Totalbet – jak się zarejestrować i zalogować

8.8 / 10

Ostatnia aktualizacja:

Dlaczego warto założyć konto w Totalbet?

W Totalbet rejestracja pozwala na skorzystanie z całkiem szerokiej oferty, o której nieco już wspomnieliśmy. Konto pozwala jednak na jakikolwiek ruch w zakładach bukmacherskich, mimo że rejestracja nie jest niczym zobowiązującym. W każdej chwili możemy wypłacić całość wpłaconych środków i zamknąć konto bez podawania przyczyn.

Z Totalbet, oprócz urządzeń stacjonarnych, można korzystać na telefonach z systemem iOS lub Android poprzez dedykowaną aplikację. Instrukcja na temat tego, jak pobrać oprogramowanie znajduje się na stronię Totalbet. Sam program daje nam dostęp do wielu statystyk czy funkcji match tracker, a dodatkowo możemy włączyć na swoje urządzenie powiadomienia. Jeśli nie chcesz instalować aplikacji, do dyspozycji masz również stronę internetową zoptymalizowaną pod urządzenia mobilne.

Korzystając z Totalbet wypłacisz swoje pieniądze 24/7. W większości wypadków, wypłata pieniędzy na konto bankowe zajmuje do 8 minut dzięki usłudze Pay Express. Jedyne o czym trzeba pamiętać, to dzienny limit wypłat wynoszący 5 000 zł. Nie trzeba martwić się również prowizjami, ponieważ w Totalbet wpłaty jak i wypłaty są od nich całkowicie wolne.

Totalbet – bonus powitalny w Polsce

Wielokrotnie odwiedzając strony bukmacherów, pierwszą informację, na którą zwracamy są aktualne promocje, a przede wszystkim bonus powitalny. Zaletą Totalbet jest fakt, że można tam znaleźć pakiety promocyjne obejmujące każdą dyscyplinę, zakłady wirtualne, esport i inne. Nie ma więc możliwości, że zostaniesz bez bonusu – bez względu na to, jakie zakłady obstawiasz najchętniej.

Maksymalny bonus powitalny przyznawany w Totalbet jest równowartością 5 000 zł. Nie będzie zaskoczeniem, że aby bonus został przyznany, trzeba wpierw obrócić środkami. Do wyboru mamy wersje 4×4 lub 5×3, czyli 4-krotny obrót na kuponach z 4 zdarzeniami lub 5-krotny na kuponach z 3 zdarzeniami. Korzystny jest jednak kurs meczów które musimy obstawić – limit to tylko 1,25.

Jeśli zdecydujesz się zaufać Totalbet na dłużej, możesz zostać częścią Total VIP czyli programu lojalnościowego. Aby się w nim znaleźć, wystarczy obstawiać zakłady na stronie – jedna wydana złotówka to 0,5 – 1,2 punktu VIP, a dokładna liczba zależy od ilości zdarzeń na kuponie. Im więcej punktów zdobędziesz tym wyższe będzie Twoje miejsce w rankingu. Zyski płynące z programu VIP to darmowe zakłady i cashback w wysokości części dokonanego obrotu. Warto dodać, że nagroda jest przyznawana pierwszej setce użytkowników.

Oprócz tego Totalbet oferuje następujące bonusy:

 • Darmowy kupon na urodziny
 • Duża pula nagród w rankingu sportów wirtualnych i gier karcianych
 • Darmowy dostęp do transmisji gal walk po depozycie
 • Bezpieczny zakład, czyli zwrot stawki przyznawany automatycznie w zakładach spełniających dane warunki

Jak zarejestrować się w Totalbet

Jeśli Totalbet bukmacher spodobał Ci się na tyle, że chcesz obstawiać u niego, pierwszym krokiem będzie utworzenie konta. Można to zrobić z poziomu przeglądarki na komputerze, telefonie, lub aplikacji. Strona działa bez zarzutu na każdej z wymienionych platform.

Żeby otworzyć formularz rejestracji, trzeba wejść w ikonę sylwetki lub przycisk „załóż konto”, w zależności od urządzenia z którego właśnie korzystasz. Po wprowadzeniu danych, musimy potwierdzić zgody i wpisać jeszcze parę informacji. Wówczas ostatnim krokiem będzie weryfikacja mailowa, czyli wejście w link, który Totalbet wysłał nam na skrzynkę pocztową.

Po takim kilkuminutowym procesie stajemy się posiadaczami konta tymczasowego. Można już wtedy obstawiać zakłady i odbierać promocje. Trzeba jednak mieć na względzie, że z konta bez weryfikacji nie wypłacimy środków, a łączna kwota zawartych zakładów nie może być wyższa niż 5 000 zł. Twoje środki przez cały czas będą bezpieczne. Będziesz mieć możliwość dysponowania nimi w pełni po weryfikacji, o której wspominamy niżej.

 • Wejdź na stronę Totalbet
 • Jak zarejestrować krok 1

 • Przejdź do okna rejestracji i podaj dane logowania
 • Jak zarejestrować krok 2

 • Wypełnij informacje osobowe
 • Jak zarejestrować krok 3

 • Potwierdź e-mail i ciesz się grą
 • Jak zarejestrować krok 4

Totalbet login

Po weryfikacji konta linkiem na skrzynce e-mail, natychmiast znajdujemy się na koncie. W tym czasie warto przyjrzeć się okienku z limitami gry i innymi opcjami które można spersonalizować. Nawet, jeśli odpowiadają Ci limity odpowiedzialnej gry ustawione domyślnie, wymagają one potwierdzenia. Jak jednak wygląda proces ponownego logowania się na konto?

Wejście na nie jest jeszcze szybsze niż rejestracja. Wymaga się bowiem od nas jedynie maila lub nazwy użytkownika oraz hasła. Aby wejść w formularz logowania, klikamy odpowiedni przycisk w rogu ekranu – na urządzeniach mobilnych karta logowania wciąż znajduje się pod ikoną.

W sytuacji, gdy nie możemy dostać się na swoje konto, w większości przypadków wpisujemy po prostu niewłaściwe hasło. Można je zresetować klikając w odpowiedni przycisk – w tym przypadku jest to napis przy logowaniu. Wtedy natychmiast przychodzi do nas e-mail, w którym znajduje się instrukcja przywrócenia dostępu. Cała procedura nie różni się znacząco od rozwiązań u większości dzisiejszych serwisów. Jeśli problem tkwi w loginie lub e-mailu, którego nie pamiętasz, skontaktuj się z obsługą.

 • Wejdź na stronę Totalbet
 • totalbet login krok 1

 • Przejdź do okna logowania i podaj swoje dane
 • totalbet login krok 2

3 rzeczy, które warto wiedzieć przed rejestracją w Totalbet

Regulaminy w Totalbet są podobne do konkurencji. Jeśli znasz już innych bukmacherów, prawdopodobnie nic Cię tu nie zaskoczy. Mimo tego warto poznać chociaż fundamentalne zasady, aby nasze konto nie zostało zablokowane, szczególnie jeśli jesteś dopiero początkującym.

Najważniejszym punktem regulaminu jest pełnoletność każdego gracza zakładającego konto. To właśnie jeden z powodów, dla których musimy zweryfikować swoje konto przez dowód tożsamości i numer PESEL.

Aby uniemożliwić korzystanie z bonusów wielokrotnie przez tę samą osobę, tylko jedno konto może zostać zarejestrowane z jednego adresu domowego, jak i IP. Dotyczy to również danych osobowych, które wprowadzamy podczas logowania. Innymi słowy, jedna osoba zarejestrować może się maksymalnie raz.

Aby korzystać z serwisu, konieczne jest również posiadanie rachunku bankowego. Tylko w taki sposób można będzie wypłacić swoje środki. Totalbet nie otworzył żadnego punktu stacjonarnego, w którym odbierzemy swoje wygrane. Jedyną możliwością jest właśnie forma elektroniczna, a dokładniej poprzez przelew bankowy.

Jak zweryfikować konto w Totalbet?

Weryfikacja konta jest konieczna do wypłacenia swoich pieniędzy. Po instrukcji rejestracji, którą umieściliśmy powyżej, Twoje konto jest tylko tymczasowe, o czym zostaniesz powiadomiony. Wiąże się ono z kilkoma ograniczeniami, a na weryfikację masz 90 dni od założenia konta. Po tym czasie możliwość zawierania zakładów zostaje zablokowana.

Totalbet oferuje też bonus za przekształcenie swojego konta tymczasowego na konto stałe w wysokości 20 zł, konkretniej jest to darmowy zakład w tej cenie, bez znaczenia czy wolisz zakłady solo czy AKO. Co więc trzeba zrobić, aby zacząć używać konta stałego?

Proces ten jest właściwie identyczny do innych serwisów bukmacherskich. Od użytkownika wymaga się podania adresu, numeru konta bankowego i dokumentu tożsamości. Ten ostatni może stanowić zarówno dowód osobisty, jak i paszport. Jeśli decydujemy się na dowód osobisty, musimy przesłać zdjęcia obu stron. W przypadku paszportu, wystarczy jedno zdjęcie. Nie można również zapomnieć o numerze i serii jednego z dokumentów.

Po uzupełnieniu całego formularza, w ciągu maksymalnie 48 godzin nasze konto zmieni status na stałe. W tym momencie automatycznie zostaje nam przyznany wspomniany już bonus. O wszystkim powiadomieni zostaniemy na skrzynce e-mail podanej podczas zakładania konta.

Co jeśli potrzebuję pomocy przy tworzeniu konta w Totalbet?

Strona Totalbet jest stosunkowo prosta w obsłudze i jej intuicyjna budowa nie powinna sprawić problemu. Jeśli nie jesteś czegoś pewien, informacja ta prawdopodobnie znajduje się w regulaminie lub w FAQ znajdującym się w jednej z zakładek w ich witrynie.

Często jednak nawet najbardziej doświadczonym osobom nie udaje się rozwiązać problemu na własną rękę. W takiej sytuacji, ostatnią opcją jest obsługa klienta Totalbet, która czeka aby Ci pomóc. Operatorzy pomogą nam od 9 do 23. W tych godzinach, odpowiedź otrzymujemy zazwyczaj do 5 minut. Czat działa 365 dni w roku.

Rzecz jasna, w celu skontaktowania się z obsługą nie trzeba być zalogowanym na konto, ani w ogóle go posiadać. Wchodząc na główną stronę Totalbet wystarczy wejść w zielone logo spółki, tuż przy pasku z kuponami. W oknie które się nam ukaże, znajdziemy okno z centrum pomocy. Jest to wyszukiwarka, w której możemy wpisać swój problem, aby znaleźć rozwiązanie w sekcji FAQ.

Podsumowanie

Używając Totalbet, logowanie jak i rejestracja nie zajmą dużo czasu. Dorzucając do tego aplikację mobilną, używanie Totalbet będzie przyjemnością. Logowanie jak i ogólne korzystanie z serwisu zostały bez wątpienia ułatwione, a czas jaki musimy na nie poświęcić został skrócony do minimum, zapewniając pełne bezpieczeństwo.

Ważne jest pamiętanie o weryfikacji konta. Dopiero wtedy będziemy mogli bowiem skorzystać z Totalbet bez żadnych ograniczeń, a także w ogóle wypłacać swoje środki. Niemniej jednak, na koncie tymczasowym zostajemy o tym powiadomieni za każdym razem, kiedy się logujemy, a nawet po upływie czasu wciąż możemy to zrobić. Ten proces również nie będzie zbyt absorbujący, a po niedługim czasie nasze konto będzie już stałe i pełnoprawne.

Nawet, jeśli podczas zakładania konta stałego lub tymczasowego coś pójdzie nie tak, otrzymamy informacje na ten temat. W większości przypadków poinformowani zostajemy przez adres e-mail lub powiadomienia wyświetlające się na bieżąco na stronie.

1 oceny, średnia 5 z 5

Zaloguj sie

E-mail

Hasło

Potwierdź hasło