Fortuna Aplikacja Mobilna Download na Android/IOS (2020)

This article was last updated:

Read review Visit

Fortuna Aplikacja Mobilna

W niniejszym artykule przedstawimy i zrecenzujemy możliwości oferowane przez Fortunę, jeśli chodzi o mobilne stawianie zakładów

Android APP

 • -

 • 12 mB

 • 8.5 / 10

Download

Android APP

 • -

 • 12 mB

 • 8.5 / 10

Download

Fortuna

Jak dostać się do

Firma ta umożliwia korzystanie z tego typu usług zarówno użytkownikom systemu Android, jak i iOS. Możemy skorzystać zarówno z dedykowanych aplikacji mobile Fortuna, jak i używać serwisu za pośrednictwem przeglądarki.

Aby korzystać z aplikacji tego bukmachera dla telefonów z Androidem

 • Wchodzimy w panel ustawień telefonu i akceptujemy instalację z nieznanych źródeł
 • Otwieramy stronę internetową download.efortuna.pl
 • Pobieramy aplikację (waży 12 mb i wymaga Androida 5.0)
 • Po zakończeniu pobierania klikamy w przycisk instaluj

Natomiast w przypadku systemu iOS:

 • Otwieramy sklep z aplikacjami
 • Wpisujemy np. Fortuna zakłady bukmacherskie – aplikacja mobilna
 • Klikamy w przycisk instaluj

Fortuna aplikacja mobilna a wersja przeglądarkowa.

Jeśli z jakiegoś powodu nie możemy zainstalować aplikacji rzeczonego bukmachera, możemy też skorzystać z mobilnej wersji jego serwisu. Generalnie zalecamy jednak korzystanie z aplikacji, ponieważ jest ona płynniejsza i szybsza niż wersja przeglądarkowa.

Interfejs fortuna na Androida (tak samo jak w przypadku wersji iOS) jest bardzo przejrzysty. Na początku aplikacja wita nas krótkim pokazem slajdów demonstrujących jej możliwości. Następnie przechodzimy do samego menu, które choć minimalistyczne, to utrzymane jest w eleganckiej kolorystyce.

Używając mobilnego serwisu internetowego bukmachera ograniczamy sobie dostęp do niektórych ułatwień obecnych w aplikacji, np. dolnej belki ze skrótami do różnorakich funkcji. Mimo tego, po zalogowaniu się lub rejestracji konta bez problemu będziemy mogli brać udział w zakładach.

Jak korzystać z Fortuna mobile?

Przede wszystkim należy się zarejestrować. W przypadku programu dostępnego na smartfony dokonujemy tego klikając w ikonkę człowieka w górnym, prawym rogu ekranu.

Natomiast korzystając z serwisu internetowego w tym samym miejscu znajdziemy odnośnik do strefy logowania.

Zarówno korzystając z aplikacji, jak i mobilnej wersji samego serwisu, po zalogowaniu się zostajemy od razu przekierowani na stronę główną, na której wyświetlą nam się propozycje aktualnie popularnych eventów. Korzystając z aplikacji mamy dostęp do dolnej belki funkcjonalnej, umożliwiającej łatwiejsze poruszanie się.

Obstawianie zakładów w Fortunie

Aby obstawić jakiś zakład, aplikacja opisywanego bukmachera wymaga jedynie kliknięcia na odpowiadający nam kurs. Możemy też kliknąć w samo okno danego zdarzenia, aby poznać jego szczegóły i obstawić bardziej skomplikowany zakład.

Zakłady na żywo w Fortunie

Aplikacja Fortuna na telefon pozwala także na obstawianie zakładów na żywo. Niestety, nie ma jednak możliwości oglądania transmisji danego wydarzenia. Być może funkcja ta pojawi się w przyszłości.

Sposoby płatności – aplikacja fortuna na iOS oraz aplikacja Fortuna na Android

Chcąc korzystać z usług jakiegokolwiek bukmachera, najpierw będziemy musieli skonfigurować metodę płatności. Jest to także konieczne w celu odebrania ewentualnej wygranej.

Na szczęście obie aplikacje mobilne Fortuny pozwalają to zrobić w bardzo prosty sposób. Płatność konfigurujemy z poziomu naszego konta użytkownika. Logujemy się więc, po czym wchodzimy w nasz profil – oczom ukaże się odpowiednia opcja.

Firma przygotowała bardzo wiele różnych opcji, jeśli chodzi o wpłaty finansowe. Fortuna apk na androidzie i iOS do uzupełnienia salda konta wymaga podania numeru karty kredytowej, danych bankowych lub ewentualnie połączenia konta Skrill.

W większości przypadków wpłacić na nasze konto możemy już 1 zł , a następuje to w kilka chwil. Niestety, wypłacić gotówkę można tylko na konto bankowe.

Wsparcie i pomoc techniczna Fortuna

Jeśli z jakiegoś powodu okaże się, że doświadczamy błędu lub innej nieprzyjemności, zarówno z poziomu aplikacji, jak i mobilnej przeglądarki możemy zasięgnąć pomocy technicznej.

Aby poprosić o pomoc, wystarczy wybrać odpowiednią opcję z menu aplikacji. Skorzystać z porady możemy wypełniając prosty formularz kontaktowy, za pośrednictwem wiadomości e-mail lub nawiązując kontakt telefoniczny.

To, kiedy dokładnie odezwie się do nas przedstawiciel firmy zależne jest rzecz jasna od tego, ile zgłoszeń jest aktualnie w trakcie rozpatrywania. Najszybciej pomoc uzyskamy drogą telefoniczną, ale i inne opcje działają dość szybko.

Podsumowanie i opinia o mobilnej Fortunie

Ogólnie rzecz biorąc, nasze doświadczenia z obiema wersjami aplikacji Fortuny oceniamy jak najbardziej na plus. Są one przejrzyste, a zatem ciężko się w nich pogubić.

Obstawianie zakładów jest niezwykle proste i intuicyjne, a aplikacja działa bezproblemowo. Jedynym minusem jest brak powiadomień o rozstrzygnięciu zakładu.

 • Limitations
 • Wypłata tylko na konto bankowe
 • Mało powiadomień

W porównaniu z aplikacją, nieco gorzej prezentuje się mobilna wersja serwisu, głównie ze względu na częstą konieczność żmudnej nawigacji. Mimo wszystko jednak sprawdzi się ona doskonale, gdy z jakiegoś powodu nie będziemy mogli skorzystać z odrębnie zainstalowanego programu.

Overall:

8/10

faq

? Czy są jakieś bonusy ekskluzywne dla telefonów komórkowych?
Nie, na obecną chwilę Fortuna nie oferuje tego typu bonusów.
? Czy Fortuna umożliwia oglądanie wydarzeń na żywo na urządzeniach mobilnych?
Niestety, na obecną chwilę można jedynie śledzić wyniki na żywo.
? Czy łatwo jest wpłacić i wypłacić pieniądze przy użyciu mobilnej aplikacji?
Proces wpłacenia i wypłacenia gotówki jest bardzo prosty. Wpłata zostaje zrealizowana natychmiastowo.
? Gdzie znajdę informację o aktualnych promocjach?
Będą one dostępne po zalogowaniu.
? Gdzie znajdę pliki .apk dla iOS i systemu Android?
Plik dla iOS można pobrać z oficjalnego sklepu z aplikacjami. Wersję na Androida ściągamy ze strony producenta.

Review Author