Fortuna – jak się zarejestrować i zalogować?

 • Rozbudowane statystyki

 • Przystępny program promocji

 • Dużo sportów i wydarzeń

 • Wiele punktów naziemnych

Metody Płatności

 • BLIK
 • MasterCard
 • PaySafeCard
 • PayU
 • PayPal
 • Skrill
 • Tpay
 • VISA
 • Przelew bankowy
 • Bitcoin
 • Trustly
 • ecoPayz

Ostatnia aktualizacja:

Fortuna powstała w 1996 roku i jest pionierem zakładów bukmacherskich w Polsce. Pomimo tego, spółka stale się rozwija i przyciąga do siebie nowych graczy. To właśnie do nich skierowany jest dzisiejszy artykuł. Podzielimy się Wami wszystkim, co warto wiedzieć, jeśli dopiero zaczynacie grać w Fortunie. Aspekty, które poruszymy to:

 • Korzyści płynące z posiadania konta
 • Bonus powitalny
 • Instrukcja rejestracji
 • Instrukcja logowania
 • Wymogi, które należy spełnić aby otworzyć konto
 • Przebieg weryfikacji konta
 • Pomoc przy rejestracji

Dlaczego warto założyć konto w Fortunie?

W spółce Fortuna zakłady bukmacherskie, rejestracja jest pierwszą i właściwie jedyną rzeczą, która wymagana jest do obstawiania zakładów. Samo utworzenie konta nie zajmuje długo, ale w Fortunie, daje nam dużo możliwości.

Oprócz dziesiątek niszowych dyscyplin sportowych postawić możemy też zakłady specjalne, czyli wydarzenia polityczne, rozdania nagród filmowych, albo inne ogólne przewidywania na dany rok.

W zakładach LIVE będziemy mogli obejrzeć swoje ulubione mecze dzięki ich transmisjom na żywo. Zdarza się jednak, że nie ma możliwości oglądania rozgrywki. Nie jest to równoznaczne z niepewnością dotyczącą tego, co właśnie dzieje się na spotkaniu. Odpowiedzialny jest za to match tracker, czyli wizualizacja meczy, która dostępna jest wraz ze wszystkimi statystykami.

Fanom sportu powinna spodobać się jednak zakładka Strefa Typera, w której możemy brać udział po zalogowaniu. Dzięki niej komunikować możemy się z innymi graczami Fortuny. Jest to pewnego rodzaju forum, na którym toczą się rozmowy na temat chociażby aktualnych wydarzeń sportowych.

Te oraz inne funkcje serwisu pozostają niedostępne dla niezalogowanych graczy. Rejestracja konta do niczego nie zobowiązuje, jednak daje wiele możliwości – taka sama sytuacji dotyczy bonusów opisanych niżej.

Bonus za rejestrację w Fortunie

Bonus po rejestracji w swojej ofercie ma już praktycznie każdy serwis z zakładami bukmacherskimi. W Fortunie całkowita suma, jaka może zostać nam przyznana wynosi aż 2 220 zł. Część bonusu otrzymać możemy dopiero po weryfikacji konta, co dokładniej opiszemy w dalszej części artykułu.

Żeby aktywować swój pierwszy bonus należy wejść w przegląd bonusów znajdujący się w zakładce „moje konto”. Wraz z naciśnięciem zielonego przycisku tam się znajdującego bonus zostanie przyznany na nasze konto, o czym zostajemy powiadomieni już po chwili.

Promocja pozwala postawić swój pierwszy zakład do 200 zł bez jakiegokolwiek ryzyka. Jeśli wygrasz, otrzymasz swoje należności, a w przypadku przegranej, pieniądze i tak wrócą na Twoje konto.

Po ukończeniu pełnej rejestracji, na Twoje konto automatycznie wpływa 2 800 punktów FKP, czyli punktowych lojalnościowych Fortuny. Są one równe 20 zł, za które możesz postawić zakłady. Aby to jednak zrobić, musisz pozytywnie przejść przez rejestrację.

Sposobem na otrzymanie kolejnych 2 000 zł jest dokonanie pierwszego depozytu w ciągu 3 dni od zaakceptowania bonusu, a następnie postawienie pierwszego zakładu do maksymalnie 4 dni od wpłaty. Jeśli przez kolejny miesiąc zagrasz sumą wartą czterokrotność wpłaty, otrzymasz bonus w wysokości wpłaconego wcześniej depozytu. Nie może przekraczać on jednak 2 000 zł.

Specjalne bonusy dostępne są też w punktach Fortuny, a ich spis znajduje się na stronie internetowej bukmachera. Mają one zazwyczaj krótką datę ważności, dlatego warto śledzić je na bieżąco.

Fortuna – rejestracja

Utworzenie konta nie zajmuje dłużej niż kilka minut, tym bardziej jeśli mowa tu o szybkiej rejestracji, która pozwala na stworzenie konta tymczasowego. Aby wypełnić formularz rejestracji należy wejść w odpowiedni przycisk na górnym, żółtym pasku.

Po otwarciu pierwszego kroku rejestracji czeka nas wypełnienie okna swoimi danymi. Ich ilość wynika z obowiązującej ustawy hazardowej, która przeciwdziałać ma nielegalnej grze.

Po wypełnieniu formularza trzeba potwierdzić swój adres e-mail klikając w link weryfikacyjny wysłany na Twoją skrzynkę pocztową. Wtedy automatycznie zostajemy zalogowani i możemy zawierać już zakłady. Trzeba pamiętać, że po takim procesie konto jest tylko tymczasowe.

Oczywiście, możemy już z niego bez limitów korzystać, ale na zweryfikowanie i tym samym przekształcanie go w konto stałe mamy 28 dni. Po tym czasie zostaje ono zawieszone do momentu ukończenia pełnej rejestracji. Oznacza to wyłączenie możliwości zawierania zakładów.

Jeśli gracz jest w posiadaniu karty Fortuna Klub Plus założonej w punkcie naziemnym Fortuny, automatycznie staje się też posiadaczem konta internetowego. Można się na nie zalogować przez wiadomość SMS otrzymaną po założeniu karty.

Karta Fortuna Klub Plus jest jednocześnie programem lojalnościowym. Dzięki niej otrzymywać można punkty, które w odpowiedniej ilości mogą być wymienione na bonusy czy darmowe zakłady. Kartę utworzyć można online lub stacjonarnie, w jednym z prawie 600 punktów w całej Polsce.

  1. Wejdź na stronę Fortuna

fortuna zaloguj

  1. Wymyśl dane logowania oraz podaj swoje dane osobowe

fortuna rejestracja

  1. Zaloguj się na konto i potwierdź adres e-mail

fortuna szanowny kliencie

Fortuna – logowanie do serwisu

Wejść na swoje konto można z poziomu komputera, jak i urządzenia mobilnego. Aby zakłady obstawiać ze swojego telefonu wystarczy pobrać i skonfigurować dedykowaną aplikację mobilną. Jest ona dostępna na urządzenia z Androidem jak i iOS i w obu przypadkach oferuje tak samo szerokie funkcję.

W aplikacji znaleźć możemy wszystkie najważniejsze funkcje, w tym statystyki, transmisje meczy i wszystko potrzebne do jak najtrafniejszego przewidywania wyników. Widoczne są one w zakładach LIVE i tylko jeśli macie jakieś środki na koncie gracza.

Dochodzą do tego powiadomienia push, które powiadomią Cię o nowych bonusach czy wygranym zakładzie. Można je jednak dowolnie skonfigurować, aby dowiedzieć się tylko o tym, co nas interesuje.

Jeśli Twój telefon posiada czujnik linii papilarnych, możesz w ten sposób zalogować się do aplikacji. Jeśli z jakiegoś powodu gracz nie chce lub nie może korzystać z aplikacji, strona internetowa przystosowana jest do urządzeń mobilnych i korzystanie z niej jest tak samo wydajne.

Aby zalogować się na swoje konto Fortuna należy podać swój pseudonim i hasło, które ustawione zostały przy zakładaniu konta. Czas logowania się do konta, zwłaszcza jeśli dane konta zapisane zostały w przeglądarce, można liczyć więc w sekundach.

Jeśli nie pamiętasz swojego hasła, w każdej chwili możecie je zresetować w standardowy sposób. Należy wtedy podać tylko swój e-mail i datę urodzenia, a następnie ustawić nowe dane przez link wysłany na skrzynkę pocztową klienta. Jeżeli nie znamy loginu, należy skontaktować się z obsługą klienta za pomocą wiadomości e-mail.

4 rzeczy, o których warto wiedzieć przed rejestracją w Fortunie

Fortuna zakłady bukmacherskie logowanie umożliwia szerokiej grupie osób. Przez wydaną w 2012 roku licencję Ministra Finansów, z zawieraniem zakładów bukmacherskich wiąże się parę restrykcji. Jakie działania zatem mogą skutkować w blokadzie konta?

 • korzystanie ze strony nie będąc pełnoletnim
 • więcej niż jedno konto stworzone przez tego samego użytkownika
 • sądowy zakaz brania udziału w grach hazardowych
 • podanie danych osobowych niezgodnych z prawdą

Są to jednak tylko najczęstsze działania, które kończą się zawieszeniem konta. Właściwa lista jest nieco dłuższa i można zapoznać się z nią na stronie internetowej eFortuna. Warto też wiedzieć, że weryfikacja konta jest równie ważnym wymogiem, ale będziesz mieć na nią niecały miesiąc. Oczywiście, jeśli ten czas upłynie, wciąż możesz zweryfikować konto i wrócić do obstawiania zakładów.

Jak zweryfikować swoje konto w Fortunie?

Przechodząc do jednego z najważniejszej procedury, którą musimy dokonać w Fortunie, na wstępie powiemy o weryfikacji przez mojeID, czyli Krajowej Izby Rozliczeń. Jest to sposób na weryfikacje konta bez przesyłania skanów dokumentu. Działa ona na zasadzie logowania do systemu bankowego gracza, który potwierdza jego tożsamość.

Funkcja dostępna jest na razie dla klientów banków: PKO BP, Pekao SA, ING, Inteligo, Getin Bank i Banków Spółdzielczych z grupy BPS. Proces uwierzytelniania opiera się wyłącznie na logowaniu do konta banku. To wszystko wystarczy, by wejść w posiadanie konta stałego.

Aby zweryfikować konto w tradycyjny sposób należy przesłać skan lub zdjęcie swojego dowodu osobistego, paszportu lub karty pobytu w przypadku obcokrajowców. Oprócz wysłania pliku z dowodem tożsamości nie można zapomnieć o podaniu dodatkowych danych osobowych, takich jak numeru konta bankowego i adresu domowego.

Weryfikacja przez mojeID odbywa się natychmiast, a przesyłanie dokumentów natomiast nie trwa dłużej niż 30 minut. Jeśli zamierzamy korzystać z Fortuny dłużej niż przez 28 dni, procedura ta nie ominie gracza, więc warto zrobić to jak najszybciej.

Tak samo, jak w przypadku szybkiej rejestracji konta, weryfikacji dokonać można w punkcie naziemnym Fortuny. Wtedy procedura ta nie różni się od tego, jakbyśmy robili to drogą internetową – potrzebny jest jedynie dokument potwierdzający naszą tożsamość.

Co zrobić w przypadku problemów z rejestracją w Fortunie?

Jeśli rejestracja nie poszła tak, jak powinna, na bieżąco dostajemy komunikaty błędów. Jeśli wciąż nie wiemy, dlaczego proces rejestracji nie przechodzi prawidłowo, należy poszukać rozwiązania na stronie eFortuna. Istnieje wówczas wysokie prawdopodobieństwo, że zakładka FAQ rozwiąże Twój problem.

Jeśli jednak jesteś całkowicie pewien, że zrobiłeś wszystko prawidłowo, wyjściem, które na pewno da oczekiwane rezultaty jest kontakt z obsługą klienta.

Aby połączyć się z jednym z pracowników należy wejść w ikonę pod naszym profilem, po czym otworzy się kolejne konto przeglądarki z czatem. Po niedługiej chwili oczekiwania zostaniemy połączeni z agentem, z którym możemy przeprowadzić rozmowę.

Drugą opcją skontaktowania się z operatorem jest formularz kontaktowy. Po wybraniu kategorii, czyli celu w jakim piszemy, trzeba napisać i wysłać wiadomość. Odpowiedź dostaniemy wtedy na skrzynkę pocztową, do której przypisane jest nasze konto.

Podsumowanie

Rejestracja i logowanie Fortuna znacząco uprościła, przez co nie zajmują one dużo czasu. Proces ten jest wystarczająco intuicyjny, że poradzą sobie z nim wszyscy użytkownicy,a w przypadku jakichkolwiek problemów, szybko zostaną one rozwiązane. Bez względu na urządzenie czy przeglądarkę z jakiej korzystacie, strona Fortuny zawsze działa wzorowo.

Jak w każdym legalnie działającym portalu z zakładami bukmacherskimi, weryfikacja jest tutaj bardzo ważna. Pełnej rejestracji można dokonać w parę minut, a tym samym otrzymać należny bonus i obstawiać zakłady nie martwiąc się o wygaśnięcie konta. O pozostałym czasie jesteśmy jednak na bieżąco powiadomieni na czerwonym pasku u góry ekranu.

0 oceny, średnia 0 z 5

Login

E-mail

Hasło

Potwierdź hasło