Bukmacherzy z Paymenticon

Zaktualizowano:

Polacy coraz częściej decydują się na nowoczesne metody obstawiania zakładów sportowych. Elektroniczny bukmacherzy już dawno stali się bardziej popularni niż stacjonarni i posiadają już około 80 proc. rynku.

Metody płatności również przechodzą małą rewolucję, a wszystko za sprawą portfeli internetowych, takich jak Paymenticon. Tutaj dowiesz się wszystkiego o tej formie przeprowadzania transakcji, oraz zapoznasz się z najlepszymi bukmacherami z Paymenticon w Polsce.

Lista najlepszych zakładów bukmacherskich z Paymenticon

Znaleziono: 1 Bukmacherzy

 1. 1

  LVBET

  Ocena: 8/10

  • Legalny polski bukmacher
  • Atrakcyjna oferta powitalna
  • Bardzo szeroka oferta zakładów
  • Bardzo szybkie wypłaty

  Pakiet powitalny do 3,333 PLN

  POSTAW TUTAJ Przejdź na stronę LVBET LVBET Recenzja

  18+ Zgodność z Regulaminem, BeGambleAware.org

Jak wyglądają płatności z Paymenticon?

 1. 1. Dokonywanie transakcji jest banalnie proste za pomocą Paymenticon. Bukmacherzy na swoich witrynach zazwyczaj umieszczają ikonę portfela.
  Paymenticon-bukmacher-logowanie-600x600sa
 2. 2. Po kliknięciu w nią, wybierasz Paymenticon spośród dostępnych opcji oraz wpisujesz wysokość wpłaty.
  Paymenticon_w_2-600x600sa
 3. 3. Potem musisz potwierdzić transakcję oraz ponownie wybrać ikonę portfela. Później logujesz się do swojej e-portmonetki za pomocą adresu e-mail i hasła oraz potwierdzasz, że rzeczywiście chcesz dokonać depozytu.
  Paymenticon-platnosc-strona-600x600sa

Czy Paymenticon jest bezpieczną formą płatności?

Niewiele witryn obecnych obraca tak wielką ilością pieniędzy, danych osobowych oraz rachunków bankowych, co przeciętny bukmacher. Paymenticon pomaga chronić twoje dane przed wyciekiem do sieci, jako dodatkowa “warstwa ochronna” pomiędzy tobą, a firmą prowadzącą zakłady sportowe.

Korzystanie z portfeli internetowych podczas gry u bukmachera jest dodatkowym zabezpieczeniem przed potencjalnymi zagrożeniami czyhającymi w sieci. Nawet jeżeli musisz ujawnić swój rachunek bankowy w celu wypłaty środków od bukmachera, zminimalizowanie ryzyka podczas depozytów jest zdecydowanie warte świeczki.

Oczywiście, większość tego typu firm wdraża najnowocześniejsze środki bezpieczeństwa, aczkolwiek internetowi przestępcy nie pozostają bezczynni. Na własnej skórze przekonało się o tym Sony Pictures, które w 2014 padło ofiarą zorganizowanego ataku hakerów, co doprowadziło do wycieku danych milionów współpracowników, jak i ściśle tajnych informacji dotyczących nowych produkcji tego studia.

Czy Paymenticon jest bezpieczną formą płatności?
Bukmacher SSL SafeCharge Weryfikacja przed wypłatą Pomoc 24/7
Tak Nie Nie Nie
Tak Nie Nie Tak

DOSTĘPNOŚĆ PAYMENTICON W LVBET

Spółka założona w 2016 roku z siedzibą w Katowicach. Oferuje szeroki zakres zakładów – od tych dotyczących sportu, e-sportu, po te dotyczące polityki, przyznawania nagród nobla itd. Ogromna różnorodność tego bukmachera sprawia, że każdy znajdzie tam coś dla siebie.

LVBET

Płatność z Paymenticon na LVBet jest prosta - wystarczy wybrać tę opcję podczas finalizowania zakupu, następnie sfinalizuj transakcję na stronie e-portfela.
żeby zagrać Opinia

18+ Zgodność z Regulaminem, BeGambleAware.org

Platnosci-Paymenticon-w-LVBet-384x999w

DOSTĘPNOŚĆ PAYMENTICON W PZBuk

Firma Cherry AB w 2018 roku uzyskała pozwolenie na przyjmowanie zakładów przez internet. Z tego powodu powstała spółka PZBuk. Do tej pory bukmacher nie ubiegał się o pozwolenie na stacjonarne przyjmowanie zakładów.

PZBUK

Aby zapłacić z Paymenticon w PZBuk wystarczy wybrać tę formę płatności i potwierdzić ją na stronie e-portfela
żeby zagrać Opinia

18+ Zgodność z Regulaminem, BeGambleAware.org

Platnosci-Paymenticon-w-PZBuk-384x999w

Paymenticon: Zalety I Wady

Granie u bukmachera korzystając z portfela internetowego to czysta przyjemność. Pomimo tego, że w Polsce istnieją jak na razie tylko dwa legalne zakłady bukmacherskie z Paymenticon, jest to jeden z najwygodniejszych sposobów na obracanie środkami podczas typowania wyników wydarzeń sportowych.

Portfele internetowe to świetne rozwiązanie dla typerów, którym z trudnością przychodzi odpowiedzialne zarządzanie pieniędzmi. Jeżeli należysz do tej grupy, warto zastanowić nad założeniem sobie e-portmonetki. Stanie się ona wtedy twoim dedykowanym źródłem środków do wykorzystania w celach zakładów, dzięki czemu oddzielisz swoje oszczędności od pieniędzy, które możesz przeznaczyć na zabawę.

Podobnie, jak wszystkie serwisy, bukmacher z Paymeticon ma swoje wady i zalety, o których zainteresowani gracze muszą wiedzieć.

Przyjmowanie wypłat bezpośrednio do swojego portfela w Paymenticon byłoby bardzo wygodne, ale niezgodne z polskim prawem. Dlatego wszystkie legalne zakłady bukmacherskie z Paymenticon pozwalają jedynie na depozyty za pomocą tej formy płatności.

Zgodnie z polskim prawem, wypłaty wychodzące od bukmacherów muszą być transparentne. Dlatego jedyną formą odebrania wygranych środków pozostaje przelew na rachunek bankowy, co oznacza dłuższy czas oczekiwania na zrealizowanie transakcji, najczęściej do około 24 godzin. Jest to jednak niezbędne zabezpieczenie przeciwko przestępcom korzystającym z usług bukmacherów do prania pieniędzy.

Kolejnym minusem używania Paymenticon do grania u bukmachera jest fakt, że jak na razie jedynie dwóch bukmacherów w Polsce wspiera tą formę płatności. Niektóre transakcje za jej pomocą wymagają również dodatkowych opłat, ale tyczy się to głównie przelewów zagranicznych.

Paymenticon: Zalety I Wady
Bukmacher Piłka nożna Siatkówka Piłka ręczna Koszykówka
2.54% 3.30% 3.87% 3.27%
5.12% 5.72% 5.49% 5.63%
5.25% 5.00% 4.78% 7.50%

Opłaty za korzystanie z Paymenticon

Większość funkcji tego portfela jest darmowa, aczkolwiek za niektóre operacje naliczana jest niewielka opłata manipulacyjna.

Za przelew SEPA, czyli przelew za granicę na terenie Unii Europejskiej, zapłacisz 1 euro. Przelewy poza granice tej wspólnoty będą cię kosztować 0,2% wartości transakcji – minimum 2,5 euro.

Dla nieaktywnych klientów firma przygotowała niemiłą niespodziankę – opłatę w wysokości 5 euro miesięcznie, jeśli przez 12 miesięcy na koncie nie zostanie odnotowana żadna aktywność Nie zapomnij więc zamknąć swojego konta w Paymenticon, jeżeli zdecydujesz się na zaprzestanie korzystania ze swojej e-portmonetki! Oczywiście, jeżeli będzie ona pusta, twój portfel zostanie automatycznie zamknięty – nie ma możliwości wpadnięcia w debet.

Zalety

Ograniczenia

Brak możliwości wypłaty środków do tego e-portfela

Mała ilość bukmacherów wspierających tę formę płatności

Czas wpłaty, prowizje i limity

decor image decor image
Strona z zakładami Prędkość wpłaty Darmowe Limity Od/Do

LVBET

Natychmiastowa

1-5200zł

Czas wypłaty, prowizje i limity

decor image decor image
Strona z zakładami Prędkość wypłat Darmowe Limity Od/Do

LVBET

300 000 zł

Alternatywne metody płatności

 • payment icon

  Tak jak w przypadku PayU, wybierając tę opcję zostaniesz przekierowany na stronę z wyborem różnych opcji płatniczych, w tym kont bankowych i serwisu blik.

  Więcej
 • payment icon

  Zapłać ze swojego portfela Paypal. Paypal umożliwia łatwe dysponowanie środkami i jest powszechną opcją zapłaty w sklepach internetowych.

  Więcej
 • payment icon

  Paysafecard to bezpieczna opcja płatności, która polega na zakupie karty przedpłaconej w punktach sprzedaży. Płacąc tą opcją, wprowadź pin z karty i zatwierdź płatność.

  Więcej
 • payment icon

  Dotpay jest pośrednikiem pomiędzy odbiorcą płatności a bankiem. Tak samo jak PayU, jest bezpieczną opcją. Ta opcja dokonania transakcji jest dosyć powszechna i obsługują ją jedne z największych zakładów bukmacherskich w Polsce.

  Więcej

Zacznij wygrywać z duetem bukmacher - Paymenticon

Jeżeli posiadasz już konto w Paymenticon, zapewne korzystasz już z bukmachera, który umożliwia depozyty za jego pomocą. Niewielka liczba polskich bukmacherów oferujących tę metodę płatności może odstraszać graczy, aczkolwiek z pewnością w najbliższej przyszłości zmieni się to wraz ze wzrostem popularności portfeli internetowych.

Paymeticon może nie być najpopularniejszym wyborem wśród Polaków, ale z pewnością stwarza wiele ciekawych opcji przy obstawianiu.

Jednym z bukmacherów oferujących to rozwiązanie jest LVBet, jeden z najlepszych polskich zakładów, z wieloletnim doświadczeniem na rynku.

Ich oferta jest bardzo bogata w porównaniu z innymi bukmacherami, więc warto zastanowić się nad założeniem u nich konta, aby móc uprościć proces przeprowadzania depozytów oraz cieszyć się szeroką gamą dostępnych zakładów. Wiąże się to z pewnym ryzykiem, ale kto nie ryzykuje, nie pije szampana.

FAQ

?

Czym jest Paymenticon?

Jest to nowoczesna forma płatności. Gwarantuje bezpieczeństwo transakcji oraz brak bezpośredniego kontaktu sprzedawców z naszymi danymi finansowymi, takimi jak numer rachunku bankowego.

W prostych słowach, jest to portfel internetowy. To pojęcie najczęściej kojarzone jest z platformą PayPal, ponieważ jest to pierwsza tego typu forma przeprowadzania transakcji przez internet. W ostatnich latach pojawiło się ich jednak znacznie więcej, niektóre oferują warunki, które bezpośrednio konkurują ze swoim pierwowzorem.

?

Jak działa Paymenticon?

Najprościej rzecz ujmując, za pomocą Paymenticon tworzysz konto walutowe w internecie, zupełnie niezależne od jakiegokolwiek banku. Możesz do niego wpłacać pieniądze za pomocą tradycyjnego przelewu, jak i gotówką. Jeżeli jednak zdecydujesz się na tą drugą opcję, musisz pamiętać o zlokalizowaniu punktu naziemnego Paymenticon w twojej okolicy, aby wygodnie dokonywać wpłat do swojego nowego e-portfela.

Po złożeniu depozytu, pieniądze powinny trafić na twoje nowe konto błyskawicznie. Możesz nimi teraz dysponować jak tylko zechcesz, między innymi korzystając z usług zakładów bukmacherskich.

?

Jakie waluty są obsługiwane przez Paymenticon?

Na chwilę obecną w Paymenticon dostępne są następujące waluty: euro, polskie złote, funty brytyjskie, dolary amerykańskie, franki szwajcarskie oraz rumuńskie leje. Jest to zestawienie walut aktualne na kwiecień 2020. Biorąc pod uwagę szybki wzrost popularności tego e-portfela, możliwe jest poszerzenie tej oferty o dodatkowe waluty w przyszłości.

?

Czy mogę liczyć na dodatkowe bonusy korzystając z tego portfela?

Jeżeli chodzi o promocje dotyczące wyłącznie tej metody płatności, nie powinieneś się nastawiać na to, że będą się odbywać zbyt często. Nie oznacza to jednak, że nie możesz liczyć na żadne bonusy przy depozytach pieniężnych.

Bukmacherzy z Paymenticon, tak jak zresztą większość innych, oferuje specjalne bonusy w postaci dodatkowych środków do przeznaczenia na zakłady przy odpowiednio wysokich wpłatach. Są one niezależne od formy przeprowadzonej transakcji. Aby dowiedzieć się więcej o szczegółach tych promocji, powinieneś regularnie odwiedzać stronę swojego bukmachera, gdyż bardzo często ulegają one zmianie.

Ponadto, warto mieć na oku aktualną listę bukmacherów z Paymenticon. W 2017 roku, gdy LVBet wprowadziło go do swojej oferty, odbyła się również promocja, w której gracze korzystający z tego portfela internetowego otrzymali bonus bez depozytu wart 30 złotych. Niewykluczone, że pozostali bukmacherzy zdecydują się na podobne ruchy, jeżeli wprowadzą Paymenticon do swojej oferty.

Oczywiście, nie samymi zakładami sportowymi żyje człowiek. Na polskim rynku istnieje wielu sprzedawców online, którzy również umożliwiają płatności w tej formie. Warto zorientować się, czy niektórzy z nich nie przeprowadzają aktualnie akcji promocyjnej we współpracy z Paymenticon.

Autor

Adam Bloszko

Adam Bloszko
Czesc wszyscy! Mam na imię Adam Błoszko, ja sie zajmuje dziennikarstwo i pisze dla kilku stron internetowych.