Betcris Bonusy

7.60 / 10

Freebet 50% pierwszego obstawionego zakładu do 200zł

Kod promocyjny skopiowany

Odbierz Bonus I Graj Teraz Przejdź do Betcris

Metody Płatności

 • BLIK
 • Przelewy24
 • Przelew bankowy

Ta recenzja ostatnio była aktualizowana:

W Betcris kod promocyjny BC200 należy podać przy rejestracji konta. To właśnie ten kod zapewnia w Betcris bonus bez depozytu.

Freebet 50% pierwszego obstawionego zakładu do 200zł

Upoważniający Należy wpisać kod BC200
Rodzaj bonusu Betcris freebet
Ramy czasowe Po rejestracji konta stałego, musisz obstawić pierwszy zakład w ciągu 14 dni
Dostępny dla od 13.09.2021r. do odwołania
Lokalizacja Polski
Limit bonusowy Minimalna stawka, którą musimy obstawić to 20 zł, a maksymalna to 400 zł - analogicznie minimalna kwota Betcris bonus freebetu to 10 zł, a maksymalna 200 zł

Na czym polega w Betcris bonus bez depozytu?

W Betcris kod promocyjny należy wpisać podczas dokonywania rejestracji konta w specjalnie przeznaczonym do tego polu. Tak właśnie jest w przypadku Betcris freebet, czyli bonusu Betcris bez depozytu. Czym jest w Betcris bonus powitalny? To Betcris bonus bez depozytu, który otrzymujemy po zarejestrowaniu naszego konta. W przypadku 50% freebetu, możemy po prostu obstawić drugi kupon, za który nie musimy płacić naszymi środkami.

Aby otrzymać w Betcris bonus bez depozytu, o którym mowa, jest nam potrzebny kod bonusowy Betcris. Po dokonaniu rejestracji, kod promocyjny Betcris BC200 należy wpisać w wyznaczonym na kod polu. I to wszystko! Betcris bonus bez depozytu jest nasz!

Jak zdobyć freebet - bonus Betcris bez depozytu?

 1. Krok 1.

  W Betcris bonus powitalny otrzymujemy po rejestracji. Żeby jej dokonać, trzeba wypełnić formularz na stronie - cały proces trwa dosłownie kilka minut. Jeśli liczymy na powitalną promocję w Betcris freebet bez depozytu zostanie nam przyznany właśnie po założeniu konta. Bonus Betcris bez depozytu to świetna opcja na sprawdzenie serwisu.

 2. Krok 2.

  W przeznaczonym do tego polu, wpisz kod promocyjny Betcris. Betcris bonus powitalny wygeneruje po wpisaniu kodu: BC200. Wielkość liter nie ma znaczenia. Warto pamiętać, że ten kod gwarantuje w Betcris zakład bez ryzyka.

 3. Krok 3.

  By otrzymać w Betcris freebet bez depozytu w wysokości 200zł, wystarczą te trzy kroki. Gwarantowane 200 zł w Betcris bez depozytu mamy szansę otrzymać jeśli nasz zakład będzie za minimum 400 zł. Minimalna kwota jaką możemy obstawić, żeby otrzymać w Betcris bonus to 20 zł.

Betcris promo

Najczęściej zadawane pytania:

? Czy w Betcris kod promocyjny jest przyznawany automatycznie?
Nie, w Betcris bonus otrzymujemy po wpisaniu specjalnego kodu. Są jednak w Betcris promocje, które nie wymagają jego znajomości, warto czytać zasady przyznawania bonusów.
? Czy w Betcris zakład bez ryzyka jest dostępny?
Tak. W Betcris bonus powitalny funkcjonuje właśnie w taki sposób. Po rejestracji w serwisie należy wpisać w odpowiednie pole kod bonusowy Betcris: BC200, który uruchomi promocję Betcris freebet bez depozytu, w której możemy otrzymać aż 200zł.
? Jaki jest w Betcris kod promocyjny?
Obecnie w Betcris kod promocyjny, który uruchamia 50% freebet to kod BC200. Należy wpisać ten kod bonusowy Betcris podczas rejestracji w serwisie.
? Czy w Betcris promocje takie jak 50% freebet są dostępne bezterminowo?
Obecnie w Betcris zakład bez ryzyka funkcjonuje od września 2021, bukmacher nie podaje natomiast daty zakończenia promocji. Warto bonus Betcris bez depozytu wypróbować jak najszybciej.
? Co zrobić jeśli kod promocyjny Betcris nie działa?
Upewnij się, że wprowadziłeś kod we właściwej rubryce podczas procesu rejestracji i nie pomyliłeś kolejności znaków (ich wielkość nie ma znaczenia). W Betcris bonus powitalny otrzymują tylko nowi użytkownicy. Jeśli rejestrujesz się w serwisie po raz pierwszy, a kod nie ma błędu, skontaktuj się z działem obsługi klienta.