Kod promocyjny LVBet

zalety

 • Bardzo szeroki pakiet powitalny dla nowych graczy

 • Duże kwoty bonusów powitalnych

 • Spora liczba promocji także dla doświadczonych graczy

 • Oferta skierowana do wszystkich bez względu na wysokość depozytu

metody płatności

 • VISA
 • MasterCard
 • BLIK
 • Przelewy24
 • Paymenticon
 • Dotpay
 • Tpay
 • PaySafeCard
 • Skrill
 • Przelew bankowy
 • PayPal

Ta recenzja była ostatnio aktualizowana:

20 zł na start od LVbet

Jak aktywowaćDokonaj pełnej rejestracji
Rodzaj bonusuBonus bez depozytu
Czas trwania30 dni
Czas działaniaDo odwołania
MiejscePolska
LimityBrak

LVbet Bonus bez depozytu 20 zł

Szybki bonusik na start – takie lubimy, bo są kompletnie za darmo! Freebet LVbet daje Ci środki za samą rejestrację. Wystarczy tylko założyć konto i dopełnić wszystkich formalności. Podczas wpisywania danych zaznacz opcję „potwierdzam, że chcę otrzymać bonus bez depozytu”, a ten bonus LVbet będzie Twój.

Jak działa ta promocja? Dzięki temu bonusowi dostajesz 20 zł na konto od bukmachera i możesz za tę kwotę obstawić swój pierwszy kupon. Nie musisz niczego wpłacać na konto. Po otrzymaniu kasy nie zobaczysz jednak na swoim saldzie po prostu dwudziestu złotych – LVbet bonus na start działa trochę inaczej. Już tłumaczymy o co chodzi.

LVbet freebet to równowartość 20 zł. Oznacza to, że finalnie obstawisz tak samo, jakbyś miał te 20 złotych na koncie. Bukmacher nikogo nie oszukuje, ale na koncie będziesz miał złotówkę. LVbet kwotę ewentualnej wygranej weźmie po prostu razy 20 – na tym polega cała magia. Na kuponie obstawionym za kasę z bonusu pojawi się mnożnik, dzięki któremu Twoja wygrana zostanie powiększona 20 razy. W rezultacie bonus bez depozytu LVbet da Ci kwotę taką samą, jaką wygrałbyś przy obstawieniu za dwie dyszki.

Aby wykorzystać bonus powitalny LVbet masz 30 dni. Na kuponie za kasę z bonusu muszą być minimum 3 zdarzenia, łączny kurs ma wynosić co najmniej 2,5, z czego każde zdarzenie ma mieć kurs co najmniej 1,25.

Jak ubiegać się o kod promocji LVbet bez depozytu 20 zł:

 1. Krok 1.

  Załóż konto

 2. Krok 2.

  Dokończ rejestrację wpisując wszystkie dane

 3. Krok 3.

  Przy wpisywaniu zaznacz „potwierdzam, że chcę otrzymać bonus bez depozytu”

 4. Krok 4.

  Obstaw kupon za kasę uzyskaną z bonusu

Skopiowano kod promocyjny

Zgarnij bonus
lvbet bonus bez depozytu

LVbet bonus Pakiet powitalny LVbet 3333 zł

Jak aktywowaćWpłać pierwszy depozyt na konto
Rodzaj bonusuBonus od depozytu
Czas trwania30 dni
Czas działaniaDo odwołania
MiejscePolska
Limitydo 2000 zł

Bonus powitalny LVbet

Tyle, ile wpłacisz, tyle dostaniesz w nagrodę od bukmachera na konto. To kolejny LVbet bonus powitalny skrojony pod nowych graczy głodnych gry. Możesz zyskać aż do 2000 zł całkowicie gratis. To naprawdę duża kasa. W LVbet promocja goni promocję chwilę po założeniu konta.

Bonusową kwotę można wykorzystać na jednym kuponie. Dlatego LVbet wpłaci na Twoje konto 1% tego, co wpłaciłeś jako pierwszy depozyt. Ale spokojnie, resztę „odda Ci” w mnożniku na kuponie. Mnożnik x100 sprawi, że Twoja wygrana zostanie pomnożona razy 100!

Przykładowo: jeśli wpłacisz 2000 zł, na konto dostaniesz 20 zł. Za to możesz obstawić kupon, z kursem, powiedzmy, 2,5. Wygrana, odliczając podatek, wyniesie wtedy 4400 zł. Dlaczego? Bo Twój kurs zostanie pomnożony razy 100 i finalnie będzie wynosił on 250. Aby uzyskać mnożnik x100, musisz wpłacić co najmniej 50 zł. Na kuponie za kasę z bonusu muszą znaleźć się minimum 3 zdarzenia, a łączny kurs ma wynosić co najmniej 2,5 przy założeniu, że każde zdarzenie ma mieć kurs co najmniej 1,25.

Buk przygotował też LVbet promocje w wersji ekonomicznej, gdzie nie jest wymagany nawet żaden LVbet kod promocyjny. Gdy wpłacisz od 10 do 49,99 zł, dostaniesz mnożnik x10, czyli zyskasz 10% swojej wpłaty. Żeby aktywować mniejszy bonus, musisz wysłać maila na adres promocje@lvbet.pl wpisując w tytule „Bonus Powitalny”.

Jak ubiegać się o kod promocyjny LVbet do 50zł:

 1. Krok 1.

  Załóż konto w LVbet

 2. Krok 2.

  Wpłać pierwszy depozyt (minimum 10 zł, maksimum 49,99 zł)

 3. Krok 3.

  Wyślij maila na adres promocje@lvbet.pl wpisując w tytule „Bonus Powitalny”

 4. Krok 4.

  Postaw kupon z mnożnikiem x10

Skopiowano kod promocyjny

Zgarnij bonus
lvbet powitalny bonus

Bonus od drugiego depozytu do 1000 zł

Jak aktywowaćWpłać drugi depozyt
Rodzaj bonusuBonus od depozytu
Czas trwania30 dni
Czas działaniaDo odwołania
MiejscePolska
Limitydo 1000 zł

Bonus od drugiego depozytu do 1000zł

Dokonałeś już pierwszej wpłaty w LVbet? Jeśli tak, ten bonus jest właśnie dla Ciebie. To jeszcze więcej gratisowych pieniędzy dla nowo-zarejestrowanych. W LVbet bonusy są na wyciągnięcie ręki. Szczególnie na początku przygody. Jeśli chodzi o inne bonusy w LVbet dla startujących graczy to buk ten zapewnia też 50% wpłaconego depozytu więcej na Twoim koncie. Przykładowo: wpłacisz 2000 zł – zyskujesz 1000 zł.

Działa to na podobnej zasadzie co pierwszy bonus od depozytu, bo również jest on częścią pakietu powitalnego. Pozostańmy przy przykładzie wpłaty 2000 zł. Na twoje konto poleci 1% tej kwoty, czyli 20 zł. Dalszą część „kwoty” znajdziesz przy kuponie, który spełnia warunki promocji. Przypomnijmy, że kupon musi zawierać co najmniej 3 zdarzenia, mieć łączy kurs powyżej 2,5., a każde zdarzenie musi mieć pojedynczy kurs powyżej 1,25.

Gdy już mamy przygotowany taki kupon, na ekranie powinna pojawić się opcja mnożnika x50, który przysługuje nam z bonusu. W rezultacie nasza wygrana będzie 50 razy większa, czyli taka, jakbyśmy obstawiali za 1000 zł. Zakład z takim mnożnikiem można postawić tylko jeden raz. Bonusy są tu wymyślone tak, abyśmy skorzystali bardziej, ale za jednym razem. Aby ten LVbet bonus zadziałał, musimy wpłacić co najmniej 50 zł. Kod bonusowy LVbet nie jest wymagany, aby skorzystać z promocji.

Jak ubiegać się o bonus od drugiego depozytu do 1000zł:

 1. Krok 1.

  Wpłać drugi depozyt na konto (co najmniej 50 zł)

 2. Krok 2.

  Przygotuj odpowiedni kupon (min. 3 zdarzenia, łączny kurs co najmniej 2,5, poszczególne zdarzenia kurs min. 1,25)

 3. Krok 3.

  Aktywuj mnożnik x50 na kuponie

 4. Krok 4.

  Aktywuj bonus

Skopiowano kod promocyjny

Zgarnij bonus
lvbet depozyt bonus

Grasz do 333 zł bez ryzyka

Jak aktywowaćWpłać trzeci depozyt i postaw kupon
Rodzaj bonusuBonus bez ryzyka
Czas trwania30 dni
Czas działaniaDo odwołania
MiejscePolska
Limity333 zł

Zakład bez ryzyka do 333 zł

Jeszcze jeden bonusik dla nowych graczy. Do trzech razy sztuka nabiera nowego, lepszego znaczenia. Bukmacher bonusy przemyślał naprawdę dobrze i nie jest tu wymagany żaden LVbet bonus code. Tym razem dostajemy zwrot pieniędzy aż do 333 złotych. Wysokość zwrotu zależy tylko od tego, ile wpłacisz za trzecim razem na konto.

Gdy będziesz wpłacał trzeci depozyt na konto zaznacz okienko bonusowe „zakład bez ryzyka”. Po wpłacie Twoje środki zostaną powiększone o dodatkowy 1% wpłaty. Tyle właśnie wynosi maksymalna kwota zwrotu, bo jest to 333,3 zł. A co, gdy wpłacisz więcej? Absolutnie nic!. Naddatek (czyli to, co wpłacisz powyżej 333 złotych) trafi na saldo Twojego konta.

Zakład bez ryzyka przysługuje Ci tylko raz. To znaczy, że tylko raz dostaniesz zwrot za przegrany zakład – nawet jeśli nie wykorzystasz wszystkich bonusowych środków. Minimalny kurs zakładu bez ryzyka to 1,75. Można obstawiać tu zakłady pojedyncze oraz kombinacje (wiele zdarzeń). Aby wziąć udział w promocji trzeba wpłacić co najmniej 25 zł i nie jest konieczny żaden LVbet kod.

Jak ubiegać się o Zakład bez ryzyka do 333 zł:

 1. Krok 1.

  Wpłać trzeci depozyt na konto (co najmniej 25 zł)

 2. Krok 2.

  Przy wpłacie zaznacz okienko bonusowe „zakład bez ryzyka”

 3. Krok 3.

  Postaw kupon (kurs co najmniej 1,75)

 4. Krok 4.

  W przypadku przegranej bukmacher zwróci Ci kasę konto (do 333 zł)

Skopiowano kod promocyjny

Zgarnij bonus
lvbet 333pln bonus

faq

? Czy LVbet ma lepszą ofertę od innych bukmacherów?

Jeśli chodzi o LVbet bonus powitalny opinie ma różne. My przedstawiamy ofertę bukmachera, a LVbet bonus opinie są kwestią indywidualną zależną od preferencji każdego z nas

? Czy jest dostępny LVbet kod promocyjny?

Kody promocyjne LVbet podawane są od czasu do czasu. Gdy tylko bukmacher LVbet kod bonusowy jakąś drogą udostępni – poinformujemy Cię o tym na naszej stronie.

? Czy LVbet ma bonusy dla stałych graczy?

Tak, legalny bukmacher LVbet ma naprawdę szeroką ofertę. W LVbet bonusy są skrojone pod naprawdę szeroki przekrój graczy. Możecie sprawdzić je wszystkie na stronie bukmachera.

? Czy LVbet oferuje bonusy okolicznościowe?

Tak. Bonusy okolicznościowe najczęściej pojawiają się krótko przed jakimś wydarzeniem. Do niektórych z nich wymagany jest w LVbet kod promocji, a do innych nie Bądź więc czujny, aby nie przegapić żadnej okazji. My też czuwamy, dlatego sprawdzaj często naszą stronę.

? Co jeśli nie skorzystałem z jednego z trzech bonusów powitalnych?

LVbet oferuje bonusy powitalne w pakiecie. Przykładowo: gdy wykorzystamy pierwszy i drugi, nie musimy wykorzystywać trzeciego. ie możemy jednak uzyskać trzeciego bonusu od razu -trzeba najpierw wykorzystać pierwsze dwa.