PZBuk – jak się zarejestrować i zalogować?

Zalety

 • Rozbudowane statystyki

 • Świetny program lojalnościowy

 • Wiele sportów wirtualnych

 • Mobilna transmisja NBA

Metody Płatności

 • BLIK
 • Dotpay
 • MasterCard
 • Przelewy24
 • VISA
 • imoje

Ostatnia aktualizacja:

PZBuk – jak się zarejestrować i zalogować?

Legalne strony z zakładami bukmacherskimi zawsze wymagają posiadania konta. Reguluje to polskie prawo, a dodatkowo znacząco wpływa to na bezpieczeństwo. Jeśli nie znasz serwisu PZBuk, nasz przewodnik przeprowadzi Cię przez najważniejsze procedury konieczne do korzystania ze strony tego bukmachera. Oprócz dokładnie przedstawionego procesu rejestracji i logowania, będziesz mógł dowiedzieć się więcej na następujące tematy:

 • Korzyści płynące z rejestracji
 • Bonusy po zarejestrowaniu
 • Proces rejestracji
 • Proces logowania
 • Wymogi przy zakładaniu konta
 • Jak wygląda weryfikacja konta
 • Obsługa klienta

Dlaczego warto założyć konto w PZBuk?

W PZBuk rejestracja konta jest najważniejszą procedurą, której musimy dokonać. Bez tego niemożliwe postawienie jest zakładu ani skorzystanie z ich oferty. Jedyną rzeczą, którą trzeba zrobić aby to zmienić jest to założenie konta. W PZBuk nie kończy się jednak na samych zakładach – oferta jest tu całkiem pokaźna.

W momencie, gdy znudzą się nam standardowe kupony pojedyncze czy wielokrotne, w każdej chwili możesz przenieść się do zakładów na żywo. W tym obszarze PZBuk oferuje wiele dyscyplin jak i lig, chociaż stale się to zmienia. Taki typ kuponów staje się coraz popularniejszy wśród fanów sportu, dlatego ta zakładka jest całkiem rozbudowana. Nie musimy ograniczać się do przewidywania wygranej drużyny czy zawodnika – możemy postawić na daną ilość setów, punktów, czas gry i wiele innych.

Kiedy mimo wszystko nie znajdziemy rozgrywki godnej naszej uwagi, sporty wirtualne wcale nie są gorsze. Możemy stawiać na nie 24/7, przez co w żaden sposób nie jesteśmy uzależnienie od terminu danego wydarzenia sportowego. Jeśli to nie wystarczy, skorzystać możemy z opcji TV, czyli sporty wirtualne oparte na prawdziwych wydarzeniach sportowych. Można oglądać ich wizualizację i śledzić statystyki, aby dokładniej przewidzieć, do wydarzy się na spotkaniu.

Za sprawą aplikacji mobilnej PZBuk zakład będziesz móc postawić gdziekolwiek jesteś. Dedykowany program pozwoli Ci na postawienie zakładów bez ograniczeń. W wersji mobilnej nie brakuje niczego z wersji przeglądarkowej – wręcz przeciwnie. Logując się na konto przez aplikację będziemy mogli postawić zakład „Kardio”, w którym naszym zadaniem jest przewidzenie czasu, w którym padnie najbliższa bramka.

Bonus powitalny w PZBuk

Po zarejestrowaniu konta tymczasowego każdy klient otrzymać może swój bonus polegający na cashbacku do 500 zł. Jego zasady są proste. Stawiając pierwszy kupon wielokrotny nie przekraczający 500 zł otrzymujemy pieniądze z powrotem w przypadku przegranej. Jeśli zakład okaże się wygrany, nic się nie zmienia. Promocja polega zatem na kompletnym zminimalizowaniu ryzyka.

Jedynym warunkiem do otrzymania bonusu jest kurs zakładu nie niższy niż 1,4. Dodatkowo, zwrot obowiązuje w formie darmowego kuponu. Pieniądze można wypłacić dopiero po zagraniu nimi. Dobrą wiadomością jest brak limitu w zakresie obrotu środkami, co oznacza, że nie muszą być one obrócone ustaloną ilość razy.

Stawiając kupony, oczywiście każdy gracz chciałby zyskać jak najwięcej. Warto w tym celu na bieżąco obserwować promocje, które pozwolą nam postawić jak najkorzystniejsze kupony. Jednym z takich bonusów jest Kombo+, czyli nawet o 25% większe wygrane. Im więcej zdarzeń na takim kuponie, tym bardziej pomnożenie zostanie wygrana. Pakiet obejmuje największe ligi popularnych dyscyplin, a wygrane i tym razem nie podlegają wymogom dotyczącymi obrotu.

Jak zarejestrować się w PZBuk?

Rejestracja w PZBuk nie wymaga od użytkownika dużego zaangażowania – proces rejestracji można mieć już za sobą w dosłownie 2 lub 3 minuty. Ponadto, nie trzeba dokonywać weryfikacji mailowej, aby zarejestrować konto tymczasowe.

W wielu innych serwisach bukmacherskich, nie wymaga się podawania tylu danych na etapie szybkiej rejestracji. Trochę inaczej jest w PZBuk, bowiem już wtedy potrzebny jest chociażby numer seryjny naszego paszportu lub dowodu osobistego. To wszystko jednak znacznie ułatwia weryfikację konta w późniejszym czasie. Koniec końców, i tak swoje konto tymczasowe będzie trzeba przekształcić w stałe.

Podczas rejestracji pamiętać trzeba o ewentualnym kodzie bonusowym, jeśli pojawi się taka promocja. Jeśli masz już konto albo nie udało Ci się wpisać kodu przy rejestracji, nie jest on stracony. W pasku bocznym naszego profilu, wpisać możemy kod bonusowy w każdym momencie. Czasami jednak zdarzają się promocje, które obejmują tylko nowych użytkowników – warto dlatego być czujnym.

  • Wejdź na stronę pzbuk.pl i naciśnij przycisk rejestracji

PZBuk - rejestracja krok 1

  • Podaj dane użytkownika i numer telefonu

PZBuk - rejestracja krok 2

  • Podaj swoje dane osobowe, kraj i walutę

PZBuk - rejestracja krok 3

  • Ustaw limity gry albo skorzystaj z domyślnego

PZBuk - rejestracja krok 4

PZBuk – logowanie

Kiedy stworzyliśmy już konto nic nie stoi na przeszkodzie, aby postawić pierwsze zakłady. W przypadku, gdy będziemy chcieli wrócić na swoje konto, dane możemy zapisać na urządzeniu, z którego się rejestrowaliśmy.

Podczas logowania możemy wybrać dogodniejsza dla siebie opcję – za pomocą e-maila lub nazwy użytkownika. Nie wpływa to na proces ani jego bezpieczeństwo, więc nie jest to ważny aspekt. Drugą rzeczą wymaganą do logowania jest hasło.

W przypadku, gdy nie jesteś w stanie podać poprawnego hasła, zresetuj je przyciskiem pod spodem okna. Na Twojej skrzynce e-mail pojawi się link pozwalający zmienić istniejące już dane. Jeśli nie pamiętasz loginu ani e-maila do którego przypisane jest konto, należy skontaktować się z obsługą. Pamiętaj, że stworzenie dwóch kont przez jednego gracza jest niezgodne z regulaminem i może skutkować zablokowaniem każdego z kont.

  • Wejdź na stronę pzbuk.pl
  • Naciśnij przycisk „Zaloguj”

PZBuk – logowanie krok 1

  • Wprowadź wymagane dane

PZBuk – logowanie krok 2

 • Ciesz się grą!

3 najważniejsze wymagania do zarejestrowania konta w PZBuk

PZBuk od lat jest legalnym bukmacherem w Polsce. Oznacza to, że otrzymali oni licencję Ministra Finansów, która umożliwia prowadzenia działalności hazardowej w Polsce. Oprócz gwarancji bezpieczeństwa i uczciwości, licencja wiąże się też z warunkami koniecznymi do spełnienia, aby nawet założyć konto. Zaznaczamy, że za złamanie nawet pojedynczych paragrafów regulaminu grozi zablokowaniem konta i brakiem możliwości ponownej rejestracji na danym adresie IP.

Pierwszym i najbardziej oczywistym wymogiem o którym wspomnimy jest osiągnięcie pełnoletności. Nie mówiąc o stawianiu zakładów, już sama witryna przeznaczona jest tylko dla osób powyżej 18 roku życia. Nie jest to zresztą własna zasad PZBuk, bo takie działanie może zostać potraktowane jako wykroczenie.

Stworzenie więcej niż jednego konta przez jednego gracza ma konsekwencje w postaci wykluczenia z gry. Spółka ma prawo w takim przypadku zablokować wszystkie konta i unieważnić każdy zawarty zakład wzajemny. Nie inaczej jest w wypadku podawaniu fałszywych danych przy zakładaniu konta, a co gorsza skanu dowodu tożsamości.

Pełne zasady znaleźć można na stronie internetowej PZBuk. Warto je poznać dla dalszego korzystania z serwisu. Jeśli jednak spełniasz wszystkie wymogi powyżej, istnieje naprawdę znikome prawdopodobieństwo, że zakładają konto złamiesz regulamin.

Jak zweryfikować swoje konto w PZBuk?

Pierwszym i najczęściej zadawanym przez nowych graczy pytaniem na temat weryfikacji jest „po co to wszystko?”. Każdy serwis hazardowy, który opiera się na polskiej licencji wymaga od nas weryfikacji. Żeby grać zatem na legalnej stronie, musicie zweryfikować konto. Ten proces na celu ma potwierdzenie Waszego wieku i decyduje o nim prawo.

Brak dokonania weryfikacji jest równoznaczny z zawieszoną możliwością wypłaty środków. To właściwie jedyne obostrzenie, które PZBuk nakłada na konta tymczasowe. Nie mamy limitu w kwestiach takich, jak stawka zakładu czy czas na weryfikację. Wszystko zrobić możemy w dogodnym dla siebie momencie mimo, że opcja weryfikacji dostępna jest zawsze.

W związku z tym, że podczas szybkiej rejestracji podane zostały przez nas dane, jak PESEL czy numer dokumentu tożsamości, jedyną rzeczą którą trzeba teraz zrobić jest przesłanie jego zdjęcia. Ważne jest, aby informacje na nim widoczne były jak najbardziej wyraźne. Dodatkowo, będziemy musieli wpisać numer konta bankowego, na które wpływać będą wypłacone środki. Ostatnią rzeczą będzie weryfikacja numeru telefonu – przyjdzie na niego kod, który wpisać będzie trzeba w stosownym polu.

Przejście przez tę procedurę daje nie tylko pewność co do tożsamości klienta, ale zwiększa też bezpieczeństwo jego konta i znajdujących się na nim danych. Sprawdzenie dowodu osobistego lub paszportu zajmuje zazwyczaj 2–3 godziny, reszta danych weryfikowana jest natychmiast.

Pomoc przy rejestracji w PZBuk

Rejestracja, mimo że nie należy do najbardziej skomplikowanych, może czasem przysporzyć trochę problemów. Na stronie PZBuk znajduje się dużo informacji, które potencjalnie mogą rozwiązać nasz problem, więc zaleca się dokładne przeszukanie portalu. W większości przypadków treści zawarte na stronie są wystarczające, aby utworzyć konto bez przeszkód.

Często zdarza się, że przekręcimy cyfry z dowodu tożsamości, numer PESEL lub datę urodzenia. Za każdym razem jednak otrzymujemy komunikaty informujące o błędnych danych. Jeśli jesteśmy pewni, że wszystkie wprowadzone dane są poprawne, ostatnim wyjściem jest kontakt z obsługą.

Obsługa klienta PZBuk działa 24/7 w języku polskim. Na pasku górnym znajduje się przycisk, który włącza okno czatu. Gdy się ono pojawi, do wyboru mamy dwa sposoby kontaktu – czat na żywo lub zostawienie wiadomości e-mail. Rozmowa z operatorem na żywo jest z reguły szybszym i wygodniejszym sposobem na kontakt. W zależności od godziny, z pracownikiem jesteśmy czasami połączeniu po niespełna minucie.

Podsumowanie

Rejestracja i logowanie w PZBuk są bardzo intuicyjne. Rejestracja tymczasowa nie zajmie dużo czasu oraz w ogóle umożliwi nam obstawianie zakładów. Weryfikacja konta i tym samym wypłata środków nie jest wcale dłuższa, za to jest już ostatnim krokiem do uzyskania pełnego dostępu do witryny. Dołączając do tego parę innych funkcji jak aplikacja mobilna czy bonus w postaci cashbacku, PZBuk zapewnić może być świetnym dopełnieniem emocji sportowych.

Z racji tego, że rejestracja konta nie jest w żadnym stopniu zobowiązująca, prawie każdy założyć może swoje konto w dowolnym momencie. Obstawianie zakładów jest dostępne nawet bez weryfikacji, a po wypełnieniu paru krótkich formularzy strona jest w stanie zaoferować całkiem dużo.

1 oceny, średnia 5 z 5

Autor

Jeremi Angowski

Jeremi Angowski
Nazywam się Jeremi. Ze sportem jestem związany od zawsze. Najbliższa memu sercu jest piłka nożna.