Bukmacherzy z Bitcoin

Zaktualizowano:

Kryptowaluty to prężnie rozwijająca się branża, która zrewolucjonizowała rynek technologii finansowych i z roku na rok coraz bardziej zyskuje na popularności.

Również fani zakładów bukmacherskich poszukujący nowych metod płatności zaczynają interesować się używaniem kryptowalut, w tym przede wszystkim tą największą i najpopularniejszą z nich – bitcoinem.

Z tego artykułu dowiesz się:

 • Czym jest bitcoin?
 • Czy bitcoin jest bezpieczny?
 • Skąd wziąć bitcoiny?
 • Czy bukmacherzy z BTC działają w Polsce?

LISTA ZAKŁADÓW BUKMACHERSKICH Z BITCOIN

Znaleziono: 1 Bukmacherzy

 1. 1

  LVBET

  Ocena: 8/10

  • Legalny polski bukmacher
  • Atrakcyjna oferta powitalna
  • Bardzo szeroka oferta zakładów
  • Bardzo szybkie wypłaty

SKĄD WZIĄĆ BITCOINY?

Choć w Polsce nie działają jeszcze legalne zakłady bukmacherskie z bitcoina, to samo nabycie bitcoinów nie powinno stanowić żadnego problemu.

Wystarczy, że wpiszesz w wyszukiwarkę frazę „giełda bitcoin” i wybierzesz którąś z legalnie działających na polskim rynku giełd kryptowalutowych. Pamiętaj jednak, że obecnie zakładanie kont w takich serwisach jest objęte podobnymi regulacjami, jak zakładanie konta bankowego.

Aby kupić bitcoiny będziesz więc zmuszony zweryfikować swoją tożsamość. Jeżeli stanowi to dla Ciebie przeszkodę i chciałbyś nabyć bitcoiny anonimowo, możesz skorzystać z zagranicznych giełd nieobjętych regulacjami, bądź użyć giełd zdecentralizowanych umożliwiający nabywanie kryptowalut bezpośrednio od ich właścicieli.

W wielu miastach polski dostępne są też bitomaty w który łatwo kupisz bitcoiny. Pamiętaj jednak, że bitomaty zazwyczaj obarczone są większymi opłatami i prowizjami niż zwykłe giełdy kryptowalutowe.

Niezależnie, gdzie kupisz bitcoiny, pamiętaj że bitcoin trzymany na koncie w giełdzie internetowej nie jest tak naprawdę Twoim bitcoinem – po zakupie bitcoinów zawsze przelej je na własny adres bitcoin utworzony przy pomocy portfela kryptowalutowego. Tylko wtedy korzystanie z usług bukmachera z BTC będzie bezpieczne.

CZY BITCOIN JEST BEZPIECZNY?

Transakcje bitcoin są prawdopodobnie jedną z najbezpieczniejszych, jeśli nie najbezpieczniejszą dostępną metodą płatności. Sieć bitcoin jest całkowicie zdecentralizowana i rozproszona na dziesiątki tysięcy komputerów znajdujących się na wszystkich kontynentach. Transakcje bitcoin są zabezpieczone ogromną mocą obliczeniową i najbardziej zaawansowanymi dostępnymi metodami kryptograficznymi. Szyfrowanie danych na blockchainie jest tak silne, że korzystanie z legalnych zakładów bukmacherskich z bitcoin można uznać za bezpieczne. Tak długo, jak nie udostępniasz nikomu klucza prywatnego do swoich bitcoinów, na chwilę obecną możesz mieć stuprocentową pewność, że nikt nie przywłaszczy sobie Twoich pieniędzy i korzystanie z usług bukmacherów oferujących płatności z BTC będą bezpieczne.

Z drugiej jednak strony, kosztem tak wysokiego bezpieczeństwa jest wymagana od użytkownika duża odpowiedzialność – jeżeli popełnisz bowiem błąd i udostępnisz komuś swój klucz prywatny, na przykład korzystając z podejrzanych i niesprawdzonych portfeli kryptowalutowych, lub trzymając klucz prywatny w niezaszyfrowanym pliku tekstowym, bardzo szybko możesz pożegnać się ze swoimi bitcoinami i nie będziesz mógł już w żaden sposób odzyskać swoich pieniędzy.

NAJLEPSZY BUKMACHER Z BITCOIN - FORTUNA

Fortuna należy do najstarszych firm bukmacherskich na naszym rynku. Firma powstała już w 1996 roku, przez dziesięciolecia oferując możliwość obstawiania wyników zakładów sportowych w rozbudowanej sieci lokali.

Fortuna bukmacher bitcoina oferuje jako nową innowacyjną metodę, co widzi i docenia chyba każdy gracz.

Na uwagę zasługuje jednak przede wszystkim fakt, że Fortuna już w 2012 roku, jako pierwsza na polskim rynku firma bukmacherska, udostępniła ofertę zakładów przez internet. W związku z tym można by przypuszczać, że firma ta będzie chciała również stać się jednym z pierwszych bukmacherów oferujących płatność z BTC.

Fakt, że Fortuna była w Polsce pionierem zakładów przez internet z pewnością będzie ogromną zaletą dla osób ceniących sobie połączenie sprawdzonych rozwiązań z nowoczesnością.

NAJLEPSZY BUKMACHER Z BITCOIN - Lvbet

Lvbet to największa firma bukmacherska na polskim rynku. Działa od 2015 roku i zyskała sobie duże uznanie wśród miłośników obstawiania zakładów sportowych.

Jako lider na rynku, Lvbet z pewnością będzie chciał udostępnić swoim klientom możliwość korzystania z zakładów sportowych z BTC.

Dla wielu fanów zakładów bukmacherskich kluczowe znaczenie ma niezawodność oraz stuprocentowe bezpieczeństwo przy wpłatach i wypłatach środków – dla takich osób bardzo atrakcyjne będzie połączenie największej polskiej firmy bukmacherskiej, działającej od ponad 20 lat, z innowacyjną i nowatorską metodą płatności kryptowalutami, jaką umożliwiają swoim klientom bukmacherzy oferujący płatność z bitcoin.

Gigant na rynku bukmacherów online

Lvbet to doskonały bukmacher dla ludzi ceniących sobie przede wszystkim sprawdzone rozwiązania. Wielu graczy od dziesięcioleci korzysta z usług tej firmy i z pewnością spora liczba z nich będzie chciała wypróbować nowatorską możliwość używania kryptowalut do obstawiania wyników wydarzeń sportowych, gdy tylko Lvbet wprowadzi do swojej oferty legalne zakłady bukmacherskie z BTC.

żeby zagrać Opinia

18+ Zgodność z Regulaminem, BeGambleAware.org

Platnosci-Bitcoin-w-STS-384x999w

ZALETY I WADY KORZYSTANIA Z BUKMACHERÓW Z BITCOIN

Jakie są zalety i wady korzystania z bitcoina w ogóle, a w szczególności w przypadku używania bitcoinów do obstawiania zakładów bukmacherskich?

Największą zaletą jest wspomniana już całkowita niezależność. Nie potrzebujesz trzymać bitcoinów w banku, bo sam jesteś swoim bankiem.

Jeżeli tylko Ty znasz prywatny klucz do swoich bitcoinów, to żadna inna osoba na świecie nie jest w stanie zawłaszczyć sobie Twoich środków. Nawet rządy państw nie są w stanie złamać szyfrów kryptograficznych chroniących Twoje pieniądze.

Tak długo, jak nie zdradzisz nikomu swojego klucza prywatnego, tak długo Ty i tylko Ty będziesz miał dostęp do swoich bitcoinów. To z pewnością duży plus dla ludzi decydujących się na korzystanie z usług bukmacherów oferujących płatności z bitcoin. Szczególnie w przypadku dużych wygranych, bardzo atrakcyjna wydaje się opcja ulokowania ich w miejscu tak dobrze chronionym jak blockchain.

Wady korzystania z bukmacherów z BTC wiążą się przede wszystkim z tym, że jest to pionierska i nowatorska technologia, tak więc jeszcze nie wszystkie państwa ją wspierają.

Polscy posiadacze bitcoinów, którzy chcieliby korzystać z nich do obstawiania zakładów sportowych, mają więc do wyboru korzystanie z usług bukmacherów zagranicznych lub czekanie, aż w Polsce będą dostępne legalne zakłady bukmacherskie z bitcoin.

ZALETY I WADY KORZYSTANIA Z BUKMACHERÓW Z BITCOIN
Bukmacher Piłka nożna E-Sport Koszykówka Piłka ręczna
5.25% 4.32% 7.50% 4.78%
4.00% 4.32% 5.21% 5.47%
3.99% 4.15% 3.75% 3.78%

Tabela bezpieczeństwa

Tabela bezpieczeństwa
Bukmacher SSL SafeCharge Weryfikacja przed wypłatą Pomoc 24/7
Tak Tak Nie Nie
Tak Nie Nie Nie
Tak Nie Tak Tak
Tak Nie Nie Nie

Zalety

Ograniczenia

Wciąż mała dostępność

W zależności od ruchu w sieci transakcje mogą dłużej potrwać

Transakcje bitcoin nie są darmowe

ALTERNATYWNE METODY PŁATNOŚCI

 • payment icon

  Karty płatnicze umożliwiają proste i szybkie dokonywanie wpłat u internetowych bukmacherów

  Więcej
 • payment icon

  Tradycyjny przelew bankowy to wciąż jeden z najbardziej sprawdzonych i niezawodnych sposobów korzystania z serwisów bukmacherskich

  Więcej
 • payment icon

  Korzystanie z BLIK to obecnie jedna z najszybszych dostępnych metod wpłat do bukmacherów

  Więcej
 • payment icon

  PayPal to jeden z najstarszych i najlepiej wypróbowanych internetowych operatorów płatności

  Więcej

GRAJ JUŻ WKRÓTCE U BUKMACHERÓW Z BITCOIN

Choć niestety legalne zakłady bukmacherskie z bitcoin nie są jeszcze dostępne w Polsce, to warto już teraz zainteresować się tematyką kryptowalut. Umożliwi nam to wkroczenie na rynek bukmacherów oferujących płatności z BTC, gdy tylko się oni pojawią.

Uregulowanie statusu obstawiania wyników zakładów sportowych przy użyciu kryptowalut sprawi zapewne, że nie tylko pojawią się nowi bukmacherzy wyspecjalizowani w bitcoinie i kryptowalutach, lecz także najwięksi giganci rynku zakładów bukmacherskich będą prześcigać się we wdrażaniu technologii blockchain i zapewnianiu klientom chcącym korzystać z bitcoinów atrakcyjnych promocji.

Kiedy interesują Cię zakłady bukmacherskie, bitcoin jest przyszłością, o której warto wiedzieć zanim wykorzystają to inni.

Którzy bukmacherzy jako pierwsi udostępnią możliwość obstawiania zakładów bukmacherskich przy pomocy bitcoinów? Obecnie nie da się tego przewidzieć i trudno powiedzieć, czy to największe na rynku firmy będą chciały stać się pierwszymi bukmacherami z bitcoin na polskim rynku, czy może jednak okazję dostrzegą mniejsze firmy, które wchodząc na rynek kryptowalut będą chciały znaleźć swoją niszę i zapewnić sobie status pioniera.

Jedno nie ulega wątpliwości – w niedalekiej przyszłości legalne zakłady bukmacherskie z BTC pojawią się w Polsce. Być może będzie to sytuacja porównywalna do pojawienia się pierwszych bukmacherów internetowych pod koniec lat 90-tych.

Wtedy również internet był bowiem, tak jak dziś kryptowaluty, nowatorską i niszową technologią. Dziś zaś zakłady bukmacherskie przez internet to ogromny rynek.

FAQ

?

Czy na chwilę obecną istnieje możliwość używania bitcoina u polskich bukmacherów?

Na ten moment żaden legalny polski bukmacher nie udostępnił jeszcze płatności bitcoinem.

?

Czy korzystanie z bitcoina jest legalne?

Kupowanie, posiadanie i sprzedawanie kryptowalut jest w Polsce jak najbardziej legalne – po prostu nie istnieją jeszcze odpowiednie regulacje umożliwiające istnienie legalnych zakładów bukmacherskich z bitcoin.

?

Czy w innych krajach istnieją bukmacherzy oferujący płatność z bitcoina?

W wielu krajach na świecie, w tym krajach Unii Europejskich, działają już legalne zakłady bukmacherskie z BTC.

?

Czy bitcoin jest bezpieczny?

Bitcoin opiera się na najbardziej zaawansowanych technologiach kryptograficznych, jest to więc bardzo bezpieczna metoda płatności.

?

Kiedy w Polsce pojawią się bukmacherzy z BTC?

Obecnie trudno dokładnie odpowiedzieć na to pytanie. Na ten moment nie znamy dokładnej daty wprowadzenia regulacji umożliwiających działanie legalnych zakładów bukmacherskich z bitcoin.

5 oceny, średnia 5 z 5

Autor

Adam Bloszko

Adam Bloszko
Czesc wszyscy! Mam na imię Adam Błoszko, ja sie zajmuje dziennikarstwo i pisze dla kilku stron internetowych.