Aleksejevs vs Rodriguez w Walencji

Jakub Wasko

Jakub Wasko

Grafika z Aleksejevsem i Rodriguezem

Niepokonany mistrz boksu i ambasador MightyTips Jevgenijs 'The Hurricane' Aleksejevs powraca w tym miesiącu w bardzo wyczekiwanym pojedynku z doświadczonym Argentyńczykiem Marcelo German Rodriguezem – 20 kwietnia 2024 r. w L'Alqueria del Basket w Walencji.

To będzie 16. walka w jego karierze i szansa na dodanie kolejnego powstrzymanego do jego nazwiska i kolejnej litery „W” w dorobku zawodowym.

Warto jednak zaznaczyć, że Rodriguez wcale nie będzie robił za chłopca do bicia. Ten 40-latek może i nie jest już pierwszej młodości, ale dwie ostatnie walki wygrał przez TKO i może pochwalić się bardzo ciężkim uderzeniem.

Poniżej analizujemy jego szanse, przypominamy o jego niedawnym rekordzie i przyjrzymy się bliżej, co może znajdować się na horyzoncie dla zawodnika, o pseudonimie The Hurricane! Sprawdź nasze wskazówki i wiadomości dotyczące zakładów bokserskich i obstawiaj świadomie.

Aktualny Rekord The Hurricane'a

Jeśli Aleksejevs zrealizuje swoje zadanie w starciu przeciwko Rodriguezowi, nie będzie to  jego pierwszy zwycięski pojedynek na Hiszpańskiej ziemi i z pewnością nie ostatni. W weekend przed Bożym Narodzeniem pokonał Nicolasa Davida „Mazazo” Verona w dominującym pokazie ciosów i szybkości, aby jednogłośnie zwyciężyć decyzją większości na kartach sędziowskich w Pabellon Municipal Sedavi w Walencji.

Pod koniec zeszłego lata jego mocne uderzenie i sprawność techniczna wysunęły się na pierwszy plan, gdy udało mu się wygrać w trzeciej rundzie nad francuskim pretendentem Dmitrijem Trenelem na Costa Del Sol.

Jeżeli Jevgenijs Aleksejews ponownie zawalczy w Hiszpanii, to nasuwa się pytanie, czy uda mu się kontynuować swoją imponującą formę na Półwyspie Iberyjskim? Prawdopodobnie The Hurricane będzie dużym faworytem u bukmacherów, ale możesz być pewien, że nie weźmie niczego za pewnik.

Skromny, pracowity i sumienny Aleksejevs jest znany z tego, że zawsze bardzo mocno skupia się na przygotowaniach.

Jego etyka pracy znalazła odzwierciedlenie na ostatnim obozie przygotowawczym z walijskim zawodowcem i byłym pretendentem do tytułów WBO w wadze junior średniej i średniej, Liamem Williamsem; co pomogło mu utrzymać formę na najwyższym poziomie, który okazał się wystarczający dla Verona w święta Bożego Narodzenia.

Kim Jest Nasz Ambasador?

Grafika z informacją o walce Aleksejevs vs Rodriguez

Dla tych, którzy nie są zaznajomieni z dumą bojową Mightytyps, Aleksejevs ma fascynującą historię w sportach walki.

Oto jej podsumowanie:

  • Urodzony: 6 lipca 1993, Łotwa
  • Wzrost: 183 cm
  • Rekord Boksu Zawodowego: 15 zwycięstw, 0 remisów, 0 porażek
  • Nokauty: 53,33%
  • Pozycja: Ortodoksyjna
  • Nagrody w sportach walki: Mistrz Świata Kickboxingu 2007, Mistrz Europy Kickboxingu 2008, Mistrz Baltic K-1 2010, Mistrz Europy Muaythai 2011, Zawodowy Mistrz Europy K-1 2015.

Jego doświadczenie w innych sportach walki, takich jak kickboxing i Muaythai, pomogło mu wypracować mentalność mistrza.

Tylko przypadek powstrzymał go od wejścia na sam szczyt w kickboxingu. To katastrofalne złamanie nogi – zaledwie siedemnaście sekund przed wejściem do międzynarodowego turnieju, pozbawiło go możliwości zapisania się wśród największych gwiazd tego sportu.

Teraz, po burzliwym początku kariery przepełnionej walką na ringach całego świata, skupia się wyłącznie na wspinaniu po kolejnych szczeblach rankingów bokserskich.

Jak Obstawiać na Aleksejevsa

Plakat z walką Aleksejevs vs Rodriguez

W MightyTips oferujemy doskonałą usługę przewidywania wyników sportowych, która obejmuje najdokładniejsze wskazówki na zakłady bukmacherskie związane z boksem oraz wiadomości ze świata tego sportu. W ramach naszej misji zapewniamy również dogłębne i wnikliwe recenzje na aplikacje bukmacherskie do zakładów bokserskich i nie tylko, aby dostarczyć graczom jak najlepszą możliwą obsługę i odpowiedni stosunek jakości do ceny podczas obstawiania na przykład na portalu Betclic PL.

Możesz być na bieżąco z najnowszymi informacjami i wydarzeniami związanymi z Hurricanem, łącząc się z nim na różnych platformach społecznościowych. Jako zawodowy bokser często udostępnia zakulisowe materiały szkoleniowe, nadchodzące harmonogramy walk i treści motywacyjne, dostępne dla jego fanów. Sprawdź proponowane strony na zakłady bokserskie i wykorzystaj zdobyte informacje do obstawiania kuponów.

Śledź Hurricane'a na jego platformach społecznościowych:

W przypadku zapytań biznesowych skontaktuj się z jego menedżerem pod adresem: maria.gritsak@mightytips.com.