Bukmacher z trustly

Zaktualizowano:

Bukmacher akceptujący Trustly oferuje niezwykle szybkie wpłaty na konto. To szwedzki operator płatności, który słynie z tego, że pieniądze przelewa błyskawicznie.

Bukmacherzy z Trustly stanowią jeden z wyborów na polskich rynku zakładów sportowych. System płatniczy Trustly podbił wiele państw na świecie, a teraz prężnie działa również w naszym kraju.

Bukmacherzy z Trustly

Znaleziono: 3 Bukmacherzy

 1. 1

  STS

  Ocena: 9.1/10

  • Setki wydarzeń na żywo
  • Nowoczesna aplikacja mobilna
  • Early payout i STS cashout
  • Bonus powitalny do 1 200 zł
 2. 2

  LVBET

  Ocena: 8/10

  • Legalny polski bukmacher
  • Atrakcyjna oferta powitalna
  • Bardzo szeroka oferta zakładów
  • Bardzo szybkie wypłaty
 3. 3

  Superbet

  Ocena: 7.3/10

  • Ekspresowa pomoc techniczna
  • Do 600 zł na start
  • Prawie 1000 różnych zakładów
  • Wpłaty już od złotówki

Zakłady bukmacherskie z Trustly - Kompletny przewodnik

Zaktualizowano:

 Ranking najlepszych bukmacherów

Trustly to szwedzki podmiot na rynku finansowym, który umożliwia szybkie wpłaty i wypłaty z konta bankowego. To system, który jest połączony z elektroniczną bankowością, co pozwala dokonywać płatności online.

Kiedy bukmacher płatność Trustly zaakceptuje na Twoim saldzie depozytowym od razu pojawiają się pieniądze. To szybka metoda, której można użyć do obstawiania zakładów bukmacherskich. Trustly współpracuje z kilkoma tysiącami banków na całym świecie, więc widać, że to wiarygodna metoda płatności.

Bukmacherzy w Polsce mogą z niej korzystać, ponieważ spełnia kryteria Unii Europejskiej. Trustly znajduje się w ofercie legalnych bukmacherów, a wpłata może być wykonana na stronie online i aplikacji mobilnej.

Co powinieneś wiedzieć o bukmacherach z Trustly

W naszym kraju bukmacher Trustly to nie jest rzadkie zjawisko. Zakłady bukmacherskie online opisywanie na naszej stronie stosują wiele opcji płatniczych i normalne, że i Trustly znajduje się w tym gronie.

To pośrednik płatności online, który jest dostępny na całym świecie. Pieniądze przez Truslty mogą być wysyłane w 11 walutach. W gronie obsługiwanych środków znajduje się też polski złoty. Dlatego legalne zakłady bukmacherskie tak przychylnym okiem patrzą na Trustly. Po prostu dostrzegają w tej metodzie wiarygodnego partnera.

Trustly ma już ponad 10 lat doświadczenia, więc to firma, która wie, jak współpracować z bankami. To jest główna siła tej metody płatniczej - bliska kooperacja z bankami.

 1. Z usług Trustly korzystają bukmacherzy w Polsce, ale też zagraniczne firmy
 2. Depozyty przez Trustly mogą być wynagradzane bonusami od wpłaty
 3. Trustly to autoryzowana szwedzka instytucja płatnicza nadzorowana przez Szwedzki Urząd Nadzoru Finansowego
 4. Na liście współpracujących banków z Trustly znajduje się ponad 6 300 podmiotów

Wynika to z faktu, że użytkownik, który chce wpłacić pieniądze na konto bukmacherskie musi za pośrednictwem Trustly zalogować się do banku. Generalnie, w serwisie Trustly podaje się loginy do konta bankowego i potwierdza się kodem SMS transakcje. Zakłady bukmacherskie z Trustly są jednak bezpieczne, o czym świadczy wysoka pozycja na rynku tego operatora. W celu zabezpieczeń transakcji Trustly stosuje szyfrowane połączenie SSL.

System wpłat i wypłat dla Trustly bukmacher obsługuje transakcje przez całą dobę. Z konta każdego banku do bukmacherów akceptujących Trustly można wysłać środki finansowe o dowolnej porze dnia i nocy. Transakcje w Trustly są bez prowizji - użytkownik nie musi płacić dodatkowych opłat, jeśli w ten sposób chce doładować konto u bukmachera online.

Co powinieneś wiedzieć o bukmacherach z Trustly
🏙️ Działa od 2008 rok
💻 Pokrycie Europa i Ameryka Północna
💳 Typ System płatności online
🗺️ Region działania Polska
Kanada
Szwecja
Brazylia
Norwegia
📱 Ma aplikację mobilną ✔️ iOS
✔️ Android
💯 Prowizja 0%
Prędkość transakcji Natychmiast

Jak wpłacić pieniądze na konto bukmacherskie przez Trustly?

Konto bukmacherskie przez Trustly doładujesz w telefonie i przy użyciu komputera. Wpłata zajmuje mniej niż minutę, a po tym czasie możesz typować kupony sportowe!

 1. Wybierz bukmachera, u którego chcesz wpłacić pieniądze przez Trustly

  Do wykonania wpłaty przez Trustly trzeba być zalogowanym użytkownikiem na koncie bukmacherskim. Nie wszyscy bukmacherzy akceptują tę formę płatności, dlatego najpierw trzeba założyć konto w tej firmie, która umożliwia wykonanie depozytu przez serwis Trustly. Jeśli znalazłeś takiego bukmachera, to możesz przejść do drugiego kroku.
  zaznaczanie palcem
 2. Zleć bukmacherowi przelew poprzez aplikację płatniczą Trustly

  Polscy bukmacherzy stawiają na wiele metod płatności, a jedną z nich jest Trustly. Po wejściu w dział “płatności” wybierz z dostępnych metod Trustly, a następnie kliknij w ikonę tego operatora. To pozwoli przekierować Cię do systemu płatniczego Trustly, gdzie można potwierdzić wykonanie przelewu. Bukmacher automatycznie zainicjuje płatność online, a Ty będziesz musiał wpisać kwotę i zalogować się do banku.
  karta płatnicza w pobliżu telefonu
 3. Wybierz szczegóły depozytu na stronie bukmachera

  Transakcja Trustly przypomina wpłatę do bukmachera poprzez Dotpay. To operatorzy, którzy bazują na przedpłacie i do przelewu potrzebują istotnych informacji takich jak kwota wpłaty. Wpisz w serwisie Trustly, to ile chcesz przelać, bo właśnie tyle pojawi się na koncie bukmachera po wykonaniu zlecenia.
  złote monety od prosiaka
 4. Zaloguj się do banku

  W celu dokończenia i potwierdzenia przelewu zostaniesz zobligowany do tego, żeby w aplikacji Trustly podać login do banku i hasło. W ten sposób operator wyśle sygnał bankowi, by ten przelał wskazane środki na rachunek bukmachera. Jeśli posiadasz weryfikacje przelewu poprzez SMS, to w serwisie Trustly należy podać również odebrany kod, który autoryzuje przelew pieniędzy.
  wyświetlacz telefonu
 5. Wróć na stronę z zakładami bukmacherskimi

  Po dokonaniu autoryzacji płatności zostaniesz poinformowany o tym, że przelew został zrealizowany z powodzeniem. To oznacza, że możesz ponownie zalogować się na konto bukmachera, a tam Twoje saldo powinno być wzbogacone o wykonaną przez Ciebie wpłatę.
  lista kontrolna na telefon

Zalety i wady Trustly

Na zakłady bukmacherskie płatność Trustly to darmowy sposób przelania pieniędzy z konta bankowego na rachunek gracza. Brak prowizji to oczywiście jedna z zalet Trustly.

Jakie są kolejne? W tym gronie trzeba wymienić funkcjonowanie Trustly. Deposit u bukmachera tą metodą odbywa się w kilku krokach. Wystarczy zlecić płatność i wpisać kwotę, a resztę robi już operator transakcji. Środki przez Trustly mogą być wysłane w wielu walutach, więc nie przeszkadza to, że korzystasz z bukmachera w euro lub polskim złotym.

Jako zaleta Trustly musimy wymienić też dostępność. To metoda przypominająca wykonywanie transakcji serwisem Przelewy 24, PayU, dotpay lub tpay. 

"Trustly ma jednak taką przewagę nad konkurencją, że jest międzynarodową firmą. To oznacza, że współpracuje nie tylko z polskimi bankami, ale również z zagranicznymi podmiotami. W ten sposób Trustly ma na swoim koncie miliony transakcji."

Polski bukmacher Trustly stosuje do wpłat i wypłat. Minimalny depozyt, jaki można wykonać przy użyciu tej metody rozpoczyna się już od 1 PLN. Ile najwięcej wpłacisz? To już zależy od indywidualnych limitów bukmacherskich.

Najlepszy bukmacher wpłata Trustly ustanowił na poziomie 100 tysięcy złotych. To górna granica wykonania transakcji przy wykorzystaniu tego środka płatniczego.

Co może wpływać na wady Trustly? Opinie graczy są podzielone, ale często wskazują na to, że Trustly jest ryzykownym wyborem ze względu na pośrednictwo w logowaniu do banku. Inne systemy płatnicze, które bazują nad przedpłacie tak jak Trustly odsyłają na stronę logowania bankowości elektronicznej.

Trustly do tego oferuje własny system logowania, gdzie użytkownik jest zmuszony wpisać login i hasło do banku. Rozumiem, że niektórzy w tym momencie mogą być zatroskani o to, czy nie dojdzie do wycieku wrażliwych danych bankowych. Jak na razie nie ma tego typu sygnałów, więc wiele wskazuje na to, że to bezpieczny sposób na depozyt u bukmachera.

 1. 1

  Promocja Powitalna to nawet 1,660 zł bonusu!

  18+ Zgodność z Regulaminem, BeGambleAware.org

 2. 2

  Pakiet powitalny do 3,333 PLN

  18+ Zgodność z Regulaminem, BeGambleAware.org

 3. 3

  Bonus powitalny 3754 zł

  18+ Zgodność z Regulaminem, BeGambleAware.org

 4. 4

  200% bonus do 200 zł

  18+ Zgodność z Regulaminem, BeGambleAware.org

 5. 5

  Zakład bez ryzyka do 200 zł

  18+ Zgodność z Regulaminem, BeGambleAware.org

Czy to bezpieczna metoda płatności?

Trustly na swojej stronie przekonuje, że dopełnia wszystkich kwestii dotyczących bezpieczeństwa. Prawdę mówiąc nie znamy przypadków, w których Trustly postępowałoby wbrew regulaminom. Nad wszystkich czuwa szwedzki nadzór finansowy, który dba o to, by Trustly działało zgodnie z prawem.

To operator, który współpracuje z tysiącami sklepów online. Serwisy aukcyjne również korzystają z transakcji przez Trustly. Jak widzisz bukmacherzy nie są tutaj wyjątkiem, co wpływa na wysoki poziom bezpieczeństwa.

Partnerami Trustly są m.in.: Worldpay, PXP Financial, Quick Pay, Skrill, Shopify i Shopware. Bukmacherzy z Trustly posiadają dobre recenzje, więc ten system płatności nie odbija się na opiniach o produktach. 

"Trustly w regulaminach deklaruje poufność danych osobowych, więc nie ma możliwości, by klient był narażony na wyciek danych."

To system płatniczy, z którego codziennie korzystają miliony użytkowników. Jeśli klient ma problem z transakcją, to w serwisie Trustly funkcjonuje centrum obsługi klienta.

Trustly ma zastosowanie w wielu branżach. Wiemy, że Cciebie najbardziej interesują zakłady bukmacherskie, ale Trustly obsługuje wpłaty także w sektorze sklepów internetowych, gier hazardowych i turystyki.

Wielu bukmacherów oferuje też bonusy z Trustly - sprawdź naszą listę bonusów bukmacherskich.

Czy to bezpieczna metoda płatności?
👉 Zasilenie konta Przelew bankowy
🗝️ Kluczowy fakt Użytkownik musi posiadać konto w banku online
📈 Główna zaleta tej metody wpłaty Dostępność przez całą dobę
📉 Główna wada tej płatności Logowanie do banku w serwisie Trustly
ℹ️ Obsługa klienta 🆘 Telefon, e-mail i czat “na żywo”

Bonus 200% do 300 PLN

 • Szybkie płatności Przelewy24 i BLIK
 • Bonus od pierwszej wpłaty 100% do 300 PLN
 • Niska marża i wysokie kursy
 • Mobilna aplikacja iOS/Android
 • Rejestracja konta bez dowodu osobistego
żeby zagrać Opinia

18+ Zgodność z Regulaminem, BeGambleAware.org

ficerd-etoto-384x999w

Bukmacher wpłata Trustly i wypłata środków

Wykonując płatność Trustly – musisz być gotowy na to, że operator ten będzie potrzebował danych do logowania lub numerów CVV kart kredytowej. Tak właśnie działają serwisy online, które obsługuje szybkie przelewy elektroniczne.

 1. Na stronie bukmacher skorzystaj z systemu Trustly i wpisz, jaką kwotę chcesz wpłacić/wypłacić.
 2. Wybierz kraj, w którym posiadasz bank.
 3. Z listy dostępnych banków wybierz ten, w którym masz konto i z którego chcesz wysłać pieniądze.
 4. Podaj następujące dane: login i hasło do konta Trustly
 5. Potwierdź transakcję kodem SMS lub innym uwierzytelnieniem.

TOP 5 bukmacherów akceptujących Trustly

 • STS
 • LVBET
 • forBET
 • Superbet
 • Fortuna

Który bukmacher z Trustly działa na polskim rynku? Trustly może być podobnie wykorzystywane, co tpay lub dotpay.

Szybkość transakcji za pośrednictwem Trustly jest równie imponująca, co w PayPal, Neteller i Skrill. Jeśli interesuje Cię ten ostatni, przygotowaliśmy listę bukmacherów oferujących płatności Skrill. Bukmacherzy nie stronią od takich partnerów, ponieważ wiedzą, że takie metody pozwalają na błyskawiczne transakcje. To powoduje zadowolenie klienta, co daje lepsze opinie bukmacherowi.

Metoda płatności oparta na przedpłacie jest gotowa do użycia w STS, LVBET i forBET. W tych firmach zarejestrowani użytkownicy mogą dokonywać depozytów od minimalnej kwoty 1 PLN. Na stronach bukmacherów i aplikacjach mobile również zadziała wpłata przez Trustly.

Bonus za pierwszy depozyt 100% do 1200 PLN

 • Bonus od pierwszego depozytu
 • Depozyty przez Skrill, Neteller i PayPal
 • Wypłaty w 15 minut
 • Zakłady na karty Betgames
 • Sporty wirtualne
żeby zagrać Opinia

18+ Zgodność z Regulaminem, BeGambleAware.org

ficerd-sts-384x999w

Trustly: Czas transakcji, opłaty i limity

Bukmacherzy z Trustly, ale też pozostałymi metodami płatności oferują szeroki zakres depozytów i wypłat.

Na rynku jest tak, że co firma to inny obyczaj, dlatego każdy bukmacher stosuje własne opłaty i limity transakcji. Najlepsi bukmacherzy wypłacają środki finansowe w ciągu kilkunastu minut, a u niektórych operatorów na wypłatę trzeba poczekać nawet kilka dni!

To duże różnice, dlatego warto zapoznać się z tym, jak szybko idzie przelew na konto bukmacherskie i rachunek gracza.

Wiadomość, z której ucieszą się wszyscy klienci jest taka, że legalni bukmacherzy nie pobierają opłat od depozytów i wypłat. Dbają też o szybkość wpłat, dlatego oferowane przez nich metody umożliwiają depozyt w ciągu kilkunastu sekund. Zlecenia przelewu, a zaksięgowanie wpłaty odbywają się praktycznie w tym samym czasie.

Depozyt z Trustly: czas, prowizje i limity

Wpłaty na zakłady bukmacherskie online akceptowane są błyskawicznie. Dzięki temu użytkownik szybko może typować kupony.

Depozyt z Trustly: czas, prowizje i limity
Bukmacher Szybkość Prowizja Minimalna i maksymalna wpłata
⚡natychmiast 🧾0% 📈5 PLN - 30 000 PLN
🔥natychmiast 🧾0% 📉1 PLN - 100 000 PLN
💨natychmiast 🧾0% 📈1 PLN - 100 000 PLN
🚀natychmiast 🧾0% 📉2 PLN - 100 000 PLN

Wypłaty z Trustly: czas, opłata i limity

Przy wypłatach bukmacherzy stosują wysokie limity, więc w przelewie bankowym można uzyskać nawet kilkaset tysięcy złotych.

Wypłaty z Trustly: czas, opłata i limity
Bukmacher Szybkość Prowizja Minimalna i maksymalna wypłata
⚡24 godziny 🧾0% 📈1 PLN - bez limitu
🔥 1-2 dni 🧾0% 📉1 PLN - 100 000 PLN
💨1-2 dni 🧾0% 📈1 PLN - 100 000 PLN
🚀15 minut 🧾0% 📉1 PLN - bez limitu

Alternatywne metody płatności

Na Trustly zawsze można polegać w zakładach bukmacherskich, ale jeśli ta metoda nie będzie dostępna, to użytkownik może wykorzystać też pozostałe funkcje składania depozytu.

Internetowi bukmacherzy współpracują też z operatorami kart płatniczych, portfelami elektronicznymi oraz systemami przelewów online. To szybkie i wygodne rozwiązania, które pozwalają wpłacić środki finansowe.

Alternatywne metody płatności
Bukmacher Mastercard dotpay Skrill PayPal
Min: 1 PLN 
Max: 100 000 PLN
Czas: natychmiast
Min: 1 PLN 
Max: 100 000 PLN
Czas: natychmiast
Min: 30 PLN 
Max: 100 000 PLN
Czas: natychmiast
Min: 10 PLN 
Max: 100 000 PLN
Czas: natychmiast
Min: 1 PLN 
Max: 100 000 PLN
Czas: natychmiast
Min: 1 PLN 
Max: 100 000 PLN
Czas: natychmiast: 
Min: 20 PLN 
Max: 100 000 PLN
Czas: natychmiast
Min: 10 PLN 
Max: 100 000 PLN
Czas: natychmiast
Min: 1 PLN 
Max: 100 000 PLN
Czas: natychmiast
Min: 1 PLN 
Max: 100 000 PLN
Czas: natychmiast
Min: 10 PLN 
Max: 100 000 PLN
Czas: natychmiast
Min: 10 PLN 
Max: 100 000 PLN
Czas: natychmiast
 • payment icon

  Najpopularniejsza karta kredytowa i debetowa na świecie. Codziennie miliony użytkowników płaci nią za zakupy stacjonarne i online. Możesz jej użyć również w zakładach sportowych.

  Więcej
 • payment icon

  Polski operator przelewów bankowych, który skraca czas oczekiwania na płatność. Wpłata przez dotpay pojawia się na koncie błyskawicznie.

  Więcej
 • payment icon

  Portfel elektroniczny, do którego można podpiąć kartę płatniczą. Skrill od lat stosowany jest w zakładach bukmacherskich i płatnościach online.

  Więcej
 • payment icon

  Jedna z najwygodniejszych metod transakcji finansowych, która bazuje na adresie e-mail. Przelew można wykonać bez wpisywania numeru konta bankowego! Działa przez 24 godziny na dobę.

  Więcej

FAQ

?

Czym jest Trustly?

Trustly to międzynarodowy operator płatności online wykonywanych z konta bankowego.
?

Jakie płatności pobierają bukmacherzy od wpłat i wypłat przez Trustly?

Zakłady bukmacherskie nie pobierają żadnych opłat!
?

Czy Trustly obsługuje polską walutę?

Tak, poprzez Trustly wykonasz przelew w polskiej walucie.
?

Czy Trustly działa w języku polskim?

Strona i aplikacja Trustly jest w pełni przetłumaczona na język polski.
?

Czy bukmacherzy przyjmują wpłaty Trustly?

Tak, to na rynku zakładów sportowych znana forma wykonywania przelewów.

4 oceny, średnia 5 z 5

Autor

Irenka Zajac

Irenka Zajac

Analityk Behawioralny Zakładów Sportowych: Ekspert w Integracji Spostrzeżeń Psychologicznych ze Strategiami Zakładów w Celu Zwiększenia ich Wydajności.