Cashback do 500 zł

Odbierz bonus

Najlepszy bukmacher rankingowy w Polsce 2021

Autor: Adam Bloszko

Adam Bloszko

Adam Bloszko

Czesc wszyscy! Mam na imię Adam Błoszko, ja sie zajmuje dziennikarstwo i pisze dla kilku stron internetowych.

Zaktualizowano: 21.09.2021

Typując zgodnie z naszymi analizami, gracz ma duża szansę, aby odnieść sukces w dziedzinie zakładów bukmacherskich online. Niezmiernie ważne jest jednak, żeby świadomie i na podstawie wiarygodnych przesłanek, wybrał profesjonalnego i zaufanego bukmachera online.

W dzisiejszym tekście, przybliżymy czytelnikom kilka kwestii, kluczowych dla stworzenia wnikliwego i rzetelnego rankingu najlepszych bukmacherów internetowych:

 • opis poszczególnych kryteriów oceny zakładów bukmacherskich
 • ranking zakładów bukmacherskich z uwzględnieniem najważniejszych kwestii związanych z działaniem i obsługą strony internetowej
 • systemy i zasady bezpieczeństwa, dotyczące relacji bukmacher-gracz

Najlepsze zakłady bukmacherskie online

Znaleziono: 12 Bukmacherzy

ForBET

8.6/10

 • Ligi z ponad 80 krajów
 • Bonus do trzech wpłat
 • Cash-out na smartfonie
 • Program transmisji LIVE
 • Brak czatu 24/7
 • Dotpay
 • MasterCard
 • PaySafeCard
 • PayU
 • Tpay
 • VISA
 • Przelew bankowy

Niedostępne w Twojej aktualnej lokalizacji

Sprawdź innych bukmacherów

recenzja ForBET

Milenium

7.6/10

 • Ponad 35 000 zdarzeń
 • Intuicyjna strona internetowa i aplikacja na Android i iOS
 • Happy Hours na zakłady live od 15.00 do 23.00
 • Rekordowy bonus powitalny w kwocie do 1500 PLN
 • Brak opcji konta tymczasowego
 • BLIK
 • PayU
 • Tpay

Niedostępne w Twojej aktualnej lokalizacji

Sprawdź innych bukmacherów

recenzja Milenium

Kryteria wyboru najlepszego bukmachera online

NAJLEPSZY_BUKMACHER_RANKINGOWY_W_POLSCE_MARZEC_2021
Zespół fachowych konsultantów do spraw sportu, pracujący przy tworzeniu naszych recenzji, bardzo szczegółowo ocenia każdy aspekt, mogący świadczyć o jakości i wysokim poziomie najlepszych zakładów bukmacherskich.

Pod uwagę bierzemy nie tylko tak trywialne kwestie, jak wygląd strony internetowej czy fachowość obsługi, ale także szereg cech, które mają bezpośredni wpływ na szanse gracza i jego komfort podczas tworzenia kuponu.

Najlepszy bukmacher to taki, który zapewni Ci komfort i bezpieczeństwo wszędzie tam, gdzie tego potrzebujesz.

Ranking zakładów bukmacherskich to bardzo specyficzne zestawienie, porównujące m.in. elastyczność i zróżnicowanie oferty bukmachera (dyscypliny, ligi, rynki), oferty promocyjne (bonusy na start, freebety, cashback), jakość streamu spotkań w zakładach na żywo, profesjonalizm podejścia do gracza, wartość aplikacji mobilnej, transparentność oraz dynamikę transakcji, bezpieczeństwo środków i danych użytkownika.

Ocena wymienionych aspektów daje szczegółowy obraz zakładów bukmacherskich, dzięki któremu, nasi eksperci mogą szybko i trafnie opiniować nowo powstające serwisy.

Na podstawie zdobytych informacji, na bieżąco aktualizujemy wartości punktowe, przypisane do konkretnych platform zakładów bukmacherskich online.

Aby dać graczom możliwość zdobycia zawsze aktualnych informacji, wykonujemy cykliczne, comiesięczne audyty rekomendowanych przez nas stron internetowych. Nasi testerzy co kilka tygodni dokonują depozytów i wypłat, analizując dynamikę i jakość transferów, zasięgają pomocy czatu na żywo oraz interpretują bieżące promocje.

Bezustannie pracujemy nad zwiększeniem wartości oraz spektrum naszych analiz. Skupiamy się na drobiazgach, ponieważ nie jesteśmy tylko portalem opiniotwórczym, ale ludźmi, których pasją są zakłady online. Nasz ranking bukmacherów będzie zawsze aktualny.

FAQ

? Jak się zarejestrować na stronie bukmachera wybranego z rankingu?

Każda z naszych recenzji oraz każdy ranking, posiada odnośniki kierujące czytelników bezpośrednio do stron internetowych podmiotów opisywanych przez ekspertów. Wystarczy kliknąć wybraną nazwę, przenieść się na określoną stronę i po prostu wypełnić formularz rejestracji. Zwykle potrzebne są podstawowe dane, zgody oraz prosta weryfikacja polegająca na kliknięciu linku w wiadomości e-mail. Najlepszy bukmacher online z naszego zestawienia, to dostęp do doskonałej rozrywki i dużych wygranych.

? Czy każdy serwis z rankingu posiada najlepsze oferty?

Oferty zakładów sportowych online, umieszczonych w naszym rankingu bukmacherów internetowych są bardzo zróżnicowane. Odpowiadają gustom i potrzebom graczy o różnym stylu gry i wymaganiach. Aby sprawdzić, który bukmacher posiada najlepsze oferty według określonych kryteriów gracza i jaki bukmacher online wypełnia wysokie standardy obsługi, wystarczy odczytać z zestawień poszczególne wartości oraz oceny wybranych czynników.

? Co znajdziemy w ofercie zakładów na piłkę nożną?

Polscy top bukmacherzy oferują dla swoich użytkowników oszałamiającą ilość dostępnych wydarzeń piłkarskich. Możemy obstawiać topowe wydarzenia piłkarskie takie jak Mistrzostwa Świata, Ligę Mistrzów, poprzez topowe ligi europejskie, kończąc na całkiem egzotycznych światowych ligach, a także zmagania zawodników w niższych polskich ligach oraz Pucharze Polski. Większość spotkań z oferty możemy obstawiać na żywo, w trakcie wydarzenia.

? Czy ranking bukmacherów obejmuje porównanie kryteriów wpłat i wypłat do serwisu?

Ranking zakładów sportowych na naszej stronie oraz dostępne recenzje poszczególnych ofert bukmacherów uwzględniają czynnik metod transferów, jako niezwykle ważny dla wielu graczy hazardowych.

Każde zestawienia udostępnia informacje o bieżących metodach wpłat w witrynach, limitach transferów, czasie przetwarzania transakcji. Polscy bukmacherzy online stosują w tych kwestiach podobne rozwiązania, ale nasz serwis ocenia nawet subtelne różnice, mogące mieć znaczenie dla poszczególnych graczy.

? Ile pieniędzy mogę wygrać?

To już tak naprawdę zależy od Ciebie i Twoich umiejętności oraz wiedzy bukmacherskiej. Wygrana kalkulowana jest w następujący sposób.

W = S * K*0,88

Gdzie:
W – wygrana
S – stawka
K – kurs
0,88 – współczynnik uwzględniający podatek od obrotu 12%

Przykładowo jesteśmy zainteresowani spotkaniem Wisła Płock vs Arka Gdynia, gdzie kursy na spotkanie wyglądają następująco:

1 (wygrana gospodarzy) X (remis) 2 (wygrana gości)
2.45 3.30 2.93

Chcąc postawić 100 PLN na wygraną Wisły Płock po kursie 2.45, otrzymamy następującą zależność:

100 PLN (stawka) * 2.45 (kurs) * 0.88 (podatek) = 215,60 PLN

Obstawiając 100 PLN po kursie 2.45, jeżeli nasza predykcja okaże się poprawna wygramy 215,60 PLN. Jeżeli masz problem z wyborem odpowiedniego meczu, skorzystaj z naszych analiz bukmacherskich, przygotowanych przez ekspertów.

Hazard w Polsce - bezpieczeństwo i legalność zakładów online

Przez ostatnie lata, podejście do hazardu w Polsce ulegało bardzo dynamicznym zmianom. W latach 2015-2017 branża bukmacherska w naszym kraju przeżywała prawdziwy rozkwit. Polscy wielbiciele zakładów bukmacherskich online mieli dostęp do bogatych ofert serwisów z całego świata.

Ta sielanka zakończyła się w 2017 roku, kiedy rynkiem hazardu zaczęła rządzić niesławna Ustawa Hazardowa. Jej restrykcje znacznie ograniczyły możliwość rozwoju branży, wprowadzając wiele utrudnień i obostrzeń.

Odpowiedzialność za wydawanie licencji przeszła w ręce Ministerstwa Finansów, a instytucją z mocą kontroli hazardowych poczynań został Totalizator Sportowy. Domeny bukmacherów internetowych, którzy nie zdecydowali się na zdobycie koncesji polskiego rządu, trafiły na listę blokowanych stron.

Nasza platforma poleca legalne, bezpieczne i najlepsze zakłady bukmacherskie. Specjalnie dla naszych czytelników upewniamy się, że każdy serwis przez nas polecany posiada licencję polskiego rządu. Koncesja Ministerstwa Finansów jest podstawowym czynnikiem determinującym legalność bukmachera.

Ranking zakładów bukmacherskich online umieszczony przez nas rekomenduje jedynie tych bukmacherów, którzy posiadają wszelkie niezbędne pozwolenia na organizowanie gier hazardowych, działają zgodnie z rozporządzeniami ustawy dotyczącej hazardu w Polsce i przestrzegają wysokich standardów bezpieczeństwa, podlegających wnikliwej kontroli odpowiednich urzędów.

Każdy gracz, który zarejestruje konto w legalnym, polskim kasynie z naszych rankingów bukmacherów 2019, może być pewien, że jego dane osobowe oraz środki z transferów będą całkowicie bezpieczne, w jednej z najpopularniejszych stron internetowych w Polsce.

Bukmacher SSL SafeCharge Weryfikacja przed wypłatą Pomoc 24/7
Fortuna Tak Tak Nie Nie
STS Tak Tak Nie Tak
LVBET Tak Nie Nie Nie
PZBuk Tak Nie Tak Tak
Totolotek Tak Nie Nie Nie

Jak wybrać odpowiednich polskich bukmacherów?

Wyselekcjonowanie odpowiednich polskich bukmacherów z najlepszą ofertą i sporym zakresem rynków może mieć decydujący wpływ na wysokość wygranej i sprawny przebieg transferu środków. Doskonałym tego przykładem jest ogromna wygrana szczęśliwca, który obstawił kilka kuponów ako w jednym z polecanych przez nas serwisów.

Mimo że wartość żadnego z kuponów nie przekroczyła 10 PLN, konto gracza powiększyło się o niesamowitą kwotę 1 254 000 PLN!

Każdy gracz, który chciałby mieć dobre warunki na powtórzenie takiego sukcesu, powinien rozsądnie wybrać serwis zakładów bukmacherskich online, np. korzystając z zestawień na naszej stronie internetowej.

Nasze rankingi bukmacherów rekomendują najlepsze strony bukmacherskie online na bazie najlepszych standardów.

Gracz, który nie ma czasu na poszukiwanie idealnego bukmachera lub ma zbyt mało wiedzy, aby wybrać najkorzystniejsze miejsce do obstawiania, może zdać się na platformy polecane przez niniejszą stronę internetową. Zakłady bukmacherskie online mogą być świetną rozrywką, jeśli nic nie zakłóca ich przebiegu.

Warto jest więc postawić na sprawdzony serwis, poddany analizom naszych ekspertów i jednocześnie najlepszych typerów w Polsce, oceniony na podstawie najważniejszych dla fanów zakładów sportowych kryteriów.

Zasady świadomego korzystania z rankingów zakładów bukmacherskich

Ranking zakładów bukmacherskich online to narzędzie, za pomocą którego gracz może podjąć korzystną decyzję co do wyboru właściwego miejsca na złożenie kuponu.

Aby korzystać z niego mądrze i świadomie oraz odkryć pełen potencjał zestawień, gracz musi najpierw ustalić, co jest dla niego ważne w wyborze bukmachera, co sprawia, że jedna oferta jest dla niego lepsza, a inna mniej, jakie czynniki ułatwiają mu funkcjonowanie na platformach tego typu i w jaki sposób na co dzień korzysta z internetu.

Te fundamentalne kwestie są zaakcentowane w wielu miejscach naszego serwisu, zwłaszcza w zakładkach rankingów serwisów zakładów bukmacherskich w Polsce.

Jeśli fan zakładów ma w głowie dokładny obraz oferty, która byłaby dla niego idealna, skorzystanie z naszych zestawień tylko ułatwi mu decyzję. Jeśli jednak nie do końca wie, czego oczekuje od bukmachera, jesteśmy w stanie wskazać mu najważniejsze dla niego czynniki.

Eksperci z drużyny tego serwisu dokładnie wiedzą, co może ułatwić, a co zdecydowanie utrudnia komfortowe korzystanie z zakładów sportowych online. Można im więc śmiało zaufać i oddać się przyjemności analizowania poszczególnych recenzji najlepszych stron bukmacherskich.

Najlepsi bukmacherzy w Polsce – W jaki sposób oceniamy?

specifykacja bukmacherza

Aby przekonać się, czy bukmacher, u którego ma zamiar założyć konto, spełnia standardy jakości, gracz powinien skorzystać z obecnych na naszej stronie praktycznych rankingów internetowych zakładów bukmacherskich.

Rankingi zakładów bukmacherskich umożliwiają ocenę serwisów sportowych nie tylko w oparciu o ogólne przesłanki, ale również na podstawie ważnych szczegółów.

Każdemu czynnikowi dotyczącemu funkcjonowania najlepszych zakładów bukmacherskich przypisujemy zakres punktowy.

Co miesiąc testujemy na nowo warunki bukmacherów z rankingów, określając wartości punktów dla wszystkich opcji.

Określamy nie tylko samą obecność wybranego podmiotu, ale również jego rangę i zastosowane standardy.

Nawet najlepszy legalny bukmacher w Polsce może wiele stracić, jeśli nie posiada oferty promocyjnej, lub jej jakość nie spełnia standardów, nie udostępnia czatu na żywo, bądź na odpowiedź obsługi trzeba czekać zbyt długo, oferuje mało kanałów płatności, albo czas oczekiwania na zaksięgowanie środków przekracza 24 godziny.

Takim serwisom przypisujemy niskie wartości ocen. Serwisy ze szczytu rankingu zakładów bukmacherskich to miejsca o wysokiej użyteczności, świetnej ofercie zakładów, sprawnej stronie mobilnej, interesujących promocjach, wielu rodzajach zakładów, bezpieczne, z szybkimi wypłatami i fachową obsługą.

Punktacja, która obowiązuje bukmacherów z naszych rankingów, mieści się w granicach 1-10 i określa każdy, ważny dla nas i dla graczy czynnik:

Praktyczność ✔️ Zawiera szereg istotnych kwestii związanych z nawigacją stron bukmacherskich. Oceniamy zarówno rozmieszczenia zakładek, jak i wrażenie, jakie wywiera grafika (kolory, szybkość ładowania, projekt).

Witryny internetowe, które wymagają kilkuminutowego przeszukiwania, aby zlokalizować mecz czy promocję, nie mogą otrzymać więcej niż 5/10 punktów za ten konkretny podpunkt naszego audytu.

Kursy ? Atrakcyjna oferta kursów to podstawa w określeniu, czy wybrany polski bukmacher powinien być rekomendowany przez nasz serwis i jak wysoka będzie jego pozycja w rankingu.

Strony z zakładami, regularnie oferujące wysokie kursy na wiele zdarzeń, będą oceniane na 10/10⭐, natomiast bukmacherzy online proponujący często dużo niższe kursy niż konkurencja, nie przekroczą 5,6 punktów.

Wersja mobilna ? Strony do obstawiania meczy powinny zapewnić graczom funkcjonalność i komfort gry na urządzeniu mobilnym. Jeśli podczas naszych testów okaże się, że witryna mobilna działa zbyt opornie, często wylogowuje gracza i nie zapewnia dostępu do wszystkich opcji, nasza ocena będzie mieścić się w przedziale od 1-4 ⭐. Interesuje nas nawigacja, czas odszukania właściwego meczu itd.

Bonusy i promocje ?

Bukmacher, który już na start wita gracza okazałą promocją powitalną oraz dokłada dwie, trzy dodatkowe promocje, ma duże szanse, aby uzyskać punktację w przedziale 7-10⭐.

Istotne są jednak również warunki promocji, takie jak – mnożnik obrotu i limit wypłaty z bonusu. Bonusowa gotówka w wysokości 1000 PLN z mnożnikiem x50 to 50 000 samego obrotu.

Bierzemy pod uwagę takie niuanse, analizując propozycje każdej witryny z zakładami online. Jeśli bukmacher w Polsce udostępnia kilka równoległych promocji, z łatwymi i transparentnymi warunkami do spełnienia, będzie mógł uzyskać maksymalną ilość punktów. Staramy się zabezpieczać graczy przed skutkami pochopnych decyzji, wynikającymi z niezrozumiałych lub wyśrubowanych reguł ofert bonusowych.

Oferta zakładów ? Zdobycie maksymalnej ilości punktów w tej kwestii, wymaga od bukmachera sporego zaangażowania. Nagradzamy 10 punktami tylko te witryny, które biorą pod uwagę potrzeby wyrafinowanych graczy, lubiących mniej popularne dyscypliny sportowe oraz niebanalne typy zakładów.

Top bukmacher na 10/10 punktów będzie miał w ofercie nie tylko piłkę nożną z jej największymi ligami, ale również mniejsze ligi- La Liga 3, Bundesliga 3, mniej znane sporty, e-sports – Dota, Counter Strike, LoL, Starcraft oraz ważne wydarzenia polityczne czy kulturalne. Bukmacherzy stawiający tylko na popularne ligi i zakłady, będą musieli się zadowolić oceną 5,6/10⭐.

Bezpieczeństwo i zaufanie ? Strona z zakładami online, która nie działa zgodnie z wysokimi standardami obsługi klienta, nie może uzyskać dobrej oceny naszych ekspertów. Bezwzględnie piętnujemy takie praktyki, jak – wstrzymywanie wypłat bez wyraźnego powodu, wyśrubowane limity, anulowanie zwycięskich zakładów czy kuponów.

Staramy się chronić naszych czytelników przed nieuczciwymi zachowaniami ze strony bukmacherów w Polsce, dlatego tego typu witryny zostaną ocenione w granicach 1 – 6⭐.

Czas wypłat ? Szybkość i limity wypłat to bardzo istotna kwestia. Rzetelny bukmacher jest w stanie wypłacić wygraną gracza w ciągu 24 godzin, nie ograniczając ilości wypłat w żaden sposób.

Taka witryna zasługuje na 10/10 punktów. Serwisy opóźniające transakcje z niewiadomych przyczyn i mocno ograniczające ilość wypłat na dobę, będą odpowiednio ocenione, na 1/10⭐.

Obsługa klienta ? Wsparcie techniczne zapewnia graczom poczucie bezpieczeństwa. Najlepszy polski bukmacher z oceną 10/10 zapewni przynajmniej trzy kanały kontaktu z konsultantami oraz czas rozwiązania problemu nie dłuższy niż 10 min, przy wykorzystaniu czatu na żywo.

Każdy bukmacher, który nie oferuje wystarczająco komunikatywnej obsługi, dopasowanych metod kontaktu, albo czas oczekiwania na jego odpowiedź jest dłuższa niż 10, musi pogodzić się, że nagrodzimy go oceną 1-5⭐.

Najlepsi bukmacherzy w Polsce – W jaki sposób oceniamy?

specifykacja bukmacherza

Aby przekonać się, czy bukmacher, u którego ma zamiar założyć konto, spełnia standardy jakości, gracz powinien skorzystać z obecnych na naszej stronie praktycznych rankingów internetowych zakładów bukmacherskich. Rankingi zakładów bukmacherskich umożliwiają ocenę serwisów sportowych nie tylko w oparciu o ogólne przesłanki, ale również na podstawie ważnych szczegółów. Każdemu czynnikowi dotyczącemu funkcjonowania najlepszych zakładów bukmacherskich przypisujemy zakres punktowy. Co miesiąc testujemy na nowo warunki bukmacherów z rankingów, określając wartości punktów dla wszystkich opcji.

Określamy nie tylko samą obecność wybranego podmiotu, ale również jego rangę i zastosowane standardy. Nawet najlepszy legalny bukmacher w Polsce może wiele stracić, jeśli nie posiada oferty promocyjnej, lub jej jakość nie spełnia standardów, nie udostępnia czatu na żywo, bądź na odpowiedź obsługi trzeba czekać zbyt długo, oferuje mało kanałów płatności, albo czas oczekiwania na zaksięgowanie środków przekracza 24 godziny.

Takim serwisom przypisujemy niskie wartości ocen. Serwisy ze szczytu rankingu zakładów bukmacherskich to miejsca o wysokiej użyteczności, świetnej ofercie zakładów, sprawnej stronie mobilnej, interesujących promocjach, wielu rodzajach zakładów, bezpieczne, z szybkimi wypłatami i fachową obsługą.

Punktacja, która obowiązuje bukmacherów z naszych rankingów, mieści się w granicach 1-10 i określa każdy, ważny dla nas i dla graczy czynnik:

Praktyczność ✔️ Zawiera szereg istotnych kwestii związanych z nawigacją stron bukmacherskich. Oceniamy zarówno rozmieszczenia zakładek, jak i wrażenie, jakie wywiera grafika (kolory, szybkość ładowania, projekt).

Witryny internetowe, które wymagają kilkuminutowego przeszukiwania, aby zlokalizować mecz czy promocję, nie mogą otrzymać więcej niż 5/10 punktów za ten konkretny podpunkt naszego audytu.

Kursy ? Atrakcyjna oferta kursów to podstawa w określeniu, czy wybrany polski bukmacher powinien być rekomendowany przez nasz serwis i jak wysoka będzie jego pozycja w rankingu.

Strony z zakładami, regularnie oferujące wysokie kursy na wiele zdarzeń, będą oceniane na 10/10⭐, natomiast bukmacherzy online proponujący często dużo niższe kursy niż konkurencja, nie przekroczą 5,6 punktów.

Wersja mobilna ? Strony do obstawiania meczy powinny zapewnić graczom funkcjonalność i komfort gry na urządzeniu mobilnym. Jeśli podczas naszych testów okaże się, że witryna mobilna działa zbyt opornie, często wylogowuje gracza i nie zapewnia dostępu do wszystkich opcji, nasza ocena będzie mieścić się w przedziale od 1-4 ⭐. Interesuje nas nawigacja, czas odszukania właściwego meczu itd.

Bonusy i promocje ?

Bukmacher, który już na start wita gracza okazałą promocją powitalną oraz dokłada dwie, trzy dodatkowe promocje, ma duże szanse, aby uzyskać punktację w przedziale 7-10⭐.

Istotne są jednak również warunki promocji, takie jak – mnożnik obrotu i limit wypłaty z bonusu. Bonusowa gotówka w wysokości 1000 PLN z mnożnikiem x50 to 50 000 samego obrotu.

Bierzemy pod uwagę takie niuanse, analizując propozycje każdej witryny z zakładami online. Jeśli bukmacher w Polsce udostępnia kilka równoległych promocji, z łatwymi i transparentnymi warunkami do spełnienia, będzie mógł uzyskać maksymalną ilość punktów. Staramy się zabezpieczać graczy przed skutkami pochopnych decyzji, wynikającymi z niezrozumiałych lub wyśrubowanych reguł ofert bonusowych.

Oferta zakładów ? Zdobycie maksymalnej ilości punktów w tej kwestii, wymaga od bukmachera sporego zaangażowania. Nagradzamy 10 punktami tylko te witryny, które biorą pod uwagę potrzeby wyrafinowanych graczy, lubiących mniej popularne dyscypliny sportowe oraz niebanalne typy zakładów.

Top bukmacher na 10/10 punktów będzie miał w ofercie nie tylko piłkę nożną z jej największymi ligami, ale również mniejsze ligi- La Liga 3, Bundesliga 3, mniej znane sporty, e-sports – Dota, Counter Strike, LoL, Starcraft oraz ważne wydarzenia polityczne czy kulturalne. Bukmacherzy stawiający tylko na popularne ligi i zakłady, będą musieli się zadowolić oceną 5,6/10⭐.

Bezpieczeństwo i zaufanie ? Strona z zakładami online, która nie działa zgodnie z wysokimi standardami obsługi klienta, nie może uzyskać dobrej oceny naszych ekspertów. Bezwzględnie piętnujemy takie praktyki, jak – wstrzymywanie wypłat bez wyraźnego powodu, wyśrubowane limity, anulowanie zwycięskich zakładów czy kuponów.

Staramy się chronić naszych czytelników przed nieuczciwymi zachowaniami ze strony bukmacherów w Polsce, dlatego tego typu witryny zostaną ocenione w granicach 1 – 6⭐.

Czas wypłat ? Szybkość i limity wypłat to bardzo istotna kwestia. Rzetelny bukmacher jest w stanie wypłacić wygraną gracza w ciągu 24 godzin, nie ograniczając ilości wypłat w żaden sposób.

Taka witryna zasługuje na 10/10 punktów. Serwisy opóźniające transakcje z niewiadomych przyczyn i mocno ograniczające ilość wypłat na dobę, będą odpowiednio ocenione, na 1/10⭐.

Obsługa klienta ? Wsparcie techniczne zapewnia graczom poczucie bezpieczeństwa. Najlepszy polski bukmacher z oceną 10/10 zapewni przynajmniej trzy kanały kontaktu z konsultantami oraz czas rozwiązania problemu nie dłuższy niż 10 min, przy wykorzystaniu czatu na żywo.

Każdy bukmacher, który nie oferuje wystarczająco komunikatywnej obsługi, dopasowanych metod kontaktu, albo czas oczekiwania na jego odpowiedź jest dłuższa niż 10, musi pogodzić się, że nagrodzimy go oceną 1-5⭐.

Limits, fees & withdrawal times

Ranking legalnych bukmacherów – Korzyści z analizowania

Najlepsi_bukmacherzy_w_Polsce–W_jaki_sposób_oceniamy
Podstawowym plusem rankingu zakładów bukmacherskich jest prosty fakt, że czytelnik otrzymuje ogromną dawkę wiedzy w małej pigułce.

Nie musi przeglądać regulaminów i ofert kilkunastu stron internetowych, ponieważ robimy to za niego, wyłuskując najważniejsze kwestie i przedstawiając je w postaci praktycznych zestawień najlepszych zakładów bukmacherskich. Jest to idealny przykład na oszczędność czasu i dodatkową korzyść przy okazji odwiedzenia najlepszej strony z typami sportowymi.

Jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie, ranking zmienia się w czasie rzeczywistym, więc warto śledzić tę scenę na bieżąco.

Porównanie ofert daje również szansę na zaobserwowanie zmian w standardach poszczególnych firm bukmacherskich w Polsce, progresu w realizowaniu ofert oraz wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań. Podczas machinalnego przerzucania kolejnych witryn, zauważenie takich subtelności jest praktycznie niemożliwe.

Nasza lista legalnych bukmacherów w Polsce powstają w oparciu o dokładne analizy, z punktu widzenia użytkownika. Czytelnik nie musi zakładać konta na chybił trafił, może sprawdzić informacje u nas, jesteśmy zawsze na bieżąco.

Bukmacher Karta Kredytowa (Visa) tpay Dotpay Paysafecard
Noblebet Min: 10 zł
Max: Nie podano
Czas: 1 min
Min: 5 zł
Max: Nie podano
Czas: 1 min
Min: 10 zł
Max: Nie podano
Czas: 1 min
Min: 10 zł
Max: Nie podano
Czas: 1 min
LVbet Min: 10 zł
Max: 10 000 zł
Czas: 1 min
Min: 10 zł
Max: 10 000 zł
Czas: 1 min
Min: 10 zł
Max: 10 000 zł
Czas: 1 min
Min: 20 zł
Max: 3 000 zł
Czas: 1 min
Forbet Min: 1 zł
Max: Nie podano
Czas: 1 min
Min: 1 zł
Max: Nie podano
Czas: 1 min
Min: 1 zł
Max: Nie podano
Czas: 1 min
Min: 1 zł
Max: Nie podano
Czas: 1 min

5oceny, średnia5z5

Najlepsze darmowy zakłady I oferty promocyjne w Polsce Polska

Autor

Adam Bloszko

Adam Bloszko

Czesc wszyscy! Mam na imię Adam Błoszko, ja sie zajmuje dziennikarstwo i pisze dla kilku stron internetowych.

Login

E-mail

Hasło

Potwierdź hasło