MightyTips Nawiązuje Współpracę z Jevgenijsem „The Hurricane” Aleksjejevsem

Jakub Wasko

Jakub Wasko

MightyTips Nawiazuje Wspolprace z Jevgenijsem The Hurricane Aleksjejevsem

Nasz zespół z dumą informuje, że znany łotewski bokser Jevgenijs „The Hurricane” Aleksjejevs został ambasadorem marki MightyTips.

To perspektywiczny, wywodzący się z Łotwy sportowiec, mogący się pochwalić imponującym rekordem, wynoszącym 15-0 na zawodowych ringach. Zawodnik cechuje się niesamowicie szybkimi uderzeniami  i potężną siłą, które zapewniły mu jego przydomek.

Jesteśmy firmą działającą w branży sportowej i przez współprace pragniemy pomagać sportowcom w osiąganiu ich największych marzeń podczas wspinania się na najwyższe szczeble rankingów. Nasza współpraca z Jevgenijsem z pewnością pomoże mu rozpędzić jego karierę i rozbijać coraz to mocniejszych rywali, zwiększając jego imponujący już rekord.

Tym samym pragniemy zwiększyć naszą pozycję i świadomość naszych potencjalnych użytkowników o usługach, które im oferujemy. Nasz portal jest jednym z najlepszych miejsc, gdzie można wyszukać strony bukmacherskie oraz aplikacje mobilne na zakłady bukmacherskie. Oferujemy szczegółowe recenzje na bonusy bukmacherskie oraz wszelkie inne usługi powiązane z zakładami sportowymi w Internecie. Czy to boks, czy MMA bukmacherzy – na naszym portalu zawsze znajdziesz interesujące Cię informacje.

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o naszej nowej gwieździe? Sprawdź krótką biografię, którą dla Ciebie przygotowaliśmy.

Biografia: The Hurricane – Opowieść o Walce i Niezłomności

Jevgenijs urodził wie w 6 lipca 1993 roku w Łotwie i szybko został powiązany ze sportami wali. Osiągnął  182 cm wzrostu i stał się gwiazdą lokalnego kick-boxingu oraz boksu. Z imponującym rekordem składającym się z 13 zwycięstw bez porażki i remisu pragnie wynieść swoją karierę na jeszcze wyższy poziom.

Jak jednak rozpoczęła się kariera tego łotewskiego pięściarza?

Pasja do sportów walki u Jevgenijsa była widoczna od najmłodszych lat. Już w wieku sześciu lat często toczył boje z rówieśnikami, korzystając nie tylko z pięści, ale także nóg. Jednak zamiłowanie do sportu rozpoczęło się dopiero wtedy, kiedy jego ojciec zabrał go na sale treningową Taekwondo. Całkowite oddanie treningowi i nauce zaowocowało osiągnięciem czarnego pasa i wielokrotnych tytułów mistrza Łotwy, Europy i krajów bałtyckich.

The Hurricane Opowieść o Walce i Niezłomności

Punktem zwrotnym w jego karierze był moment, kiedy The Hurricane zdecydował się pójść w kierunku kick-boxingu. Jego talent błyskawicznie rozkwitł i chłopak zaczął się piąć po lokalnych rankingach. W wieku 13 lat zaczął toczyć walki na zasadach kick-boxingu, osiągając niesamowite rezultaty. Już rok później stoczył siedem pojedynków jednego dnia na zawodach we Włoszech i sięgnął po mistrzostwo świata. Dwa lata później, kiedy miał 15 lat został mistrzem Europy, zajmując solidną pozycję wśród najlepszych zawodników w swojej grupie wiekowej.

Najtrudniejszym momentem w karierze Jevgenijsa okazał się rok 2015, kiedy jego kariera została brutalnie zatrzymana przez złamanie nogi w 17 sekundzie pierwszej walki na KOC World Championship Fight Show. Kontuzja okazała się poważna i groziła przerwaniem jego kariery. Jednak niezrażony zawodnik wykazał się niezłomnym charakterem oraz determinacją i już po miesiącu rekonwalescencji powrócił na salę treningową, gdzie początkowo wyładowywał swoją frustrację na tarczach bokserskich.

Biografia Jevgenijsem „The Hurricane” Aleksjejevsem

Niezachwiany duch i bezsprzeczny talent Jevgenijsa pozwoliły mu wrócić do centrum wydarzeń. Nadal kochał kick-boxing, ale dostrzegał swój potencjał do boksu i zaczął startować jako profesjonalista.

Po poważnej rozmowie z trenerem zdecydował skupić się głównie na boksie, wyrażając się o nim jako o gruntownej dyscyplinie sportowej, która bardzo dobrze w nim rezonowała. Żeby zdobyć doświadczenie, zgłosił się do łotewskiego zawodnika: Mairisa Briedisa – trzykrotnego mistrza świata wagi junior ciężkiej, który przeprowadził z nim liczne sparingi, umożliwiające mu usprawnienie umiejętności i błyskawiczny progres nowej dyscypliny.

W czasie swojej kariery, podczas której stoczył już 15 walk, tylko raz walczył na swoim terenie – w Rydze, ale udało mu się pokonać wiele znamienitych profesjonalistów. W 2021 roku pokonał Pavela Semjonova, gdzie sędziowie punktowali 80-72, 77-75 i 78-74, jednogłośnie przyznając zwycięstwo łotewskiemu mistrzowi. Wśród innych przeciwników, których udało mu się pokonać, można wyróżnić Estończyka Denissa Kormilina (widowiskowy nokaut), białoruskiego pretendenta do tymczasowego tytułu pasa WBA w wadze średniej Sergeya Khomitsky’ego i Serba – Slobodana „El Coyote” Culuma.

Jego współczynnik walk wygranych przed czasem wynosi aż 53,85%. Zawsze przyjmuje klasyczną ortodoksyjną postawę w ringu, a wzrost (182 cm) sprawia, że jest jednym z wyższych zawodników wagi średniej, zapewniając mu przewagę zasięgu nad przeciwnikami, co umożliwiło mu łatwe ich punktowanie i przytłaczanie siłą ciosu.

W październiku 2023 roku The Hurricane udał się do Hiszpanii na obóz bokserski w Benidorm, żeby przejść szkolenie, dzięki któremu jeszcze bardziej udoskonalił swoje umiejętności. Na obozie The Hurricane miał okazję sparować z Liamem Williamsem – jednym z najlepszych bokserów na świecie w swojej kategorii wagowej.

Więcej wiadomości ze świata walk już wkrótce!

Jego historia opowiada o sile niezłomności i pędzie za pasją do sportów walki. Dlatego śledzenie jego dalszych poczynań na ringach bokserskich będzie fascynujące. Miejmy nadzieję, że współpraca z MightyTips przyczyni się do wzmocnienia obydwu stron.

Biografia: The Hurricane

Najlepsze Zapowiedzi Bokserskie na Portalu MightyTips

W MightyTips staramy się zapewnić odpowiednie miejsce dla entuzjastów wszystkich dyscyplin sportowych – zwłaszcza tych interesujących się boksem. Zapewniając dogłębne i szczegółowe analizy oraz zapowiedzi walk bokserskich, udało nam się ugruntować swoją pozycję jako liderów wśród portali oferujących takie usługi. Zapewniamy także odpowiednie recenzje usług typu bitcoin bukmacherzy, czy związanych z wieloma innymi odnogami zakładów sportowych w sieci. Dla tych, którzy uwielbiają oddawać się bukmacherce, MightyTips jest cenionym i głównym źródłem informacji – zarówno tymi związanymi ze sportem, jak i tymi specjalnymi: np. gdzie aktualnie można zdobyć bonusy bez depozytu.

Co więcej, udało nam się podnieść poprzeczkę jeszcze wyżej, prezentując na MightyTips recenzje najlepszych aplikacji bukmacherskich.

Bez względu na to, czy dopiero stawiasz swoje pierwsze kroki na arenie zakładów sportowych, czy jesteś doświadczonym typerem, MightyTips wypełnia lukę na rynku zakładów, zapewniając odpowiednie usługi i możliwości związane z portalami oferującymi zakłady na żywo.

Śledź boksera @ealekseev na Instagramie i Youtube po najnowsze aktualizacje dotyczące jego kariery. W sprawach biznesowych skontaktuj się z jego menedżerem pod adresem maria.gritsak@mightytips.com.

Jevgenijs Aleksejevs Box-pro 14 bouts
Data Przeciwnik Lokalizacja Wynik
2023-12-22  Nicolas David Veron 
(Argentyna)
Pabellon Municipal Sedavi, Valencia, Hiszpania Wygrana (punkty: 60-53/ 60-53/ 60-54)
2023-08-05 Dimitri Trenel (Francja) Hotel Holyday World, Benalmadena, Hiszpania Zaplanowany Bój
2021-10-16 Pavel Semjonov (Estonia) Arena Riga, Ryga, Łotwa Wygrana (punkty: 80-72/ 77-75/ 78-74)
2020-08-29 Deniss Kormilin (Estonia) Studio 69, Ryga, Łotwa Wygrana (KO: 2:29 walki)
2019-06-15 Siarhei Khamitski (Białoruś) Arena Riga, Ryga, Łotwa Wygrana (punkty: 58-57/ 57-58/ 58-57)
2018-10-06 Przemyslaw Gorgon (Polska) Arena Riga, Ryga, Łotwa Wygrana (punkty: 58-56/ 58-56/ 60-55)
2018-05-12 Gabriel Lecrosnier (Francja) Arena Riga, Ryga, Łotwa Wygrana (punkty: 58-56/ 60-54/ 60-54)
2018-01-27 Maurice Possiti (Francja) Arena Riga, Ryga, Łotwa Wygrana (punkty: 56-58/ 58-56/ 58-56)
2017-11-11 Slobodan Culum (Serbia) Arena Riga, Ryga, Łotwa Wygrana (KO: 1:18 walki)
2017-09-30 Andrey Chentsov (Rosja) Arena Riga, Ryga, Łotwa Wygrana (KO: 2:13 walki)
2017-04-22 Valerijs Mikalausks (Łotwa) Olympic Sports Centre, Ryga, Łotwa Wygrana (punkty: 59-56/ 59-57/ 58-57)
2016-05-14 Jurijs Kozlovs (Łotwa) Arena Riga, Ryga, Łotwa Wygrana (KO: 1:50 walki)
2016-02-21 Nikita Mateuss (Łotwa) Arena Riga, Ryga, Łotwa Wygrana (KO: 1:03 walki)
2014-04-01 Dmitrijs Savenko (Łotwa) Club Rigas Rings, Ryga, Łotwa Wygrana (KO: 1:56 walki)
2013-09-28 Mareks Kovalevskis (Łotwa) Club Rigas Rings, Ryga, Łotwa Wygrana (KO: 1:46 walki)