Paypal u polskich bukmacherów

Bukmacher z Paypal – do niedawna widok w Polsce niemożliwy. Tak długa niedostępność tej metody płatności u bukmacherów była zawsze dużym zaskoczeniem. Na szczęście naprawili oni dość sprawnie swój błąd. Paypal to aplikacja, z której korzystają miliony ludzi na świecie, w tym także w Polsce. Bukmacher akceptujący Paypal to w Polsce już nie wyjątek, a reguła. Dla posiadaczy kont PayPal to niewątpliwy krok do przodu i możliwość swobodniejszego betowania.

Dotąd polscy bukmacherzy honorowali inne portfele internetowe, jak Netteler czy Skrill, jednak przyszedł czas na hegemona rynku płatności na świecie. Już kilkunastu bukmacherów w Polsce wprowadziło możliwość płacenia Paypalem.

Paypal u polskich bukmacherów

Lista zakładów bukmacherskich z PayPal

Znaleziono 2 bukmacherów

Paypal i obstawianie – przewodnik

Do niedawna nie do pomyślenia, bo firmy bukmacherskie wzbraniały się od wprowadzenia Paypala.

W tym artykule postaramy się wyjaśnić kilka kwestii związanych z płaceniem Paypalem u bukmacherów:

Polski bukmacher i płatność Paypal. Paypal wszedł na polski rynek i zrobił to z przytupem. Paypal to nowa metoda płatności na rynku bukmacherskich w Polsce, jednak jedna ze starszych, jeżeli chodzi o płatności internetowe na świecie. Firmę tę zna chyba każdy. Zakłady bukmacherskie Paypal wprowadziły dopiero niedawno, jednak jak już to zrobiły, większość z nich ma go w ofercie.

To tak wygodna i szybka metoda płatności, że można się dziwić, czemu wcześniej bukmacherzy jej nie akceptowali. Teraz jednak można już nim płacić, dlatego skupiamy się na tym, jak to robić, czy to bezpieczne oraz jakie plusy i minusy ma ta metoda płatności. Po przeczytaniu tego artykułu będziesz wiedział, co w trawie piszczy, jeżeli chodzi o tę nową metodę płatności na polskim rynku bukmacherskim.

Jak było i jak jest – płatności Paypal w Polsce

Jak było i jak jest

Czym jest Paypal i po co właściwie go zakładać? Podobne pytania zadali sobie twórcy Paypala w 1998 roku i stworzyli światowego giganta płatności internetowych. Dwa lata później przejął go współcześnie znany biznesmen Elon Musk.

W kilka lat wartość firmy wzrosła wielokrotnie i później Paypala kupił eBay za 1,5 miliarda dolarów. Internetowe metody płatności były w tamtych czasach rewolucją na rynku obrotu pieniędzmi. To m.in. na tym Elon Musk dorobił się fortuny, którą teraz przeznacza na podbijanie kosmosu.

 1. Paypal został założony w 1998, a w 2000 przejęła go firma Elona Muska.
 2. Paypal był trzecim najpopularniejszym środkiem płatności cyfrowej w Polsce w 2019 roku
 3. Zakupy transgraniczne są często dobrą okazją do skorzystania z Paypala
 4. Wszyscy sprzedawcy akceptujący Paypal muszą zostać najpierw zweryfikowani

Paypal to klasyczny portfel internetowy – alternatywa dla konta bankowego. By założyć konto na Paypal wystarczy tylko podać e-mail i numer telefonu.

Po weryfikacji Twojego konta będziesz mógł przelewać i odbierać pieniądze. Jest to swobodny sposób na obrót gotówką bez podatków. Ze swojego konta na Paypalu możesz przelewać też pieniądze na konto bankowe.

Paypal jest coraz popularniejszym środkiem płatności w Polsce, mimo ulepszania metod płatności bankowości internetowej oraz systemu BLIK. Być może dlatego duet Paypal – bukmacher jest coraz częściej zauważalny na polskim rynku zakładów bukmacherskich.

Niektórzy bukmacherzy stawiają wymaganie, żeby dane na koncie Paypal zgadzały się z danymi na koncie bukmacherskim. To nie problem, jednak należy o tym pamiętać przy podłączaniu Paypala do konta u bukmachera.

faq

? Czy trzeba mieć konto, aby zapłacić przez Paypal?

Tak, aby używać Paypal, trzeba najpierw założyć tam konto.

? Paypal a bukmacher - czy można wypłacać na konto Paypal?

Nie, prawo w Polsce nie pozwala wypłacać pieniędzy z konta bukmacherskiego nigdzie indziej niż na konto bankowe.

? Czy konto na Paypal kosztuje?

Za samo konto się nie płaci, jednak Paypal może pobierać prowizje za niektóre transakcje.

? Czy przy zakładaniu konta Paypal potrzebny jest dowód osobisty?

Nie, Paypal nie wymaga od Ciebie takich danych.

? Który portfel internetowy jest lepszy - Paypal, Skrill czy Netteler?

Na to pytanie nie możemy odpowiedzieć. Jednak wszystkie trzy metody płatności opisaliśmy na naszej stronie, skąd możesz się dowiedzieć, jak działają oraz jakie mają zalety i wady.

Jak wpłacić pieniądze z konta Paypal?

Sama wpłata pieniędzy z konta Paypal nie różni się wiele od innych metod płatności. Gdy znasz już trochę twoje zakłady bukmacherskie, płatność paypal nie powinna być problemem. Mimo tego jednak tłumaczymy, jak doładować swoje konto, bo dla niektórych może być to pierwszy raz.

Zaloguj się, wejdź w zakładkę płatności, a potem wybierz wpłatę przez Paypal. Serwis przekieruje Cię na paypal, gdzie będziesz musiał się zalogować i potwierdzić wpłatę. Jeśli korzystałeś już kiedyś z innych portfeli internetowych, będziesz bardzo dobrze znał tę procedurę.

 1. Wejdź w zakładkę „wpłata” i wybierz metodę płatności „Paypal”

  Przycisk lub kafelek „wpłata” znajdziesz zazwyczaj w menu lub w jednym z górnych rogów strony czy aplikacji. Powinna Ci się wyświetlić lista z metodami płatności, z niej wybierz opcję płatności Paypal

  jak zrobić pierwszy krok
 2. Wybierz wysokość wpłaty i zaakceptuj wpłatę

  Wybierz kwotę, jaką chcesz wpłacić na konto i przejdź do strony internetowej Paypal. Po kliknięciu akceptacji płatności Paypal zakłady bukmacherskie same przekierują Cię na stronę płatności. Zazwyczaj minimalna kwota wpłaty przez Paypal to 10 zł.

  jak zrobić drugi krok
 3. Zaloguj się na konto Paypal i potwierdź płatność

  Pieniądze powinny być zaksięgowane natychmiastowo, jednak czasem może to zająć do kilku minut. Gdy masz już pieniądze na koncie, możesz obstawiać ulubione wydarzenia!

  jak trzeci krok

Czy Paypal jest bezpieczny?

Czy polski bukmacher z Paypal jest warty zaufania? Co się stanie, gdy po drodze wydarzy się jakaś pomyłka i będzie trzeba sprawę odwracać? Te pytania na pewno zadają sobie gracze i nie tylko ci, którzy lubią przelewać większe sumy pieniędzy. Nikt nie lubi przecież tracić swoich finansów przez głupi przypadek czy niechlujstwo firm.

Paypal to firma z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem na rynku płatności. Miliony użytkowników płaci przez Paypal za transgraniczne zakupy, wiele osób przelewa pieniądze zagranicznym przyjaciołom czy rodzinie, która znajduje się w innym kraju. To bardzo wygodne i, jak wskazują lata praktyki, bezpieczne. Paypal uwierzytelnia płatności i ma specjalny system zabezpieczeń. Między innymi dlatego przy rejestracji trzeba podać numer telefonu oraz imię i nazwisko.

Co najważniejsze, każda firma korzystająca z płatności Paypal jest zweryfikowana przez portal. Dla bukmachera Paypal jest tylko jedną z wielu dostępnych metod płatności, a przecież wszystkie muszą być bezpieczne i chronić użytkowników przed stratą pieniędzy. Zakłady bukmacherskie muszą się starać o jakość swoich usług, bo znikające pieniądze są dużą plamą na wizerunku firmy.

 1. 1
  Multi+ powiększ wygraną nawet o 50%
  Graj
 2. 2
  Pakiet powitalny 3333 zł
  Graj
 3. 3
  Śniadanie bez podatku
  Graj
 4. 4
  Zwrot za pierwszy zakład do 150 zł
  Graj
 5. 5
  Odbierz cashback do 500 zł
  Graj

Płatności Paypal w STS

STS jest największym bukmacherem w Polsce, który oferuje wiele różnych metod płatności. Paypal ostatnio rozszerzył jego ofertę płatności internetowych. Ten bukmacher wpłatę Paypalem ułatwił do granic możliwości. Od razy po wpłaceniu kasy odpala się szybki, natychmiastowy transfer i pieniądze lądują na Twoim koncie.

Pamiętaj, że tutaj także Twoje konto na Paypal musi mieć te same dane co konto u bukmachera. Takie zabezpieczenia pomagają w walce z oszustami. STS ma również jedną z szerszych ofert, jeżeli chodzi o sporty. Nie ma najkorzystniejszych kursów na rynku, ale bonusy i nagrody są bardzo zachęcające.

Sponsor reprezentacji Polski.

Graj regularnie i zgarniaj 150 zł co miesiąc!

STS ceni sobie lojalność wśród swoich klientów. Gdy grasz często w STS, możesz liczyć na wiele dodatkowych bonusów i korzyści. Bukmacher dbający o stałych klientów to duża korzyść dla tych, którzy na rynku są już trochę dłużej i nie mogą liczyć na bonusy powitalne. Jednak te w STS też są bardzo atrakcyjne.

Płatności Paypal w LVbet

Który bukmacher z Paypal jest warty polecenia? LVbet z pewnością. Dobra oferta powitalna, która jest stała, przyciąga klientów do tego bukmachera. To dobry wybór, jeżeli szukasz ciekawych bonusów. LVbet ma dość świeże spojrzenie na rynek, choć totalnym świeżakiem na nim nie jest.

Płatności Paypal to kolejny krok do zwiększenia liczby klientów i ułatwienia jak najszerszej liczbie osób obstawiania w LVbet. Płatności Paypalem są proste, szybkie i przyjemne w LVbet. Limity są bardzo wygodne, bo możemy wpłacić już od 10 zł aż do 25 000 zł.

 • Fortuna: wygodne płatności, szeroka oferta, bezproblemowy bukmacher
 • Totalbet: eskpresowe płatności i atrakcyjne kursy
 • Pzbuk: porządny bukmacher z Paypal i świetnymi bonusami na powitanie
 • Etoto: Wpłacasz przez Paypal, odbierasz dobry bonus i grasz

Nowy, rozrastający się bukmacher w Polsce.

Zgarnij nawet 2000 zł przed EURO 2020!

LVbet przygotował specjalną ofertę przed mistrzostwami Europy. Oferują oni bonus na zgrupowanie aż 800 zł, który będziesz mógł zgarnąć, by rozgrzać się przed turniejem. Dodatkowo aż do 1 200 zł bonusu od depozytu. Jest w czym wybierać, jeżeli chodzi o promocje!

polecany bukmacher LVbet

Inne metody płatności

Limity, prowizje i czas wpłaty

W Polsce większość bukmacherów oferuje natychmiastowe wpłaty. To już standard, jednak często limity i prowizje robią różnice. Na płatności Paypal zazwyczaj dolne limity wahają się w granicach 10 – 20 zł, choć zdarzają się też dużo niższe. Górne limity są różne, ponieważ zależą one od indywidualnej polityki bukmachera.

BukmacherSzybkość wpłatyProwizjaLimity min/max
STSnatychmiast0%min 20 zł
Forbetnatychmiast0%min 1 zł
LVBetnatychmiast0%10 zł – 25 000 zł
Superbetnatychmiast0%min 1 zł

Szybkość wypłaty, limity i prowizje

BukmacherSzybkość wypłatyProwizjaLimity min/max
PZbuknatychmiast0%min 5 zł
Superbetnatychmiast0%min 1 zł
STS1 – 2 dni robocze0%bez limitów
Forbet1 dzień0%min 1 zł

O ile wpłaty w Polsce można dokonywać na sto różnych sposobów, o tyle z wypłatami sytuacja już jest inna. Prawo pozwala bukmacherom tylko na wypłatę na konta bankowe, stąd często dłuższy czas oczekiwania na pieniądze. Przy przelewaniu pieniędzy standardowym przelewem czas będzie dłuższy, bo bukmacher musi czekać na zaksięgowanie płatności. Obecnie płatności księgowane są dwa lub trzy razy dziennie, więc czasem pieniądze możemy dostać bardzo szybko.

Wpłaty są o wiele wygodniejsze, bo mamy multum metod płatności do wyboru. Od standardowych, takich jak gotówka czy przelew, aż po BLIK czy portfele internetowe. Każdy rodzaj ma swoje zalety i wady, dla każdego coś innego jest atrakcyjne.

 • Klasyczna płatność kartą. Podajesz dane karty, a bukmacher pobiera

  Więcej
 • Karty kupowane za gotówke. Znajdziesz na nich kody o określonej wartości.

  Więcej
 • Innowacyjna i polska metoda płatności. Wpisz sześciocyfrowy kod i zapłać błyskawicznie przy użyciu telefonu

  Więcej
 • Jeden z dostępnych na rynku portfeli internetowych. Ma pewne limity, ale jest bardziej anonimowy.

  Więcej

3 ocen, średnio 5 na 5

Najlepsze darmowe zakłady bukmacherskie I oferty w Polsce hungary