Betcris Bonusy

8.5 / 10

Freebet 50% pierwszego obstawionego zakładu do 200zł

Kod promocyjny skopiowany

Odbierz bonus i graj teraz Przejdź na Betcris

18+ Zgodność z Regulaminem, BeGambleAware.org

Metody Płatności

 • PayU
 • Przelewy24
 • Blue Media

Ostatnia aktualizacja recenzji miała miejsce:

W Betcris kod promocyjny BC200 należy podać przy rejestracji konta. To właśnie ten kod zapewnia w Betcris bonus bez depozytu.

betcris-bonusy-1000x800sa.jpg

Freebet 50% pierwszego obstawionego zakładu do 200zł

Odblokowanie Należy wpisać kod BC200
Typ bonusu Betcris freebet
Czas trwania Po rejestracji konta stałego, musisz obstawić pierwszy zakład w ciągu 14 dni
Dostępny przez od 13.09.2021r. do odwołania
Lokalizacja Polski
Limit bonusu Minimalna stawka, którą musimy obstawić to 20 zł, a maksymalna to 400 zł - analogicznie minimalna kwota Betcris bonus freebetu to 10 zł, a maksymalna 200 zł

Na czym polega w Betcris bonus bez depozytu?

W Betcris kod promocyjny należy wpisać podczas dokonywania rejestracji konta w specjalnie przeznaczonym do tego polu. Tak właśnie jest w przypadku Betcris freebet, czyli bonusu Betcris bez depozytu. Czym jest w Betcris bonus powitalny? To Betcris bonus bez depozytu, który otrzymujemy po zarejestrowaniu naszego konta. W przypadku 50% freebetu, możemy po prostu obstawić drugi kupon, za który nie musimy płacić naszymi środkami.

Aby otrzymać w Betcris bonus bez depozytu, o którym mowa, jest nam potrzebny kod bonusowy Betcris. Po dokonaniu rejestracji, kod promocyjny Betcris BC200 należy wpisać w wyznaczonym na kod polu. I to wszystko! Betcris bonus bez depozytu jest nasz!

Jak zdobyć freebet - bonus Betcris bez depozytu?

 1. Krok 1.

  W Betcris bonus powitalny otrzymujemy po rejestracji. Żeby jej dokonać, trzeba wypełnić formularz na stronie - cały proces trwa dosłownie kilka minut. Jeśli liczymy na powitalną promocję w Betcris freebet bez depozytu zostanie nam przyznany właśnie po założeniu konta. Bonus Betcris bez depozytu to świetna opcja na sprawdzenie serwisu.

 2. Krok 2.

  W przeznaczonym do tego polu, wpisz kod promocyjny Betcris. Betcris bonus powitalny wygeneruje po wpisaniu kodu: BC200. Wielkość liter nie ma znaczenia. Warto pamiętać, że ten kod gwarantuje w Betcris zakład bez ryzyka.

 3. Krok 3.

  By otrzymać w Betcris freebet bez depozytu w wysokości 200zł, wystarczą te trzy kroki. Gwarantowane 200 zł w Betcris bez depozytu mamy szansę otrzymać jeśli nasz zakład będzie za minimum 400 zł. Minimalna kwota jaką możemy obstawić, żeby otrzymać w Betcris bonus to 20 zł.

Betcris promo

Najczęściej zadawane pytania:

?

Czy w Betcris kod promocyjny jest przyznawany automatycznie?

Nie, w Betcris bonus otrzymujemy po wpisaniu specjalnego kodu. Są jednak w Betcris promocje, które nie wymagają jego znajomości, warto czytać zasady przyznawania bonusów.
?

Czy w Betcris zakład bez ryzyka jest dostępny?

Tak. W Betcris bonus powitalny funkcjonuje właśnie w taki sposób. Po rejestracji w serwisie należy wpisać w odpowiednie pole kod bonusowy Betcris: BC200, który uruchomi promocję Betcris freebet bez depozytu, w której możemy otrzymać aż 200zł.
?

Jaki jest w Betcris kod promocyjny?

Obecnie w Betcris kod promocyjny, który uruchamia 50% freebet to kod BC200. Należy wpisać ten kod bonusowy Betcris podczas rejestracji w serwisie.
?

Czy w Betcris promocje takie jak 50% freebet są dostępne bezterminowo?

Obecnie w Betcris zakład bez ryzyka funkcjonuje od września 2021, bukmacher nie podaje natomiast daty zakończenia promocji. Warto bonus Betcris bez depozytu wypróbować jak najszybciej.
?

Co zrobić jeśli kod promocyjny Betcris nie działa?

Upewnij się, że wprowadziłeś kod we właściwej rubryce podczas procesu rejestracji i nie pomyliłeś kolejności znaków (ich wielkość nie ma znaczenia). W Betcris bonus powitalny otrzymują tylko nowi użytkownicy. Jeśli rejestrujesz się w serwisie po raz pierwszy, a kod nie ma błędu, skontaktuj się z działem obsługi klienta.