Bukmacherzy z VISA

Zaktualizowano:

Karty płatnicze stają się coraz popularniejszą metodą szybkich płatności internetowych. Zdają sobie z tego sprawę firmy bukmacherskie operujące w Polsce, dlatego płatności kartami kredytowymi/debetowymi wymieniają oni jako pierwsze na swoich listach dostępnych metod płatności.

Jednym z najpopularniejszych operatorów płatności kartą jest Visa. Bukmacherzy doskonale wiedzą, że dla graczy najistotniejsze są dwa elementy – szybkość i bezpieczeństwo transakcji – a duet Visa-bukmacher potrafi to zapewnić.

Bukmacher z VISA to już codzienność w dzisiejszych czasach, co z pewnością ucieszy posiadaczy karty.

Lista zakładów bukmacherskich z możliwością płatności Visa

Znaleziono: 6 Bukmacherzy

 1. 1

  STS

  Ocena: 9.1/10

  • Setki wydarzeń na żywo
  • Nowoczesna aplikacja mobilna
  • Early payout i STS cashout
  • Bonus powitalny do 1 200 zł

  Promocja Powitalna to nawet 1,660 zł bonusu!

  POSTAW TUTAJ Przejdź na stronę STS STS Recenzja

  18+ Zgodność z Regulaminem, BeGambleAware.org

 2. 2

  LVBET

  Ocena: 8.9/10

  • Legalny polski bukmacher
  • Atrakcyjna oferta powitalna
  • Bardzo szeroka oferta zakładów
  • Bardzo szybkie wypłaty

  Pakiet powitalny do 3,333 PLN

  POSTAW TUTAJ Przejdź na stronę LVBET LVBET Recenzja

  18+ Zgodność z Regulaminem, BeGambleAware.org

 3. 3

  Superbet

  Ocena: 8/10

  • Ekspresowa pomoc techniczna
  • Do 600 zł na start
  • Prawie 1000 różnych zakładów
  • Wpłaty już od złotówki

  Bonus powitalny 3754 zł

  POSTAW TUTAJ Przejdź na stronę Superbet Superbet Recenzja

  18+ Zgodność z Regulaminem, BeGambleAware.org

 4. 4

  Etoto

  Ocena: 7.9/10

  • Niskie marże
  • Częste promocje cykliczne
  • Szybkie i wypłaty od 1 zł
  • Świetna oferta zakładów LIVE

  200% bonus do 200 zł

  POSTAW TUTAJ Przejdź na stronę Etoto Etoto Recenzja

  18+ Zgodność z Regulaminem, BeGambleAware.org

 5. 5

  Betclic

  Ocena: 7.4/10

  • Duży wybór dyscyplin
  • Bonus na zakłady akumulacyjne
  • Możliwa opcja cashout
  • Szeroki wybór zdarzeń na żywo

  50 zł cashback

  POSTAW TUTAJ Przejdź na stronę Betclic Betclic Recenzja

  18+ Zgodność z Regulaminem, BeGambleAware.org

 6. 6

  PZbuk

  Ocena: 7.3/10

  • Rozbudowane statystyki
  • Świetny program lojalnościowy
  • Wiele sportów wirtualnych
  • Mobilna transmisja NBA

  Welcome Bonus 100% up to 200 PLN

  POSTAW TUTAJ Przejdź na stronę PZbuk PZbuk Recenzja

  18+ Zgodność z Regulaminem, BeGambleAware.org

FAQ

?

Czy płatności kartą Visa na pewno są bezpieczne?

Żadna metoda płatności nie oferuje stuprocentowej gwarancji bezpieczeństwa. Płatności przy użyciu kart Visa należą jednak do najbardziej sprawdzonych metod dokonywania transakcji w Internecie, a setki milionów ludzi codziennie używa w ten sposób kart do robienia zakupów i wykonywania płatności w sieci. Pamiętaj jednak by zawsze zachować ostrożność i nigdy nie udostępniać danych swojej karty osobom nieuprawnionym.

?

Czy jeśli zdecyduję się na płatność moją kartą Visa, bukmacher obciąży mnie jakimiś dodatkowymi opłatami?

Z reguły bukmacherzy oferujący płatności za pomocą karty Visa nie będą pobierać od Ciebie żadnych dodatkowych opłat. Ewentualnie, ustawią te opłaty jako najniższe z możliwych. W końcu każdy z nich na ogół będzie starał się maksymalnie ułatwić Ci proces zasilania konta. Bez tego przecież nie będziesz mógł obstawiać zakładów.
Zawsze jednak w pierwszej kolejności zapoznaj się z regulaminami. Z pewnością bukmacher wyjaśni w nich zasady płatności i poinformuje Cię o ewentualnych dodatkowych opłatach. Sprawdź także, czy twój bank nie wymaga od zapłaty prowizji albo nie nakłada na Twoją kartę płatniczą żadnych ograniczeń (limit transferów itp.).

?

Jakie są minimalne i maksymalne kwoty, którymi mogę zasilić moje konto płacąc kartą Visa?

Zapoznaj się z regulaminami udostępnionymi przez bukmachera, a jeśli nie znajdziesz tam żadnych informacji na ten temat, sprawdź listę obowiązujących limitów na swojej karcie Visa Z reguły karty mają ustawione limity na maksymalne wypłaty (ich wysokość lub ilość w określonym przedziale czasowym).

?

Wpisałem dane mojej karty Visa, pieniądze zostały pobrane, ale saldo w serwisie bukmacherskim nie zmieniło się. Co mam zrobić?

Skontaktuj się z centrum obsługi klienta. Sprawdź także regulamin i sekcję FAQ. Być może tam wyjaśnione będzie krok po kroku, co należy zrobić w takiej sytuacji. Problem może leżeć zarówno po stronie banku, jak i serwisu bukmacherskiego. Nie denerwuj się, tylko jak najszybciej poinformuj o zaistniałym zdarzeniu bukmachera.

?

Czy korzystanie z kart Visa do obstawiania zakładów jest w pełni legalne?

Legalne zakłady bukmacherskie z Visa jako dostępną metodą płatności działają na zasadzie oficjalnej licencji wydawanej przez Ministerstwo Finansów. Korzystanie z usług internetowych serwisów bukmacherskich posiadających taką licencję jest w pełni legalne i bezpieczne.

Bukmacher oferujący płatności za pomocą karty Visa: jak to wygląda?

Jeśli zdecydujesz się zasilić swoje konto w serwisie bukmacherskim przy pomocy płatności kartą Visa, postępuj zgodnie z poniższym schematem. W tym przykładzie użyto aplikacji STS, jednak wpłata Visa u wszystkich bukmacherów wygląda podobnie:

Cały proces właściwie niczym nie różni się od tego, który znasz z opłacania za pomocą karty zakupów online czy domowych rachunków.

Gdy szukasz miejsca, gdzie obstawisz zakłady bukmacherskie, VISA jest jedną z ulubionych form płatności wśród graczy.

Pamiętaj, że jeśli nie masz ochoty za każdym razem powtarzać całego schematu płatności opisanego powyżej, to najprawdopodobniej twój bukmacher z Visa pozwoli Ci dodać informacje o karcie do Twojego konta. Dzięki temu przy następnym transferze część danych zostanie automatycznie uzupełniona.

 1. 1. Przygotuj swoją kartę, otwórz stronę serwisu bukmacherskiego i zaloguj się na swoje konto.
  Witryna-mobilna-STS-600x600sa
 2. 2. Poszukaj zakładki, która umożliwi Ci dokonanie wpłaty (jeśli nie widzisz żadnej zakładki z nazwą “wpłata”, “zasil konto”, “przelej środki”, “depozyt”, itp., wejdź w zakładkę podsumowującą stan Twojego konta – być może tam znajdziesz przycisk, który przeniesie cię do strony płatności).
  STS-depozyt-info-600x600sa
 3. 3. Na stronie płatności powinna pojawić się lista dostępnych metod zasilenia konta – wybierz Visa.
  STS-wybierz-Visa-600x600sa
 4. 4. Wpisz dane karty (numer karty, datę ważności, kod CVV - uważnie sprawdź wpisane przez siebie dane) oraz kwotę wpłaty, jakiej chcesz dokonać i zatwierdź. W zależności od ustawień twojej karty może być konieczne potwierdzenie hasłem SMS.
  STS-Wpisz-dane-karty-600x600sa

Czy płatności kartą Visa są bezpieczne?

Legalne zakłady bukmacherskie kartą Visa jak najbardziej są bezpieczne. Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z serwisami bukmacherskimi upewnij się najpierw, że wybrany przez Ciebie bukmacher działa legalnie.

Gdy chcesz mieć pewność, że Twoja płatność będzie bezpieczna, poszukaj na stronie bukmachera informacji o posiadaniu przez niego oficjalnej licencji. Sprawdź też na stronie Ministerstwa Finansów, czy dany bukmacher rzeczywiście ma prawo przyjmować od Ciebie środki w ramach obsługi zakładów o wygrane pieniężne.

Sama płatność będzie bardzo prosta (wszystko, co musisz zrobić zostało opisane w sekcji poniżej). Nie martw się jednak, gdyż prostota w tym wypadku nie oznacza wcale, że taka płatność jest niebezpieczna. Twój bank, serwis bukmacherski i Visa zadbają razem o to, by Twoja transakcja przebiegła nie tylko szybko, ale i z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Visa i banki korzystają z najnowszych technologii, by chronić karty i ich użytkowników. Wpisane przez ciebie dane (numer karty, kod CVV, imię i nazwisko właściciela) muszą okazać się poprawne. Niemożliwe jest więc, by ktoś inny zasilił swoje konto za pomocą Twojej karty Visa, chyba że wcześniej udostępnisz mu wszystkie te informacje albo Twoja karta zostanie skradziona.

Tak czy inaczej, po wpisaniu tych danych, będziesz musiał raz jeszcze potwierdzić wypłatę środków z konta w banku. Z reguły na twój telefon przysłany zostanie SMS ze specjalnym kodem autoryzującym.

Jak zatem widzisz, proces zasilania Twojego konta w serwisie bukmacherskim raczej nie stwarza żadnych dodatkowych zagrożeń. Te, z którymi może przyjść Ci się zmierzyć, kiedy korzystasz z karty na co dzień, są oczywiście wciąż aktualne.

Czy płatności kartą Visa są bezpieczne?
Bukmacher SSL SafeCharge Weryfikacja przed wypłatą Pomoc 24/7
Tak Tak Nie Nie
Tak Tak Nie Tak
Tak Nie Nie Nie
Tak Nie Tak Tak
Tak Nie Nie Nie
Historia typowania zakładów z wykorzystaniem kart VISA
🏙️ Działa od 1958
💻 Pokrycie Międzynarodowy
💳 Typ karta płatnicza
🗺️ Region działania niemal na całym świecie
📱 Ma aplikację mobilną Tak
💯 Prowizja zależy od rodzaju płatności
⚡ Prędkość transakcji natychmiast

Jak otrzymać kartę Visa?

Jeżeli chciałbyś skorzystać z płatności za pomocą Visa lecz nie jesteś posiadaczem takiej karty, musisz zamówić ją w swoim banku. Wystarczy, że złożysz wniosek o wydanie karty płatniczej (online albo osobiście w placówce banku).

Po jego pozytywnym rozpatrzeniu przez bank otrzymasz kartę i będziesz mógł zasilić swoje konto w serwisie bukmacherskim za pomocą właśnie tej metody płatności.

Warto jednak najpierw zapoznać się z ofertą Twojego banku, bo być może inny bank oferuje kartę Visa do konta indywidualnego na znacznie lepszych warunkach. Biorąc pod uwagę, że większość banków nie pobiera opłat za prowadzenie rachunków może okazać się to całkiem opłacalnym, alternatywnym rozwiązaniem.

Najlepsi bukmacherzy oferujący płatność za pomocą Visa

Betclic to jedna z najlepiej sprawdzonych firm oferujących legalne zakłady bukmacherskie za pomocą Visa.

Ten licencjonowany bukmacher wyróżnia się nie tylko sponsorowaniem wielu drużyn i wydarzeń sportowych, ale również wielką przystępnością. Wśród wielu dostępnych metod płatności Betclic obsługuje również płatności za pomocą Visa, umożliwiając swoim użytkownikom natychmiastowe transfery środków.

Jako jedna z najbardziej doświadczonych legalnych firm bukmacherskich na rynku, Betclic to bukmacher bukmacher oferujący płatności za pomocą Visa mający coś do zaoferowania zarówno weteranom, jak i osobom dopiero stawiającym pierwsze kroki w świecie zakładów bukmacherskich.

Doświadczonych graczy skusi wyjątkowo szeroka oferta zakładów, a nowicjuszom spodoba się szybkość i łatwość obstawiania wydarzeń sportowych w Betclic.

Betclic

Betclic to jeden z najpopularniejszych bukmacherów oferujących płatności za pomocą Visa. Ten europejski bukmacher działający od ponad 15 lat swoją renomę zawdzięcza między innymi bardzo szerokiej ofercie zakładów obejmującej także e-sport, dyscypliny niszowe i wydarzenia pozasportowe. Nowych graczy zachęcają doskonałe warunki promocyjne, obejmujące również cashback na start.
żeby zagrać Opinia

18+ Zgodność z Regulaminem, BeGambleAware.org

Platnosci-Visa-w-Betclic-384x999w

Płatności Visa w Etoto

Etoto to polska firma bukmacherska, która od ponad dekady zyskuje coraz większe uznanie umożliwiając graczom legalne zakłady bukmacherskie za pomocą Visa.

Swoją popularność Etoto zawdzięcza przede wszystkim wysokim i korzystnym kursom, a także niskim marżom. Dodatkową zaletą Etoto są częste cykliczne promocje zapewniające duże korzyści zarówno nowym graczom jak i weteranom zakładów bukmacherskich.

Dla graczy, których interesują bukmacherzy oferujący płatności za pomocą Visa z pewnością duże znaczenie będzie miał fakt, że Etoto umożliwia błyskawiczne korzystanie z tej metody płatności przy bardzo atrakcyjnych dla użytkownika i niskich limitach – w Etoto wypłaty środków można dokonywać już od 1 zł.

Etoto

Etoto to polski bukmacher oferujący płatności za pomocą Visa, który w ostatnich latach szybko zyskuje na popularność wśród fanów obstawiania wydarzeń sportowych. Współpraca ze znanymi ludźmi ze świata sportu w połączeniu z szeroką ofertą zakładów i przystępnym systemem płatności sprawia, że z roku na rok coraz więcej graczy wybiera usługi Etoto.
żeby zagrać Opinia

18+ Zgodność z Regulaminem, BeGambleAware.org

Platnosci-Visa-w-Etoto-384x999w

Zalety i wady płatności za pomocą Visa

Zarówno Tobie, jak i bukmacherowi zależało będzie, by wybrana metoda płatności była jak najprostsza, najszybsza i najbezpieczniejsza. Wszystkie te cechy łączy w sobie właśnie płatność z Visa. Nic dziwnego, że tak chętnie umieszczana jest na listach dostępnych metod płatności w większości serwisów online (nie tylko tych stricte bukmacherskich).

Przy płatności z Visa środki niemal natychmiast zostaną przetransferowane z Twojego konta bankowego, by zasilić konto w serwisie bukmacherskim. Nie minie więc nawet chwila, a Ty już będziesz mógł zdecydować, na co tym razem chcesz postawić i od razu opłacić zakład. W rezultacie i Ty, i bukmacher oferujący płatności Visa powinniście być zadowoleni.

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, płatność z Visa nie stwarza zagrożeń ponad te, które mogą Ci się przytrafić w każdej innej sytuacji, która wymaga bezgotówkowej transakcji za pomocą karty.

Zalety i wady płatności za pomocą Visa
Bukmacher Piłka nożna E-Sport Koszykówka Hokej
4.29% 4.60% 5.08% 4.51%
4.48% 5.86% 7.62% 7.71%
3.99% 4.15% 3.75% 4.33%

Płatności Visa – opłaty, limity i czas transakcji

Wielu graczy decyduje się na wybór bukmachera oferującego płatności za pomocą Visa ze względu na szybki czas transakcji. Na większości serwisów bukmacherskich transakcje przy użyciu karty Visa należą do najszybszych i najwygodniejszych.

Przeważnie transakcje te są niemal natychmiastowe, co oznacza, że środki już po chwili pojawiają się na koncie. Szybkość to ogromna zaleta transakcji za pomocą Visa w porównaniu do innych metod płatności.

Dużą zaletą jest również to, że zazwyczaj nie są one obostrzone żadnymi dodatkowymi opłatami, więc gracze mogą więc dokonywać wpłat i wypłat tak często jak tylko chcą nie narażając się przy tym na dodatkowe koszty.

Dodatkowe opłaty nie powinny Ci również grozić ze strony banku, ponieważ w dzisiejszych czasach większość banków oferuje darmowe wyrobienie i obsługę karty płatniczej.

Banki posiadają jednak limity na korzystanie z karty do płatności w Internecie – możesz je sprawdzić lub zmienić na stronie swojego banku.

Zalety

Ograniczenia

Konieczność wpisywania danych z karty w celu dokonania płatności

Czas wpłaty, prowizje i limity

decor image decor image
Strona z zakładami Prędkość wpłaty Darmowe Limity Od/Do

Betclic

Natychmiastowa

Min. 30zł

Etoto

Natychmiastowa

Min. 1zł

STS

Natychmiastowa

Min. 1zł

LVBET

Natychmiastowa

Min. 10zł

Czas wypłaty, prowizje i limity

decor image decor image
Strona z zakładami Prędkość wypłat Darmowe Limity Od/Do

Betclic

Maks. do 48h

Min. 1zł

Etoto

do 12h

bez limitów

STS

do 48h

bez limitów

LVBET

do 24h

Min. 25zł

Alternatywne metody płatności

 • payment icon

  Skrill jest niezmiernie popularnym sposobem na dokonywanie przeróżnych transakcji.

  Więcej
 • payment icon

  Na świecie jest to jeden z najczęściej używanych portfeli elektronicznych w tej branży.

  Więcej
 • payment icon

  Dotpay, jako pośrednik płatniczy, przyspiesza proces transakcji internetowych.

  Więcej
 • payment icon

  W praktyce każde miejsce, gdzie możemy dokonywać płatności online akceptuje karty Mastercard.

  Więcej

Korzystaj z najlepszych bukmacherów oferujących płatności za pomocą Visa

Nie ulega wątpliwości, dlaczego bukmacherzy oferujący płatności za pomocą kart Visa od wielu lat są nieustannie bardzo popularni wśród fanów zakładów sportowych.

Płatności kartą Visa to jedna z najpopularniejszych metod dokonywania wpłat i wypłat w świecie internetowych bukmacherów. Jeżeli nawet nie mamy takiej karty, to można ją łatwo i za darmo zamówić w swoim banku. Gdy już mamy taką kartę, umożliwia nam ona szybkie i bezpieczne transakcje bez dodatkowych opłat.

Duża popularność płatności przy użyciu kart Visa to zaleta sama w sobie Jeżeli bowiem posiadasz taką kartę, możesz wybierać spośród szerokiej gamy bukmacherów.

Zdecydowana większość internetowych bukmacherów akceptuje płatności za pomocą Visa, w związku z czym posiadacz karty Visa ma dostęp do wielu różnych platform oferujących legalne zakłady bukmacherskie za pośrednictwem karty Visa. Jeżeli więc zdecydujesz się na wybór karty Visa jako metody płatności, zyskasz możliwość przebierania w ofercie dużej liczby bukmacherów.

Teraz, gdy wiesz już jak proste może być zasilenie Twojego konta w serwisie bukmacherskim za pomocą karty Visa, z pewnością rozumiesz dlaczego większość bukmacherów działających w Polsce zdecydowała się uwzględnić kartę Visa wśród dostępnych metod płatności.

Jeśli więc do tej pory nie chciałeś obstawiać zakładów bukmacherskich przez troskę o bezpieczeństwo swoich wpłat, decydując się na legalne zakłady bukmacherskie z możliwością płatności za pomocą karty Visa z pewnością możesz zapomnieć o wszelkich obawach i po prostu zacząć obstawiać!

Autor

Adam Bloszko

Adam Bloszko
Czesc wszyscy! Mam na imię Adam Błoszko, ja sie zajmuje dziennikarstwo i pisze dla kilku stron internetowych.