Zakładów bukmacherskich z PayPal

Zaktualizowano:

Bukmacher z Paypal – do niedawna widok w Polsce niemożliwy. Tak długa niedostępność tej metody płatności u bukmacherów była zawsze dużym zaskoczeniem. Na szczęście naprawili oni dość sprawnie swój błąd. Paypal to aplikacja, z której korzystają miliony ludzi na świecie, w tym także w Polsce. Bukmacher akceptujący Paypal to w Polsce już nie wyjątek, a reguła. Dla posiadaczy kont PayPal to niewątpliwy krok do przodu i możliwość swobodniejszego betowania.

Dotąd polscy bukmacherzy honorowali inne portfele internetowe, jak Netteler czy Skrill, jednak przyszedł czas na hegemona rynku płatności na świecie. Już kilkunastu bukmacherów w Polsce wprowadziło możliwość płacenia Paypalem.

Lista zakładów bukmacherskich z PayPal

Znaleziono: 3 Bukmacherzy

 1. 1

  STS

  Ocena: 9.1/10

  • Setki wydarzeń na żywo
  • Nowoczesna aplikacja mobilna
  • Early payout i STS cashout
  • Bonus powitalny do 1 200 zł

  Promocja Powitalna to nawet 1,660 zł bonusu!

  POSTAW TUTAJ Przejdź na stronę STS STS Recenzja

  18+ Zgodność z Regulaminem, BeGambleAware.org

 2. 2

  LVBET

  Ocena: 8/10

  • Legalny polski bukmacher
  • Atrakcyjna oferta powitalna
  • Bardzo szeroka oferta zakładów
  • Bardzo szybkie wypłaty

  Pakiet powitalny do 3,333 PLN

  POSTAW TUTAJ Przejdź na stronę LVBET LVBET Recenzja

  18+ Zgodność z Regulaminem, BeGambleAware.org

 3. 3

  Superbet

  Ocena: 7.3/10

  • Ekspresowa pomoc techniczna
  • Do 600 zł na start
  • Prawie 1000 różnych zakładów
  • Wpłaty już od złotówki

  Bonus powitalny 3754 zł

  POSTAW TUTAJ Przejdź na stronę Superbet Superbet Recenzja

  18+ Zgodność z Regulaminem, BeGambleAware.org

Paypal i obstawianie – przewodnik

Zaktualizowano:

Do niedawna nie do pomyślenia, bo firmy bukmacherskie wzbraniały się od wprowadzenia Paypala.

W tym artykule postaramy się wyjaśnić kilka kwestii związanych z płaceniem Paypalem u bukmacherów:

Paypal u polskich bukmacherów

Polski bukmacher i płatność Paypal. Paypal wszedł na polski rynek i zrobił to z przytupem. Paypal to nowa metoda płatności na rynku bukmacherskich w Polsce, jednak jedna ze starszych, jeżeli chodzi o płatności internetowe na świecie. Firmę tę zna chyba każdy. Zakłady bukmacherskie Paypal wprowadziły dopiero niedawno, jednak jak już to zrobiły, większość z nich ma go w ofercie.

To tak wygodna i szybka metoda płatności, że można się dziwić, czemu wcześniej bukmacherzy jej nie akceptowali. Teraz jednak można już nim płacić, dlatego skupiamy się na tym, jak to robić, czy to bezpieczne oraz jakie plusy i minusy ma ta metoda płatności. Po przeczytaniu tego artykułu będziesz wiedział, co w trawie piszczy, jeżeli chodzi o tę nową metodę płatności na polskim rynku bukmacherskim.

Jak było i jak jest – płatności Paypal w Polsce

Jak było i jak jest

Czym jest Paypal i po co właściwie go zakładać? Podobne pytania zadali sobie twórcy Paypala w 1998 roku i stworzyli światowego giganta płatności internetowych. Dwa lata później przejął go współcześnie znany biznesmen Elon Musk.

W kilka lat wartość firmy wzrosła wielokrotnie i później Paypala kupił eBay za 1,5 miliarda dolarów. Internetowe metody płatności były w tamtych czasach rewolucją na rynku obrotu pieniędzmi. To m.in. na tym Elon Musk dorobił się fortuny, którą teraz przeznacza na podbijanie kosmosu.

 1. Paypal został założony w 1998, a w 2000 przejęła go firma Elona Muska.
 2. Paypal był trzecim najpopularniejszym środkiem płatności cyfrowej w Polsce w 2019 roku
 3. Zakupy transgraniczne są często dobrą okazją do skorzystania z Paypala
 4. Wszyscy sprzedawcy akceptujący Paypal muszą zostać najpierw zweryfikowani

Paypal to klasyczny portfel internetowy – alternatywa dla konta bankowego. By założyć konto na Paypal wystarczy tylko podać e-mail i numer telefonu.

Po weryfikacji Twojego konta będziesz mógł przelewać i odbierać pieniądze. Jest to swobodny sposób na obrót gotówką bez podatków. Ze swojego konta na Paypalu możesz przelewać też pieniądze na konto bankowe.

Paypal jest coraz popularniejszym środkiem płatności w Polsce, mimo ulepszania metod płatności bankowości internetowej oraz systemu BLIK. Być może dlatego duet Paypal – bukmacher jest coraz częściej zauważalny na polskim rynku zakładów bukmacherskich.

Niektórzy bukmacherzy stawiają wymaganie, żeby dane na koncie Paypal zgadzały się z danymi na koncie bukmacherskim. To nie problem, jednak należy o tym pamiętać przy podłączaniu Paypala do konta u bukmachera.

Historia zakładów na tenisa
🏙️ Działa od 1998
💻 Pokrycie Międzynarodowy
💳 Typ eWallet
🗺️ Region działania USA i większość krajów europejskich
📱 Ma aplikację mobilną Tak (Android / iOS)
💯 Prowizja Bez opłaty
Prędkość transakcji Do 24 godzin

Czy płatności PayPal są bezpieczne?

BUKMACHERZY_Z_PAYPAL

PayPal to system szybkich płatności online, do którego dostęp umożliwi twój adres e-mail.

Został stworzony niemal ponad dwadzieścia lat temu w Stanach Zjednoczonych i od tamtej pory pośredniczy w transakcjach swoich użytkowników. Możesz go wykorzystać do płatności (zarówno przelew na konto innego użytkownika, jak i na konto bankowe), ale także do wysłania żądania płatności lub zorganizowania zbiórki.

Warto pamiętać, że PayPal to nie konto bankowe, a jedynie platforma, która umożliwia dokonywanie transakcji. Z założenia więc środki szybko się w nim pojawiają, by… równie szybko z niego zniknąć. Samo założenie konta nie pozwala na dokonywanie płatności, trzeba z nim powiązać swoją kartę płatniczą lub rachunek płatniczy. Alternatywą jest dokonywanie przelewów z konta bankowego na rachunek w serwisie.

PayPal bardzo dba o bezpieczeństwo i roztacza wyjątkową ochronę nad swoimi użytkownikami. Już od dawna prowadzi specjalny system Ochrony Kupujących, umożliwiając klientom zwrot środków w przypadku nieautoryzowanych transakcji czy innych losowych zdarzeń. Transakcje uważnie monitorowane są przez całą dobę a gromadzone przez PayPal dane szyfrowane na bezpiecznych serwerach. Bukmacher z PayPal – to byłoby więc bezpieczne i szybkie połączenie!

Czy płatności PayPal są bezpieczne?
Bukmacher SSL SafeCharge Weryfikacja przed wypłatą Pomoc 24/7
Tak Nie Nie Tak
Tak Tak Nie Tak

Jak wpłacić pieniądze z konta Paypal?

Sama wpłata pieniędzy z konta Paypal nie różni się wiele od innych metod płatności. Gdy znasz już trochę twoje zakłady bukmacherskie, płatność paypal nie powinna być problemem. Mimo tego jednak tłumaczymy, jak doładować swoje konto, bo dla niektórych może być to pierwszy raz.

Zaloguj się, wejdź w zakładkę płatności, a potem wybierz wpłatę przez Paypal. Serwis przekieruje Cię na paypal, gdzie będziesz musiał się zalogować i potwierdzić wpłatę. Jeśli korzystałeś już kiedyś z innych portfeli internetowych, będziesz bardzo dobrze znał tę procedurę.

 1. Wejdź w zakładkę „wpłata” i wybierz metodę płatności „Paypal”

  Przycisk lub kafelek „wpłata” znajdziesz zazwyczaj w menu lub w jednym z górnych rogów strony czy aplikacji. Powinna Ci się wyświetlić lista z metodami płatności, z niej wybierz opcję płatności Paypal
  jak-zrobic-pierwszy-krok-1
 2. Wybierz wysokość wpłaty i zaakceptuj wpłatę

  Wybierz kwotę, jaką chcesz wpłacić na konto i przejdź do strony internetowej Paypal. Po kliknięciu akceptacji płatności Paypal zakłady bukmacherskie same przekierują Cię na stronę płatności. Zazwyczaj minimalna kwota wpłaty przez Paypal to 10 zł.
  jak-zrobic-drugi-krok-1
 3. Zaloguj się na konto Paypal i potwierdź płatność

  Pieniądze powinny być zaksięgowane natychmiastowo, jednak czasem może to zająć do kilku minut. Gdy masz już pieniądze na koncie, możesz obstawiać ulubione wydarzenia!
  jak-trzeci-krok

Czy Paypal jest bezpieczny?

Czy polski bukmacher z Paypal jest warty zaufania? Co się stanie, gdy po drodze wydarzy się jakaś pomyłka i będzie trzeba sprawę odwracać? Te pytania na pewno zadają sobie gracze i nie tylko ci, którzy lubią przelewać większe sumy pieniędzy. Nikt nie lubi przecież tracić swoich finansów przez głupi przypadek czy niechlujstwo firm.

Paypal to firma z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem na rynku płatności. Miliony użytkowników płaci przez Paypal za transgraniczne zakupy, wiele osób przelewa pieniądze zagranicznym przyjaciołom czy rodzinie, która znajduje się w innym kraju. To bardzo wygodne i, jak wskazują lata praktyki, bezpieczne. Paypal uwierzytelnia płatności i ma specjalny system zabezpieczeń. Między innymi dlatego przy rejestracji trzeba podać numer telefonu oraz imię i nazwisko.

Co najważniejsze, każda firma korzystająca z płatności Paypal jest zweryfikowana przez portal. Dla bukmachera Paypal jest tylko jedną z wielu dostępnych metod płatności, a przecież wszystkie muszą być bezpieczne i chronić użytkowników przed stratą pieniędzy. Zakłady bukmacherskie muszą się starać o jakość swoich usług, bo znikające pieniądze są dużą plamą na wizerunku firmy.

Płatności Paypal w STS

STS jest największym bukmacherem w Polsce, który oferuje wiele różnych metod płatności. Paypal ostatnio rozszerzył jego ofertę płatności internetowych. Ten bukmacher wpłatę Paypalem ułatwił do granic możliwości. Od razy po wpłaceniu kasy odpala się szybki, natychmiastowy transfer i pieniądze lądują na Twoim koncie.

Pamiętaj, że tutaj także Twoje konto na Paypal musi mieć te same dane co konto u bukmachera. Takie zabezpieczenia pomagają w walce z oszustami. STS ma również jedną z szerszych ofert, jeżeli chodzi o sporty (jednak nie oferuje fame mma zakłady bukmacherskie). Nie ma najkorzystniejszych kursów na rynku, ale bonusy i nagrody są bardzo zachęcające.

Sponsor reprezentacji Polski.

STS ceni sobie lojalność wśród swoich klientów. Gdy grasz często w STS, możesz liczyć na wiele dodatkowych bonusów i korzyści. Bukmacher dbający o stałych klientów to duża korzyść dla tych, którzy na rynku są już trochę dłużej i nie mogą liczyć na bonusy powitalne. Jednak te w STS też są bardzo atrakcyjne.
żeby zagrać Opinia

18+ Zgodność z Regulaminem, BeGambleAware.org

polecany-bukmacher-STS-384x999w

Płatności Paypal w LVbet

Który bukmacher z Paypal jest warty polecenia? LVbet z pewnością. Dobra oferta powitalna, która jest stała, przyciąga klientów do tego bukmachera. To dobry wybór, jeżeli szukasz ciekawych bonusów. LVbet ma dość świeże spojrzenie na rynek, choć totalnym świeżakiem na nim nie jest.

Płatności Paypal to kolejny krok do zwiększenia liczby klientów i ułatwienia jak najszerszej liczbie osób obstawiania w LVbet. Płatności Paypalem są proste, szybkie i przyjemne w LVbet. Limity są bardzo wygodne, bo możemy wpłacić już od 10 zł aż do 25 000 zł.

 • Fortuna: wygodne płatności, szeroka oferta, bezproblemowy bukmacher
 • Totalbet: eskpresowe płatności i atrakcyjne kursy
 • Pzbuk: porządny bukmacher z Paypal i świetnymi bonusami na powitanie
 • Etoto: Wpłacasz przez Paypal, odbierasz dobry bonus i grasz

Nowy, rozrastający się bukmacher w Polsce.

LVbet przygotował specjalną ofertę przed mistrzostwami Europy. Oferują oni bonus na zgrupowanie aż 800 zł, który będziesz mógł zgarnąć, by rozgrzać się przed turniejem. Dodatkowo aż do 1 200 zł bonusu od depozytu. Jest w czym wybierać, jeżeli chodzi o promocje!
żeby zagrać Opinia

18+ Zgodność z Regulaminem, BeGambleAware.org

polecany-bukmacher-LVbet-384x999w

Zalety i wady duetu Bukmacher – PayPal

PayPal zapewnia szybkie transakcje. Wystarczy, że zalogujesz się do swojego portfela, potwierdzisz, że chcesz część ze zgromadzonych w nim środków przelać bukmacherowi i… wszystko gotowe. Jeśli jednak nawet logowanie się jest dla ciebie stratą czasu, PayPal oferuje funkcję OneTouch (system nigdy cię nie wylogowuje), dzięki której pomijasz etap wpisywania swojego adresu e-mail i po prostu za pomocą jednego kliknięcia dokonujesz transakcji.

Założenie konta i płatności z reguły są tutaj bezpłatne. Jest to istotny aspekt dla bukmacherów z PayPal, którzy z reguły, by zachęcić miłośników zakładów do jak najczęstszych wpłat, preferują oferować metody płatności, które nie nakładają na użytkowników żadnych opłat czy prowizji.

Ciężko jest znaleźć wady PayPala, bowiem jest to naprawdę prosty i szybki sposób na dokonywanie transakcji online.

Tym, co może okazać się problematyczne, jest sposób doładowywania konta. Otóż najłatwiej jest podpiąć pod niego swoją kartę płatniczą i z jej pomocą zasilać e-portfel. Jeśli jednak z jakichś powodów nie chcesz tego robić, pozostaje ci tylko skorzystanie z systemu Trustly (szybkie doładowanie dzięki przelewom z rachunków bankowych).

W rezultacie proces zasilenia twojego portfela może okazać się czasochłonny, zwłaszcza że Trustly wymaga od ciebie podania całkiem sporej ilości różnych danych.

Zalety i wady duetu Bukmacher – PayPal
Bukmacher Piłka nożna E-Sport Koszykówka Piłka ręczna
5.25% 4.32% 7.50% 4.78%
4.00% 4.32% 5.21% 5.47%
5.12% 5.25% 5.63% 5.49%

Czas, prowizja, limity

Czas transakcji naprawdę nie może być naszym zamartwieniem, gdy korzystamy z usług duetu PayPal – bukmacher. Pieniądze szybko przechodzą z konta na konto, jest to naprawdę usprawniony system płatniczy. To nie może dziwić, bo mamy do czynienia z firmą, która działa na całym niemal świecie.

Jeśli przelewamy w systemie PayPal, kasa przechodzi z konta na konto w kilka sekund. Gdy zasilamy konto u bukmachera, może trwać to delikatnie dłużej, ale to nadal kwestia minut, a nie godzin.

Jeśli chodzi o prowizje, PayPal pobiera prowizję od transakcji, ale tych wchodzących do systemu. Gdy chcesz wypłacić sobie pieniąde ze swojego konta, wtedy prowizja Cie nie dotyczy. Co do limitów, nie sposó wypowiedzieć się na ich temat, gdy płatność przez PayPal jest niemożliwa u polskich bukmacherów.

Co można zauważyć, to fakt, iż przy płatności innymi e-portfelami limity są specyficzne. Zazwyczaj nie można wpłacić mniej niż 20 czy 40 złotych. Podobnie mogłoby być, gdyby bukmacherzy zaczęli akceptować płatności PayPal.

Zalety

Ograniczenia

Sposób doładowywania konta

Inne metody płatności

W Polsce większość bukmacherów oferuje natychmiastowe wpłaty. To już standard, jednak często limity i prowizje robią różnice. Na płatności Paypal zazwyczaj dolne limity wahają się w granicach 10 – 20 zł, choć zdarzają się też dużo niższe. Górne limity są różne, ponieważ zależą one od indywidualnej polityki bukmachera.

Czas wpłaty, prowizje i limity

decor image decor image
Strona z zakładami Prędkość wpłaty Darmowe Limity Od/Do

STS

natychmiast

min 20 zł

ForBET

natychmiast

min 1 zł

LVBET

natychmiast

10 zł – 25 000 zł

Superbet

natychmiast

min 1 zł

Czas wypłaty, prowizje i limity

decor image decor image
Strona z zakładami Prędkość wypłat Darmowe Limity Od/Do

STS

natychmiast

min 5 zł

ForBET

natychmiast

min 1 zł

LVBET

1 – 2 dni robocze

bez limitów

Superbet

1 dzień

min 1 zł

O ile wpłaty w Polsce można dokonywać na sto różnych sposobów, o tyle z wypłatami sytuacja już jest inna. Prawo pozwala bukmacherom tylko na wypłatę na konta bankowe, stąd często dłuższy czas oczekiwania na pieniądze. Przy przelewaniu pieniędzy standardowym przelewem czas będzie dłuższy, bo bukmacher musi czekać na zaksięgowanie płatności. Obecnie płatności księgowane są dwa lub trzy razy dziennie, więc czasem pieniądze możemy dostać bardzo szybko.

Wpłaty są o wiele wygodniejsze, bo mamy multum metod płatności do wyboru. Od standardowych, takich jak gotówka czy przelew, aż po BLIK czy portfele internetowe. Każdy rodzaj ma swoje zalety i wady, dla każdego coś innego jest atrakcyjne.

 • payment icon

  Klasyczna płatność kartą. Podajesz dane karty, a bukmacher pobiera

  Więcej
 • payment icon

  Karty kupowane za gotówke. Znajdziesz na nich kody o określonej wartości.

  Więcej
 • payment icon

  Innowacyjna i polska metoda płatności. Wpisz sześciocyfrowy kod i zapłać błyskawicznie przy użyciu telefonu

  Więcej
 • payment icon

  Jeden z dostępnych na rynku portfeli internetowych. Ma pewne limity, ale jest bardziej anonimowy.

  Więcej

Korzystaj z PayPal u najlepszych bukmacherów

Pomimo że w Polsce nie ma obecnie możliwości opłacania legalnych zakładów bukmacherskich z PayPal, jest to bez wątpienia system płatności, który posiada wiele zalet. Szybkość i bezpieczeństwo to te elementy, które są najistotniejsze dla bukmacherów i graczy – a to właśnie nimi szczyci się PayPal. Być może więc już wkrótce któryś z bukmacherów zdecyduje się udostępnić w swoim serwisie opcję płatności z PayPal.

PayPal jest szeroko wykorzystywany przez różne firmy na całym świecie. Działa globalnie, a dzięki specjalnie zaprojektowanej aplikacji mobilnej, umożliwi ci zarządzanie płatnościami z dowolnego miejsca i urządzenia.

W poszukiwaniu serwisu idealnego zobaczysz, że zakłady bukmacherskie z PayPal są niezwykle popularne, co daje duże pole wyboru.

Wreszcie PayPal to naprawdę bezpieczny system. Pomijając stronę techniczną zabezpieczeń, dużym plusem jest to, że poza swoim adresem e-mail, nie musisz tak naprawdę dzielić się z PayPal wrażliwymi danymi (choćby szczegółami twoich rachunków bankowych). Dla bezpieczeństwa, możesz także przechowywać w swoich portfelach niewielkie sumy pieniędzy; PayPal nigdy nie zamknie twojego konta, nawet jeśli nie będzie na nim żadnych środków przez dłuższy czas.

Ostatnio PayPal wprowadził też możliwość dokonywania płatności “z saldem zerowym”. Może to być naprawdę dobre rozwiązania dla tych, którzy nie mają czasu, by zasilić swój portfel przelewem, albo chwilowo dysponują mniejszą ilością pieniędzy.

Miejmy więc nadzieję, że bukmacherzy Polska w końcu zdecydują się na umożliwienie korzystania z PayPal. Nie wiadomo, czy liczba takich użytkowników jest duża, ale to przecież światowy gigant, firma znana na całum globie, więc troche klientów w Polsce musi mieć.

FAQ

?

Czy trzeba mieć konto, aby zapłacić przez Paypal?

Tak, aby używać Paypal, trzeba najpierw założyć tam konto.

?

Paypal a bukmacher - czy można wypłacać na konto Paypal?

Nie, prawo w Polsce nie pozwala wypłacać pieniędzy z konta bukmacherskiego nigdzie indziej niż na konto bankowe.

?

Czy konto na Paypal kosztuje?

Za samo konto się nie płaci, jednak Paypal może pobierać prowizje za niektóre transakcje.

?

Czy przy zakładaniu konta Paypal potrzebny jest dowód osobisty?

Nie, Paypal nie wymaga od Ciebie takich danych.

?

Który portfel internetowy jest lepszy - Paypal, Skrill czy Netteler?

Na to pytanie nie możemy odpowiedzieć. Jednak wszystkie trzy metody płatności opisaliśmy na naszej stronie, skąd możesz się dowiedzieć, jak działają oraz jakie mają zalety i wady.

Autor

Jeremi Angowski

Jeremi Angowski
Nazywam się Jeremi. Ze sportem jestem związany od zawsze. Najbliższa memu sercu jest piłka nożna.