Zakłady Bukmacherskie na Piłka Ręczna

Zaktualizowano:

Piłka ręczna jest szybkim sportem podobnym do piłki nożnej, w którym gracze mogą dotykać piłki dowolną częścią ciała powyżej kolan. Mimo tego, że oficjalne zasady tego sportu zostały opracowane na początku XX wieku, wciąż jest to nowość na arenie zakładów online. Najlepsi obstawiający specjalizujący się w piłce ręcznej wiedzą, że warto obstawiać ten sport tylko za pośrednictwem najlepszych stron do obstawiania, aby uzyskać lepsze kursy.

Lista bukmacherów do obstawiania piłki ręcznej

Znaleziono: 6 Bukmacherzy

 1. STS

  Ocena: 9.1/10

  • Setki wydarzeń na żywo
  • Nowoczesna aplikacja mobilna
  • Early payout i STS cashout
  • Bonus powitalny do 660 zł

  Promocja Powitalna to nawet 660zł bonusu!

  18+ Zgodność z Regulaminem, BeGambleAware.org

  POSTAW TUTAJ Przejdź na stronę STS STS Recenzja
 2. LVBET

  Ocena: 8/10

  • Legalny polski bukmacher
  • Atrakcyjna oferta powitalna
  • Bardzo szeroka oferta zakładów
  • Bardzo szybkie wypłaty

  Pakiet powitalny do 3,333 PLN

  18+ Zgodność z Regulaminem, BeGambleAware.org

  POSTAW TUTAJ Przejdź na stronę LVBET LVBET Recenzja
 3. Superbet

  Ocena: 7.4/10

  • Ekspresowa pomoc techniczna
  • Freebet 200 zł + Cashback 3500 zł na start
  • Prawie 1000 różnych zakładów
  • Wpłaty już od złotówki

  Bonus powitalny 3754 zł

  18+ Zgodność z Regulaminem, BeGambleAware.org

  POSTAW TUTAJ Przejdź na stronę Superbet Superbet Recenzja
 4. Betclic

  Ocena: 7.4/10

  • Duży wybór dyscyplin
  • Bonus na zakłady akumulacyjne
  • Możliwa opcja cashout
  • Szeroki wybór zdarzeń na żywo

  50 zł cashback

  18+ Zgodność z Regulaminem, BeGambleAware.org

  POSTAW TUTAJ Przejdź na stronę Betclic Betclic Recenzja
 5. Betcris

  Ocena: 8.5/10

  • Konto tymczasowe
  • Ponad 50 rodzajów zakładów
  • Obsługa klienta przez 7 dni w tygodniu
  • 45 000+ transmitowanych na żywo

  Cashback 500 zł + 50 zł Freebet

  18+ Zgodność z Regulaminem, BeGambleAware.org

  POSTAW TUTAJ Przejdź na stronę Betcris Betcris Recenzja
 6. PZbuk

  Ocena: 7.9/10

  • Rozbudowane statystyki
  • Świetny program lojalnościowy
  • Wiele sportów wirtualnych
  • Mobilna transmisja NBA

  Freebet 250 PLN

  18+ Zgodność z Regulaminem, BeGambleAware.org

  POSTAW TUTAJ Przejdź na stronę PZbuk PZbuk Recenzja

Historia piłki ręcznej i zakładów bukmacherskich

ZAKŁADY_BUKMACHERSKIE_NA_PIŁKA_RĘCZNA

Piłka ręczna swoje początki miała w 1906 roku w Danii. Ustanowiono wtedy jej oficjalne reguły, dzięki czemu można było przyznawać punkty i sędziować w sposób jasny i niebudzący wątpliwości. 22 lata później, na potrzeby Igrzysk Olimpijskich w Berlinie, powstała Międzynarodowa Amatorska Federacja Piłki Ręcznej, a rok 1938 przyniósł pierwsze Mistrzostwa Świata w tej dyscyplinie. Znacznie szybciej rosła też ilość fanów i praktyków, a co za tym idzie – pojawiły się zakłady bukmacherskie.

Ich liczba zwiększała się w miarę, jak piłka ręczna stawała się profesjonalnym sportem. Razem z dostępnością Internetu zakłady stały się powszechne i od tego czasu właściwie każdy mógł sprawdzić swoje umiejętności.

Co powinieneś wiedzieć o zakładach na piłkę ręczną?

 1. piłka ręczna pojawiła się po raz pierwszy na Igrzyskach Olimpijskich w 1936 roku w Berlinie
 2. piłka ręczna jest sportem mocno kontuzyjnym, przez co zmiany w składach są codziennością
 3. przypadkowa kontuzja lub faul jest miejscem na decyzję sędziów, co oznacza, że mają oni szczególnie istotny wpływ na wyniki meczu
 4. w Polsce na wysokim poziomie stoi również i piłka ręczna kobiet, gdzie panie zajmują 8 miejsce w rankingu światowym

Jeśli chodzi o Polskę, piłka ręczna pojawiła się tu 1918 roku, a więc dość wcześnie w porównaniu do innych państw europejskich. Pierwsze mecze rozegrano w kolonii jenieckiej, gdzie Niemcy uczyli gry polskich internowanych legionistów. Od nazwy miejscowości Szczypiorno, gdzie znajdowała się kolonia, dyscyplinę nazywano „szczypiorniakiem”. Nazwa utrzymuje się do dziś.

Podobnie, jak piłka ręczna, zakłady są również popularne na terenie Polski szczególnie, gdy gra nasza reprezentacja.

Na piłkę ręczną zakłady bukmacherskie widnieją dziś w ofercie praktycznie wszystkich legalnie działających serwisów związanych z typowaniem wydarzeń sportowych w Polsce. Co prawda ilość rynków na Superligę jest na pewno sporo mniejsza niż na przykład na Ekstraklasę, ale i tak szczypiorniak pozostaje jednym z popularniejszych sportów w naszym kraju.

Historia zakładów na MMA
🏛️ Pierwsze rozgrywki 1917
🏢 Organ nadrzędny IHF
📶 Pokrycie bukmachera Średni
Popularny w Na całym świecie
🌎 Mistrzostwa świata Mistrzostwa w piłce ręcznej
🏅 Dyscyplina olimpijska Tak

Jak obstawiać zakłady bukmacherskie na piłkę ręczną w Internecie?

Żeby osiągnąć jak najlepsze rezultaty, jeżeli chodzi o obstawianie piłki ręcznej, należy postępować zgodnie z kilkoma prostymi krokami. Najważniejszy będzie wybór odpowiedniego  bukmachera. Należy skupić się przede wszystkim na tych operatorach, którzy oferują zakłady bukmacherskie na piłkę ręczną i jednocześnie zapewnią jak najlepsze warunki, jeżeli chodzi o tę dyscyplinę oraz ogólne możliwości użytkowania portalu.

 1. Sprawdź naszą listę bukmacherów

  Pierwszym krokiem powinno być sprawdzenie naszej listy bukmacherów, którzy mają w swojej ofercie piłka ręczna zakłady. Eksperci wyselekcjonowali te portale internetowe, które zapewniają jak najszerszy dostęp do rozgrywek tej dyscypliny. Dzięki temu można zaoszczędzić sporo czasu na badaniu rynku i od razu przejść do bukmacherów, którzy pod tym względem spełnią oczekiwania gracza.
 2. Zarejestruj konto u wybranego operatora zakładów

  Proces najczęściej trwa kilka minut i polega na podaniu operatorowi danych do logowania – to przede wszystkim adres e-mail, hasło, numer telefonu oraz prawdziwe dane osobowe. Zawsze warto sprawdzić, czy bukmacher nie oferuje bonusu na start z kodem promocyjnym, który często podaje się już na etapie zakładania konta.
 3. Wpłać pieniądze

  Żeby móc rozpocząć piłka ręczna obstawianie, użytkownik musi mieć dodatnie saldo konta. Jeżeli bukmacher nie przyznał darmowego bonusu na start, to należy skorzystać z sekcji bankowości. Wystarczy wybrać preferowaną metodę płatności i postępować zgodnie z poleceniami wyświetlanymi na ekranie i już niebawem będzie można postawić swój pierwszy zakład.
 4. Podejmuj zakłady na piłkę ręczną

  Samo złożenie zakładu już nie powinno sprawiać nikomu problemu. Wystarczy przejść do działu piłka ręczna zakłady i wybrać interesujące spotkanie. Po kliknięciu kursu kupon otworzy się automatycznie. Następnie podaje się stawkę zakładu i w ten sam sposób dodaje kolejne zakłady i potwierdza kupon.
 5. Odbierz wygraną!

  Jeżeli spotkanie rozstrzygnęło się wynikiem zgodnym z podjętym zakładem, bukmacher automatycznie przyzna wygrane pieniądze na konto użytkownika. Wtedy pozostaje już tylko postawić nowe zakłady bukmacherskie na piłkę ręczną i czekać na rezultat.

Wskazówki i strategie w zakładach na piłkę ręczną

Wskazówki i strategie w zakładach na piłkę ręczną

Aby Twoja wygrana nie opierała się jedynie na szczęściu warto wiedzieć coś o sporcie, który obstawiasz. Dlatego też postanowiliśmy zebrać kilka najważniejszych porad, które poprawią Twoje rezultaty.

 1. Bądź na bieżąco

  Śledź rozgrywki, czytaj analizy, porównuj tabele i wyniki, wyciągaj wnioski. Im więcej wiesz na temat aktualnych wydarzeń związanych z rozgrywkami, tym większe prawdopodobieństwo na prawidłowy typ.

 2. Jednostki mają znaczenie

  W przeciwieństwie do sportów, gdzie drużyny są bardziej liczne, w szczypiorniaku wymiana każdego zawodnika może mieć wielki wpływ na wynik. Mowa tu przede wszystkim o kontuzjach, ale nie tylko – w mniej istotnych meczach najlepsi zawodnicy mogą być też oszczędzani, a skład w tym wypadku zostanie nieco zmieniony.

 3. Sprawdź, kto jest trenerem

  Zmiany trenerów nie są szczególnie nagłaśniane, a przecież mogą mieć kluczowe znaczenie. Zwróć na to szczególną uwagę.

 4. Obserwuj social media

  Social media są niezastąpionym źródłem informacji. Nie chodzi tu tylko o oficjalne profile klubów, ale też (a może przede wszystkim) o to, co publikują sami zawodnicy. Ich posty zamieszczane są na bieżąco, w prostej, nieprzeredagowanej formie i zawierają często więcej konkretnych informacji, niż artykuły na stronach sportowych.

 5. Praktyka czyni mistrza

  Wiedza jest niezbędna, to wie każdy. Nie zapominaj jednak o praktyce. W pierwsze poważne zakłady bukmacherskie na piłkę ręczną zainwestuj niewielkie sumy – powiedzmy tyle, ile wydasz na wieczór przy piwie, czy inną drobną rozrywkę. Nawet jeżeli Twoje typy okażą się bezbłędne zobaczysz, czy inwestycje tego typu są dla Ciebie wystarczająco opłacalne. A może zysk okaże się na tyle niewielki, że nie warto dla niego ryzykować? Może obstawiasz raczej dla rozrywki? Tym bardziej pilnuj wydatków. W zakładach łatwo stracić rachubę i przepuścić więcej pieniędzy niż zakładał plan. Grunt, żeby rozrywka pozostała rozrywką i nie zagroziła funduszom na ważniejsze wydatki.

Wskazówki i strategie w zakładach na piłkę ręczną
Bukmacher Piłka nożna Koszykówka Tenis Piłka ręczna
2.54% 3.27% 4.31% 3.87%
4.29% 5.08% 4.82% 4.57%
5.12% 5.63% 4.81% 5.49%
Wskazówki i strategie w zakładach na piłkę ręczną 2
🎁200% bonus do 200 zł Odbierz bonus
🎁Freebet 20+20 zł Odbierz bonus
🎁Odbierz STS darmowy zakład za 25 zł na start! Odbierz bonus
🎁Odbierz 20 zł na start od LVbet! Odbierz bonus

Najlepsze typy zakładów dla piłki ręcznej

Piłka ręczna to dynamiczna gra, w której bramki padają bardzo często, a sytuacja na boisku niekiedy zmienia się w przeciągu zaledwie kilku minut. Dlatego rozpoczynając zakłady bukmacherskie na piłkę ręczną, warto zastanowić się nad specyfiką przebiegu przykładowego meczu, żeby wybrać jak najtrafniejsze zakłady.

Zakłady na żywo

zaklady na zywo

Jako bardzo dynamiczna dyscyplina sportowa, piłka ręczna obstawianie doskonale wpisuje się w ideę zakładów na żywo. Dlatego te rozgrywki często pojawiają się w zakładce, gdzie można typować wyniki nawet podczas trwania meczu. To wspaniała okazja do zwiększenia przyjemności z obserwowania danego spotkania.

Zakłady na piłkę ręczną w wersji na żywo działają niemal identycznie jak w formie przedmeczowej. Różnica polega na tym, że użytkownik może w dowolnej chwili, podczas jego trwania, postawić nowy zakład, który będzie uwzględniał aktualną sytuację na boisku. Oczywiście takie typowanie wiąże się z większym ryzykiem, ale jeżeli ktoś potrafi dobrze analizować sytuację na boisku, to z pewnością nie tylko będzie się doskonale bawił, ale osiągnie także ponadprzeciętny rezultat. Kursy oferujące zakłady na piłkę ręczną na żywo z reguły są nieco wyższe od standardowych.

4 najlepszych aplikacji do obstawiania piłki ręcznej

Każdy fan tych rozgrywek będzie chciał mieć zawsze ze sobą bukmachera, u którego w dowolnej chwili sprawdzi wyniki lub założy nowy kupon. Dlatego warto zadbać o to, żeby piłka ręczna obstawianie było dostępne na aplikacji u operatora zakładów. Wybraliśmy portale, które stworzyły możliwie najwygodniejsze warunki do typowania z aplikacją. Oto najlepsi piłka ręczna bukmacherzy mobilni.

 1. Aplikacja do obstawiania piłki ręcznej – STS

  Jeżeli ktoś nie wie, jak obstawiać piłkę ręczną w wersji mobilnej, to zdecydowanie warto sięgnąć o oprogramowanie proponowane przez jednego z największych polskich dostawców zakładów sportowych. To jedna z najbardziej rozwiniętych aplikacji na rynku, która obejmuje praktycznie wszystkie możliwości portalu, w tym: szybkie płatności, promocje, powiadomienia, transmisje na żywo, a nawet opcję Cash out.

  STS Aplikacja mobilna
 2. Aplikacja do obstawiania piłki ręcznej – TOTALbet

  Program przygotowany przez TOTALbet skupia się na zapewnieniu wszystkich tych samych możliwości, z których można korzystać z poziomu portalu internetowego. To oczywiście pełna oferta zakładów  (w tym piłka ręczna obstawianie), szybkie płatności, obserwowanie relacji na żywo, statystyki i powiadomienia o najważniejszych zdarzeniach.

  Totalbet Aplikacja mobilna
 3. Aplikacja do obstawiania piłki ręcznej – LVBet

  LVBet bardzo prężnie rozwija swoje oprogramowanie, które w niczym nie odbiega od oferty portalu internetowego. Można na nim obstawiać zakłady bukmacherskie piłka ręczna i wszystkie inne dyscypliny sportowe, które oferuje portal. Dodatkowo można liczyć między innymi na bardzo szybkie płatności, wysoką funkcjonalność, oraz pełną ofertę zakładów wirtualnych i na żywo.

  LVBET Aplikacja mobilna
 4. Aplikacja do obstawiania piłki ręcznej – Betcris

  Program przygotowany przez Betcris stawia na jak największe możliwości. Użytkownik, który zdecyduje typować zakłady na piłkę ręczną  z poziomu aplikacji, może mieć pewność, że nic nie będzie go ograniczać. Twórcy skupili się na pełnej ofercie zakładów z możliwością ich edycji lub wcześniejszego zakończenia (Cash out). Do tego dochodzą promocje, błyskawiczne płatności i masa innych istotnych opcji.

  Betcris Aplikacja mobilna

Top 3 stron z mobilnymi zakładami na piłkę ręczną

Na piłkę ręczną zakłady bukmacherskie możesz już stawiać wszędzie za pomocą urządzenia mobilnego. Każda z największych stron bukmacherskich ma własną aplikację. Urządzenia mobilne, w szczególności smartfony, są w naszych czasach kluczowym narzędziem komunikacji ze światem. Rzadko zdarza nam się nie mieć ich w zasięgu ręki, a chcąc postawić zakład bukmacherski, często podejmujemy decyzję pod wpływem nagłej informacji, czy innego impulsu, którego źródłem jest właśnie telefon, czy tablet.

Niewielki ekran zmusza też twórców do stworzenia czytelnego układu, który będzie możliwie najbardziej praktyczny dla użytkownika, a więc pozwoli na uzyskanie kluczowych informacji niewielką ilością kliknięć. Nic w tym dziwnego, gdyż im łatwiej znaleźć potrzebne dane, tym więcej osób pobierze aplikację strony obsługującej zakłady.

Największa zaleta aplikacji mobilnych jest oczywiście taka, że skorzystasz z nich w dowolnym miejscu z zasięgiem. Nie potrzebujesz żadnych specjalnych warunków. Możesz obstawiać nawet, leżąc na plaży, w trasie, z autobusu lub przygotowując grilla.

Podobnie, jak w przypadku strony internetowej, serwisy próbują na bieżąco prześcigać się w tym, kto zaoferuje swoim użytkownikom najlepsze doświadczenia mobilne. Poniżej prezentujemy naszym zdaniem topowych w tym zakresie bukmacherów:

 • STS
 • Fortuna online
 • Betclic

LVBET

LV BET jest prawdopodobnie najlepszą aplikacją na rynku. Nie tylko oferuje spory bonus powitalny, ale jest też prosta, co przekłada się na jej praktyczność. Nie ma tu niepotrzebnych elementów. Liczy się gra i łatwy dostęp do najważniejszych funkcji. Oczywiście brak zbędnych dodatków to też bezpieczeństwo, szybkość i minimalna szansa na błędy w samej aplikacji.

żeby zagrać Opinia

18+ Zgodność z Regulaminem, BeGambleAware.org

LVBet-zaklady-na-pilke-reczna-384x999w

Top 4 bukmacherów piłki ręcznej z najszybszymi wypłatami

Nie wszyscy obstawiają zakłady dla samej rozrywki. Właściwie sporo początkujących, jak i bardziej zaawansowanych fanów sportu ma nadzieję na szybkie i liczne wygrane. Nieraz, jeszcze przed rejestracją zastanawiamy się, na co wydamy zarobione pieniądze i ile może ich być. Oczywiście nie jest tak łatwo. Może się okazać, że raczej stracimy na tym interesie, ale załóżmy optymistyczną wersję. Powiedzmy, że na koncie uzbierało się już trochę wygranych, więc decydujemy się je wypłacić. Czy będzie to takie proste? Niekoniecznie.

Przeglądając serwisy, gdzie obstawisz zakłady bukmacherskie, piłka ręczna często wysuwa się na prowadzenie jako jedno z najkorzystniejszych rozwiązań.

Nastawiając się na zyski łatwo zapomnieć o takiej drobnostce, dlatego pamiętaj – zawsze, niezależnie od tego, gdzie zakładasz konto, sprawdź, jakie metody płatności są obsługiwane przez danego bukmachera. Niewiele scenariuszy jest gorszych niż długa edukacja z zakresu wyników poszczególnych drużyn, a potem wygrana, której nie można odebrać z powodu braku odpowiedniego konta lub skomplikowanej i wciąż przedłużającej się procedury weryfikacji.

Podobnie, jeżeli mamy już konkretne plany, na co wydać pieniądze (czasowa promocja lub niespodziewana szansa na ciekawy wyjazd), ale przelew nie pojawia się i plany trzeba porzucić. W grze, jak w życiu. Nie zabezpieczając się można stracić wiele pieniędzy i nerwów. Dlatego właśnie zapoznaj się dokładnie z metodami płatności oferowanymi przez stronę z zakładami sportowymi, którą jesteś zainteresowany. Sprawdź, czy umożliwia transakcję za pomocą bezpiecznych i uznanych operatorów, zobacz jaki czas zajmuje procesowanie zlecenia wypłaty, a może dany bukmacher udostępnia tak zwane “ekspresowe wpłaty”.

Oto naszym zdaniem najlepsi bukmacherzy, jeśli zależy Ci na szybkości wypłat.

 • STS
 • Fortuna online
 • Betclic
 • LV BET

Mega zwrot pieniędzy po założeniu konta!

Załóż konto w Betclic, postaw swój pierwszy kupon i nie bój się o stratę pieniędzy. Gdy przegrasz, bukmacher zwróci Ci wszystkie postawione pieniądze na konto. Gdy wygrasz, cała wypłata ląduje na Twoim koncie. To świetna okazja dla tych, którzy chcą porządnie zacząć obstawiać. A Betclic ma naprawdę szeroką ofertę.

żeby zagrać Opinia

18+ Zgodność z Regulaminem, BeGambleAware.org

LVBet-zaklady-na-pilke-reczna-384x999w

Rekomendowane formy płatności u bukmacherów piłki ręcznej

Jak wspomnieliśmy już we wcześniejszej sekcji, szukając dobrego miejsca, gdzie obstawisz na piłkę ręczną zakłady bukmacherskie oferowane formy płatności powinny być jednym z podstawowych kryteriów wyboru serwisu bukmacherskiego.

Dostępnych jest dzisiaj wiele metod zarówno tych starych, jak i nowych. Jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie, przelew bankowy powoli zaczyna przechodzić do lamusa, a na jego miejsce wchodzą coraz to nowocześniejsze metody. W tym przypadku każdy ma jednak swoich ulubieńców i wybór opierać będzie się przede wszystkim na Twoich upodobaniach.

W związku z tym polecamy korzystać z metod, które już są dla Ciebie dostępne, aby nie tracić czasu na zakładanie nowych kont. Bez względu na to, czy jest to przelew ekspresowy, BLIK czy może nawet kryptowaluty, większość bukmacherów oferuje w tym zakresie swobodę, o jakiej jeszcze kilka lat temu nawet nam się nie śniło.

Rekomendowane formy płatności u bukmacherów piłki ręcznej
Bukmacher Karta Kredytowa (Visa) Karta Kredytowa (Mastercard) Przelew Bankowy Skrill
Min: 2 zł
Max: Nie podano
Czas: 1 min
Min: 2 zł
Max: Nie podano
Czas: 1 min
Min: 1 zł
Max: Nie podano
Czas: 1 min
Min: 1 zł
Max: Nie podano
Czas: 1 min
Min: 1 zł
Max: Nie podano
Czas: 1 min
Min: 1 zł
Max: Nie podano
Czas: 1 min
Min: 1 zł
Max: Nie podano
Czas: 1 min
Min: 40 zł
Max: 20 000 zł
Czas: 1 min
Min: 30 zł
Max: 100 000 zł
Czas: 1 min
Min: 30 zł
Max: 100 000 zł
Czas: 1 min
Min: 40 zł
Max: 100 000 zł
Czas: do 5 dni
Min: 1 zł
Max: 100 000 zł
Czas: 1 min

Poniżej prezentujemy listę najlepszych i najbardziej uznanych operatorów płatności, w których znajdziemy karty płatnicze, szybkie przelewy internetowe i e-portfele.

 • Przelewy24

  Najbardziej popularny w Polsce operator platformy z szybkimi przelewami. Obsługuje większość kont bankowych dostępnych w naszym kraju.

 • Paypal

  Najpopularniejszy obecnie e-portfel. Zaufały mu miliony użytkowników na całym świecie.

 • Visa

  Najpopularniejsze to Visa i MasterCard. Bezpieczeństwo płatności kartą wyraźnie wzrosło po wprowadzeniu dwuetapowej autoryzacji.

FAQ

? Jak obstawiać piłkę ręczną?
Wystarczy przejść na stronę główną wybranego bukmachera i wybrać zakładkę „Piłka ręczna”. Następnie należy kliknąć kurs interesującego zdarzenia i otworzy się kupon. Ostatnim krokiem jest podanie kwoty zakładu i potwierdzenie go.
Autor

Adam Bloszko

Adam Bloszko
Czesc wszyscy! Mam na imię Adam Błoszko, ja sie zajmuje dziennikarstwo i pisze dla kilku stron internetowych.