Kod promocyjny STS

zalety

 • konkretna oferta powitalna

 • bonus dla stałych graczy, którzy obstawiają codziennie

 • wysoki freebet na początek

 • Proste warunki bonusu bez depozytu

metody płatności

Ta recenzja była ostatnio aktualizowana:

STS darmowy zakład za 25 zł na start

Jak aktywowaćzarejestruj się i wpisz kod
Rodzaj bonusubonus bez depozytu / freebet
Czas trwanianiesprecyzowany
Czas działaniado odwołania
MiejscePolska
Limitywypłata od wygranych 75 zł

STS bonus pewne 25 zł freebet

To niesamowicie korzystny i prosty freebet STS. Wystarczy wpisać podczas rejestracji w STS kod bonusowy PEWNE25 i mamy już środki na pierwsze kupony. Jest to duży ukłon w stronę nowych graczy od największego bukmachera w Polsce. Dostępny jest również w STS bonus za rejestrację.

Na czym polega STS freebet na start? Bonus ten daje Ci za darmo kasę na początek,a jedyne, co musisz zrobić to wpisać kod STS PEWNE25 przy rejestracji. Środki powinny zasilić Twoje konto w ciągu 3 dni po zarejestrowaniu. Pamiętaj o pełnej zarejestrowaniu, czyli o podaniu odpowiednich numerów dokumentów i potwierdzeniu tożsamości. Tylko wtedy będziesz mógł wykorzystać ten kod promocyjny na STS.

Jak je przesłać na “normalne” konto z bonusowego? Wystarczy, że obrócisz nimi tak, aby wygrać co najmniej trzykrotność bonusu, czyli 75 zł. Po prostu postaw taki kupon lub kupony, za które wygrana będzie większa niż 75 zł. Na tych kuponach kurs całkowity nie może być mniejszy niż 1,91. Gdy już wygrasz powyżej tej kwoty za bonusowe środki będziesz mógł wygraną wpłacić na swoje saldo główne. Tam możesz już zrobić z pieniędzmi co chcesz – wypłacić je albo obstawiać dalej.

Jak ubiegać się o środki, które gwarantuje kod promocyjny STS:

 1. Step 1.

  Przy rejestracji wpisz kod bonusowy STS – PEWNE25

 2. Step 2.

  Dokonaj pełnej rejestracji – prześlij dane z dokumentów, potwierdź tożsamość

 3. Step 3.

  Postaw kupon lub kupony, na których wygrana to co najmniej 75 zł (kurs całkowity musi wynieść min. 1,91)

 4. Step 4.

  Wygrana przejdzie na Twoje normalne konto STS

Skopiowano kod promocyjny

Zgarnij bonus

Zyskaj 1200 zł – powitalny bonus sts

Jak aktywowaćwpłać pierwszy depozyt
Rodzaj bonusubonus od depozytu
Czas trwanianiesprecyzowany
Czas działaniado odwołania
MiejscePolska
Limitydo 1200 zł

Bonus STS pewne 1200 zł na start

W STS bonusy na start to prostota i przyjemność. Wpłacasz pierwszy depozyt, a STS daje Ci drugie tyle, ile wpłaciłeś. Możesz zyskać nawet do 1200 zł. Odbywa się to bez jakichkolwiek kruczków- dostajesz po prostu kasę, za którą możesz grać – nawet STS kody bonusowe nie są tu wymagane!. Musisz tylko na początek postawić jeden lub kilka kuponów za wpłaconą kwotę. Już tłumaczymy, o co chodzi.

Aby otrzymać bonus powitalny STS, zaznacz zgodę na otrzymanie bonusu podczas rejestracji. To konieczne, pamiętaj o tym! STS bonus na start pojawi się na Twoim koncie zaraz po zaksięgowaniu wpłaty. Wypłata bonusu będzie możliwa dopiero po wykonaniu obrotu depozytem. Za wpłacone środki trzeba postawić kupon lub kilka kuponów. Kupon lub kupony te muszą spełniać specjalne wymagania bukmachera.

Aby wypłacić bonus startowy STS na konto depozytowe dokonaj obrotu na trzykrotność otrzymanej kwoty. Jeśli wpłaciłeś 100 zł i otrzymałeś bonusowo 100 zł, musisz postawisz taki kupon lub kupony, na których wygrana wyniesie co najmniej 300 zł. Ich kurs minimalny musi wynieść 1,91. Co ważne – do obrotu STS zalicza tylko wygrane kupony. Tak działa ten bonus w STS. Bonus na start STS jest korzystny, ale wymaga trochę bukmacherskiego nosa.

Jak ubiegać się o STS bonus powitalny:

 1. Step 1.

  Zarejestruj konto w STS

 2. Step 2.

  Przy zakładaniu konieczne zaznacz zgodę na otrzymanie bonusu STS

 3. Step 3.

  Wpłać pierwszy depozyt

 4. Step 4.

  Otrzymasz od STS bonus startowy

Skopiowano kod promocyjny

Zgarnij bonus

Postaw w kupon i zgarnij 20 zł dziennie

Jak aktywowaćzapisz się do akcji i stawiaj kupony
Rodzaj bonusubonus od postawionych kuponów
Czas trwaniakażdy etap trwa tydzień
Czas działaniado odwołania
MiejscePolska
Limity140 zł tygodniowo

Obstaw w STS kupon i zgarnij 20 zł

W STS promocje nagradzają aktywnych graczy. To kolejna z nich. By dostać bonusowe pieniądze, obstawiaj kupony. Im częściej będziesz grać, tym więcej bonusowej kasy dostaniesz. Tygodniowo można zyskać nawet 140 zł. Dodatkowo, w STS kody nie są wymagane, by skorzystać z tego bonusu.

W STS promocja ta jest podzielona na tak zwane etapy. Każdy etap trwa 7 dni. Każdego dnia możesz zgarnąć bonusowe 20 zł. Jak to zrobić? Wystarczy, że obstawisz z konta depozytowego (tego, na które wpłacasz kasę) zakład AKO za stawkę co najmniej 100 zł. Możesz też postawić kilka zakładów AKO, byleby łączna postawiona stawka przekroczyła 100 zł. Minimalne kursy takich kuponów to 1,85.

Można obstawiać dowolne zdarzenia z oferty przedmeczowej. Kupon AKO to zakład, na którym umieścisz 2 lub więcej zdarzeń. Kursy poszczególnych zdarzeń są mnożone przez siebie, a wynikiem jest kurs łączny. Musi on przekraczać 1,85., aby kupon zaliczał się do bonusu. Pamiętaj, że aby kupon był zaliczony jako dzienny obrót, jego rozliczenie musi nastąpić tego samego dnia.

Jak ubiegać się o codzienne 20 zł w STS:

 1. Step 1.

  Po zalogowaniu na konto potwierdź chęć udziału w akcji klikając „WEŹ UDZIAŁ”

 2. Step 2.

  Postaw kupon lub kupony przedmeczowe za stawkę min. 100 zł z kursem łącznym min. 1,85

 3. Step 3.

  Rozliczenie kuponów musi nastąpić tego samego dnia

 4. Step 4.

  Graj o kolejne 20 zł następnego dnia

Skopiowano kod promocyjny

Zgarnij bonus

faq

? Czy są kody promocyjne STS na darmowe bonusy?

W STS darmowy bonus na start otrzymasz wpisując kod promocyjny do sts. To bukmacher, który oferuje specjalne promocje w postaci kodów bonusowych STS.

? Czy dostępny jest w STS zakład bez ryzyka?

Legalny bukmacher STS oferuje zakłady bez ryzyka na sporty wirtualne i na betgames. Szczegóły znajdziesz na stronie STS.

? Czy długo czeka się na środki wypłacane w bonusach STS?

Zazwyczaj od kilku godzin do maksymalnie trzech dni. Jeśli interesuje Cię dana promocja STS, ale nie dostaniesz po 3 dniach bonusowych pieniędzy, skontaktuj się z obsługą klienta bukmachera.

? Czy STS oferuje bonusy okolicznościowe?

Tak. Aby być z nimi na bieżąco, odwiedzaj naszą stronę i sprawdzaj informacje na stronie bukmachera. Do większości z nich kody bonusowe STS nie są wymagane.

? Czy bonusy są tylko dla nowych graczy?

Na początku dostajesz bonusy STSs. Ale to nie wszystko. STS ma ofertę także dla stałych graczy, gdzie bukmacher przygotowuje bonusy i promocje dla każdego bez względu na poziom zaawansowania.