Ranking najlepszych bukmacherów z Payz w 2024

Zaktualizowano:

Bukmacherzy z Payz są dla klientów gwarancją ekspresowych wpłat na konto. Ten brytyjski portfel elektroniczny działa na rynku międzynarodowym już od przeszło 20 lat. 

Bukmacher akceptujący Payz jest znakomitym wyborem dla typerów. ecoPayz to w pełni legalna i bezpieczna metoda płatności, która zyskała zaufanie użytkowników w wielu krajach na świecie.

Bukmacherzy z Payz – lista

Znaleziono: 3 Bukmacherzy

 1. 1

  STS

  Ocena: 9.1/10

  • Setki wydarzeń na żywo
  • Nowoczesna aplikacja mobilna
  • Early payout i STS cashout
  • Bonus powitalny do 1 200 zł
 2. 2

  LVBET

  Ocena: 8.9/10

  • Legalny polski bukmacher
  • Atrakcyjna oferta powitalna
  • Bardzo szeroka oferta zakładów
  • Bardzo szybkie wypłaty
 3. 3

  Etoto

  Ocena: 8/10

  • Niskie marże
  • Częste promocje cykliczne
  • Szybkie i wypłaty od 1 zł
  • Świetna oferta zakładów LIVE

Zakłady bukmacherskie z Payz – kompletny przewodnik

Zaktualizowano:

Grafika dla stron bukmacherskich Payz przedstawiająca logo Payz

EcoPayz to bezpieczna forma płatności nadzorowana przez Financial Conduct Authority. Zakłady bukmacherskie z ecoPayz działają bardzo sprawnie ze względu na natychmiastowy transfer środków. Brytyjski operator działa w ponad 100 krajach świata i oferuje płatności z wykorzystanie kilkudziesięciu najpopularniejszych walut. Jest to zatem spore ułatwienie dla graczy, którzy na jednym rachunku bankowym są w stanie operować różnymi walutami jednocześnie.

Co powinieneś wiedzieć o bukmacherach z ecoPayz?

W Polsce bukmacherzy z ecoPayz należą do wąskiego grona firm. Bukmacherzy na rynku polskim oferują płatności elektronicznymi portfelami, jednak Payz nie jest ich ulubieńcem. 

Mimo to kilka profesjonalnych firm bukmacherskich w naszym kraju umożliwia płatności za pośrednictwem ecoPayz. Depozyt środków na konto bukmachera działa błyskawicznie i jest całkowicie darmowy. Payz obsługuje ok. 50 walut, w tym polskiego złotego.

EcoPayz działa na rynku nieprzerwanie od 2000 roku. Cały czas udoskonala swoją ofertę, a także dba o bezpieczeństwo swoich klientów. Aby wpłacić pieniądze na konto bukmacherskie nie musimy podawać rachunku bankowego. Całą operację wykonamy po wcześniejszym zalogowaniu się do elektronicznego portfela.

 1. Payz działa nie tylko w Polsce, ale również dominuje nad rynkiem międzynarodowym
 2. to brytyjski, legalny operator płatności podlegający pod kontrolę Financial Conduct Authority
 3. Payz zapobiega włamaniu na nasze konto szyfrowaniem strony SSL oraz 2-stopniową weryfikacją konta
 4. depozyt za pomocą ecoPayz umożliwia odebranie jednego z najlepszych bonusów powitalnych u bukmachera
 5. ecoPayz zostało przemianowane na Payz w 2023 roku

ecoPayz nie wymaga od nas udostępnienia naszych danych do banku, co jest dużym plusem dla użytkowników, którzy nie mają obaw co do bezpieczeństwa swoich transakcji bankowych. Wpływ na zabezpieczenie naszych transakcji ma również szyfrowanie strony internetowej, które skutecznie chroni nasze dane przed hakerami.

Bukmacher Payz depozyt oferuje typerom cały czas. Możemy dokonać wpłaty na konto u bukmachera niezależnie od pory dnia i nocy. Dodatkowo płatność e-portfelem ecoPayz jest całkowicie darmowa i bukmacher nie pobiera od niej żadnej prowizji. Płatność z Payz jest szybka, sprawna, darmowa i gwarantuje natychmiastowy przelew środków na konto.

Co powinieneś wiedzieć o bukmacherach z ecoPayz?
🏙️ Działa od 2000 rok
💻 Pokrycie Cały świat
💳 Typ Elektroniczny portfel
🗺️ Region działania Polska, Anglia, Francja, Niemcy
📱 Ma aplikację mobilną Tak (iOS, Android)
💯 Prowizja 0%
⚡ Prędkość transakcji Natychmiast

Jak dokonać depozytu na konto bukmacherskie za pomocą ecoPayz?

Wpłaty środków na konto bukmachera wykorzystując Payz dokonasz zarówno na stronie internetowej, jak i w aplikacji mobilnej. Cała transakcja odbywa się w mgnieniu oka, dzięki czemu szybko możesz stawiać zakłady.

 1. Zdecyduj się na bukmachera, u którego chcesz dokonać depozytu przez Payz.

  Aby wpłacić środki musisz być zalogowany na swoje konto u bukmachera. Upewnij się wcześniej, czy na pewno wybrany przez Ciebie bukmacher obsługuje tę metodę płatności, gdyż na polskim rynku nie ma ich sporo. Jeżeli jesteś zalogowany i wybrałeś odpowiedniego bukmachera przejdź do następnego kroku.

  Zdecyduj się na bukmachera
 2. Zleć chęć wpłaty środków na konto u bukmachera za pomocą Payz.

  Polscy bukmacherzy oferują swoim graczom wiele sposobów depozytu środków. Jednym z nich jest ecoPayz. Po zleconej wpłacie, przejdź do “płatności” i znajdź opcję Payz, a następnie kliknij ikonę wybranego operatora. Automatycznie zostaniesz przekierowany na stronę/aplikację e-portfela, gdzie po zalogowaniu będziesz mógł dokończyć transakcję.

  Zleć chęć wpłaty środków za pomocą Payz
 3. Wybierz kwotę, jaką chcesz wpłacić

  Proces przelewu z ecoPayz jest zbliżony bardzo do transakcji poprzez Skrill. Zanim dokonamy przelewu musimy ustalić dokładną kwotę jaką chcesz wpłacić. Tyle ile wpiszesz, tyle samo znajdzie się na Twoim koncie u bukmachera.

  Wybierz kwotę
 4. Zaloguj się do Payz

  Aby sfinalizować transakcję musisz uzyskać dostęp do konta ecoPayz. Po poprawnym wpisaniu loginu oraz hasła powinieneś zobaczyć zainicjowany przez bukmachera przelew. Wystarczy jedynie kliknięciem potwierdzić transakcje i gotowe.

  Zaloguj się do ecoPayz
 5. Wejdź ponownie na stronę bukmachera

  Po potwierdzeniu przelewu zostaniesz poinformowany o powodzeniu transakcji. Po zalogowaniu się na konto z zakładami bukmacherskimi zobaczysz, że Twoje konto zostało zasilone zleconą przez Ciebie kwotą.

  Wejdź ponownie

Zalety i wady Payz

Jest kilka powodów, dla których płatności ecoPayz budzą zaufanie wśród wielu użytkowników na całym świecie. Przede wszystkim posiadacze portfela elektronicznego dostrzegają bezpieczeństwo dla swoich transakcji. 

Ogromny wpływ na poczucie bezpieczeństwa ma dwuetapowa weryfikacja konta oraz brak konieczności udostępniania swoich danych do konta bankowego, które wśród konkurencyjnych operatorów budzi wiele wątpliwości. W ecoPayz każdy może czuć się spokojnie.

Na pochwałę zasługuje także możliwość posiadania karty debetowej Payz Mastercard. Dzięki niej możemy wybierać pieniądze w bankomacie bez konieczności przewalutowywania na polskiego złoty. Za pomocą Payz możemy także robić przelewy nie tylko w Polsce, ale także zagranicę. Wobec tego Payz jest często wybieraną metodą płatności.

Polski bukmacher ecoPayz stosuje do ekspresowych wpłat. Limity transferów środków są jednak uzależnione od indywidualnych reguł bukmachera oraz statusu konta Payz jaki posiadasz. Im wyższy i lepszy status, tym większymi kwotami możesz obracać.

Wyższy status konta w ecoPayz uzyskasz po potwierdzeniu dokładniejszych danych osobowych. U polskich bukmacherów maksymalny depozyt wynosi zazwyczaj 100 000 PLN. Dotyczy się to też nowych bukmacherów na naszej liście, którą stale aktualizujemy.

Czy Payz ma wady? Jak w większości przypadków, mimo wielu zalet można także dostrzec kilka wad. Komentarze typerów wskazują na podleganie pod ustawę o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy. 

Wobec tego może się okazać, że będziemy musieli udokumentować źródła naszych dochodów aby potwierdzić czy faktycznie zarabiamy adekwatnie do obracanych środków. Na minus zasługują również prowizje od doładowań portfela ecoPayz u bukmacherów takich, jak STS, Fortuna, czy Betclic

Na szczęście nie są one zbyt wysokie. Ostatnim negatywnym aspektem Payz jest brak wysyłania potwierdzeń mailowych o transakcjach. Jeżeli więc nasza karta zostanie skradziona, może upłynąć trochę czasu zanim się zorientujemy.

 1. 1

  Promocja Powitalna to nawet 1,660 zł bonusu!

  18+ Zgodność z Regulaminem, BeGambleAware.org

 2. 2

  Pakiet powitalny do 3,333 PLN

  18+ Zgodność z Regulaminem, BeGambleAware.org

 3. 3

  Bonus powitalny 3754 zł

  18+ Zgodność z Regulaminem, BeGambleAware.org

 4. 4

  200% bonus do 200 zł

  18+ Zgodność z Regulaminem, BeGambleAware.org

 5. 5

  Zakład bez ryzyka do 200 zł

  18+ Zgodność z Regulaminem, BeGambleAware.org

Bukmacher wpłata Payz i wypłata środków

Chcąc dokonać wpłaty za pomocą ecoPayz musisz być przygotowany na podanie loginu i hasła lub numeru karty kredytowej. Jest to wymagane u wszystkich operatorów obsługujących natychmiastowe transakcje finansowe.

 1. Zaloguj się na stronę bukmachera.
 2. Przejdź do “płatności”.
 3. Wybierz płatność Payz i wpisz kwotę depozytu.
 4. Wpisz dane do konta ecoPayz: login użytkownika, hasło użytkownika
 5. Kliknij i potwierdź oczekującą transakcję w aplikacji Payz.

Czy to bezpieczna metoda płatności?

Payz na swojej stronie obiecuje klientom, że dbają o ich bezpieczeństwo oraz że nikomu nie udostępniają ich danych. ecoPayz swoją markę budowało od dwóch dekad i stale udoskonalają swoje usługi. 

Obecnie korzystają z najnowocześniejszych form ochrony aby nikt nie wkradł się na nasze konto. Co więcej, nad Payz cały czas czuwa nadzór finansowy, dzięki czemu ecoPayz zmuszone jest do przestrzegania wszelkich praw.

Payz jest znane na całym świecie. Ich szeroka oferta, a także obsługa wielu walut gromadzi miliony użytkowników. Nic więc dziwnego, że również zakłady bukmacherskie płatność ecoPayz posiadają w swojej ofercie. Obecnie portfele elektroniczne przyciągają coraz większą liczbę zwolenników ze względu na bezpieczeństwo transakcji. Sytuacja ta ma się podobnie dla ecoPayz.

Warto też dodać, że Payz to uniwersalna metoda płatności. Oczywiście możesz za pomocą e-portfela doładować saldo u bukmachera, ale również zapłacić za zakupy internetowe, a także wykonać deposit w innych grach hazardowych.

Czy to bezpieczna metoda płatności?
👉 Metody Wpłaty
Karta kredytowa/debetowa
Przelew bankowy
🗝️ Kluczowe informacje Użytkownicy mogą posiadać 4 różne statusy konta Payz
📈 Główne zalety Brak konieczności powiązania konta Payz z kontem bankowym
📉 Główne wady Prowizje od doładowywania e-portfela
ℹ️ Obsługa Klienta 🆘 e-mail, czat na żywo

Top 5 bukmacherów akceptujących Payz

Jaki polski bukmacher ecoPayz oferuje na rynku? Payz to e-portfel, która działa na podobnej zasadzie co PayPal oraz Skrill. Dla bukmacherów są to wygodne rozwiązania, które przyspieszają wszelkie transakcje. Jest to również spore udogodnienie dla klientów, którzy natychmiast mogą gospodarować swoimi środkami u bukmachera.

Płatność przez ecoPayz umożliwia kilka stron bukmacherskich w Polsce. Zarejestrowani użytkownicy mogą zatem dokonywać szybkich wpłat na konto. Minimalna wpłata u większości z nich wynosi 1 PLN.

 • STS
 • Fortuna
 • Lvbet
 • Betfan
 • Etoto

Bonus od pierwszej wpłaty 100% do 2000 PLN

 • Bonus powitalny od trzech pierwszych depozytów
 • Gry karciane
 • Sporty wirtualne
 • Ekspresowe wypłaty do 10-15 minut
 • Depozyt poprzez tPay, Skrill, Przelewy24
żeby zagrać Opinia

18+ Zgodność z Regulaminem, BeGambleAware.org

Zdjęcie laptopa z ekranem strony LVbet

Czas transakcji, opłaty i limity

Bukmacherzy dzięki wielu metodom płatności oferują szeroką gamę możliwości wpłat i wypłat. U każdego bukmachera jednak płatności odbywają się w inny sposób. Jedni mają tych opcji naprawdę sporo, a drudzy mniej. 

Na polskim rynku są bukmacherzy, którzy mogą poszczycić się natychmiastowymi wypłatami. W takim wypadku po zleceniu wypłaty, już po kilkunastu minutach mamy swoje środki na koncie bankowym. U innych firm przy wypłacie trzeba odczekać znacznie dłuższy okres czasu - nawet do 2 dni roboczych.

Największą zaletą dla typerów u wszystkich bukmacherów jest fakt, iż wszystkie transakcje są darmowe. Nie musimy się martwić żadnymi prowizjami naliczonymi przez bukmacherów, a pieniądze i tak w szybki sposób trafiają do adresata. 

Dzięki rozbudowanym płatnościom online, bukmacher wpłata Payz jest bardzo prosta i o każdej porze dnia i nocy natychmiast dociera do bukmachera.

Czas wpłaty, prowizje i limity

decor image decor image
Strona z zakładami Prędkość wpłaty Darmowe Limity Od/Do

Betfan

⚡ Natychmiast

📈 2 PLN - 100 000 PLN

Fortuna

🔥 Natychmiast

📉 1 PLN - 100 000 PLN

LVBET

💨 Natychmiast

📈 5 PLN - 100 000 PLN

Betclic

🚀 Natychmiast

📈 2 PLN - 100 000 PLN

Czas wypłaty, prowizje i limity

decor image decor image
Strona z zakładami Prędkość wypłat Darmowe Limity Od/Do

Betfan

🚀 15 minut

📉 2 PLN - 500 000 PLN

Fortuna

💨 1-2 dni robocze

📈 0,01 PLN - 600 000 PLN

LVBET

⚡ 10 minut

📈 10 PLN - 300 000 PLN

Betclic

🔥 1-2 dni robocze

📉 5 PLN - bez limitu

Alternatywne metody płatności

Niestety polski bukmacher płatność Payz oferuje na polskim rynku bardzo rzadko. Na szczęście jest wiele różnych rozwiązań po to, aby każdy był w stanie wygodnie przelewać środki. 

Do innych metod płatności należą pozostałe portfele elektroniczne, a także karty płatnicze lub sieć przelewów bankowych online. Są to opcje, które umożliwiają błyskawiczny transfer pieniędzy z konta bankowego na rachunek bukmacherski.

Alternatywne metody płatności
Bukmacher Mastercard dotpay Skrill PayPal
Min: 1 PLN 
Max: 100 000 PLN
Czas: natychmiast
Min: 1 PLN 
Max: 100 000 PLN
Czas: natychmiast
Min: 30 PLN 
Max: 100 000 PLN
Czas: natychmiast
Min: 10 PLN 
Max: 100 000 PLN
Czas: natychmiast
Min: 1 PLN 
Max: 100 000 PLN
Czas: natychmiast

Min: 1 PLN 

Max: 100 000 PLN

Czas: natychmiast: 

Min: 20 PLN 
Max: 100 000 PLN
Czas: natychmiast
Min: 10 PLN 
Max: 100 000 PLN
Czas: natychmiast
Min: 1 PLN 
Max: 100 000 PLN
Czas: natychmiast
Min: 1 PLN 
Max: 100 000 PLN
Czas: natychmiast
Min: 10 PLN 
Max: 100 000 PLN
Czas: natychmiast
Min: 10 PLN 
Max: 100 000 PLN
Czas: natychmiast
 • payment icon

  Polski system płatności mobilnych, dzięki któremu możemy wykonywać natychmiastowe przelewy oraz wpłacać i wypłacać gotówkę.

  Więcej
 • payment icon

  Karta kredytowa i debetowa znana na całym świecie. Dzięki niej w łatwy sposób możemy zapłacić zarówno online jak i stacjonarnie.

  Więcej
 • payment icon

  Pośrednik przelewów bankowych. Dzięki niemu realizacja przelewów jest znacznie szybsza.

  Więcej
 • payment icon

  Jeden z najpopularniejszych portfeli elektronicznych. Jest to wygodna metoda płatności, którą możemy wykonywać przez całą dobę.

  Więcej

FAQ

?

Gdzie możesz zapłacić Payz?

Payz umożliwia płatność za zakupy online,a także wpłaty na różne gry hazardowe. Od ecoPayz bukmacher również przyjmuje płatności.

?

Czym jest ecoPayz?

To portfel elektroniczny działający od 2000 roku. Działa na rynku międzynarodowym i obsługuje 45 walut.

?

Czy Payz obsługuje polską walutę?

Tak, za pomocą ecoPayz wykonasz przelew w polskim złoty.

?

Który bukmacher z Payz działa na polskim rynku?

Na polskim rynku działa kilku bukmacherów oferujących płatności ecoPayz. Wśród nich są: Fortuna, STS, Betfan oraz Lvbet.

?

Czy depozyt i wypłata u bukmachera przez ecoPayz jest darmowa?

Tak, bukmacherzy nie pobierają żadnych prowizji od płatności Payz.

?

Czy Payz i ecoPayz to to samo?

Tak, to te same metody płatności. EcoPayz przeszło rebranding i obecnie nazywa się Payz.

1 oceny, średnia 5 z 5

Autor

Irenka Zajac

Irenka Zajac

Analityk Behawioralny Zakładów Sportowych: Ekspert w Integracji Spostrzeżeń Psychologicznych ze Strategiami Zakładów w Celu Zwiększenia ich Wydajności.

Ekspert

Patryk Laskowski

Patryk Laskowski

Entuzjasta atrakcyjnego futbolu, zapalony sportowiec, specjalista od La Liga i Premier League.