Najlepsi polscy bukmacherzy bez podatku

Zaktualizowano:

Bukmacherzy internetowi bez podatku to już niestety przeszłość. Zakłady sportowe są w Polsce dostępne już od wielu lat, jednak zyskami będziesz musiał podzielić się z rządem. Bukmacherom od zawsze zależało na przyciąganiu graczy do siebie.

Aby to zrobić, muszą oferować im wysokie wygrane, jednocześnie zapewniając zyski również dla siebie. Na drodze do tej utopijnej sytuacji stoją jednak podatki. W tym artykule omówimy kilka ważnych aspektów grania bez płacenia podatku.

Bukmacherzy bez podatku

Lista polskich bukmacherów bez podatku

Znaleziono: 4 Bukmacherzy

Obstawianie bez podatku – przewodnik

Zaktualizowano:

Typowanie bez podatku w Polsce nie jest możliwe od momentu nowelizacji Ustawy Hazardowej, która bezwzględnie wymaga od bukmacherów działających w Polsce, żeby odprowadzali opłatę za każdy zakład. Jeśli wybrany operator zakładów sportowych zaproponuje takie rozwiązanie, to znaczy, że podatek i tak zostanie odprowadzony, a zakład objęty taką ofertą ma po prostu 12% rabat.

Dlatego nikt nie powinien przejmować się kwestiami prawnymi. Wszystko zawsze jest odpowiednio uregulowane, a podatek od takiego zakłady zawsze musi zostać odprowadzony. Promocje oferujące zakłady bez podatku to po prostu kolejny chwyt marketingowy, który odpowiednio oddziałuje na wyobraźnię odbiorcy. Bukmacherzy chcą od czasu do czasu zaproponować swoim odbiorcom takie warunki na zakłady sportowe, jakie można było spotkać przed wielką rewolucją hazardową w Polsce.

Historia zakładów i legalni bukmacherzy bez podatku

Kiedyś bukmacherzy rejestrowali swoje działalności w tak zwanych rajach podatkowych. Pozwalało to działać im w Polsce, ale podatki płacić przykładowo na Malcie, gdzie są one nieporównywalnie niższe. 

Historia zakładów i legalni bukmacherzy bez podatku

Sytuację zmieniła ustawa z 15 grudnia 2016 roku, która w życie weszła rok później. Od tego czasu bukmacher działający w Polsce jest zobowiązany płacić 12% podatku od każdego zakładu wniesionego przez gracza. 

Dla porównania, w Niemczech jest to 5%, we Włoszech 2,75%, a na wspomnianej wcześniej Malcie 0,5%. Zagraniczni bukmacherzy bez podatku wolą dlatego działać w innych krajach. Tak wysoki podatek sprawia, że w wielu wypadkach bukmacherzy online w polsce bez podatku działali na skraju opłacalności. Dlatego po wprowadzeniu tej ustawy wielu bukmacherów wycofało się z polskiego rynku.

 1. W Latach od 2009 do 2017 roku prawie 90% zakładów w Polsce było zarejestrowanych u zagranicznych bukmacherów.
 2. Po wejściu w życie wspomnianej ustawy jest to około 40%.
 3. Niemal 5 000 000 dorosłych Polaków choć raz w życiu obstawiło zakład bukmacherski.
 4. Najwyższa wygrana w Polsce wyniosła aż 818 tys. Złotych przy wartości kuponu 50 tys. złotych.

Jakby tego było mało, w Polsce obowiązuje również podatek od “Wysokiej wygranej”, za którą uważa się wygraną wyższą niż 2280 zł. 

Od takiej wygranej należy dodatkowo odliczyć 10%. Tak więc wygrywając więcej niż wspomniana kwota płacisz podwójny podatek. 

Najpierw Twój wkład jest pomniejszany o 12%, więc płacąc 100 zł tak naprawdę grasz za 88 zł. Następnie Twoja wygrana jest pomniejszana o dodatkowe 10%, tak też wygrywając 3000 zł do ręki otrzymujesz 2700 zł. Istnieją na szczęście sposoby, aby ominąć tę niekorzystną sytuację. Postaramy się pokazać Wam przykłady zakładów, gdzie wygląda to znacznie lepiej. 

FAQ

? Kto płaci podatki w przypadku zakładów bukmacherskich?
Obowiązek rozliczenia zarówno podatku od obrotu, jak i od wysokiej wygranej spada na bukmachera.
? Czy powinienem rozliczyć PIT z wygranej?
Tak, dla kwot powyżej 2280 zł.
? Jak nie płacić podatku od wysokiej wygranej?
Można rozbić zakład na kilka mniejszych, aby potencjalna wygrana nie przekroczyła kwoty 2280 zł.
? Gdzie mogę znaleźć więcej informacji o bukmacherze?
Wszystkie konieczne informacje znajdziesz na naszej stronie w zakładce “Zakłady bukmacherskie”.
? Czy można grać bez podatku?
Podatek niestety trzeba zapłacić zawsze. Bukmacherzy w Polsce bez podatku tak naprawdę oferują ciekawe bonusy i inne rekompensaty, dzięki którym nie odczujemy podatku i będziemy grać tak, jakby go wcale nie było.

Jak sprawdzić, czy wybrany bukmacher jest legalny i odprowadza podatek?

Wbrew pozorom sprawa jest bardzo prosta. Każdy legalnie działający bukmacher musi wyraźnie poinformować o posiadanej licencji na swojej stronie internetowej. Dlatego wystarczy wiedzieć gdzie szukać i zawsze bez najmniejszego problemu można sprawdzić, czy wybrany operator zakładów sportowych działa zgodnie z literą prawa.

 1. Przejdź na rządowy portal podatkowy

  Przejdź na rządowy portal podatkowy https://www.podatki.gov.pl/ , wybierz: „Inne podatki”, „Gry hazardowe”, a następnie „Zakłady wzajemne i gry hazardowe przez Internet”. W tym miejscu znajdziesz pełną listę firm bukmacherskich mających licencję Ministerstwa Finansów oraz ich uprawnienia.

  Przejdź na rządowy portal podatkowy
 2. Wniosek

  Zasady te obowiązują wszystkich bukmacherów w Polsce. Dlatego bez względu, jaki portal się wybierze, te informacje powinny być dostępne jednakowo na portalu internetowym oraz na stronie Ministerstwa Finansów.

  Wniosek
 3. Przejdź na stronę wybranego bukmachera

  Przejdź na stronę wybranego bukmachera i sprawdź stopkę strony (dół). W tym miejscu wszystkie legalnie działające zakłady sportowe udostępniają informacje o numerze dokumentu i czasie jego trwania.

  Przejdź na stronę wybranego bukmachera

Jak działa gra bez podatku w Polsce?

Granie bez płacenia podatku w Polsce bywa zdradliwe, ale jest jak najbardziej możliwe. Należy jednak wiedzieć, u których bukmacherów i na jakich zakładach grać. 

Bukmacherzy w Polsce bez podatku robią co mogą, aby zachęcić graczy do grania właśnie u siebie. Proponują różne rozwiązania skutkujące brakiem konieczności płacenia podatku.

Promocje dzielą się na kilka podstawowych kategorii:

 • Brak podatku na stałe - opcja ta wydaje się najbardziej korzystna. Należy jednak pamiętać, że aby z takich promocji skorzystać należy spełnić określone warunki. Warkiem może być to, że na kuponie musi znaleźć się minimalna liczba zakładów, zakład nie może być niższy niż określona kwota lub muszą to być tylko określone mecze czy jedna dyscyplina.
 • Brak podatku po założeniu konta - innym sposobem na przyciągnięcie nowego gracza jest zaoferowanie przez bukmachera wzięcie podatku na siebie przez określony czas po rejestracji. Bywa, że jest to 7, 14 albo nawet 30 dni. Dla Ciebie jest to ciekawy sposób, aby przez jakiś czas nie musieć płacić podatku. Trzeba jednak pamiętać, że takie promocje również łączą się z pewnymi wymaganiami. Mimo wszystko jest to dobry sposób na przetestowanie nowego bukmachera. Należy grać wtedy nieco ryzykownie, ale wygrane są wtedy bez wątpienia wyższe.
 • Happy Hours - zdarza się, że bukmacherzy oferują zakłady bez podatku w określonych godzinach lub na określone wydarzenia. Jeszcze niedawno Fortuna była znana z takiego rozwiązania, niedawno jednak zrezygnowali z tej promocji.
 • Aplikacja mobilna - Bukmacherzy online w Polsce bez podatku proponują też promocje, gdzie po zainstalowaniu aplikacji można grać bez podatku przez określony okres. 
 1. 1

  Freebet 20+20 zł

 2. 2

  CASHBACK 500 PLN NA START

 3. 3

  Bonus powitalny 2500 zł

 4. 4

  Bonus powitalny 610 zł

Top 7 najlepszych bukmacherów oferujących grę bez podatku

Wysokie podatki zmuszają graczy do szukania rozwiązań pozwalających im znaleźć najkorzystniejsze dla siebie warunki. 

Nie należy to jednak do najłatwiejszych zadań. Próżno szukać bowiem bukmacherów którzy na stałe oferują zakłady bez podatku. Te czasy już dawno przeminęły i wielu graczy, którzy pamiętają, jak wyglądała sytuacja jeszcze kilka lat temu chętnie wracają pamięcią do tego okresu. Aktualnie oferty bez podatku to czasowe promocje.

Często są to oferty skierowane wyłącznie do nowych klientów. Zwykle trzeba również spełnić określone wymagania. Granie w Polsce bez podatku jest jednak jak najbardziej możliwe, jednak trzeba wiedzieć, z jakich ofert korzystać. 

Sytuacja na rynku jest dynamiczna i co chwilę pojawiają się nowe oferty, podczas gdy stare znikają.

Do bukmacherów internetowych bez podatku można zaliczyć ForBET. Oferują oni “Piątek na Bogato”, gdzie wygrana zwiększana jest o 14% niwelując tym samym narzucony podatek. Oferta dostępna jest niestety jedynie w punktach stacjonarnych. Dostępna jest za to na zakłady przedmeczowe, zakłady live i wirtualne. Wymagania jakie stawia to: minimalna wartość 20 zł, minimum 3 zdarzenia, z których żadne nie może mieć kursu niższego niż 1,30.

Kolejną propozycją jest NobleBET, który zachęca nowych graczy ofertą “Bez podatku po rejestracji”. 

Wszystkim nowym klientom przez pierwsze 30 dni po rejestracji bukmacher płaci podatek od zakładów kombinacyjnych z trzema i więcej sekcjami o całkowitym kursie minimum 2,20. Oznacza to, że wszystkie wygrane pieniądze trafią prosto do naszego portfela tak, jakby podatek wcale nie istniał.

Również Ewinner ma promocję na zasadzie “jest apka, nie ma podatku”. W tym wypadku jest to 7 dni gry bez podatku z zastrzeżeniem że zakład musi mieć przynajmniej 3 zdarzenia ze stawką jednostkową każdego z nich wynoszącą przynajmniej 1,30.

To jednak nie jedyni bukmacherzy, u których zagracie bez podatku.

Poniżej przedstawiamy dodatkowe pozycje, które warto rozważyć przy wyborze kolejnego bukmachera:

 • Totalbet
 • ForBET
 • Fortuna
 • NobleBET
 • eWinner
 • LVBet
 • Betfan

Legalny polski bukmacher. Wysokie kursy bez podatku.

Naszym zdaniem aktualnie najlepsza oferta w Polsce pozwalająca grać bez podatku. Oferta nie ogranicza nas w czasie, jest dostępna na wszystkie dyscypliny sportowe, zarówno w ofercie przedmeczowej, jak i zakładach live, a zakład może być postawiony na dowolną stawkę. Obstawić należy minimum trzy zdarzenia z minimalnym kursem każdego zdarzenia 1,20. 

żeby zagrać Opinia

Top 9 bukmacherów bez podatku z najszybszymi wypłatami

Rzadko podczas wyboru bukmachera myślimy o formach wpłat i wypłat, jakie proponuje. 

Zwykle największą uwagę przykładamy do bonusów, promocji i innych dodatków. Naszym zdaniem warto jednak wziąć pod uwagę również ten aspekt. Nie chcielibyśmy przecież żeby radość z przesyłki przysłoniło nam długie oczekiwanie na upragnioną wypłatę. Często dokładnie już wiemy co zrobimy z wygraną, więc oczekiwanie kilka dni w takiej sytuacji potrafi być ogromnie frustrujące. 

Wypłat u bukmacherów bez podatku od stawki można dokonywać przy użyciu różnych metod - od tradycyjnego wypłacenia w punkcie stacjonarnym, do portfeli internetowych. Oczywiście pójście do fizycznego punktu bywa kłopotliwe i niepotrzebnie zajmuje czas, a dodatkowo nie wszyscy bukmacherzy dysponują takimi punktami.

Tradycyjne przelewy wiążą się natomiast z często dość długim oczekiwaniem. W zależności od banku, pory dnia czy tygodnia może to być dwa, a czasem więcej dni. Rzadko zdarza się że tradycyjny przelew dotrze tego samego dnia. 

W związku z tym warto poszukać bukmachera, który umożliwi nam wpłaty za pomocą najszybszych metod i przetworzy te w chwilę. Serwisy na bieżąco prześcigają się w tym zakresie chcąc zaoferować swoim klientom jak najlepsze doświadczenia, jednak nie każdy może być zwycięzcą.

Oto nasze propozycje:

 • Totalbet
 • NobleBET
 • eWinner
 • forBET
 • Etoto
 • Fortuna
 • STS
 • PZBuk
 • Milenium

Pay Express, średni czas wypłaty - 8 minut.

W tym wypadku znów TotalBet okazał się najlepszy. Szczycą się oni średnim czasem wypłaty wynoszącym 8 minut, ale oczywiście wynik zależy od warunków zewnętrznych, takich jak bank, pora dnia czy procedury bezpieczeństwa. Dzięki współpracy z aż dziewiętnastoma bankami należy spodziewać się jednak szybkiej realizacji płatności.

żeby zagrać Opinia

Rekomendowane metody płatności u bukmacherów bez podatku

Aby rozpocząć przygodę z zakładami bukmacherskimi w Polsce bez podatku należy najpierw wpłacić depozyt. Często dostajemy pytania: jak wpłacić pieniądze? Jaki jest najszybszy sposób wpłacenia depozytu? Warto jednak pamiętać, że najważniejszą kwestią powinno być bezpieczeństwo. Traktujmy nasze pieniądze z należytą rozwagą i nie powierzajmy ich byle komu.

W przypadku korzystania z gier oferujących zakłady bez podatku rekomendujemy korzystanie ze sprawdzonych form płatności. Szybkie przelewy internetowe w ostatnich latach wiodą prym na rynku. Dzięki nim możesz błyskawicznie dokonywać wpłat z praktycznie dowolnego banku bez doliczania niepotrzebnej prowizji. Takie systemy dają bezpieczeństwo i wygodę.

Dostępnych metod jest wiele i z niektórych z nich prawdopodobnie miałeś już okazję nawet skorzystać w przypadku zakupów w sieci. Każdy ma w tym zakresie swoich ulubieńców z różnych powodów.

W naszej opinie najlepszymi w tym wypadku są: 

Bukmacher

BLIK

PayU

Przelewy24

Visa/MasterCard

STS

Min: 1 zł

Max: -

czas: natychmiast 

Min: 1 zł

Max: -

czas: natychmiast 

Min: -

Max: -

czas: -

Mini: 1 zł

Max: -

czas: natychmiast 

Ewinner

Min: 1 zł

Max: -

czas: natychmiast

Min: -

Max: -

czas: -

Min: 1 zł

Max: -

czas: 

Min: 1 zł

Max: -

czas: 

PZbuk

Min: 5 zł

Max: -

czas: natychmiast

Min: -

Max: -

czas: -

Min: -

Max: -

czas: - 

Min: 5 zł

Max: -

czas: natychmiast 

 • Dostępna w prawie każdym banku. Aby dokonać płatności generujemy przykładowo w aplikacji mobilnej sześciocyfrowy kod.

  Więcej
 • Błyskawiczne przelewy internetowe. Działa jako system dający możliwość otrzymywania i dokonywania wpłat.

  Więcej
 • Mniej popularna, ala bardziej dyskretna metoda płatności. Działa na zasadzie wirtualnego portfela zasilanego z konta bankowego.

  Więcej
 • Kryptowaluta, całkowicie anonimowe płatności. Transakcje w tym wypadku są przechowywane w stworzonym do tego celu oprogramowaniu.

  Więcej

1 oceny, średnia 5 z 5

Autor

Irenka Zajac

Irenka Zajac

Jestem absolwentką filologii angielskiej i pracuję nad przy tłumaczeniach z angielskiego na polski i na odwrót.

Ekspert

Adam Bloszko

Adam Bloszko

Czesc wszyscy! Mam na imię Adam Błoszko, ja sie zajmuje dziennikarstwo i pisze dla kilku stron internetowych.