Bukmacherzy z Paypal

Na polskim rynku płatności online portfele elektroniczne nie cieszą się może tak wielką popularnością, jak aplikacje płatnicze czy systemy szybkich płatności online (np. Tpay lub Dotpay), ale sukcesywnie przekonują do siebie coraz większą liczbę użytkowników. Nie jest to zjawisko zaskakujące, bo są one naprawdę świetnym rozwiązaniem dla każdego, kto ceni sobie szybkość i wygodę przy dokonywaniu transakcji internetowych.

Chyba najbardziej osławionym elektronicznym portfelem jest PayPal, który nierzadko służy jako metoda rozliczeń w sklepach internetowych bądź serwisach aukcyjnych. Coraz częściej jednak jego klientami biznesowymi zostają podmioty wykraczające swoją działalnością poza typowy e-commerce, wliczając w to właśnie serwisy bukmacherskie.

 • Lista zakładów bukmacherskich z PayPal
 • Najlepsi bukmacherzy z PayPal
 • Zalety i wady duetu bukmacher – PayPal
 • Czy płatności PayPal są bezpieczne?
 • Bukmacherzy z PayPal: jak mogłyby wyglądać płatności?
 • Czas, prowizja, limity
 • Inne metody płatności
 • Korzystaj z PayPal u najlepszych bukmacherów

Lista zakładów bukmacherskich z PayPal

Znaleziono 2 bukmacherów

8.3/10

 • Ponad 200 wydarzeń dziennie w zakładach na żywo
 • Nowoczesna aplikacja mobilna na popularne systemy mobilne iOS i Android
 • Early payout i STS cashout
 • Do 1200 PLN promocyjnego doładowania przy pierwszej wpłacie
 • Вość wysokie marże
 • VISA
 • MasterCard
 • Dotpay
 • Neteller
 • PayU
 • Tpay
 • Skrill
 • Przelew bankowy
 • PayPal
 • BLIK

Najlepsi bukmacherzy z PayPal

Legalne zakłady bukmacherskie z PayPal nie są w tym momencie dostępne w Polsce, ale z pewnością potencjał tego rozwiązania jest ogromny i w niedalekiej przyszłości któryś z bukmacherów pokusi się o umieszczenie go na swojej liście operatorów płatności. Bukmacherzy z PayPal w Polsce nie istnieją, ale gdzieniegdzie słychać, że niektórzy mogą rozważać zezwolenie na użycie tego systemu.

Nie może więc być najlepszych bukmacherów z PayPal w Polsce. Wielu oferuje podobne systemy, które działają właśnie na takiej samej zasadzie, co PayPal.

E-wallet czy po polsku e-portfel to popularne rozwiąnie, które przyciąga wielu klientów. Dzięki temu możemy na przykład robić międzynarodowe przelewy, co czasem jest utrudnione w normalnych kontach bankowych. W Polsce z e-portfeli przeważają Skrill i Neteller.

Jest to wygodne i można dzięki temu łatwiej obracać środkami, które potem chcemy przelać na nasze konto u bukmachera. U bukmachera STS mamy w ofercie Skrill i Neteller, które różni od zwykłych kont bankowych to, że u bukmachera można wpłacić minimum 10 lub 20 złotych. Ale to raczej żadna przeszkoda, bo i tak tyle byśmy wpłacili. Na stronie LVBET bukmacher informuje nas, że możemy zapłacić Paymenticon i Skrill.

To również dwa systemy portfeli internetowych, bliźniaczych z PayPalem.

STS

Bonus powitalny 1200 PLN

Sponsor reprezentacji Polski. Wyga na rynku, rozpoznawalny, z jedną z największych sieci stacjonarnych lokali. To jednak nie sprawia, że STS nie przeszedł dobrze transformacji internetowej. U tego bukmachera mamy ciekawe oferty, ale nie zawsze najkorzystniejsze kursy. Swoją ofertę nastawia pod amatorów, którzy lubią raz na jakiś czas obstawić mecz.

LVBET

Bonus powitalny 600 PLN na sporty wirtualne

Nowy, rozrastający się bukmacher w Polsce. Znany z atrakcyjnych bonusów, które potrafią przyciągnąć nowych klientów. Szybko i zdecydowanie wszedł na polski rynek, dając trochę nowej jakości w branży. Przede wszystkim nowoczesny wygląd i podejście, co już stawia go wyżej od niektórych. Sponsot wielu znanych klubów w Polsce.

Zalety i wady duetu Bukmacher – PayPal

PayPal zapewnia szybkie transakcje. Wystarczy, że zalogujesz się do swojego portfela, potwierdzisz, że chcesz część ze zgromadzonych w nim środków przelać bukmacherowi i… wszystko gotowe. Jeśli jednak nawet logowanie się jest dla ciebie stratą czasu, PayPal oferuje funkcję OneTouch (system nigdy cię nie wylogowuje), dzięki której pomijasz etap wpisywania swojego adresu e-mail i po prostu za pomocą jednego kliknięcia dokonujesz transakcji.

Założenie konta i płatności z reguły są tutaj bezpłatne. Jest to istotny aspekt dla bukmacherów z PayPal, którzy z reguły, by zachęcić miłośników zakładów do jak najczęstszych wpłat, preferują oferować metody płatności, które nie nakładają na użytkowników żadnych opłat czy prowizji.

Ciężko jest znaleźć wady PayPala, bowiem jest to naprawdę prosty i szybki sposób na dokonywanie transakcji online.

Tym, co może okazać się problematyczne, jest sposób doładowywania konta. Otóż najłatwiej jest podpiąć pod niego swoją kartę płatniczą i z jej pomocą zasilać e-portfel. Jeśli jednak z jakichś powodów nie chcesz tego robić, pozostaje ci tylko skorzystanie z systemu Trustly (szybkie doładowanie dzięki przelewom z rachunków bankowych).

W rezultacie proces zasilenia twojego portfela może okazać się czasochłonny, zwłaszcza że Trustly wymaga od ciebie podania całkiem sporej ilości różnych danych.

Zalety

Ograniczenia

Sposób doładowywania konta

Czy płatności PayPal są bezpieczne?

PayPal to system szybkich płatności online, do którego dostęp umożliwi twój adres e-mail.

Został stworzony niemal ponad dwadzieścia lat temu w Stanach Zjednoczonych i od tamtej pory pośredniczy w transakcjach swoich użytkowników. Możesz go wykorzystać do płatności (zarówno przelew na konto innego użytkownika, jak i na konto bankowe), ale także do wysłania żądania płatności lub zorganizowania zbiórki.

Warto pamiętać, że PayPal to nie konto bankowe, a jedynie platforma, która umożliwia dokonywanie transakcji. Z założenia więc środki szybko się w nim pojawiają, by… równie szybko z niego zniknąć. Samo założenie konta nie pozwala na dokonywanie płatności, trzeba z nim powiązać swoją kartę płatniczą lub rachunek płatniczy. Alternatywą jest dokonywanie przelewów z konta bankowego na rachunek w serwisie.

PayPal bardzo dba o bezpieczeństwo i roztacza wyjątkową ochronę nad swoimi użytkownikami. Już od dawna prowadzi specjalny system Ochrony Kupujących, umożliwiając klientom zwrot środków w przypadku nieautoryzowanych transakcji czy innych losowych zdarzeń. Transakcje uważnie monitorowane są przez całą dobę a gromadzone przez PayPal dane szyfrowane na bezpiecznych serwerach. Bukmacher z PayPal – to byłoby więc bezpieczne i szybkie połączenie!

Czas, prowizja, limity

Czas transakcji naprawdę nie może być naszym zamartwieniem, gdy korzystamy z usług duetu PayPal – bukmacher. Pieniądze szybko przechodzą z konta na konto, jest to naprawdę usprawniony system płatniczy. To nie może dziwić, bo mamy do czynienia z firmą, która działa na całym niemal świecie.

Jeśli przelewamy w systemie PayPal, kasa przechodzi z konta na konto w kilka sekund. Gdy zasilamy konto u bukmachera, może trwać to delikatnie dłużej, ale to nadal kwestia minut, a nie godzin.

Jeśli chodzi o prowizje, PayPal pobiera prowizję od transakcji, ale tych wchodzących do systemu. Gdy chcesz wypłacić sobie pieniąde ze swojego konta, wtedy prowizja Cie nie dotyczy. Co do limitów, nie sposó wypowiedzieć się na ich temat, gdy płatność przez PayPal jest niemożliwa u polskich bukmacherów.

Co można zauważyć, to fakt, iż przy płatności innymi e-portfelami limity są specyficzne. Zazwyczaj nie można wpłacić mniej niż 20 czy 40 złotych. Podobnie mogłoby być, gdyby bukmacherzy zaczęli akceptować płatności PayPal.

Bukmacherzy z PayPal: jak mogłyby wyglądać płatności?

Korzystanie z usługi jest niezwykle proste.

Dokonanie wpłaty na konto w serwisie bukmachera z PayPal przy jego pomocy zapewne przebiegałoby dokładnie tak, jak w przypadku innych transakcji. Nie jest to specjalnie trudn, wymaga tylko podstawowych umiejętności obsługiwania telefonu lub komputera. Pieniądze na konto PayPal także wpłaca się prosto.

Można to zrobić na zasadzie przelewu lub doładowania konta za pomocą karty. Wtedy sysytem ściąga nam kase bezpośrednio z naszego konta. Jest to bezpieczne, a więc nie mamy się o co martwić. Jedynym minusem może być prowizja pobierana na transakcjach z PayPal. Ta jednak nie dotyczy wypłaty pieniędzy na konto baknowe. Wypłata na koncie PayPal także jest prosta, jednak tu dochodzi czynnik czasu. Na pieniądze musimy czekać tyle, ile przy zwykłym przelewie. Jeden, czasem dwa dni.

Aż dziw, dlaczego bukmacherzy nie korzystają z tak prostych i wygodnych metod płatności.

 1. Zaloguj się na swoje konto w serwisie bukmacherskim.
 2. Wejdź w zakładkę, z której dokonuje się wpłat (być może odnośnik do strony płatności znajdziesz na stronie głównej, zaraz pod grafiką informującą cię o aktualnym saldzie na twoim koncie).
 3. Musisz z listy wszystkich dostępnych metod płatności wybrać PayPal oraz podać kwotę, jaką chcesz doładować konto.
 4. Zostaniesz przeniesiony na stronę PayPala. Teraz musisz już tylko się zalogować (za pomocą adresu e-mail)
 5. I gotowe, Twoje pieniądze przelane!
 • Internetowy portfel. Bardzo podobny do PayPala, moglibyśmy go nazwać nawet zamiennikiem systemu PayPal. Raczej szybki i wygodny sposób wpłąty pieniędzy.

  Więcej
 • Karty do kupienia w wielu stacjonarnych sklepach i kioskach. To opcja dla fanów płatności gotówkowej. Karty mają określoną już wcześniej kwotę, jaką możemy doładować swoje…

  Więcej
 • Nowe i do tego polskie rozwiązanie. Płatność za pomocą sześciocyfrowego kodu generowanego w aplikacji mobilnej twojego banku. Nowoczesne i szybkie rozwiązanie.

  Więcej
 • Szybki transfer pieniędzy z banku na konto u bukmachera. Zewnętrzny serwis transakcyjny, znany z biezpieczeństwa i mocno popularny w płatnościach internetowych, szczególnie w Polsce. Po…

  Więcej

Korzystaj z PayPal u najlepszych bukmacherów

Pomimo że w Polsce nie ma obecnie możliwości opłacania legalnych zakładów bukmacherskich z PayPal, jest to bez wątpienia system płatności, który posiada wiele zalet. Szybkość i bezpieczeństwo to te elementy, które są najistotniejsze dla bukmacherów i graczy – a to właśnie nimi szczyci się PayPal. Być może więc już wkrótce któryś z bukmacherów zdecyduje się udostępnić w swoim serwisie opcję płatności z PayPal.

PayPal jest szeroko wykorzystywany przez różne firmy na całym świecie. Działa globalnie, a dzięki specjalnie zaprojektowanej aplikacji mobilnej, umożliwi ci zarządzanie płatnościami z dowolnego miejsca i urządzenia.

Wreszcie PayPal to naprawdę bezpieczny system. Pomijając stronę techniczną zabezpieczeń, dużym plusem jest to, że poza swoim adresem e-mail, nie musisz tak naprawdę dzielić się z PayPal wrażliwymi danymi (choćby szczegółami twoich rachunków bankowych). Dla bezpieczeństwa, możesz także przechowywać w swoich portfelach niewielkie sumy pieniędzy; PayPal nigdy nie zamknie twojego konta, nawet jeśli nie będzie na nim żadnych środków przez dłuższy czas.

Ostatnio PayPal wprowadził też możliwość dokonywania płatności “z saldem zerowym”. Może to być naprawdę dobre rozwiązania dla tych, którzy nie mają czasu, by zasilić swój portfel przelewem, albo chwilowo dysponują mniejszą ilością pieniędzy.

Miejmy więc nadzieję, że polscy bukmacherzy w końcu zdecydują się na umożliwienie korzystania z PayPal. Nie wiadomo, czy liczba takich użytkowników jest duża, ale to przecież światowy gigant, firma znana na całum globie, więc troche klientów w Polsce musi mieć.

faq

? Czym różni się portfel elektroniczny od innych sposobów płatności?

Jeśli nie masz pojęcia czym tak naprawdę jest portfel elektroniczny, wyobraź sobie po prostu, że umieszczasz swój portfel… online. Taka właśnie idea bowiem przyświecała twórcom PayPala przy jego projektowaniu. Dlatego też do PayPala dostaniesz się bardzo szybko (logowanie za pomocą e-maila), podepniesz do niego kartę płatniczą, a twoje pieniądze powędrują w nim do odpowiednich przegródek (podział na waluty).

? Czy polscy bukmacherzy nie zdecydowali się na współpracę z PayPal, bo uważają go za mniej bezpieczną formę płatności?

W żadnym wypadku. Dokonywanie płatności online za pomocą PayPala jest bardzo bezpieczne. Warto też wspomnieć, że zagranicą część serwisów bukmacherskich włączyła PayPal do oferowanych metod płatności – właściwie można nawet stwierdzić, że lista bukmacherów z PayPal na świecie jest całkiem długa.

? Jakie waluty obsługuje PayPal?

PayPal pozwala ci założyć “przegródki” dla aż 25 walut. Zaczynając od tych najpopularniejszych (dolary amerykańskie, euro, funty brytyjskie), a kończąc na tych mniej znanych (peso filipińskie, dolary tajwańskie albo dolary singapurskie). Możesz swobodnie wymieniać między sobą te waluty, wykorzystując do tego tylko kilka kliknięć myszką.

? Dlaczego polscy bukmacherzy nie obsługują PayPal?

Na to pytanie nie znamy jednoznacznej odpowiedzi. Może być tak dlatego, że nie jest to najpopularniejszy serwis płatnościowy w Polsce. W końcu bukmacherzy raczej dostosowują się do klienteli.

? Czy jest duża różnica pomiędzy PayPal a innymi internetowymi portfelami?

Różnica jest mała, bo wszystkie tego typu systemy działają bardzo podobnie. Różnić się mogą na przykład tym, ile osób z nich korzysta, albo jakimiś pojedynczymi opcjami czy ułatwieniami.