Najlepsze zakłady bukmacherskie online bez dowodu

Zaktualizowano:

Zakłady bukmacherskie bez dowodu umożliwiają rozpoczęcie gry bez zbędnych formalności. Takie rozwiązanie sprawia, że zabawę możesz zacząć praktycznie natychmiastowo. Chodzi o proces zakładania konta.

Kiedy wielu operatorów zakładów sportowych wymaga, żeby już podczas rejestracji konta wypełniać obszerne formularze, łącznie z podawaniem szczegółowych danych z dowodu osobistego, to cześć użytkowników po prostu rezygnuje. Niektórzy zwyczajnie nie mają przy sobie dowodu, a inni nie chcą już w pierwszych chwilach dostarczać takich danych. 

Na szczęście nie wszyscy bukmacherzy mają takie wymagania. Wystarczy tylko, że poświęcisz parę chwil na szybką rejestrację i już możesz stawiać zakłady. Niektórzy operatorzy zakładów sportowych zostawiają formalności na później.

Nie każdy użytkownik może chcieć już w pierwszych chwilach z wybranym serwisem dzielić się swoimi wrażliwymi danymi. Dlatego w wybranych stronach z zakładami bukmacherskimi nie ma tego wymogu przy rejestracji i użytkownik może zaktualizować te dane w dowolnej chwili.

Zakłady bukmacherskie online bez dowodu

Lista bukmacherów z rejestracją bez dowodu

Znaleziono: 11 Bukmacherzy

Bukmacherzy bez dowodu: Kompletny przewodnik

Zaktualizowano:

Wiele osób może czuć się niekomfortowo wysyłając zdjęcie swojego dowodu osobistego do bukmachera. Pomimo tego, że w przypadku większych wygranych jest to wymagane przez prawo, na rynku dostępnych jest wiele opcji, które pozwolą Ci grać bez konieczności potwierdzania tożsamości. Szczególnie jeśli chodzi o rozpoczęcie swojej działalności na danym portalu.

Bukmacher nie ma obowiązku wymagać od użytkownika pełnej weryfikacji konta przed podjęciem pierwszego zakładu i większość operatorów zakładów sportowych tego nie robi. Należy jednak pamiętać, że na późniejszym etapie zabawy, bukmacher może poprosić o pełną weryfikację tożsamości, łącznie z przesłaniem oficjalnego dokumentu zawierającego Twoje dane.

Konto bukmacherskie bez dowodu — sytuacja w Polsce

Jeszcze kilka lat temu dołączenie fotokopii dokumentu tożsamości było konieczne, aby móc zacząć grę u bukmachera. Dotyczyło to zarówno naziemnych, jak i internetowych zakładów bukmacherskich. Dla nowych graczy było to nieco kłopotliwe. Załatwianie formalności jest przecież żmudne i czasochłonne. Na szczęście w ostatnich latach pojawiły się strony bukmacherskie bez podawania dowodu przy rejestracji.

Bukmacherzy bez dowodu - przy-rejestracji jak to działa

Gdy pierwszy bukmacher wprowadził takie rozwiązanie, to szybko zaskarbił sobie sympatię graczy. Stąd zakłady bukmacherskie bez dowodu zaczęły być powszechne. Dziś praktycznie każdy legalny bukmacher online działający w Polsce umożliwia założenie konta bez konieczności ukazywania dokumentu tożsamości.

W zasadzie zakłady bukmacherskie bez skanu dowodu dzielą proces otwierania na dwie części. Na początku wystarczy, że podasz tylko kilka danych na swój temat, np. imię i nazwisko. W ten sposób przejdziesz tzw. szybką rejestrację i otrzymasz konto tymczasowe u danego bukmachera. Umożliwi Ci ono korzystanie z większości funkcji dostępnych u danego buka, w tym obstawiania zakładów. Zwykle też na podstawie konta tymczasowego możesz korzystać z większości lub nawet wszystkich opcji bonusowych.

 1. Podczas rejestracji bez dowodu trzeba podać prawdziwe dane, by później nie mieć kłopotów z wypłatą wygranej.
 2. Uzupełnienie formularza szybkiej rejestracji bukmachera może zająć nawet mniej niż minutę.
 3. Z reguły w formularzu szybkiej rejestracji znajduje się miejsce na podanie kodu promocyjnego, który aktywuje dodatkowe bonusy.
 4. U niektórych bukmacherów z konta tymczasowego można korzystać bez limitów czasowych.

W międzyczasie będziesz mógł dokończyć rejestrację, aby utworzyć konto stałe i dostęp do wszystkich funkcji na stronie bukmachera bez żadnych limitów. Każdy bukmacher określa termin, w którym konieczne jest stworzenie konta stałego. Zwykle jest to wymagane w konkretnym przedziale czasowym, np. 30 dni lub też do momentu pierwszej wypłaty środków.

Do utworzenia konta stałego okazanie dowodu osobistego będzie już konieczne. W Polsce, tak jak w większości innych krajów legalne zakłady bukmacherskie są bowiem zobligowane do weryfikacji tożsamości swych użytkowników. Bukmacherzy, w zgodzie z polityką odpowiedzialnej gry nie mogą bowiem dopuszczać do swoich usług osób niepełnoletnich. Ponadto zakłady bukmacherskie w ten sposób przeciwdziałają próbom defraudacji finansowych.

FAQ

? Czym konto tymczasowe różni się od stałego?
Na konto tymczasowe nałożone są trzy główne ograniczenia. Po pierwsze nie umożliwia ono wypłaty środków. Po drugie jest obarczone limitem na grę. Poza tym pojawiają się ograniczenia co do możliwości wykorzystania bonusów.
? Na jaką kwotę opiewają ograniczenia gry konta tymczasowego?
Jest to zależne od polityki konkretnego bukmachera. Na ogół strony bukmacherskie bez dowodu umożliwiają grę do kwoty maksymalnej wynoszącej około 5 000 zł.
? Czy w ramach konta tymczasowego można korzystać ze streamingu zakładów bukmacherskich?
Z reguł dostęp do transmisji na żywo wydarzeń sportowych (o ile buk je w ogóle oferuje) uzyskuje się po założeniu konta stałego.
? Czy konto stałe można założyć od razu?
Tak, wystarczy, że po przejściu szybkiej rejestracji przejdzie się do ustawień konta, poda potrzebne dane i załączy fotokopię dokumentu tożsamości. Weryfikacja dokumentów zwykle trwa do 24h.
? Jakie dane są potrzebne do założenia konta bez dowodu?
Zazwyczaj podczas szybkiej rejestracji, bukmacher prosi o podanie imienia i nazwiska, daty urodzenia, numeru PESEL, adresu zamieszkania, numeru telefonu oraz adresu e-mail.

Jak założyć konto bez dowodu osobistego?

Sam proces zakładania konta jest bardzo łatwy. Gdy chcemy zrobić to bez potwierdzenia tożsamości w postaci zdjęcia dowodu lub paszportu, rzecz robi się jeszcze łatwiejsza. Jest to zdecydowanie szybsze niz np. założenie konta na Facebooku. Bukmacherzy nie utrudniają zadania, jeśli oczywiście podajesz swoje prawdziwe dane.

 1. Kliknij “załóż konto” na stronie lub aplikacji

  Wejdź na stronę lub aplikację bukmachera, znajdź przycisk “załóż konto” lub “zarejestruj” (zwykle w lewym lub prawym górnym rogu strony). Gdy klikniesz ten przycisk, strona przeniesie Cię do rejestracji.

  Kliknij “załóż konto” na stronie lub aplikacji
 2. Podaj e-mail i hasło w szybkiej rejestracji

  Ważne, aby był to działający i aktywny mail oraz hasło, które zapamiętasz. Nie podawaj nikomu swoich danych, bo później na koncie będziesz miał pieniądze.

  Podaj e-mail i hasło w szybkiej rejestracji
 3. Uzupełnij podstawowe dane

  Uzupełnij swoje podstawowe dane z paszportu lub dowodu. Dane są obowiązkowe, nie musisz jednak wysyłać zdjęcia swojego dowodu na potwierdzenie tożsamości.

  Uzupełnij podstawowe dane
 4. Załóż konto i obstawiaj bez dowodu osobistego

  To takie proste! Po założeniu konta masz jakiś okres czasu (zwykle około miesiąca) na pełną rejestrację. Do tego czasu jednak możesz obstawiać bez dowodu na swoim nowym koncie.

  Załóż konto i obstawiaj bez dowodu osobistego

Zakłady bukmacherskie rejestracja bez dowodu — wady i zalety

Nie bez powodu większość graczy w Polsce preferuje zakłady bukmacherskie bez wysyłania dowodu. Możliwość rozpoczęcia gry w praktycznie natychmiastowy sposób ma mnóstwo zalet. Przede wszystkim oznacza oszczędność czasu. Po prostu podajesz kilka danych i po dosłownie kilkudziesięciu sekundach możesz stawiać pierwsze zakłady. Formalności są więc tu ograniczone do absolutnego minimum.

wady i zalety

Szybka rejestracja i konto bukmacherskie bez dowodu zwiększy też twoją elastyczność. Sam zdecydujesz, kiedy będzie najlepszy moment na utworzenie stałego konta. Nawet jeśli proces potwierdzania tożsamości się nieco przedłuży, np. ze względu na niewystarczającą jakość fotokopii dokumentacji, to i tak nie przeszkodzi Ci to w grze. Polecamy tylko to, abyś z założeniem konta stałego nie zwlekał do ostatniego możliwego momentu.

Możliwość założenia konta bez załączania dowodu umożliwi Ci też bezproblemowe sprawdzenie jakości usług danego bukmachera. Konto tymczasowe możesz utworzyć błyskawicznie, by potem sprawdzić, czy wybrane zakłady bukmacherskie przypadną Ci do gustu. Jeśli tak, to później możesz założyć konto stałe. Co równie istotne, internetowe zakłady bukmacherskie bez wysyłania dowodu w pierwszym etapie rejestracji działają w pełni legalnie i operują licencją wydaną przez Ministerstwo Finansów.

Strony bukmacherskie bez podawania dowodu przy rejestracji wiążą się jednak z pewnymi niedogodnościami. Możliwość gry na koncie tymczasowej zwykle jest przecież ograniczona czasowo. Ponadto nie ma się możliwości wypłacenia środków, a prędzej czy później każdy chce wypłacić pieniądze. Często też z poziomu konta tymczasowego nie możesz w pełni korzystać z oferty bonusowej ani oglądać transmisji wydarzeń sportowych.

Lista ograniczeń jest więc całkiem spora. Jednakże większość z nich jest niemal nieodczuwalna na początku korzystania z usług zakładów bukmacherskich. W dodatku ograniczeń możesz łatwo się pozbyć. Wystarczy, że zamienisz konto tymczasowe w konto stałe.

 1. 1

  Promocja Powitalna to nawet 1500 zł bonusu!

 2. 2
 3. 3

  600 zł cashback na start

 4. 4

  CASHBACK 500 PLN NA START

 5. 5

  Darmowy zakład 20 zł

Top 5 bukmacherów bez dowodu i ze świetnymi bonusami

Współczesny rynek zakładów bukmacherskich w Polsce jest konkurencyjny, a gracze stają się coraz bardziej wymagający. Stąd bukmacherzy prześcigają się w sposobach na pozyskiwanie klientów i utrzymanie lojalności graczy. Zakłady bukmacherskie bez dowodu przy otwieraniu konta stały się już standardem, tak jak i rozbudowane promocje i bonusy bukmacherskie.

Najwięcej korzyści czeka Cię tuż po założeniu konta u wybranego bukmachera. Na start u każdego polskiego legalnego bukmachera uzyskasz pakiet promocji powitalnych. Zazwyczaj jest to bonus depozytowy, czyli powiększenie (np. podwojenie) pierwszych wpłat.

Przykładowo wpłacasz 200 zł, a zakłady bez dowodu umożliwiają Ci stawianie zakładów za 400 zł. W ramach oferty powitalnej możesz też uzyskać cashback, freebet, czy zakład bez ryzyka. Takie promocje sprowadzają się do tego, że w razie błędnego zakładu otrzymujesz zwrot postawionych środków. Jeśli zaś obstawisz prawidłowo, to po prostu odbierasz nagrodę.

Po tym, jak wykorzystasz promocje z oferty powitalnej, czekać będą na Ciebie promocje dla stałych graczy. Strony bukmacherskie bez dowodu dla lojalnych graczy często oferują cykliczne i okazjonalne promocje, np. pod postacią bonusów depozytowych. U polskich bukmacherów popularne są też programy VIP. Polegają one na zdobywaniu punktów i wymienianiu ich na nagrody. Więcej punktów oznacza też wyższy poziom w hierarchii, a wraz z tym dodatkowe korzyści.

Wszystkie promocje bukmacherskie wydają się świetne. Rzeczywiście, skorzystanie z nich może Ci przynieść wiele korzyści. Warto mieć jednak świadomość, że za każdym bonusem kryje się regulamin, a w nim szereg wymogów do spełnienia, np. wymóg obrotu. Faktyczna ocena jakości danej promocji wymaga więc dokładnego sprawdzenia regulaminu.

Dla łatwiejszego wyboru przygotowaliśmy listę 5 bukmacherów, którzy nie wymagają dowodu osobistego przy rejestracji, a przy tym oferują świetne okazje bonusowe.

 1. STS
 2. Totalbet
 3. Fortuna
 4. LvBet
 5. Totolotek

Bukmacherski potentat wspierający polski sport

Założony w 1997 roku STS, to największy w Polsce bukmacher, który opanował blisko 50% rynku. Te zakłady bukmacherskie słyną ze świetnej aplikacji mobilnej, streamingu wydarzeń sportowych, wysokich kursów, bogatej oferty zakładów i sowitych bonusów. STS od lat wspiera też polski sport i jest oficjalnym sponsorem narodowej reprezentacji piłkarskiej.

żeby zagrać Opinia

Top 5 buków z rejestracją bez dowodu i szybkimi płatnościami

Zakłady bukmacherskie bez skanu dowodu są popularne w dużej mierze dlatego, że pozwalają zaoszczędzić czas. Z tego samego względu warto zainteresować się tym, jak szybko zakłady bukmacherskie wypłacają środki. W końcu po tym, jak wypłacisz swoje pieniądze od buka, to chciałbyś je jak najszybciej wykorzystać.

O ile kiedyś standardem było okazywanie dowodu przy rejestracji u buka oraz czekanie nawet kilku dni roboczych na wypłatę, o tyle dziś sytuacja jest zupełnie inna.

Wybierając właściwego bukmachera, możesz liczyć na to, że pieniądze otrzymasz tego samego dnia, a nawet w ciągu kwadransa. 

Zakłady bez skanu dowodu podczas zakładania konta coraz częściej mają bowiem nawiązane współprace z innowacyjnymi przedsiębiorstwami z branży FinTech. W konsekwencji dany bukmacher może realizować polecenia wypłat na bieżąco i używać systemów płatności błyskawicznych. Wtedy to środki na twoim koncie pojawiają się po kilku minutach.

Polecamy Ci przy tym, byś zwrócił też uwagę na metodę płatności, z jakiej korzystasz. U każdego polskiego bukmachera masz spory wybór sposobów realizowania wypłat. Jeśli zależy Ci na czasie, to odradzamy korzystanie z tradycyjnych metod, a zwłaszcza standardowych przelewów. 

Wtedy to na pieniądze możesz poczekać dzień, a nawet dłużej. Znacznie szybciej środki trafią do Ciebie, jeśli użyjesz BLIK-a, portfeli elektronicznych, czy innych nowoczesnych metod płatniczych. Zwróć uwagę jeszcze na to, kiedy wypłacasz środki od zakładów bukmacherskich. Z reguły procesowanie transakcji jest najkrótsze wtedy, gdy chęć wypłaty zgłaszasz rano albo w godzinach około-południowych dnia roboczego.

Jeśli interesują Cię strony bukmacherskie bez podawania dowodu przy rejestracji, które wyróżniają się wyjątkowo szybkim przetwarzaniem płatności, to sprawdź poniższą listę.

Bukmacher spoglądający w przyszłość

Na rynku LVbet pojawił się w 2016 roku i szybko stał się czołowym polskim bukmacherem. Systematycznie wprowadza on innowacje na rynek. To właśnie LVbet jako pierwszy w Polsce rozwinął ofertę zakładów na e-sport, czy freakowe gale MMA. To właśnie ten bukmacher używa systemu Rapid Pay, który zapewnia wypłaty w kilka minut.

żeby zagrać Opinia

Rekomendowane metody płatności u bukmacherów bez weryfikacji dowodu

Nasza redakcja zaleca, byś założył konto bukmacherskie bez dowodu tam, gdzie występują przystępne dla Ciebie metody płatnicze. Zakres dostępnych sposobów wpłat u legalnych polskich bukmacherów nieco się od siebie różni. Tymczasem obecność preferowanej przez Ciebie metody w zakładach bukmacherskich zwiększy komfort twej gry.

Strony bukmacherskie bez podawania dowodu przy rejestracji proponują kilka typów płatności. Znaleźć możesz między innymi karty kredytowe, systemy płatności ekspresowych, karty przedpłacone, czy portfele elektroniczne. Poszczególne metody różnią się między sobą nie tylko czasem procesowania płatności. Uwagę trzeba też zwrócić na minimalne i maksymalne limity, jakie dotyczą danej metody.

Poniżej prezentujemy kilka popularnych sposobów płatności. Każda z nich jest bezpieczna i zapewnia sprawne procesowanie płatności.

Bukmacher

Visa

BLIK

Przelewy24

PayU

Fortuna

Min: 1 zł

Max: 100 000 zł

Czas: natychmiast 

Min: 1 zł

Max: 100 000 zł

Czas: natychmiast 

Min: ❌

Max: ❌

Czas: ❌

Min: 1 zł

Max: 100 000 zł

Czas: natychmiast 

LVbet

Min: 1 zł

Max: 10 000 zł

Czas: natychmiast

Min: 1 zł

Max: 25 000 zł

Czas: natychmiast

Min: 1 zł

Max: 25 000 zł

Czas: natychmiast

Min: ❌

Max: ❌

Czas: ❌

STS

Min: 1 zł

Max: ❌

Czas: natychmiast 

Min: 1 zł

Max: ❌

Czas: natychmiast 

Min: ❌

Max: ❌

Czas: ❌

Mini: 1 zł

Max: ❌

Czas: natychmiast 

 • System Tpay służy do wykonywania przelewów i mikropłatności w sklepach internetowych i zakładach bukmacherskich.

  Więcej
 • System płatności mobilnych BLIK pozwala na natychmiastowe przetwarzanie płatności z urządzeń mobilnych.

  Więcej
 • Portfel elektroniczny Skrill umożliwia zarządzanie swoimi finansami i dokonywanie szybkich płatności internetowych.

  Więcej
 • Dotpay to bezpieczny system płatności stworzony do procesowania płatności internetowych.

  Więcej

2 oceny, średnia 5 z 5

Autor

Irenka Zajac

Irenka Zajac

Jestem absolwentką filologii angielskiej i pracuję nad przy tłumaczeniach z angielskiego na polski i na odwrót.

Ekspert

Adam Bloszko

Adam Bloszko

Czesc wszyscy! Mam na imię Adam Błoszko, ja sie zajmuje dziennikarstwo i pisze dla kilku stron internetowych.