Betclic – jak się zarejestrować i zalogować?

Zalety

 • Duży wybór dyscyplin

 • Bonus na zakłady akumulacyjne

 • Możliwa opcja cashout

 • Szeroki wybór zdarzeń na żywo

Metody Płatności

 • BLIK
 • MasterCard
 • PaySafeCard
 • Przelewy24
 • Skrill
 • VISA

Ostatnia aktualizacja:

Betclic – jak się zarejestrować i zalogować?

Aby w jakikolwiek sposób zacząć korzystać z Betclic, każdy użytkownik musi się najpierw zarejestrować i zalogować na swoje konto. W Betclic rejestracja jest niezbędna z wielu względów, ale przede wszystkim chodzi tu o bezpieczeństwo. Wymaganego procesu można dokonać na komputerze, jak i na każdym urządzeniu mobilnym. W żadnym przypadku nie zajmuje to zazwyczaj dłużej niż kilka minut. W tym artykule przybliżymy nieco ten proces poruszając następujące kwestie:

 • Dlaczego warto dołączyć do Betclic
 • Jakie bonusy oferuje Betclic
 • Jak zarejestrować konto
 • Logowanie w Betclic
 • Wymagania przy rejestracji
 • Jak zweryfikować konto
 • Jak radzić sobie z problemami w czasie rejestracji

Dlaczego warto założyć konto w Betclic?

Oprócz ogólnego korzystania z serwisu, z rejestracji w Betclic płynie wiele korzyści. Na tle konkurencji wyróżniają się chociażby opcje zakładów do postawienia. Oprócz pojedynczych zakładów wykorzystać możemy kupić łączony kupon AKO, dzięki któremu można postawić więcej zakładów i mieć szansę na wygranie jeszcze większej kwoty.

Dostępne są też zakłady systemowe, w których możemy wygrać nawet bez wszystkich poprawnych typów. Dodatkowo, postawić możemy na wiele sportów i lig, w tym nawet e-sport. W specjalnej zakładce możemy grać na żywo i tym samym wybrać najkorzystniejszy w danej chwili mecz. Mając to na uwadze, można powiedzieć że Betclic jest serwisem dla każdego.

Ważnym elementem jest tu również polskie zezwolenie PS4.6831.11.2017 wydane przez Ministra Finansów, które sprawia, że rejestracja oraz stawianie zakładów w serwisie jest legalne. Co ważniejsze, uregulowanie prawne jest jednocześnie gwarancją bezpieczeństwa, o czym nie można zapomnieć w żadnym serwisie, któremu zamierzacie powierzyć swoje środki.

Ciekawą opcją dla fanów sportu jest dostępne po zalogowaniu Betclic TV, czyli możliwość oglądania ulubionych rozgrywek bezpośrednio na portalu z zakładami bukmacherskimi. Aby uzyskać dostęp do tej funkcji wystarczy posiadać środki na swoim koncie, chociaż działa ona też w przypadku postawienia zakładu w ciągu ostatnich 24 godzin. Oglądać możemy dziesiątki różnych lig i sportów, w których nie brakuje nawet najważniejszych rozgrywek pucharowych.

Bonusy po zarejestrowaniu w Betclic

Bonusy są ważną częścią każdej witryny bukmacherskiej, nie inaczej jest w Betclic. Rejestracja jest pierwszym krokiem do otrzymania pakietu promocyjnego. Zostaje on przypisany do każdego nowego konta, więc nie potrzeba tu dodatkowych kodów promocyjnych. W przypadku Betclic pierwszym bonusem jest cashback aż do 550 zł. Oznacza to, że nawet po przegranej, postawiona kwota zostaje zwrócona na konto gracza. W tym momencie warto zaznaczyć, że promocja cashback obejmuje każdy depozyt – nie ma w tej kwestii minimalnego limitu.

Aby pieniądze wróciły na nasze konto bankowe, muszą zostać obrócone minimum 8 razy po kursie nie mniejszym niż 2.00. Może być to jednak każdy sport oraz typ zakładu, więc każdy powinien mieć w tej kwestii szanse na odgadnięcie poprawnego wyniku. Pierwsze 550 zł postawić możemy z stosunkowo małym ryzykiem, co zadowoli sporą część użytkowników.

Bukmacher oferuje również program VIP. Daje on możliwość zwiększenia swoich wygranych nawet o 50% przez ofertę Multi+. Dzięki niemu, im więcej wydarzeń sportowych umieści się na kuponie, tym wyższa będzie dodatkowa wygrana. Klienci VIP zyskują jednak znacznie więcej – do konta przypisany zostaje profesjonalny menedżer, a otrzymujemy także ekskluzywne promocje i nagrody. Jak zatem stać się częścią programu? W tym przypadku nie pozostaje nam nic innego jak korzystać z serwisu – zaproszenie do tego grona można bowiem otrzymać tylko poprzez ponadprzeciętną aktywność i lojalność gracza.

Jak zarejestrować się w Betclic?

Jak już wspomnieliśmy, rejestracja w Betclic jest zawsze taka sama, bez względu na urządzenie z jakiego korzystamy. Po wejściu na stronę lub aplikację mobilną, wejść musimy w biały przycisk „Zarejestruj się”, który widnieje w prawym górnym rogu ekranu. Trzeba pamiętać aby zaakceptować regulamin serwisu i opcjonalnie newsletter. Po wypełnieniu pierwszego okna poproszeni zostaniemy o uzupełnienie swoich danych osobowych oraz podanie loginu oraz hasła.

Krok 1 rejestracji w Betclic
Krok 2 rejestracji w Betclic
Krok 3 rejestracji w Betclic

Następnym krokiem jest ustalenie miesięcznego i dziennego limitu czasu gry, wpłat oraz wypłat. Do wyboru są trzy poziomy: początkujący, amator oraz ekspert. Kolejny etap to wpłacenie dowolnego depozytu. Można go pominąć ikoną w rogu ekranu, jednak jest to krok wymagany, jeśli chcesz postawić zakład.

Aby dowiedzieć się, czy proces rejestracji przebiegł pomyślnie należy sprawdzić swoją pocztę e-mail. To właśnie w Twojej skrzynce powinna się pojawić wiadomość powitalna, co jednocześnie oznacza pełną rejestrację konta. Warto zaznaczyć, że nie otrzymujemy w tym przypadku linku do weryfikacji.

 • Podaj swoje dane osobowe
 • Wypełnij formularz (PESEL, adres zamieszkania)
 • Złóż konto wpisując login i hasło
 • Potwierdź rejestrację klikając w link podany w wiadomości na skrzynce mailowej

Betclic – logowanie

Po utworzeniu konta automatycznie jesteśmy na nie zalogowani. Aby wejść na swoje konto ponownie, tak samo jak w przypadku rejestracji, nacisnąć trzeba przycisk w rogu ekranu. Logowanie wygląda tak, jak w większości portali internetowych. Poproszeni jesteśmy jedynie o login i hasło przypisane do konta. Dzięki plikom cookies nasze dane mogą być zapamiętane, przez co proces ten stanie się jeszcze szybszy.

Zaloguj Betclic

W przypadku zgubienia lub zapomnienia swojego hasła do konta Betclic, zresetowanie go nie stanowi większego problemu. Gdy podczas logowania przejdziemy do procedury odzyskiwania konta, poproszeni zostaniemy adres e-mail, na którym zarejestrowane zostało nasze konto. Stąd czeka nas już prosta droga do cieszenia się serwisem z powrotem, na pocztę bowiem wysyłany jest link, który pozwala zresetować nasze hasło.

Co jednak, jeśli ważne wydarzenie sportowe będzie odbywało się w czasie nieobecności gracza w domu? W Betclic nie stanowi to przeszkody dzięki nowoczesnej aplikacji mobilnej na Androida i iOS. Wystarczy przejść do odpowiedniej zakładki na stronie i w krótką chwilę zaopatrzyć się w aplikację, która zapewni nam rozrywkę na wiele czasu. Aplikację pobrać można bezpośrednio z App Store, jednak ze względu na politykę hazardową Google nie jest ona dostępna w ich sklepie. Dobrą wiadomością jest, że konfiguracja aplikacji wcale nie sprawia większych problemów tym bardziej, że instrukcja znajdzie się na stronie Betclic przy pobieraniu aplikacji.

 • Kliknij w przycisk "zaloguj" w rogu ekranu
 • Wpisz swój login i hasło
 • Zaloguj się i stawiaj kupony w Betclic!

5 wymagań przy rejestracji konta w Betclic

Jak już wspomnieliśmy, witryna Betclic działa zgodnie z polskim prawem. Przyczynia się to do powstania pewnych ograniczeń i wymagań do utworzenia konta. To jeden z powodów, dlaczego konieczne jest podawanie tak wielu danych osobowych przy rejestrowaniu konta. Zapobiega to korzystaniu z serwisu przez małoletnich, jednak nie jest to ostatnia rzecz, która czeka nas przy tworzeniu konta.

Na swojej drodze spotykamy inne wymogi dotyczące rejestracji konta. Przykładem może być zakaz rejestracji konta na rzecz osób trzecich, wpłacania środków z nielegalnych źródeł, posiadania więcej niż jednego konta na użytkownika oraz finansowanie działalności przestępczej z wygranych środków. Aby znaleźć więcej informacji na ten temat wystarczy przejść do regulaminu, a dokładniej części „rejestracja konta”. Należy pamiętać, że świeżo po rejestracji konto jest tylko tymczasowe.

Jak zweryfikować swoje konto Betclic?

Na niezweryfikowanym koncie wciąż możliwa jest rozgrywka, która i tak przynosić wiele zabawy. Wiążą się z tym pewne ograniczenia, których na szczęście można w łatwy sposób uniknąć. W przypadku, jeśli zdecydujemy się korzystać z konta tymczasowego, obowiązywać nas będą następujące limity:

 • Jednorazowa wygrana nie może przekroczyć 2 280 zł
 • Łączna suma wszystkich zawartych zakładów nie może być większa niż 5 000 zł
 • Po 90 dniach od rejestracji konto ograniczone zostaje jedynie do logowania z możliwością przekształcenia je na konto stałe

Procedura weryfikacji uproszczona jest do granic możliwości, dlatego nie warto z nią zwlekać. Dzięki niej w każdej chwili możemy pozbyć się limitów i w pełni korzystać z naszego konta. W tym celu należy udać się do zakładki „moje dokumenty”, w której poproszeni zostaniemy o dowód osobisty lub paszport, które mogą być przekazane za pomocą skanu lub wyraźnego zdjęcia. Drugim elementem weryfikacji konta jest podanie numeru swojego rachunku bankowego. Te dane już z całą pewnością potwierdzają wiek klienta, dzięki czemu możliwości rozgrywki są nam przekazane w całej okazałości.

Weryfikacja dokumentów odbywa się manualnie, ale zazwyczaj nie zajmuje dłużej niż 12 godzin. Na skrzynkę pocztową przychodzi wówczas mail o uzyskaniu dostępu do konta stałego powiadamiający nas, że wszystko jest już gotowe. W przypadku odrzucenia dokumentów należy postępować zgodnie z instrukcjami zawartymi w e-mailu.

Co zrobić w przypadku problemów przy rejestracji w Betclic?

Mimo niezbyt skomplikowanej procedury tworzenia konta może zdarzyć się, że potrzebować będziemy pomocy. W tym wypadku zalecamy przejść do sekcji FAQ i w kategoriach lub bezpośrednio z paska zadań wyszukać problem, z jakim się mierzysz. Jeśli informacjami zawartymi w tej zakładce nie będziemy usatysfakcjonowani, pytanie zadać możemy agentom obsługi klienta.

Można zrobić to na dwa sposoby - przez czat na żywo lub wiadomość e-mail. W pierwszym przypadku odpowiedź otrzymamy codziennie w godzinach 8-24. Droga mailowa działa natomiast 24/7. W obu przypadkach dostępny jest język polski. Kontaktując się z działem klienta przez czat poproszeni jesteśmy na początku o podania powodu naszego zgłoszenia, a następnie zostajemy przekierowani do okna z rozmową z pracownikiem Betclic. Połączenie z agentem nie zajmuje najczęściej więcej niż kilka minut. Mimo tego, zachęcamy do pozyskiwania informacji z oficjalnej strony internetowej, ponieważ jest to najszybszy sposób rozwiązywania napotkanych problemów, a zbiór informacji tam zawartych jest całkiem pokaźny.

Podsumowanie

W Betclic pl logowanie i rejestracja są czystą przyjemnością. Używanie tego serwisu jest komfortowe i intuicyjne. Witryna jest jedną z najlepszych propozycji na rynku w zakresie zakładów bukmacherskich, dlatego też warto zapoznać się z promocjami dostępnymi w ofercie. Wszystkie z nich dostępne są w zakładce „Promocje”, gdzie każdy fan sportu znajdzie sposób na zwiększenie szansy na wygraną.

Dzięki szczegółowej instrukcji w każdej chwili możesz założyć konto, które zapewni Ci dużo adrenaliny. Aby stroną cieszyć się nim jeszcze dłużej i to w szerszym wymiarze, przypominamy o weryfikacji konta, co pozwoli zamienić je w konto stałe, które znosi ograniczenia i daje nam swobodę, jakiej oczekujemy od bukmachera internetowego.

3 oceny, średnia 5 z 5

Autor

Adam Bloszko

Adam Bloszko
Czesc wszyscy! Mam na imię Adam Błoszko, ja sie zajmuje dziennikarstwo i pisze dla kilku stron internetowych.