji mobilnej z oficjalnego źródła gwarantuje pełne bezpieczeństwo i niezbędną pomoc.
Komentarze

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Informacje ogólne
Zrzuty ekranu
PRZYDATNE ARTYKUŁY