O Nas

Jeśli jesteś entuzjastą zakładów, to wiesz, jak trudno jest dotrzeć do wiarygodnych informacji na ich temat, do bukmacherów i wszelkich innych istotnych danych. Istnieje tak wiele mitów wokół zakładów, że często naprawdę łatwo się zirytować. Zgadzamy się z tym.

Dlatego właśnie MightyTips.pl jest Twoim wiarygodnym źródłem informacji o zakładach bukmacherskich. Nasz zespół recenzentów jest do Twojej dyspozycji. Zapewniamy Ci uczciwe opinie na temat bukmacherów i ich aplikacji mobilnych wraz z najnowszymi informacjami o bonusach i nowościach branżowych.

Od wielu lat zakłady bukmacherskie są naszym ulubionym hobby i dziedziną naszej fachowej wiedzy. Teraz nadszedł czas, aby podzielić się tą wiedzą właśnie z Tobą na MightyTips.pl.

Co robimy

 • Uczciwe recenzje bukmacherów

  Wszyscy bukmacherzy na naszej stronie internetowej są obiektywnie i dokładnie sprawdzani w oparciu o różne obszary i kryteria. Wierzymy, że masz prawo wiedzieć wszystko o miejscu, w którym planujesz wydać swoje pieniądze.

 • Recenzje bonusów

  Wraz z opiniami o zakładach sportowych dostarczamy najistotniejsze informacje o tym, jakie bonusy są dostępne u każdego bukmachera. Dzięki temu możesz podejmować bardziej świadome decyzje.

 • Recenzje sportowe

  Znajdziesz tu informacje o najpopularniejszych dyscyplinach sportowych w kontekście zakładów. W naszych recenzjach znajdziesz polecanych bukmacherów, którzy przyjmują zakłady sportowe wraz z ciekawostkami na ich temat.

 • Recenzje metod płatności

  Dostępne metody płatności są ważną częścią Twojego doświadczenia z zakładami. Nasze recenzje opisują zawiłości stojące za najpopularniejszymi systemami płatności i dostarczają Ci listę bukmacherów, którzy je akceptują.

Nasz zespół

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie zakładów

Gracze, projektanci, autorzy, managerowie treści, programiści – i wszyscy inni, którzy tworzą wybitny projekt, jakim są MightyTips. Pochodzimy z różnych krajów i łączy nas jedna pasja i chęci, aby uczynić zakłady sportowe bardziej dostępnymi dla osób o podobnych poglądach.

Nasi autorzy

 • Adam Bloszko

  Czesc wszyscy! Mam na imię Adam Błoszko, ja sie zajmuje dziennikarstwo i pisze dla kilku stron internetowych. Specjalizuję się w pisaniu artykułów na temat plotek transferowych w piłce nożnej, zaszczepianiu nowych technologii w sporcie i analizowaniu, jak transfery najprawdopodobniej sprawdzą się w świecie piłki nożnej. Zawsze interesuje mnie, jak negocjowane…

 • Jakub Wasko

  Mam na imię Kuba i całe moje życie związane jest ze sportem. Pierwszy mecz na żywo obejrzałem w wieku trzech lat. Pasję do sportowej rywalizacji odziedziczyłem po tacie. Aktywnie grałem w piłkę przez 10 lat, później zostałem sędzią i pracowałem w PZPN. Robiłem to równolegle do dziennikarstwa, które jest moją…

 • Jeremi Angowski

  Nazywam się Jeremi. Ze sportem jestem związany od zawsze. Najbliższa memu sercu jest piłka nożna. Porzucając wszelkie uszczypliwości, lubię polską Ekstraklasę. Kiedyś pisałem, że to trochę jak syndrom sztokholmski. Dziś już nieco profesjonalniej do tego podchodzę. Mimo wszystko kocham piłkę nadal i cały czas staram się nią cieszyć jak dziecko.…

 • Irenka Zajac

  Jestem absolwentką filologii angielskiej i pracuję nad przy tłumaczeniach z angielskiego na polski i na odwrót. Poza tym, znam również rosyjski i ukraiński na poziomie zaawansowanym. Jak niektórzy Was mogli już zauważyć, języki są moją pasją. Aktualnie ciągle pracuję nad moim francuskim. W 2020 dołączyłam do Polskiej wersji serwisu Mightytips…

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz jakieś pytania lub sugestie, skontaktuj się z nami!