LVbet – jak się zarejestrować i zalogować?

 • Legalny polski bukmacher

 • Atrakcyjna oferta powitalna

 • Bardzo szeroka oferta zakładów

 • Bardzo szybkie wypłaty

Metody Płatności

 • BLIK
 • Dotpay
 • MasterCard
 • Paymenticon
 • PaySafeCard
 • Przelewy24
 • PayPal
 • Skrill
 • Tpay
 • VISA
 • Przelew bankowy
 • Bitcoin
 • Trustly
 • ecoPayz

Ostatnia aktualizacja:

W już niemal każdym portalu oferującym zakłady bukmacherskie, w tym LVbet, rejestracja jest pierwszą rzeczą, którą należy zrobić. Witryna ta powstała w 2016 roku w Katowicach i od samego początku działa zgodnie z polskim prawem. Dlatego założenie swojego konta jest tu tak ważne i otwiera przed nami cały wachlarz możliwości. Na szczęście, rejestracja i przejście do gry nie zajmuje dłużej niż kilka minut. W tym artykule poruszymy szereg kwestii, które będą najważniejsze podczas pierwszej przygody z tym bukmacherem:

 • Dlaczego warto dołączyć do LVbet
 • Bonus, który otrzymamy po zarejestrowaniu
 • Jak zarejestrować się do LVbet
 • Jak zalogować się do LVbet
 • Wymagania do zarejestrowania konta
 • Proces weryfikacji konta
 • Gdzie szukać pomocy podczas rejestracji konta

Dlaczego warto zarejestrować konto w LVbet?

Jakie korzyści płyną z rejestracji w LVbet? Po pierwsze dopiero z kontem będziemy w stanie postawić zakłady, a jest to na ogół główny powód, dla którego otwieramy konto. Nie jest to jednak jedyny powód, dla którego warto spróbować swojego szczęścia w LVbet. Dodatkowe funkcje, które pozytywnie wpływają na odczucia gracza to chociażby szeroka oferta e-sportowa, wirtualna i tradycyjna, która stwarza wiele możliwości zakładów.

Dodatkowo, w ręce graczy oddany został program lojalnościowy, w którym nagrodzeni zostajemy za to, co robimy najlepiej, czyli za obstawianie. Obecna jest także funkcja oglądania rozgrywek na żywo, aby na bieżąco śledzić, jak radzi sobie nasza drużyna lub obstawić jeden z wielu zakładów LIVE.

Innym powodem, który z pewnością wpłynie na decyzję wielu użytkowników są stałe nowości. Dotyczy to nie tylko nowych dyscyplin czy promocji, ale całych akcji, takich jak chociażby LV TYPER, czyli konkurs z pulą nagród przekraczającą ponad 250 000 zł, w której zwycięzcy wybierani są codziennie.

Bonus powitalny w LVbet

Aby otrzymać bonus potrzebny jest w LVbet kod promocyjny. Rejestracja po raz kolejny okazuje się tu kluczowym elementem, bo aby otrzymać aż dodatkowe 1 500 zł podczas tworzenia konta należy wpisać kod „LV1500”. Nie jest to jednak koniec, bo używając podanego kodu otrzymujemy również 20 zł na zakład bez depozytu. Drugim wymogiem do otrzymania bonusu jest wysłanie maila na promocje@lvbet.pl, z tytułem „Bonus bez depozytu”. Po dokończeniu tych formalności, na koncie gracza pojawi się dodatkowa kwota.

Aby aktywować bonus w wysokości 20 zł, należy postawić jednocześnie 3 zakłady, których kurs mieści się pomiędzy 1,25, a 2,50. Trzebatylko kliknąć opcję „wykorzystaj bonus”, a po następnym zatwierdzeniu bonus będzie już aktywny.

Innym przysługującym nam bonusem powitalnym jest „3333” - 2 000 zł bonusu przy pierwszej wpłacie, 1 000 zł przy drugiej i zakład bez ryzyka przy trzecim depozycie. W takiej sytuacji, nawet jego zakład nie okaże się wygrany, na nasze konto wrócą przegrane należności.

Kolejną już opcją jest cash-out pozwalający zmniejszyć ryzyko przy obstawianiu zakładów. Jest to możliwość zmiany typu przed rozstrzygnięciem wyniku lub całkowite wycofanie się i zwrot środków. Informacja, czy cash-out jest aktywny znajduje się pod paskiem „moje zakłady”.

Rejestracja – LVbet

Rejestracja konta na stronie LVbet jest konieczna. To właśnie na nim trzymać będziemy środki do postawienia zakładów i również do konta przypisane będą promocje. Aby stać się oficjalnym klientem LVbet wejść trzeba w zakładkę „rejestracja” znajdującą się w rogu strony. Podać musimy następnie swoje podstawowe dane, czyli imię i nazwisko oraz numer PESEL, dzięki któremu możliwe jest sprawdzenie tożsamości gracza.

Kolejnym krokiem jest wprowadzenie swojego adresu e-mail, loginu, hasła oraz numeru telefonu. Nie jest to jednak koniec, bo ostatnim etapem jest weryfikacja adresu e-mail wchodząc w link wysłany na naszą pocztę. Wtedy, należy się zalogować i ustawić dowolne limity dotyczące czasu grania oraz wpłat i wypłat.

Cały proces jest bardzo szybki i intuicyjny, a otwiera przed nami wszystkie możliwości serwisu. Mimo tego, trzeba mieć na uwadze, że takie konto jest tylko tymczasowe. Aby uzyskać pełne możliwości konieczna jest weryfikacja, którą opisujemy w dalszej części.

Na tym etapie, warto pobrać na swój telefon lub inne urządzenie mobilne autoryzowaną aplikację LVbet, dostępną zarówno na system iOS oraz Android. W przypadku urządzeń z Androidem nie jest ona dostępna w Google Play ze względu na ich politykę hazardową i trzeba ją pobrać bezpośrednio ze strony bukmachera. Mimo tego, bez względu, z jakiego systemu operacyjnego korzystamy, aplikacja jest tak samo responsywna.

Wejdź na stronę LVbet

rejestracja lvbet

Podaj swoje imię, nazwisko, narodowość i numer PESEL

lvbet pesel

Wymyśl login i hasło oraz podaj dane kontaktowe

lvbet adres email

Potwierdź konto przez link wysłany na Twojego e-maila

lvbet weryfikacyjny link

LVbet – logowanie

Aby się zalogować, trzeba wpisać dane w odpowiednie pola, a następnie nacisnąć na stronie LVbet „Zaloguj się”. W tym celu wystarczy tylko login i hasło podane wcześniej. Nie można również zapomnieć o wcześniejszej weryfikacji adresu e-mail. W przeciwnym przypadku wejście na nasze konto nie będzie możliwe.

Jeśli nie pamiętasz hasła do swojego konta, należy nacisnąć niewielki napis podczas okna logowania. Przekieruje on nas do strony, w której należy podać e-mail, oczywiście ten przypisany do konta. Wtedy, już po krótkiej chwili otrzymujemy wiadomość instrukcją pozwalającą nam zmienić hasło. Jak w przypadku większości witryn, należy wejść w link, dzięki któremu dane konta można łatwo zmienić.

Dobrą wiadomością dla posiadaczy e-portfela Paymenticon jest możliwość logowania się do serwisu bezpośrednio z portfela elektronicznego. Zaoszczędzi nam to trochę czasu w transakcjach w serwisie. Ważną informacją na temat płatności przez Paymenticon jest to, że aby otrzymać bonus od depozytu należy najpierw zalogować się na swoje konto, a następnie wybrać interesujący nas sposób płatności.

lvbet login

3 główne wymagania do rejestracji w LVbet

Z licencją przyznaną przez Ministerstwo Finansów wiążą się pewne restrykcje związane z korzystaniem z serwisu. Regulacje dotyczące zakładania kont nie powinny jednak stać na przeszkodzie dla zdecydowanej większości użytkowników. Przejdźmy zatem przez najważniejsze wymogi co do tworzenia konta i używania serwisu.

Jednym z najmniej zaskakujących punktów regulaminu LVbet jest możliwość posiadania konta tylko przez osoby, które ukończyły 18 rok życia i podały dane konta zgodne z prawdą. Kolejnym wymogiem jest posiadanie maksymalnie jednego konta przez danego klienta.

Trzeba liczyć się z tym, że jeśli powyższe i inne reguły nie zostaną spełnione, grozi nam blokada, jednak nie tylko pojedynczego konta, bowiem nałożona zostać może ona na IP, co uniemożliwia graczowi zakładanie kolejnych kont. Zalecamy więc zapoznanie się z pełnym regulaminem na stronie LVbet, co również jest wymaganiem, aby otworzyć tam konto.

Jak zweryfikować swoje konto LVbet?

Po szybkim procesie rejestracji konta jest ono tymczasowe, ale w LVbet, pełna rejestracja obejmuje też weryfikację konta. Jeśli suma pieniędzy postawionych na wszystkie zakłady będzie wyższa niż 5 200 zł, będziemy musieli zweryfikować konto aby dalej korzystać z serwisu. Ponadto większość promocji i bonusów obejmuje tylko konta stałe.

Aby uzyskać konto stałe należy rozwinąć menu boczne znajdujące się po prawej stronie, a potem wejść w okno „pełna rejestracja”. Następnie wypełnić trzeba cały formularz, który obejmuje dane, takie jak adres, numer rachunku bankowego, numer dowodu tożsamości.

W kolejnym wymogu, jakim jest skan lub zdjęcie dowodu tożsamości, mamy pewną dowolność. Konto zweryfikować możemy za pomocą albo dowodu osobistego albo paszportu. W przypadku dowodu osobistego potrzebny jest plik z przodem, jak i tyłem dokumentu. Jeśli zdecydujemy się na paszport, wystarczy tylko jeden obrazek przedstawiający sam przód. W obu przypadkach jednak przepisać musimy też numer dowodu tożsamości.

Wszystkie dokumenty muszą być sprawdzone przez obsługę LVbet. W zależności od pory dnia, w której je przesyłasz, weryfikacja może potrwać od kilku minut, do kilku godzin. Zazwyczaj jednak proces ten kończy się jeszcze tego samego dnia.

Konto zweryfikować można również udając się do jednego z punktów stacjonarnych. Obsługa LVbet w takiej sytuacji w identyczny sposób sprawdza tożsamość gracza. Pamiętaj więc, aby zabrać ze sobą wymagane dokumenty. Obecnie, LVbet posiada ponad 40 punktów naziemnych w różnych miastach Polski.

Co, jeśli potrzebuję pomocy w utworzeniu konta LVbet?

W przypadku gdy nie możesz założyć konta w LVbet, należy zapoznać się z informacjami znajdującymi się na oficjalnej stronie. Bardzo często wszelkie wątpliwości mogą zostać rozwiane dzięki znajdującej się tam sekcji FAQ.

Jednym z powodów, dla którego nie możecie założyć konta jest wspomniane już zablokowanie Waszego adresu IP – oznacza to, że w przeszłości dopuściliście się łamania regulaminu. Jeśli blokada okaże się permanentna, nie macie dalszej możliwości korzystania z serwisu. Innym wytłumaczeniem może być już jedno istniejące konto pod danym adresem domowym. Co jednak, gdy gracz nigdy wcześniej nie posiadał jeszcze konta?

Jeśli problem nie ustępuje i jesteś pewien, że postępujesz zgodnie z regulaminem, można skontaktować się z operatorami obsługi klienta. Jednym ze sposobów jest formularz kontaktowy dostępny w odpowiednim miejscu na stronie. Jeszcze efektywniejszą drogą jest jednak czat na żywo, dostępny 24/7 oczywiście w języku polskim. Aby porozmawiać z pracownikiem LVbet wystarczy rozwinąć formularz, który kryje się pod znakiem dymków konwersacji. Po wypełnieniu wszystkich wymaganych okien, połączenie się z agentem LVbet trwa średnio 10 sekund.

Podsumowanie

Rozpoczęcie korzystania z serwisu LVbet nie różni się od innych serwisów bukmacherskich. Cały proces, włączając w to weryfikację profilu i przekształcenie go w konto stałe, nie powinien zająć więcej niż 10 minut. Dzięki intuicyjnej i responsywnej stronie lub aplikacji czas, który gracz poświęcić musi na założenie konta skrócono do minimum.

Jeśli dodamy do tego szeroki wybór bonusów oraz zakładów, które możemy postawić, LVbet staje się naprawdę solidną pozycją na rynku zakładów internetowych. Gołym okiem widać, że starają oni się o klienta, jak tylko mogą, co zauważyć można chociażby w przypadku ekspresowej weryfikacji konta. Gracze z Polski doceniają ten wysiłek i chętnie korzystają z usług LVbet obstawiając tam swoje ulubione sporty i wydarzenia.

0 oceny, średnia 0 z 5

Login

E-mail

Hasło

Potwierdź hasło