Legalne zakłady bukmacherskie bez podatku

Zaktualizowano:

Strony bukmacherskie bez podatku, to coś, za czym rozgląda się wielu typerów. Trudno się temu dziwić – w końcu nikt z nas nie lubi przecież płacić podatków. Szczególnie od wygranych, które zdobyliśmy, ryzykując nasz własny kapitał, korzystając z wiedzy o ulubionym sporcie, statystyk i uśmiechającego się do nas szczęścia. Niestety legalny bukmacher bez podatku nie istnieje. Zainteresowanie zakładami stale rośnie, przez co rząd dba o swoje interesy i dopasowuje przepisy tak, aby również na nich zarabiać.

Bukmacher bez podatku – lista serwisów

Znaleziono: 1 Bukmacherzy

 1. LVBET

  Ocena: 8/10

  • Legalny polski bukmacher
  • Atrakcyjna oferta powitalna
  • Bardzo szeroka oferta zakładów
  • Bardzo szybkie wypłaty

Bukmacherzy bez podatku – kompletny przewodnik

Zaktualizowano:

Bukmacher bez podatku

Typerzy nie przestają wyszukiwać w sieci opcji gra bez podatku bukmacher. Nasi eksperci  w reakcji na ilość tego rodzaju zapytań postanowili opracować kompletny przewodnik, w którym wyjaśniają, jak wygląda obecna sytuacja na rynku zakładów bukmacherskich w Polsce, oraz czy zakłady bukmacherskie bez podatku są w ogóle możliwe, na jakie serwisy warto zwrócić uwagę i jak obstawić swój pierwszy zakład. W ty artykule znajdziecie również sporo ciekawostek, historię zakładów bez podatku i odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w tej kwestii.

Bukmacherzy próbują przyciągać klientów na wszelkie możliwe sposoby, oferują im różnego rodzaju kuszące oferty, przebijając się nawzajem w ich atrakcyjności. Dla typerów wszelkie promocje to oczywiście fajny sposób na sprawdzanie nowych serwisów i oszczędność. Bukmacher zarabia na przegranych zakładach, gracz jest szczęśliwy jeśli wygra, a sielankę burzy nieco rząd, który chce z tego wszystkiego mieć coś dla siebie.

Legalny bukmacher bez podatku – ciekawostki i historia

Bukmacher bez podatku – ciekawostki i historia

Skąd właściwie pomysł, że istnieją zakłady bukmacherskie bez podatku? Takie rozwiązanie było jeszcze do niedawna możliwe. Wszystko zmieniła nowelizacja ustawy hazardowej, która weszła w życie 1 kwietnia 2017 roku. Wcześniej wielu bukmacherów rejestrowało swoje działalności w "rajach podatkowych", czyli krajach posiadających wyjątkowo łagodne przepisy podatkowe dla obcokrajowców i zagranicznego kapitału (na przykład na Malcie czy na Cyprze). Rejestrując działalność w takim miejscu, bukmacherzy działali w Polsce, ale podatki płacili w wybranym przez siebie "raju".

Nowelizacja ustawy spowodowała, że obstawianie zakładów bez płacenia podatku w Polsce stało się niemożliwe. Bukmacher musi odprowadzać obecnie opłatę za każdy zakład. Jeśli obstawiamy i legalnego i oficjalnie działającego bukmachera w Polsce, nie musimy za bardzo przejmować się prawnymi aspektami – bukmacherzy podlegają odpowiednim regulacjom. Nowelizacja ustawy poskutkowała wycofaniem się wielu bukmacherów z rynku. Obecnie w Polsce bukmacher płaci bowiem 12% podatku od każdego zakładu.

 1. W latach 2009-2017, niecałe 90% zakładów bukmacherskich było rejestrowanych u bukmacherów zagranicznych.
 2. W Polsce obowiązuje podatek od "wysokiej wygranej" (powyżej 2280 zł) i wynosi dodatkowe 10%.
 3. Na Malcie podatek to zaledwie 0,5%, we Włoszech 2,7%, a w Niemczech 5%
 4. Buchmacher bez podatku nie istnieje – to chwyt marketingowy

Należy pamiętać, że legalni bukmacherzy bez podatku to chwyt marketingowy. W rzeczywistości jest to po prostu zwykły rabat – operator zakładów odprowadzi tak czy inaczej, odprowadzi 12% podatek, a nam da to po prostu analogiczną zniżkę.

Legalny bukmacher bez podatku – ciekawostki i historia
👌 Język Polski
💶 Waluta Złoty
Popularne sporty Piłka nożna, siatkówka, football amerykański, koszykówka, tenis ziemny, MMA, krykiet, boks, Formuła 1
⚖️ Czy zakłady są legalne Tak
🏢 Regulator gier Komisja ds. hazardu
🧾 Podatek od każdego zakładu 12%
🧾 Podatek od "wysokiej wygranej" Dodatkowe 10%

Polski bukmacher bez podatku – jak obstawiać?

Buchmacher bez podatków – czy raczej bukmacher, który przyciąga tego typu hasłem kolejnych typerów, zwykle nie różni się niczym jeśli chodzi o sposób obstawienia naszego pierwszego zakładu. Niezależnie od tego, czy jesteśmy doświadczonymi typerami, czy będzie to nasz początek przygody z obstawianiem, jeśli chcemy zagrać u nowego bukmachera, procedura będzie wyglądać tak samo.

 1. Znajdź zakłady bukmacherskie bez podatku

  Zacznij od poszukiwań odpowiedniego bukmachera – możesz to zrobić choćby wpisując w wyszukiwarkę hasło w stylu „polski bukmacher bez podatku" i sprawdzić poszczególne propozycje. Jeśli któraś wyda ci się szczególnie atrakcyjna, upewnij się, że dany serwis działa w Polsce legalnie – możesz to zrobić, wchodząc na stronę https://www.podatki.gov.pl/, a następnie kolejno w zakładki: Inne podatki, Gry hazardowe, Zakłady wzajemne i gry hazardowe przez internet. Znajdziesz tam pełną listę bukmacherów posiadających oficjalną licencję Ministerstwa Finansów, która jest dowodem na legalną i bezpieczną działalność.

 2. Zarejestruj się

  Jeśli już wiesz, że bukmacher bez podatku oferuje korzystny rabat i jest legalny, to przyszedł moment na rejestrację. W większości przypadków trwa ona krócej niż w przypadku portali społecznościowych – tymczasowe konto można założyć nawet w 30 sekund. To dobry sposób na zweryfikowanie, czy dany bukmacher spełnia nasze oczekiwania i czy zakłady to w ogóle coś dla nas. Konto tymczasowe należy po pewnym czasie zamienić w konto stałe – inaczej nie będziemy mogli wybrać naszych środków.
 3. Obstaw pierwszy zakład

  Po rejestracji przysługują ci wszystkie profity, w tym bonus powitalny. To moment, w którym możesz obstawić swój pierwszy zakład i czekać z niecierpliwością co z tego wyniknie.

Bukmacher bez podatku w Polsce – top 9 serwisów

Jak już wyjaśniliśmy, polscy bukmacherzy bez podatku to trochę mylne pojęcie. Jeśli jednak szukamy bukmachera z rodzajem promocji, która w pewnym sensie zeruje podatek, warto pamiętać, że najczęściej tego rodzaju oferty są po pierwsze czasowe, a po drugie kierowane do nowych klientów.

 1. #2 LVbet – Bukmacher bez podatku

  LVBet otrzymał licencję od Ministerstwa Finansów w 2016 roku i dość szybko stał się jednym z najpopularniejszych bukmacherów w Polsce. Bukmacher zwraca obciążenie podatkowe z lekką nadwyżką nowym graczom – po zarejestrowaniu się w serwisie, przez 14 dni możemy grać bez podatku. To jedna z najlepszych ofert bez podatku na rynku.

  bukmacher lvbet - strona promocyjna
 2. #3 STS – Bukmacher bez podatku

  STS sięga historią do 1997 roku, nie ma się co dziwić, że również oferuje grę bez podatku, ponieważ w ten sposób chce usatysfakcjonować spore grono swoich stałych klientów. W przypadku tego bukmachera należy szukać okresowych promocji i obstawić zakład na określone przez niego rynki zdarzeń. Promocja przeważnie jest dostępna na zakłady dotyczące najważniejszych sportowych rozgrywek.

  bukmacher sts - strona promocyjna
 3. #4 Totalbet – Bukmacher bez podatku

  Totalbet to kolejny bukmacher, który odpowiedział na oczekiwania typerów i wprowadził opcję gry bez podatku. Promocja obejmuje zakłady AKO, czyli złożone z przynajmniej trzech typów, po minimalnym kursie 1,20 na sekcję. Oferta specjalna obstawiania typów dnia bez podatku jest dostępna 24/7, co znacząco wyróżnia Totalbet na tle konkurencji.

  bukmacher totalbet - strona promocyjna
 4. #5 Superbet – Bukmacher bez podatku

  Superbet podobnie jak inni bukmacherzy, także od czasu do czasu bierze ciężar podatku na siebie. Robi to oferując swoim klientom happy hour – w czasie określonych przez bukmachera godzin, gracz może obstawiać bez podatku i grać za stawkę, którą postawił – na przykład obstawiając 10 zł przy kursie 2.00, może wygrać 20 zł (poza happy hour ta finalna kwota byłaby pomniejszona o 12%).

  bukmacher superbet - strona promocyjna
 5. #6 Betfan – Bukmacher bez podatku

  Betfan przez długi czas oferował grę bez podatku na określonych warunkach – kupon na co najmniej trzy sportowe wydarzenia, o minimalnym kursie 1.35. W takich przypadkach Betfan doliczał do wygranej 14%, a więc brał w pewnym sensie na siebie kwotę podatku. Chwilowo oferta została wycofana.

  bukmacher betfan - strona promocyjna
 6. #7 Pzbuk – Bukmacher bez podatku

  PZbuk to prawdziwe bogactwo zakładów, fajne promocje i korzystny bonus powitalny. Bukmacher nie oferuje jako takiej promocji w formie gry bez podatku, ale możemy dojść do tego pułapu odpowiednio obstawiając w ramach promocji Kombo+. W zależności od ilości zdarzeń na naszym kuponie nasza wygrana zwiększa się o określony próg procentowy. Przy 3 meczach zwiększa się jedynie o 2%, ale przy 6 meczach na jednym kuponie – wygrana rośnie o 14%.

  bukmacher pzbuk - strona promocyjna
 7. #8 Betcris – Bukmacher bez podatku

  Betcris oferuje promocję „totalny zwrot podatku", która jest dostępna codziennie. Można dzięki niej wygrać do 100 zł w formie freebetu. Wystarczy obstawić kupon AKO (minimum 3 zdarzenia), za minimum 10 zł, z minimalnym kursem 1.30. Jeśli kupon wygra, otrzymasz 100% zwrotu podatku w formie freebetu od wszystkich zakładów, które wpisują się w regulamin promocji.

  bukmacher betcris - strona promocyjna

Bukmacher bez podatku legalni bukmacherzy – jak testujemy i oceniamy serwisy?

Zależy nam na podawaniu w naszym serwisie rzetelnych i sprawdzonych informacji, a to wymagało stworzenia przez naszych ekspertów specjalnych kryteriów oceny bukmacherów. Dzięki temu mamy pewność, że każdy polski bukmacher bez podatku, którego nazwa pojawiła się w tym artykule jest legalny, bezpieczny i godny zaufania, oraz posiada wiele funkcjonalności, które są szczególnie ważne dla graczy. Skąd to wiemy? Sprawdzamy serwisy oceniając je pod względem każdego z poniższych kryteriów:

 1. Kursy

  To coś, co sprawia, że czasami bukmacher bukmacherowi nierówny. Każdy doświadczony typer sprawdza kursy z dużą wnikliwością wiedząc, że w dłuższej perspektywie czasowej mogą mieć wpływ na wielkość jego wygranych. Zawsze polecamy bukmacherów, którzy oferują korzystne kursy i podkreślamy jak ważna jest rola tego czynnika.
 2. Jakość strony internetowej i aplikacji mobilnej

  Nawet najlepsza oferta nic nie da, jeśli bukmacher posiada chaotyczny, nieintuicyjny interfejs. Łatwość używania strony jest bardzo ważna, często nieudane próby wyszukania ulubionego sportu lub rozgrywki wpływają na naszą rezygnację i zniechęcają do korzystania z portalu. W dzisiejszych czasach kwestią obowiązkową jest aplikacja.
 3. Metody płatności

  To kolejny ważny aspekt – w kwestii przesyłania pieniędzy na nasze konto gracza lub wypłat bardzo często zależy nam na czasie. Sprawdzamy, jakie finansowe narzędzia są dostępne u poszczególnych bukmacherów, czy udostępniają graczom najpopularniejsze metody płatności i czy poszerzają swoją funkcjonalność w tym zakresie.
 4. Bonusy i promocje

  To niezwykle ważny punkt dla ludzi, którzy szukają swojego pierwszego bukmachera. Bonusy i promocje potrafią skutecznie ich przyciągnąć, minimalizując ryzyko straty i obniżając znacznie koszt pierwszego zakładu. Nasi eksperci porównują oferty bonusów na start, ale także stałych i czasowych promocji stworzonych dla stałych klientów.
 5. Rodzaje zakładów w ofercie

  To po prostu nic innego, jak ocena atrakcyjności portfolio danego bukmachera – sprawdzamy oferty i to, jak zmieniają się w czasie, czy bukmacher śledzi trendy, czy poszerza ofertę oraz czy odpowiada na nowe potrzeby typerów. Nie chcemy, żebyście się nudzili.
 6. Obsługa klienta

  Kontakt z obsługą potrafi mieć kluczowe znaczenie dla naszej oceny danego serwisu. Nawet jeśli napotkamy u bukmachera jakiś problem – udzielenie profesjonalnej pomocy i rozwiązanie go potrafi zatrzeć nieprzyjemne doświadczenie. Sprawdzamy szybkość reakcji, ton komunikacji i skuteczność.
 7. Wiarygodność

  Stawiamy znak równości pomiędzy wiarygodnością a legalnością. Na naszym portalu nie znajdziesz bukmacherów, którzy nie posiadają oficjalnej licencji Ministerstwa Finansów. Uważamy, że uczciwość i bezpieczeństwo są bardzo ważne i dają graczowi komfort, pozwalając skupić się tylko i wyłącznie na grze.

Buchmacher bez podatków – 4 najlepszych aplikacji

Niestety, każdy szanujący się bukmacher wie, że dobra strona internetowa w dzisiejszych czasach to za mało. Ludzie chcą mieć dostęp do jej pełnej funkcjonalności w wygodny sposób niezależnie od tego, gdzie się znajdują, a odpowiedzią na tę potrzebę jest aplikacja mobilna. Zakłady bukmacherskie bez podatku są za jej pośrednictwem komfortowe i nie musimy martwić się, że coś nas ominie tylko dlatego, że nie ma nas akurat w domu. Wybraliśmy 5 aplikacji, które są naszym zdaniem godne uwagi:

 1. #1 Obstawianie bez podatku w aplikacji Betcris

  Betcris, choć na polskim rynku obecny od niedawna, jest niektórym dobrze znany ze względu na jego popularność w innych krajach. Jak już wspomnieliśmy – gra bez podatku jest tu możliwa codziennie, jeśli spełnimy określone warunki, więc zdecydowanie warto wyposażyć się w aplikację i korzystać z tej promocji w dowolnej chwili.

  aplikacja mobilna betcris
 2. #2 Obstawianie bez podatku w aplikacji PZBuk

  Bogata oferta PZBuk jest w pełni dostępna także w jego aplikacji mobilnej. Warto ją ściągnąć, szczególnie dlatego, że promocja Kombo+ działa w niej bez zarzutów, a oznacza to tylko tyle, że możemy w dowolnym czasie i miejscu obstawiać bez podatku z naszego telefonu.

  aplikacja mobilna pzbuk
 3. #3 Obstawianie bez podatku w aplikacji LVbet

  Ten jeden z nowszych, a jednocześnie najpopularniejszych bukmacherów w Polsce. W końcu dogonił konkurencję również w kwestii aplikacji. Co więcej, w aplikacji jest możliwa gra bez podatku, bukmacher gwarantuje bowiem pełną funkcjonalność serwisu także w wersji mobilnej. Oznacza to, że możemy skorzystać z oferty 14 dni bez podatku od momentu założenia konta.

  aplikacja mobilna lvbet

Bukmacher bez podatku w Polsce: Top 2 nowe serwisy

O większości tych serwisów już wspominaliśmy w naszym przewodniku, ale wierzymy, że młodym bukmacherom, którzy naprawdę się starają i mają świetną ofertę, należy pomagać. Podobnie jak chcemy pomagać typerom szukającym nowych i ciekawych zakładów bukmacherskich, lub chcą wypróbować obstawianie na innym portalu. Oto trzech juniorów, którzy szczególnie przypadli do gustu naszym ekspertom:

 1. # 2 Nowy bukmacher bez podatku – Betcris

  Betcris oferuje jedną z najkorzystniejszych promocji o nazwie „Total tax return". Codziennie gra się do 100 zł w postaci FreeBetu. W tym celu należy, postawić na kupon AKO (minimum 3 wydarzenia) o łącznej wartości co najmniej 10 zł, po kursie minimum 1.30. Jeśli twój kupon wygra, otrzymasz 100% zwrotu podatku w postaci darmowego zwrotu. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z sekcją "T&C".

  nowy bukmacher betcris - strona główna

Polscy bukmacherzy bez podatku – popularne sporty do obstawiania

Co najchętniej obstawiają Polacy? Niestety, oficjalne statystyki krajowe nie istnieją, więc możemy bazować jedynie na informacjach ujawnianych przez najpopularniejsze bukmacherskie serwisy i opierać się na własnym doświadczeniu. Choć sporty wirtualne rosną w siłę, jedno jest pewne – wciąż dużo bardziej emocjonują nas realne rozgrywki, które kochamy obstawiać i oglądać na żywo. Za najpopularniejsze sporty obstawiane przez Polaków bukmacherzy uważają:

Bukmacherzy w Polsce bez podatku – rejestracja, weryfikacja, pierwszy zakład

Bukmacherzy w Polsce bez podatku – rejestracja, weryfikacja, pierwszy zakład

Obstawianie pierwszego zakładu jest naprawdę proste – jeśli naszym celem jest gra bez podatku, musimy zacząć od weryfikacji ofert bukmacherów. Możemy to zrobić przy użyciu wyszukiwarki, na przykład wpisując hasło: „bukmacher bez podatku legalni bukmacherzy”. Warto poczytać, jakie promocje obecnie oferują i sprawdzić, czy można je połączyć. W przypadku niektórych bukmacherów gra bez podatku może nie być możliwa do połączenia na przykład z bonusem powitalnym.

Bukmacherzy bez podatku często oferują tego typu oferty z ograniczeniem czasowym. Kiedy jednak znajdziemy już serwis, który spełnia nasze wymagania, wystarczy po prostu się zarejestrować. Proces rejestracji w większości przypadków nie zajmuje dłużej niż minutę, mamy również możliwość założenia tymczasowego konta bez konieczności wysyłania skanu/zdjęcia dowodu. Po udanym dokonaniu rejestracji możemy obstawić nasz pierwszy zakład.

Bukmacher bez podatku – dostępne metody płatności

Dostępne metody płatności to coś, co warto sprawdzić już na początku. Poza korzystnymi kursami i bonusami jest to niezwykle ważne na późniejszym etapie, bo ułatwia przelewanie środków na konto gracza i wygranych na Twoje konto bankowe. Sprawdź, czy bukmacher, który cię interesuje, oferuje komfortowe dla ciebie metody płatności.

Najczęściej spotykane i najlepsze metody to:

 • Karta debetowa/kredytowa (MasterCard): wciąż najpopularniejszy sposób na przesył środków finansowych. Transakcja zwykle zajmuje kilka minut, jest bezpieczna i przede wszystkim komfortowa dla tych, którzy nie lubią zmian i nie potrafią korzystać z nowszych metod. Wielu ludzi darzy płatność kartą największym zaufaniem i czuje się bezpiecznie, przelewając środki w ten sposób. Jest to jednocześnie metoda, którą oferuje praktycznie każdy bukmacher.
 • BLIK: jeden z najszybszych, najwygodniejszych i najtańszych sposobów na przesyłanie środków. BLIK stał się ostatnio bardzo popularny i coraz więcej bukmacherów wprowadza go jako jedną ze swoich metod płatności. Doładowanie konta gracza zajmuje dosłownie kilka sekund. Jeśli twój bank udostępnia tę metodę, aby móc z niej skorzystać, musisz mieć aktywną aplikację mobilną swojego banku.
 • Błyskawiczny przelew bankowy (Przelewy24, PayU): to dwa najpopularniejsze systemy oferujące błyskawiczne przelewy. Są dostępne w większości banków, a przelew środków następuje w kilka sekund – niezależnie od dnia i godziny. Dodatkową zaletą jest brak prowizji.
 • Paysafecard płatność typu “prepaid”, której dokonujemy przepisując 16-cyfrowy kod ze specjalnej karty. Taką kartę można kupić w kiosku, czy sklepie spożywczym. Metoda jest bardzo dobrze znana fanom świata gier, bo często jest tam wykorzystywana. Anonimowa, szybka i bezpieczna.

Bukmacher bez podatku – najczęściej zadawane pytania

? Jaki bukmacher bez podatku jest najlepszy?
Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi, ponieważ oferty gier bez podatku są najczęściej zmienne i ograniczone czasowo. Warto śledzić rankingi i oferty bukmacherów, żeby nie przegapić promocji.
? Czy zakłady bez podatku są legalne?
Tak, są legalne dlatego, że w rzeczywistości wcale nie są zakładami bez podatku – takie nazewnictwo to chwyt marketingowy. W rzeczywistości podatek jest odprowadzany przez bukmachera, który w ramach promocji nie odejmuje go od kwoty wygranej przez klienta .
? Czy jeśli wygram, muszę rozliczyć PIT?
Tak, pod warunkiem, że wygrana przekracza kwotę 2280 zł – jest to wtedy tzw. „Wysoka wygrana”, od której odlicza się dodatkowo 10%.
Autor

Irenka Zajac

Irenka Zajac

Analityk Behawioralny Zakładów Sportowych: Ekspert w Integracji Spostrzeżeń Psychologicznych ze Strategiami Zakładów w Celu Zwiększenia ich Wydajności.

Ekspert

Adam Bloszko

Adam Bloszko

Czesc wszyscy! Mam na imię Adam Błoszko, ja sie zajmuje dziennikarstwo i pisze dla kilku stron internetowych.