Bukmacherzy z BLIK

Zaktualizowano:

BLIK to jeden z najpopularniejszych systemów płatności na terenie naszego kraju. Nie ma w tym ani krzty przypadku. To bardzo nowoczesne narzędzie, gwarantujące bezpieczeństwo oraz szybkość działania, dlatego stosuje się go we wszystkich branżach.

Popularność tego sposobu płatności bierze się nie tylko z udanych akcji promocyjnych, ale także z jego łatwej dostępności. Powstał on przy współpracy największych banków w Polsce. Nic dziwnego więc, że jest dostępny dla klientów większości sieci bankowych.

Dzisiaj nikogo nie dziwi już bukmacher z BLIK, co jest dobrym znakiem tego, że graczy czeka świetlana przyszłość.

Jego premiera miała miejsce w 2015 roku i od tego czasu konsekwentnie zdobywa nowych użytkowników. Używają go głównie młode osoby oraz te, które są za pan brat z technologią. Użytkownicy cenią sobie bezpieczeństwo płatności. To kluczowy atut pary BLIK – bukmacher.

 • Lista zakłdów bukmacherskich z BLIK
 • Najlepsi bukmacherzy z BLIK
 • Bukmacher z BLIK-iem – zalety i wady
 • Czy BLIK jest bezpieczną formą płatności?
 • Jak wygląda płatność BLIK-iem?
 • Czas płatności, prowizja, limity
 • Inne metody płatności
 • Korzystaj z najlepszych bukmacherów z BLIK-iem

Lista zakładów bukmacherskich z BLIK-iem:

Znaleziono: 7 Bukmacherzy

 1. 1

  STS

  Ocena: 9.1/10

  • Setki wydarzeń na żywo
  • Nowoczesna aplikacja mobilna
  • Early payout i STS cashout
  • Bonus powitalny do 1 200 zł
 2. 2

  LVBET

  Ocena: 8.9/10

  • Legalny polski bukmacher
  • Atrakcyjna oferta powitalna
  • Bardzo szeroka oferta zakładów
  • Bardzo szybkie wypłaty
 3. 3

  Superbet

  Ocena: 8.6/10

  • Ekspresowa pomoc techniczna
  • Do 600 zł na start
  • Prawie 1000 różnych zakładów
  • Wpłaty już od złotówki
 4. 4

  Etoto

  Ocena: 8/10

  • Niskie marże
  • Częste promocje cykliczne
  • Szybkie i wypłaty od 1 zł
  • Świetna oferta zakładów LIVE
 5. 5

  Betclic

  Ocena: 7.9/10

  • Duży wybór dyscyplin
  • Bonus na zakłady akumulacyjne
  • Możliwa opcja cashout
  • Szeroki wybór zdarzeń na żywo
 6. 6

  Betcris

  Ocena: 7.4/10

  • Konto tymczasowe
  • Ponad 50 rodzajów zakładów
  • Obsługa klienta przez 7 dni w tygodniu
  • 45 000+ transmitowanych na żywo
 7. 7

  PZbuk

  Ocena: 7.3/10

  • Rozbudowane statystyki
  • Świetny program lojalnościowy
  • Wiele sportów wirtualnych
  • Mobilna transmisja NBA

Jak wygląda płatność BLIK-iem?

Schemat przy płaceniu BLIK-iem jest niemal za każdym razem taki sam. Cały proces może nieznacznie różnić się w zależności od danego bukmachera z BLIK-iem. Mocną stroną jest prostota dokonywania wpłaty.

Gdy już wybierzesz odpowiednie pole na stronie bukmachera, musisz jedynie podać kwotę, którą chcesz wpłacić. Następnie witryna przeniesie cię na kolejny ekran, gdzie należy podać tak zwany jednorazowy “kod blik”. To zestaw sześciu cyfr, które możesz wygenerować w aplikacji mobilnej. Kolejno, po wpisaniu wspomnianego kodu, musisz dokonać autoryzacji transakcji w aplikacji mobilnej banku.

Jeśli obstawiasz zakłady bukmacherskie, BLIK będzie Twoim przyjacielem, którego pokochasz już od pierwszej dokonanej wpłaty.

Można zrobić to na różne sposoby, w zależności od ustawień aplikacji. W tym momencie cały proces się kończy, a środki pojawiają się na twoim koncie. Wszystko odbywa się automatycznie, a na twój adres e-mail trafi potwierdzenie transakcji.

Do przeprowadzenia płatności, konieczne jest posiadanie pod ręką telefonu z zainstalowaną aplikacją banku. Pamiętaj, aby ją skonfigurować, ponieważ w przeciwnym wypadku płatność może być odrzucona. Konfiguracja jest z reguły bardzo prosta. W razie ewentualnych problemów możesz zawsze poprosić swój bank o pomoc.

 1. 1. Wejdź w zakładkę płatności i wybierz płatność BLIK-iem
  Blik-metody-platnosci-600x600sa
 2. 2. Podaj kwotę, jaką chcesz doładować swoje konto
  Blik-moje-konto-kwota-600x600sa
 3. 3. Wygeneruj jednorazowy kod BLIK w mobilnej aplikacji swojego banku
  Blik-transakcje-pln-600x600sa
 4. 4. Wpisz kod w polu na stronie transkacji
  Blik-konto-pln-600x600sa
 5. 5. Potwierdź transakcję na telefonie i gotowe!

Czy BLIK jest bezpieczną formą płatności?

BLIK uważany jest przez ekspertów za jedną z najbezpieczniejszych form płatności, które są obecnie dostępne w Polsce.

Masz kontrolę nad całym procesem, widzisz dokładną nazwę firmy i jej adres. Trudno paść ofiarą oszustwa przy pomocy płatności BLIK-iem. To też dlatego, że BLIK to jedna z najnowocześniejszych metod dokonywania wpłat. Wprowadzona kilka lat temu, opiera się na technologii szyfrowania danych, którą bardzo trudno złamać.

Najnowocześniejsze metody ochrony danych i płatności sprawiają, że trudno o lepsze zabezpieczenia na rynku płatności.

BLIK ma sporą przewagę nad płatnościami przy pomocy karty płatniczej. Do takiej transakcji wykorzystujesz jednorazowy kod autoryzacyjny. Nie musisz także podawać praktycznie żadnych danych. Jedyne, co jest niezbędne to kod oraz potwierdzenie transakcji na telefonie.

Transakcję możesz potwierdzić kodem PIN lub odciskiem palca. Właśnie jednorazowość transakcji sprawia, że jest ona tak bezpieczna. Potwierdzić płatność musimy za każdym razem w naszej aplikacji, która wymaga od nas najczęściej zatwierdzenia kodem PIN.

Czy BLIK jest bezpieczną formą płatności?
Bukmacher SSL SafeCharge Weryfikacja przed wypłatą Pomoc 24/7
Tak Tak Nie Nie
Tak Tak Nie Tak
Tak Nie Nie Nie
Tak Nie Tak Tak
Tak Nie Nie Nie

Najlepsi bukmacherzy z BLIK-iem - STS

Płatność BLIK-iem dobrze komponuje się z serwisami bukmacherskimi – nic dziwnego, że zdobyła ona uznanie fanów bukmacherki w naszym kraju. Płatności takie są łatwo dostępne i niemal natychmiastowe! To bardzo ważne, zwłaszcza gdy chcemy zasilić konto, by od razu postawić kupon. Bardzo dobrze działa to w zakładach bukmacherskich STS. Z BLIK-u korzystamy tutaj za pośrednictwem zewnętrznego serwisu transakcyjnego PayU.

Działa to dobrze, bo jest naprawdę szybkie i wyjątkowo wygodne. Wchodzimy na nasze konto i wybieramy formę doładowania konta. Potem ze strony bukmachera przekierowuje nas na strone PayU i tam mamy do wpisania kod BLIK.

Po wygenerowaniu kodu serwis transakcyjny kilka sekund „myśli”, by zatwierdzić po chwili naszą płatność. Nie musimy czekać, martwić się, czy przyjdzie powtierdzenie, bo widzimy je po chwili na telefonie w aplikacji banku.

STS

To Polski bukmacher. Jeden z najbardziej rozpoznawalnych w naszym kraju, również i jeden z najstarszych. Ma bardzo dużo punktów stacjonarnych, ale dobrze też przeszedł transformację internetową, co pozwala na wygodne obstawianie przez aplikacje mobilne i na komputerach. STS sponsoruje piłkarską reprezentację Polski, co dodaje mu dużo prestiżu.
żeby zagrać Opinia

18+ Zgodność z Regulaminem, BeGambleAware.org

Platnosci-Blik-w-STS-384x999w

Najlepsi bukmacherzy z BLIK-iem - Fortuna

Podobnie działa to w przypadku zakładów bukmacherskich FORTUNA. Tam również mamy prostą i szybką sprawę, jeśli chodzi o płatność BLIK-iem. Wystarczy wejść na konto, wpisać dowolną sumę, bo limitów praktycznie nie ma.

Wynoszą one 1 zł na dole i 100,000 zł na górze. Tak więc wpłacić za pomocą BLIK-u możemy naprawdę dużo pieniędzy. Zresztą w Fortunie wiele metod płatności ma jedne z najwyższych górnych limitów, co sprawia, że możemy grać tam za naprawdę duże stawki. Pieniądze po wpłacie poprzez BLIK pojawią się u nas bardzo szybko, z potwierdzeniem także nie mamy zmartwień.

System z kodami, zwany BLIK, działa więc naprawdę dobrze przy wpłacaniu pieniędzy na konto bukmacherów, to doprawdy wygodne rozwiązanie.

Bukmacher z BLIK-iem – zalety i wady

Używanie BLIK-a jako sposobu do doładowania środków ma szereg atutów odnoszących się do zakładów bukmacherskich. Ekspresowe tempo transakcji sprawi, że nie będziesz musiał czekać, aż twoje środki dojdą na konto, by postawić zakład.

Z kolei najwyższy stopień bezpieczeństwa i kontrola nad przebiegiem procesu dają Ci pewność, że twoje dane nie wpadną w niepowołane ręce. Niski próg wpłaty minimalnej i brak prowizji pozwoli ci na szybkie doładowanie konta nawet najmniejszą kwotą. To dodatkowo wygodny sposób płatności dla młodych, ale też i starych, którzy są za technologią zaznajomieni.

Nie trzeba tu silić się na zapamiętywanie numeru konta, karty czy innych tego typu rzeczy. Duża przewagą jest to, że wystarczy nam tylko i wyłącznie telefon z aplikacją mobilną banku.

BLIK, mimo wielu zalet, nie jest sposobem płatności bez wad. Głównym problemem może być kwestia dostępności. Trzech bukmacherów na naszym rynku nie wspiera jeszcze tego narzędzia e-płatności, jednak jest to pewnie kwestia czasu. Ponadto, musisz posiadać na swoim telefonie aplikację banku, w przeciwnym razie nie będziesz mógł skorzystać z BLIK-a.

Minusem jest za to brak możliwości wypłat przy pomocy tej metody płatności. Przyczyną jest ustawa hazardowa, która de facto wymusiła na bukmacherach konieczność wypłacania pieniędzy na konto bankowe należące do gracza.

Bukmacher z BLIK-iem – zalety i wady
Bukmacher Piłka nożna Hokej Koszykówka E-Sport
4.00% 4.43% 5.21% 4.32%
4.48% 7.71% 7.62% 5.86%
7.04% 4.48% 4.44% 5.53%

Czas płatności, prowizja, limity

Gdybyśmy mieli słownie określić, jak szybki jest czas wpłaty na konto BLIK-iem, pieniądze byłyby na koncie u bkumachera w połowie czytania tego zdania. Wystarczy tylko potwierdzić płatność, to jedyna czynność, która jakkolwiek opóźnia wpłątę. Ale ona i tak trwa chwilę. To naprawdę nowoczesny, skrojony pod warunki ciągłego korzystania ze smartfonów sposób płatności.

Brak prowizji i niskie kwoty minimalnej wpłaty to kolejne atuty, które sprawiają, że jest to świetne rozwiązanie dla polskich typerów. Wpłata jest księgowana od razu, a sam proces przeprowadzenia płatności jest banalny.

Bukmacherzy z BLIK-iem pozwalają na wpłacanie również większych kwot przy pomocy płatności mobilnej. Fortuna pozwala tak wpłacić jednorazowo nawet 100 tysięcy złotych! To powoduje, że to jedna z najbardziej wygodnych, szybkich, a zarazem najmniej ograniczonych metod wpłacania pieniędzy na konta u bukmachera.

Wypłaty niestety nie można dokonać przez BLIK. U bukmacherów istnieje tylko możliwość wypłacania na rachunek bankowy przypisany do konta, na którym możemy używać BLIK.

Zalety

Ograniczenia

Brak możliwości wypłat

Dostępność – trzech bukmacherów nie akceptuje płatności BLIK-iem

Czas wpłaty, prowizje i limity

decor image decor image
Strona z zakładami Prędkość wpłaty Darmowe Limity Od/Do

STS

Natychmiastowy

Min. 1 zł

Fortuna

Natychmiastowy

1-100,000 zł

LVBET

Natychmiastowy

10-100,000 zł

Inne metody płatności

 • payment icon

  Twój internetowy portfel. Bardziej rygorystyczne limity płatności, zapewnia to jednak anonimowość i jest dobrym sposobem na łatwy obrót pieniędzmi w internecie. Raczej szybki i wygodny sposób wpłąty pieniędzy.

  Więcej
 • payment icon

  Karty do kupienia w wielu stacjonarnych sklepach i kioskach. To opcja dla fanów płatności gotówkowej. Karty mają określoną już wcześniej kwotę, jaką możemy doładować swoje konto.

  Więcej
 • payment icon

  Tradycyjny sposób płatności, w którym potrzebna nam karta debetowa lub kredytowa. To chyba najbardziej znana metoda wpłacania pieniędzy na konto u bukmachera. Ma kilka minusów, jak na przykład tempo wypłaty, ale jest też ogólnie prosta i często używana wśród klientów.

  Więcej
 • payment icon

  Szybki transfer pieniędzy z banku na konto u bukmachera. Zewnętrzny serwis transakcyjny, znany z biezpieczeństwa i mocno popularny w płatnościach internetowych. Czasem płatności BLIK są częścią tego systemu, co pokazuje, że poziom bezpieczeństwa jest duży.

  Więcej

Korzystaj z najlepszych bukmacherów z BLIK-iem

Obstawianie legalnych zakładów bukmacherskich z BLIK-iem jeszcze nigdy nie było tak proste! Coraz więcej firm przekonuje się do tego systemu płatności i umożliwia graczom korzystanie z niego. Na rynku polskim aż 8 firm tworzy partnerstwo bukmacher – BLIK.

Ten rodzaj płatności mobilnej to dla Ciebie gwarancja szybkiego transferu środków i całkowitego bezpieczeństwa. Twoje dane nie mogą zostać wykradzione, ponieważ w procesie przesyłania środków nie udostępniasz swoich danych płatniczych. Z BLIK-u korzysta coraz więcej Polaków, dzięki czemu system ten jest dostępny w powiększającej sie liczbie sklepów, salonów czy też płatności internetowych.

To właśnie połączenie szybkości z bezpieczeństwem sprawia, że takiemu rodzajowi płatności ufa tylu klientów. Dodatkowo, to polskie rozwiązanie, a więc można powiedzieć, że będąc polakiem można bez wyrzutów sumienia promować ten model płatności.

BLIK jest dostępny w ofercie większości największych i najważniejszych banków w naszym kraju. Wymóg posiadania przy sobie telefonu nie jest dużym minusem, ponieważ i tak pewnie masz go pod ręką. Niestety, ale nie każdy bukmacher pozwala na wpłatę środków przy pomocy tego innowacyjnego narzędzia płatności mobilnych. Choć prawdopodobne jest, że wdrażanie BLIK-a u kolejnych bukmacherów to tylko kwestia czasu. Być może w najbliższej przyszłości każdy legalny bukmacher będzie oferował wpłatę gotówki przy pomocy BLIK-a. Do tego stanu niewiele nam brakuje, ponieważ to kwestia trzech bukmacherów, którzy jeszcze nie przekonali się do tego sposobu płatności. Legalne zakłady bukmacherskie z BLIK-iem to zdecydowana większość polskiego rynku.

FAQ

?

Czy korzystanie z BLIK-u wiąże się z opłatami?

Aby korzystać z BLIK-a musisz mieć konto w banku, który obsługuje ten innowacyjny sposób płatności mobilnych. Sama płatność nie wiąże się z prowizjami, również w zakładach bukmacherskich.

?

Czy mój bank obsługuje płatności BLIK?

Do obsługi BLIK-a niezbędna jest nie tylko integracja banku z tym systemem płatności, ale też aplikacja mobilna, którą trzeba będzie pobrać ze sklepu Google Play lub App Store. Lista banków wspierających BLIK-a to: PKO BP, Pekao SA, ING Bank Śląski, mBank, Bank Millennium, Santander Bank Polska, Alior Bank, Getin Bank, T-mobile usługi bankowe, BNP Paribas i Credit Agricole.

?

Co jest niezbędne do płatności BLIK-iem?

Musisz mieć zainstalowaną aplikację mobilną twojego banku. Ważne jest to, aby była ona w pełni aktywowana, w przeciwnym razie nie będziesz mógł używać BLIK-a. Pamiętaj, że są to płatności mobilne, dlatego musisz także posiadać odpowiedniego smartfona, na którym będziesz mógł zainstalować aplikację banku. Właściwie wszystkie urządzenia z systemem operacyjnym Android i iOS będą odpowiednie. Problemy mogą mieć użytkownicy starszych telefonów z Windows Phone. Nie wszystkie banki utrzymują oprogramowanie na ten system.

?

Jak długo trwa płatność BLIK-iem?

Sama transakcja zajmuje kilka sekund z perspektywy użytkownika. Równie szybki jest proces księgowania wpłaty. Doładowywanie konta BLIK-iem to jedna z najbezpieczniejszych i najszybszych form płatności. Sprawdzi się idealnie, gdy potrzebujesz szybko obstawić zakład live.

?

Od jakiej kwoty mogę zasilić moje konto przy pomocy BLIK-u?

Bukmacherzy podają różne stawki, od których możesz zasilić swoje konto. Na tym polu najlepiej wypada dwójka gigantów: STS i Fortuna. U obu bukmacherów możesz doładować konto już od złotówki! Niektórzy bukmacherzy stawiają nieco wyższe progi do wpłaty. LVBET pozwala na wpłaty BLIK-iem od 10 zł.

Autor

Jeremi Angowski

Jeremi Angowski
Nazywam się Jeremi. Ze sportem jestem związany od zawsze. Najbliższa memu sercu jest piłka nożna.
Ekspert

Adam Bloszko

Adam Bloszko

Czesc wszyscy! Mam na imię Adam Błoszko, ja sie zajmuje dziennikarstwo i pisze dla kilku stron internetowych.