Bukmacherzy z Paysafecard

Zaktualizowano:

Paysafecard to usługa pozwalająca na bezpieczne i wygodne płatności online, bez konieczności posiadania konta bankowego czy karty płatniczej. Początkowo działała ona na terenie Niemiec i Austrii, dochodząc w końcu do silnej pozycji w Europie i poza nią. Tak więc bukmacher z Paysafecard to dziś częsty widok.

Bukmacher i PaySafeCard to połączenie, które coraz częściej spotykamy w miarę, jak gracze zaczynają stawiać na anonimowość.

Korzystanie z Paysafecard najbardziej przypomina doładowanie telefonu przy pomocy karty-zdrapki. Na początku musisz kupić specjalny kupon, który posiada szesnastoznakowy PIN. Tę wartość podajemy na stronie sklepu online lub bukmachera, aby dokonać płatności. Nie ma konieczności podawania dodatkowych informacji dotyczących płatności. Same kupony dostępne są w stacjonarnych sklepach. Ich listę znajdziesz na stronie pośrednika.

Lista zakładów bukmacherskich z Paysafecard

Znaleziono: 4 Bukmacherzy

 1. 1

  STS

  Ocena: 9.1/10

  • Setki wydarzeń na żywo
  • Nowoczesna aplikacja mobilna
  • Early payout i STS cashout
  • Bonus powitalny do 1 200 zł

  Promocja Powitalna to nawet 1,660 zł bonusu!

  POSTAW TUTAJ Przejdź na stronę STS STS Recenzja

  18+ Zgodność z Regulaminem, BeGambleAware.org

 2. 2

  LVBET

  Ocena: 8/10

  • Legalny polski bukmacher
  • Atrakcyjna oferta powitalna
  • Bardzo szeroka oferta zakładów
  • Bardzo szybkie wypłaty

  Pakiet powitalny do 3,333 PLN

  POSTAW TUTAJ Przejdź na stronę LVBET LVBET Recenzja

  18+ Zgodność z Regulaminem, BeGambleAware.org

 3. 3

  Superbet

  Ocena: 7.4/10

  • Ekspresowa pomoc techniczna
  • Do 600 zł na start
  • Prawie 1000 różnych zakładów
  • Wpłaty już od złotówki

  Bonus powitalny 3754 zł

  POSTAW TUTAJ Przejdź na stronę Superbet Superbet Recenzja

  18+ Zgodność z Regulaminem, BeGambleAware.org

 4. 4

  Betclic

  Ocena: 7.3/10

  • Duży wybór dyscyplin
  • Bonus na zakłady akumulacyjne
  • Możliwa opcja cashout
  • Szeroki wybór zdarzeń na żywo

  50 zł cashback

  POSTAW TUTAJ Przejdź na stronę Betclic Betclic Recenzja

  18+ Zgodność z Regulaminem, BeGambleAware.org

Bukmacher z Paysafecard - jak wygląda płatność?

Warto przed dokonaniem płatności zwrócić uwagę na to, jakie limity wyznaczył bukmacher. Paysafecard dodatkowo ograniczył dzienne wpłaty do tysiąca złotych w maksymalnie dziesięciu kodach. Jeśli chodzi o limity bukmacherów, wahają się one od złotówki do dwudziestu kilku złotych. Nie powinno to sprawić większych problemów, chyba że zależy ci na graniu o bardzo małe stawki. Sam proces płatności jest prosty i wygląda podobnie u większości bukmacherów.

Jeśli cenisz sobie bezpieczeństwo, zakłady bukmacherskie z PaySafeCard będą rozwiązaniem, które spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Jeśli chodzi o wypłaty, to niestety nie mamy możliwości otrzymania ich w postaci voucherów Paysafecard. Bukmacher zgodnie z polskim prawem ma obowiązek wypłacić środki na rachunek bankowy należący do gracza. Ustawa hazardowa nie pozwala na inne możliwości wypłat.

 1. 1. Wybierz opcję Paysafecard lub DotPay/Paysafecard
  lvbet-metody-platnosci-600x600sa
 2. 2. Wpisz kwotę depozytu
  LVbet-Paysafecard-wplata-600x600sa
 3. 3. Wypełnij krótki formularz
  Wplac-Paysafecard-600x600sa
 4. 4. Przejdź na stronę Paysafecard, gdzie podasz PIN
  Paysafecard-platnosc-600x600sa
 5. 5. Gotowe, możesz obstawiać!

Czy płatność Paysafecard jest bezpieczna?

Jeśli chodzi o aspekt wykradnięcia danych bądź oszustw internetowych – to bardzo bezpieczna metoda. Dzięki korzystaniu z Paysafecard całkowicie wykluczamy możliwość utraty pieniędzy z konta bankowego. Jesteśmy też chronieni przed trafieniem naszych danych w niepowołane ręce. Nie mniej jednak, to nie oznacza, że nie możemy stracić pieniędzy, które wydaliśmy na Paysafecard. Gdy zgubimy kartę z kodem PIN, nie możemy się łudzić, że zdołamy odzyskać pieniądze. Nie ma na to żadnych możliwości, musimy więc jak najlepiej dbać o to, by nie zgubić naszej karty i kodu PIN.

Paysafecard nie oferuje zakupu swoich kuponów na swojej stronie internetowej, jednak w sieci możemy znaleźć oferty pośredników, którzy je nam sprzedadzą. Paysafecard niektórych z nich poleca na swojeje stronie, ale wydaje się, że w przypadku kupna kodu przez internet, lekko traci to sens. Wtedy przecież płacimy przelewem itp., co zmusza nas do podania części danych w internecie. Tak więc najlepiej chyba zwyczajnie kupować w sklepie, wtedy wiemy na sto procent, co nas czeka.

Czy płatność Paysafecard jest bezpieczna?
Bukmacher SSL SafeCharge Weryfikacja przed wypłatą Pomoc 24/7
Tak Nie Nie Nie
Tak Tak Nie Tak
Tak Nie Nie Nie
Tak Nie Nie Nie
Tak Nie Nie Tak

Najlepsi Bukmacherzy z Paysafecard - STS

Legalne zakłady bukmacherskie z Paysafecard to dobra alternatywa dla tych, którzy chcą płatności dokonywać anonimowo. Nie jest to może najlepsza opcja, aby wpłacać duże kwoty, bo są odpowiednie limity. Jednak jeśli myślimy o kwocie nie za dużej i oczekujemy sprawnej obsługi i szybkiej wpłaty na konto bukmachera, znajdziemy swoich faworytów.

Paysafecard dobrze współpracuje z zakładami bukmacherskimi STS, które nie podają limitu dolnego ani górnego wpłaty. Niestety, nie ma mowy o wypłacie środków na karte Paysafecard, bo tego zabrania polskie prawo. Pieniędzy nie wypłacimy tak więc u każdego bukmachera.

Limity płatności Paysafecard w STS istnieją tylko za sprawą ograniczeń samej metody płatności. Nie możemy doładować konta jednorazowo więcej niż 10 kuponami. To także tyczy się wszystkich bukmacherów.

STS

Polski, uznany na rynku bukmacher. Można nawet pokusić się o słowo hegemon, bo szacunki pokazują, że STS ma obroty na poziomie 50% polskiego rynku bukmacherskiego. Zaskarbił sobie przez długie lata działania sympatię wielu klietnów. Nie słynie z najlepszych kursów, jest bardzo solidny i przyjazny dla klienta, te atuty pozwalają na tradycyjną politykę przyciągania klientów.
żeby zagrać Opinia

18+ Zgodność z Regulaminem, BeGambleAware.org

Platnosci-Paysafecard-w-STS-384x999w

Najlepsi Bukmacherzy z Paysafecard - LVbet

Jeśli chodzi o przejrzystość i szybkość działania, Paysafecard dobrze się spisuje także w płatnościach na stronie LVBET. Limity podaje w tym przypadku bukmacher.

Maksymalnie kodami Paysafecard wpłacimy 3000 złotych, a minimalnie 20 złotych. To rozsądny limit, bowiem karty i tak nie pozwalająna wiele więcej. Sam proces wpłacania pieniędzy jest prosty. Klikamy na stronie bukmachera wpłaty, wybieramy metodę Paysafecard i przekieruje nas na stronę seriwsu transakcyjnego.

Tam musimy wpisać 16-cyfrowy kod, który znajduje sięna karcie. Co ciekawe, z jednego kodu możemy korzystać wiele razy, dopóki nie wykorzystamy całości środków na karcie. To wygodne, anonimowe doładowanie konta dobrze działau bukmachera LVBET.

LVbet

To nowa firma na polskim rynku. Założona w 2016 roku. Jeden z niewielu świeżych bukmacherów w Polsce, który oferuje także obstawianie w punktach stacjonarnych. Znany z ciekawych bonusów i promocji, które mają przyciągać klientów. Nowoczesny i przjerzysty styl bukmachera sprawiają, że coraz więcej osób znajduję w LVBET swojego ulubionego bukmachera.
żeby zagrać Opinia

18+ Zgodność z Regulaminem, BeGambleAware.org

Platnosci-Paysafecard-w-LVBet-384x999w

Zalety i wady płatności Paysafecard

Najważniejszą zaletą płatności z Paysafecard jest ich anonimowość w praktyce. Jeśli kupisz kartę w stacjonarnym sklepie i zapłacisz gotówką, nikt nie zapyta o twoje dane. Sama płatność również wymaga wyłącznie podania odpowiedniego kodu. Dzięki temu osoby obawiające się podawania danych w sieci będą w stanie dokonać zakupów.

Liczba punktów, w których można nabyć kupon rośnie z miesiąca na miesiąc. Dzięki temu metoda ta staje się coraz popularniejsza wśród graczy. Dodatkowo możliwość znalezienia ofert zakupu kuponów przez internet znacząco ułatwia korzystanie z niej.

Specyfika płatności sprawia, że zgubiony PIN nie może zostać odzyskany. Dlatego warto dobrze go zabezpieczyć oraz upewnić się, że nie został on nikomu udostępniony. Jeśli twój kod w momencie płatności okaże się wykorzystany, należy złożyć reklamację. W praktyce takie sytuacje zdarzają się jednak bardzo rzadko.

Pewną wadąPaysafecard może być fakt, iż musimy najpierw kupić kartę, by doładować konto. Nie możemy zrobić tego w jednej chwili, co zabiera trochę więcej czasu niż tredycyjne metody płatności. Taki jest niestety koszt anonimowości, którą gwarantuje system Paysafecard.

Dla wielu osób minusem jest fakt, że vouchery Paysafecard mają z góry ustaloną wartość. Jeśli chcemy wpłacić określoną kwotę trzeba albo kupić kilka mniejszych voucherów, albo jeden, który przekracza wartością kwotę płatności.

Zalety i wady płatności Paysafecard
Bukmacher Piłka nożna Hokej Koszykówka MMA
7.04% 4.48% 4.44% 5.51%
4.48% 7.71% 7.62% 6.33%
6.25% 5.43% 3.45% 7.21%

Czas płatności, prowizje i limity

Czas płatności Paysafecard jest troszeczkę dłuższy niż w standardowych metodach wpłaty. Po pierwsze, możemy doliczyć do trwani płatności czas, który przeznaczamy na pójście do stacjonarnego sklepu i kupujemy kartę. Jednak nie będziemy brać tego pod uwagę. Sama płatność, gdy mamy już kod PIN trwa około minuty, autoryzacja zajmuje chwilę. Prowizji od samej zapłaty oczywiście nie ma, ale za kartę zapłacimy trochę więcej, niż wynosi jej późniejsza wartość.

Związane jest to z opłatą, jaką pobiera sklep za szpredaż, możemy to nazwać marżą. Łatwo sobie wyobrazić, że aby sklepy miały zysk ze sprzedaży kart, muszą pobierać od tego małą prowizję.

Można też powiedzieć, że to prowizja za zachowanie anonimowości, może wtedy będzie nam łatwiej znieść jej obecność. Limity to niestety kolejna bolączka Paysafecard. Maksymalnie możemy jednorazowo wpłacić 1000 złotych i to kwota niezależna od jakiegokolowiek bukmachera. Ten limit nakłada paysafecard. U bukmacherów te limity są większe, ale w praktyce wyglądają one inaczej.

Zalety

Ograniczenia

Czas (należy przed wpłatą zakupić kartę lub kod Paysafecard

Możliwość zgubienia kodu lub karty (nie ma możliwości reklamacji bądź zwrotu pieniędzy)

Inne metody płatności

 • payment icon

  Twój internetowy portfel. Bardziej rygorystyczne limity płatności, zapewnia to jednak anonimowość i jest dobrym sposobem na łatwy obrót pieniędzmi w internecie. Raczej szybki i wygodny sposób wpłaty pieniędzy.

  Więcej
 • payment icon

  Nowe i do tego polskie rozwiązanie. Płatność za pomocą sześciocyfrowego kodu generowanego w aplikacji mobilnej twojego banku. Nowoczesne i szybkie rozwiązanie.

  Więcej
 • payment icon

  Tradycyjny sposób płatności, w którym potrzebna nam karta debetowa lub kredytowa. To chyba najbardziej znana metoda wpłacania pieniędzy na konto u bukmachera. Ma kilka minusów, jak na przykład tempo wypłaty, ale jest też ogólnie prosta i często używana wśród klientów.

  Więcej
 • payment icon

  Szybki transfer pieniędzy z banku na konto u bukmachera. Zewnętrzny serwis transakcyjny, znany z biezpieczeństwa i mocno popularny w płatnościach internetowych. Czasem płatności BLIK są częścią tego systemu, co pokazuje, że poziom bezpieczeństwa jest duży.

  Więcej

Graj u najlepszych bukmacherów z Paysafecard

Choć sam sposób wpłacania jest dyskretny i wygodny, to polskie przepisy sprawiają, że bukmacher i tak będzie znał nasze dane oraz numer konta, by dokonać na niego wypłaty. Podkreślić należy za to, że sposób dokonywania płatności sprawia, że łatwiej jest utrzymać kontrolę nad kwotami przeznaczonymi na zakłady oraz uniknąć ryzykownych zachowań. Klienci chwalą sobie dodatkowo wygodę z korzystania z konta My Paysafecard. Pozwala ono na zarządzanie zakupionymi kodami, nadal bez konieczności podawania swoich danych na stronach sklepów czy bukmacherów. Płatność w systemie prepaid oznacza lepszą kontrolę nad wydatkami. Ogranicza to także kompulsywne granie, a dla wielu osób przejście na ten model jest pierwszym krokiem w przypadku zauważenia u siebie ryzykownych zachowań.

Firma zaleca za to, by kody PIN zapamiętywać, a nie zapisywać, zwłaszcza w miejscach, do których ktoś może mieć dostęp. To dla wielu osób zbyt skomplikowana rada, zwłaszcza w przypadku gdzie zapamiętanie pinu do karty czy hasła do banku jest trudne. Dlatego wielu użytkowników nie skorzysta z niej i zapisze kod na kartce, co może ułatwić zagubienie czy zniszczenie. To jednak rzadki problem i nie powinniśmy patrzeć głónie przez ten pryzmat, gdyż ogólnie zgubić można wiele rzeczy, a jednak uważając na nie, udaje nam się tego uniknąć. Podsumowując jednak duet Paysafecard – bukmacher jest godny polecenia. Nawet jeśli wymaga wybrania się po kartę do sklepu.

FAQ

?

Czy korzystanie z vouchera oznacza, że stracę bonus za depozyt u bukmachera?

Co do zasady nie. Legalni polscy bukmacherzy z Paysafecard najczęściej uzależniają przyznanie bonusu od kwoty depozytu, a nie od formy płatności. Warto jednak przed dokonaniem depozytu uważnie przeczytać regulamin, by nie zaskoczył nas żaden wyjątek w warunkach promocji.

?

Czy możliwe jest samodzielne wygenerowanie kodu Paysafecard?

Producent zapewnia, że jest to technicznie niemożliwe. Nie istnieją generatory kodów, a wszelkie informacje na ich temat jak do tej pory okazywały się oszustwami. Same mechanizmy bezpieczeństwa nie są jednak publicznie dostępne, prawdopodobnie by utrudnić wyszukiwanie w nich luk.

?

Czy Paysafecard można używać w innych miejscach?

Tak, o ile taka forma jest tam akceptowana. Nie powinno być problemów z ich użyciem w sklepach internetowych czy kasynach online. Z ciekawostek – nie jest możliwe skorzystanie z tej formy płatności w urzędach, sądach czy kancelariach adwokackich.

?

Czy można jakoś zarządzać zakupionymi środkami?

Tak. Po zarejestrowaniu konta My Paysafecard mamy możliwość doładowania go przy pomocy zakupionych kodów. Wówczas na stronach legalnych zakładów bukmacherskich z Paysafecard możesz po prostu zalogować się do tego konta, by dokonać płatności. To dobre rozwiązanie dla osób, które często będą z tej metody korzystać, a nie chcą męczyć się z przepisywaniem czy zapamiętywaniem kodów przy każdej transakcji.

?

Czy korzystanie z Paysafecard wiąże się z opłatami?

Korzystanie z samych kodów nie wiąże się z dodatkowymi prowizjami. Natomiast posiadacz konta może zostać obciążony opłatami, jeśli przez ponad 12 miesięcy nie wykorzysta zakupionych voucherów. Dodatkowo, jeśli przez rok nie będzie korzystać z konta, dodatkowa opłata również zostanie naliczona.

Autor

Jeremi Angowski

Jeremi Angowski
Nazywam się Jeremi. Ze sportem jestem związany od zawsze. Najbliższa memu sercu jest piłka nożna.