Fortuna Zakłady Bukmacherskie - Opinie, Oferta Bukmachera, Ocena

NAJLEPSZE DLA PIŁKI NOŻNEJ

Fortuna Opinie

8.9/10

zalety

Rozbudowane statystyki

Przystępny program promocji

Szeroka oferta obejmująca wiele sportów, sporty wirtualne oraz ważne wydarzenia polityczne i kulturalne

Bardzo rozbudowana sieć punktów naziemnych

Ta recenzja była ostatnio aktualizowana: 27.10.2020
Specyfikacja

Funkcjonalność

8

Szanse

9

Wersja mobile

10

Bonusy i promocje

9

Rodzaje zakładów

9

Wiarygodność

10

Metody płatności

9

Wsparcie klienta

7

Funkcjonalność

8/10

Pierwsze spotkanie z witryną Fortuny jest bardzo przyjemne. Główna plansza zawiera dużo przydatnej treści, jest przejrzysta i czytelna.

Zakładki górnego panelu prowadzą wprost do zakładów, statystyk, wyników, aplikacji, poradników, strefy kibica — czyli większości newralgicznych punktów platformy. Boczne kolumny zawierają skróty oferty i promocji oraz oczywiście podgląd kuponu.

Opinie o Fortunie online, dotyczące użyteczności serwisu, są bardzo pochlebne.

Zalety

Ograniczenia

Intuicyjny panel kuponu i kontroli kuponu

Stream TV także dla graczy korzystających z urządzeń opartych o system Android i IOS

Treściwe poradniki i newsy sportowe w Strefie Kibica

Stabilna i płynnie działająca aplikacja mobilna, z dostępnymi statystykami pre-match

Rozbudowana oferta metod wpłat depozytu, z minimalną kwotą od 1 PLN

Kursy bukmacherskie w Fortunie

9/10

Fortuna oferuje dość niskie jak na rynek bukmacherski marże, oscylujące wokół 4% — średniej obliczonej na podstawie niemal 4000 meczów.

Dzięki temu kursy na wiele wydarzeń są bardzo atrakcyjne. Co ciekawe, bukmacher nie kryje się z danymi dotyczącymi średnich kursów dziennych na najpopularniejsze wydarzenia i publikuje je każdego dnia na stronie serwisu.

W przypadku kursów na mecze piłkarskie znanych lig, czy nawet NBA, CS:GO, Zakłady bukmacherskie Fortuna oferują o wiele atrakcyjniejsze kursy niż inny gigant branży — STS.

Bukmacher stawia na transparentność aktualnych kursów, proponując graczom weryfikację i porównanie kursów z ofertami innych serwisów. Tabele z praktycznymi zestawieniami dostępne są na podstronie “Porównanie kursów”.

Bazując na przedstawionych danych, gracz może wybrać najciekawszą opcję i uzyskać lepszy wynik kuponu.

Szansa w Fortunie, na wygraną wyższą niż u innych bukmacherów są zatem bardzo wysokie.

Margines obstawiania

Piłka nożna

3.99%

E-Sport

4.15%

Tennis

4.27%

Piłka nożna

3.78%

Hokej

4.33%

Koszykówka

3.75%

Ogólny margines obstawiania: :

4%

Aplikacja mobilna w Fortune

10/10

Osoby korzystające na co dzień z urządzeń mobilnych mogą skorzystać z atrakcyjnej i bardzo rozbudowanej aplikacji mobilnej Fortuna.

Aplikacja dostępna jest na telefony i tablety z systemem Android i IOS. Aplikacja Mobilna Fortuna to komfort zawierania zakładów w dowolnym czasie i miejscu.

Gracz nie musi włączać komputera, aby zawrzeć kupon, sprawdzić statystyki przedmeczowe, czy obejrzeć interesującą go transmisję live z wybranego spotkania. Fortuna na telefon udostępnia wszystkie opcje, które pozwolą na optymalne korzystanie z usług bukmachera.

Wersję na IOS pobrać można bezpośrednio z App Store, natomiast na Android — ze strony internetowej bukmachera. Zarówno pobranie instalki, jak i sama instalacja aplikacji na urządzeniu, wymaga jedynie kilku kliknięć i dwóch minut wolnego czasu.

Dostępna iPhone Aplikacja

iPhone Aplikacja

Więcej

Dostępna Android aplikacja

Android aplikacja

Więcej

Dostępna Przeglądarka mobilna

Przeglądarka mobilna

Więcej

Bonusy bukmacherskie w Fortunie

9/10

Oferta promocyjna bukmachera jest treściwa i przyjazna graczom. Już przy rejestracji rzuca się w oczy dbałość o dobry start klienta i jego zadowolenie z gry.

Środki bonusowe przyznawane są w pakietach, ale i okazjonalnie. Gracze mogą również skorzystać z promocji stałych — lojalnościowych i regularnych eventów.

Informacje o aktualnych promocjach dostępne są na stronie serwisu, podobnie jak warunki przyznania i obrotu bonusową gotówką.

Fortuna oferty bonusowe

20 PLN bonus bez depozytu

Fortuna, jako jeden z niewielu bukmacherów proponuje graczom bonus gotówkowy za samo założenie konta — wprawdzie kwota jest niewielka, bo jedynie 20 PLN, jednak stanowi miłą obietnicę późniejszych, całkiem lukratywnych prezentów.

Kod promocyjny: FORTUNAVIP

Do startowego pakietu dla początkującego wielbiciela zakładów sportowych można doliczyć również zakład bez ryzyka wysokości 100 PLN i bonusowe doładowanie do pierwszej wpłaty.

Każdy gracz, który w terminie 10 dni od założenia konta wpłaci depozyt i obróci go czterokrotnie, stawiając kupony z minimum trzema spotkaniami z całkowitym kursem 1,9 na każdy kupon, otrzyma równowartość wpłaty, nawet do 1000 PLN.

Atrakcyjny bonus powitalny Fortuny to jednak nie wszystko, ponieważ fanów promocji czekają również Happy Hours, Mistrzostwa Typerów i także bardzo ciekawy program lojalnościowy, dzięki któremu można zbierać punkty, wymienialne na atrakcyjne bonusy i doładowania.

Warto śledzić na bieżąco informacje podawane na stronie internetowej bukmachera, ponieważ oferuje on również freebety i zakłady bez ryzyka z okazji ważnych wydarzeń sportowych.

Szukasz kodu promocyjnego Fortuny? Często sprawdzaj skrzynkę e-mail.

Rodzaje zakładów

9/10

Serwis udostępnia graczom bardzo rozbudowaną ofertę zakładów internetowych Fortuna.

Nie tylko fani sportu znajdą tu coś dla siebie — obstawiać można również tak istotne wydarzenia na świecie, jak wybory parlamentarne czy prezydenckie.

Sport wysuwa się jednak na pierwszy plan, ponieważ najmocniejszą stroną Fortuny są zakłady na popularne spotkania i zdarzenia w tej dziedzinie. Propozycje na mniej znane ligi czy sporty są zdecydowanie bardziej oszczędne. Wielbiciele wirtualnych sportów mogą wybierać z takich dziedzin jak wyścigi psów, samochodów, piłka nożna, żużel czy wyścigi konne.

Warto podkreślić również dostępność profesjonalnych wizualizacji — bardzo podnoszą atrakcyjność korzystania z wirtual sports.

Gracze ceniący e-sporty, również nie poczują się rozczarowani, bowiem na ich kuponach mogą pojawić się zdarzenia dotyczące rozgrywek w CS:GO, LOL, Dota 2, Starcraft 2, Overwatch, Rainbow Six i wielu innych gier.

Szukanie dużych emocji zaprowadzi gracza do obszernej oferty bukmachera — Fortuna zakłady na żywo. To właśnie tutaj obstawiać można 24 godziny na dobę, korzystając z mnóstwa ciekawych zdarzeń i dyscyplin.

Wiarygodność

10/10

Fortuna pl to legalny bukmacher, co oznacza, że jest w pełni zweryfikowanym, transparentnym i prawnie zasadnym podmiotem oferującym usługę zawierania zakładów wzajemnych.

Bukmacher posiada stosowne zezwolenie od Ministerstwa Finansów, zarejestrowane pod numerem SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565.

Licencja Fortuny potwierdza, że korzystanie z serwisu jest zgodne z polskim prawem i całkowicie bezpieczne.

Żeby sprostać standardom, panującym na rynku bukmacherskim, serwis posiada zabezpieczenia (m.in. certyfikat SSL), które zapewniają graczom ochronę ich danych i środków pieniężnych.

Dodatkowo — firma nawiązała współpracę tylko z najlepszymi i najbezpieczniejszymi dostawcami płatności online. Reputacja Fortuny jest bez zarzutu i opinie graczy potwierdzają, że bukmacher staje na wysokości zadania i respektuje zarówno przepisy prawne, jak i reguły dotyczące prawidłowego podejścia do klienta.

Metody płatności

9/10

Bukmacher przygotował dla klientów obszerną i urozmaiconą ofertę kanałów płatności.

Dlaczego jest to istotną kwestią? Warto, żeby pamiętać, że użytkownicy serwisów bukmacherskich posiadają konta w różnych bankach, portfele elektroniczne i inne narzędzie wykonywania transakcji, dlatego chcieliby, żeby każdy serwis sprzyjał ich upodobaniom.

Wypłaty w serwisie Fortuna

Podobnie jak w innych serwisach bukmacherskich, działających na terenie Polski, w Fortunie funkcjonuje opcja wypłaty na osobisty rachunek bankowy gracza.

Klient bukmachera może zlecać wypłaty już od 0.01 PLN. Czas zaksięgowania środków na koncie gracza nie przekracza zwykle kilku godzin, lecz w niezwykłych okolicznościach może się przedłużyć do 24 godzin.

Wypłata w Fortunie przebiega w większości przypadków szybko i sprawnie.

Wpłata środków
Wpłata środków
Wypłata środków
Wypłata środków
Ilość
Ilość
Czas
Czas
Prowizja
Prowizja
Ilość
Ilość
Czas
Czas
Prowizja
Prowizja
VISA
2 PLN kilka sekund bez opłat 0.01 PLN do 24 godzin bez opłat
MasterCard
2 PLN kilka sekund bez opłat 0.01 PLN do 24 godzin bez opłat
BLIK
2 PLN kilka sekund bez opłat 0.01 PLN do 24 godzin bez opłat
Skrill
200 PLN kilka sekund bez opłat 0.01 PLN do 24 godzin bez opłat
Tpay
2 PLN kilka sekund bez opłat 0.01 PLN do 24 godzin bez opłat
Pokaż wszystko

Obsługa klienta w Fortune

7/10

Obsługa klienta w Zakładach Sportowych Fortuna wywołuje mieszane uczucia.

Z jednej strony ciężko nie docenić kompetencji większości konsultantów, z drugiej — dziwi ograniczona ilość metod kontaktu z biurem technicznym. Gdy zwróciliśmy się z problemem do konsultantów, korzystając z dostępnych kanałów, oczekiwaliśmy szybkich i wyczerpujących odpowiedzi.

Uzyskaliśmy rozwiązanie, jednak czas oczekiwania był trochę zbyt długi, a odpowiedzi dwóch pracowników bukmachera wykluczały się. Z pewnością jest to kwestia, nad którą bukmacher musi jeszcze popracować.

Niemniej, doceniamy brak kolejki na czacie, w godzinach wieczornych. Kontakt telefoniczny w Fortunie nie jest póki co możliwy.

Telefon kontaktowy
E-mail
callcenter@efortuna.pl
Czat na żywo
Fachowość
Uprzejmość
Czas potrzebny na odpowiedź N/A Godzina do pięciu godzin Kilkadziesiąt sekund

Ta informacja o wsparciu była ostatnio aktualizowana: 27.10.2020

Ogólny

8.9/10

Fortuna z pewnością goni światowe standardy. Specjalistom od kreowania wizerunku bukmachera nie brak pewności siebie i rozmachu.

Klienci w swych opiniach o bukmacherze Fortuna podkreślają bardzo dobry układ strony, intuicyjność zakładek, drobne, ale ważne funkcje ułatwiające korzystanie z serwisu.

Ze swojej strony punktujemy obszerną ofertę zakładów i metod wpłat — są to niezwykle ważne kwestie, zapewniające graczom komfort i atrakcyjność rozrywki. Miłym akcentem są transmisje na żywo, dostępne również w aplikacji mobilnej, działające sprawnie nawet na urządzeniach ze starszymi wersjami systemów Android i IOS.

Takich perełek, stanowiących o wyjątkowości platformy jest sporo — warto ich poszukać i przekonać się, jak bukmacher Fortuna Polska zadbał o swoich klientów.

Ograniczenia

Spora liczba negatywnych opinii o obsłudze klienta

Ogólny:

8.9/10

FAQ Fortuna

? Jak sprawdzić legalność bukmachera Fortuna?
Weryfikacja legalności polskich serwisów zakładów wzajemnych jest bardzo prosta. Wystarczy sprawdzić, czy platforma posiada licencję na organizowanie zakładów na terenie Polski. Spis aktualnych koncesji dostępny jest na stronach rządowych. Fortuna zarejestrowana została pod numerem SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565.
? Jak zmienić konto tymczasowe w Fortunie, na konto stałego gracza?
Do utworzenia profilu stałego gracza niezbędne są — weryfikacja tożsamości za pomocą przesłanej do biura obsługi kopii dowodu osobistego, uzupełnienie danych w formularzach, ustalenie limitów na grę.
? Jakie typy zakładów Fortuna dostępne są w serwisie?
Bukmacher Fortuna udostępnia możliwość zawierania kuponów w formie solo, ako, maxikombi oraz kuponów bezpiecznych. Dwa ostatnie typy przeznaczone są dla graczy, którzy chcą w wybrany przez siebie sposób zminimalizować ryzyko utraty środków.
? Na czym polega promocja Happy Hours w serwisie Fortuna?
Żeby zwiększyć wygrane, bukmacher zdecydował się na uruchomienie atrakcyjnej promocji Happy Hours, trwającej dla zakładów pre-match przez całą dobę i dla zakładów live w godzinach od 10.00 do 22.00. Po spełnieniu warunków zawarcia kuponu gracz może liczyć na bonus kursowy, zwiększający wygraną o 14%.
? Czym jest e-shop Fortuna i jak z niego skorzystać?
E-shop to opcja dla osób, które aktywnie korzystają z serwisu, uczestnicząc tym samym w programie lojalnościowym dla graczy. Za każde 2 PLN wydane u bukmachera, gracz otrzymuje 1 punkt FKP. Zebrane punkty można wymieniać w e-sklepie, wybierając spośród darmowych zakładów i bonusów.
Komentarze

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Informacje ogólne
Zrzuty ekranu
PRZYDATNE ARTYKUŁY
Autor recenzji