Fortuna Aplikacja Mobilna Download na Android/IOS (2020)

Ten artykuł został ostatnio aktualizowany:

Przeczytaj recenzję Sprawdź ofertę

Fortuna Aplikacja Mobilna

W niniejszym artykule przedstawimy i zrecenzujemy możliwości oferowane przez Fortunę, jeśli chodzi o mobilne stawianie zakładów

Android APP

 • -

 • 12 mB

 • 8.5 / 10

Android APP

 • -

 • 12 mB

 • 8.5 / 10

Fortuna

Jak dostać się do

Firma ta umożliwia korzystanie z tego typu usług zarówno użytkownikom systemu Android, jak i iOS. Możemy skorzystać zarówno z dedykowanych aplikacji mobile Fortuna, jak i używać serwisu za pośrednictwem przeglądarki.

Aby korzystać z aplikacji tego bukmachera dla telefonów z Androidem

 • Wchodzimy w panel ustawień telefonu i akceptujemy instalację z nieznanych źródeł
 • Otwieramy stronę internetową download.efortuna.pl
 • Pobieramy aplikację (waży 12 mb i wymaga Androida 5.0)
 • Po zakończeniu pobierania klikamy w przycisk instaluj

Natomiast w przypadku systemu iOS:

 • Otwieramy sklep z aplikacjami
 • Wpisujemy np. Fortuna zakłady bukmacherskie – aplikacja mobilna
 • Klikamy w przycisk instaluj

Fortuna aplikacja mobilna a wersja przeglądarkowa.

Jeśli z jakiegoś powodu nie możemy zainstalować aplikacji rzeczonego bukmachera, możemy też skorzystać z mobilnej wersji jego serwisu. Generalnie zalecamy jednak korzystanie z aplikacji, ponieważ jest ona płynniejsza i szybsza niż wersja przeglądarkowa.
Interfejs fortuna na Androida (tak samo jak w przypadku wersji iOS) jest bardzo przejrzysty. Na początku aplikacja wita nas krótkim pokazem slajdów demonstrujących jej możliwości. Następnie przechodzimy do samego menu, które choć minimalistyczne, to utrzymane jest w eleganckiej kolorystyce.
Używając mobilnego serwisu internetowego bukmachera ograniczamy sobie dostęp do niektórych ułatwień obecnych w aplikacji, np. dolnej belki ze skrótami do różnorakich funkcji. Mimo tego, po zalogowaniu się lub rejestracji konta bez problemu będziemy mogli brać udział w zakładach.

Jak korzystać z Fortuna mobile?

Przede wszystkim należy się zarejestrować. W przypadku programu dostępnego na smartfony dokonujemy tego klikając w ikonkę człowieka w górnym, prawym rogu ekranu. Natomiast korzystając z serwisu internetowego w tym samym miejscu znajdziemy odnośnik do strefy logowania. Zarówno korzystając z aplikacji, jak i mobilnej wersji samego serwisu, po zalogowaniu się zostajemy od razu przekierowani na stronę główną, na której wyświetlą nam się propozycje aktualnie popularnych eventów. Korzystając z aplikacji mamy dostęp do dolnej belki funkcjonalnej, umożliwiającej łatwiejsze poruszanie się.

Obstawianie zakładów

Aby obstawić jakiś zakład, aplikacja opisywanego bukmachera wymaga jedynie kliknięcia na odpowiadający nam kurs. Możemy też kliknąć w samo okno danego zdarzenia, aby poznać jego szczegóły i obstawić bardziej skomplikowany zakład.

Zakłady na żywo.

Aplikacja Fortuna na telefon pozwala także na obstawianie zakładów na żywo. Niestety, nie ma jednak możliwości oglądania transmisji danego wydarzenia. Być może funkcja ta pojawi się w przyszłości.

Sposoby płatności – aplikacja fortuna na iOS oraz aplikacja Fortuna na Android

Chcąc korzystać z usług jakiegokolwiek bukmachera, najpierw będziemy musieli skonfigurować metodę płatności. Jest to także konieczne w celu odebrania ewentualnej wygranej. Na szczęście obie aplikacje mobilne Fortuny pozwalają to zrobić w bardzo prosty sposób. Płatność konfigurujemy z poziomu naszego konta użytkownika. Logujemy się więc, po czym wchodzimy w nasz profil – oczom ukaże się odpowiednia opcja.
Firma przygotowała bardzo wiele różnych opcji, jeśli chodzi o wpłaty finansowe. Fortuna apk na androidzie i iOS do uzupełnienia salda konta wymaga podania numeru karty kredytowej, danych bankowych lub ewentualnie połączenia konta Skrill. W większości przypadków wpłacić na nasze konto możemy już 1 zł , a następuje to w kilka chwil. Niestety, wypłacić gotówkę można tylko na konto bankowe.

Wsparcie i pomoc techniczna

Jeśli z jakiegoś powodu okaże się, że doświadczamy błędu lub innej nieprzyjemności, zarówno z poziomu aplikacji, jak i mobilnej przeglądarki możemy zasięgnąć pomocy technicznej. Aby poprosić o pomoc, wystarczy wybrać odpowiednią opcję z menu aplikacji. Skorzystać z porady możemy wypełniając prosty formularz kontaktowy, za pośrednictwem wiadomości e-mail lub nawiązując kontakt telefoniczny. To, kiedy dokładnie odezwie się do nas przedstawiciel firmy zależne jest rzecz jasna od tego, ile zgłoszeń jest aktualnie w trakcie rozpatrywania. Najszybciej pomoc uzyskamy drogą telefoniczną, ale i inne opcje działają dość szybko.

Podsumowanie i opinia o mobilnej Fortunie

Ogólnie rzecz biorąc, nasze doświadczenia z obiema wersjami aplikacji Fortuny oceniamy jak najbardziej na plus. Są one przejrzyste, a zatem ciężko się w nich pogubić. Obstawianie zakładów jest niezwykle proste i intuicyjne, a aplikacja działa bezproblemowo. Jedynym minusem jest brak powiadomień o rozstrzygnięciu zakładu.

 • Ograniczenia
 • Wypłata tylko na konto bankowe
 • Mało powiadomień

W porównaniu z aplikacją, nieco gorzej prezentuje się mobilna wersja serwisu, głównie ze względu na częstą konieczność żmudnej nawigacji. Mimo wszystko jednak sprawdzi się ona doskonale, gdy z jakiegoś powodu nie będziemy mogli skorzystać z odrębnie zainstalowanego programu.

Ogólny:

8/10

faq

? Czy są jakieś bonusy ekskluzywne dla telefonów komórkowych?
Nie, na obecną chwilę Fortuna nie oferuje tego typu bonusów.
? Czy Fortuna umożliwia oglądanie wydarzeń na żywo na urządzeniach mobilnych?
Niestety, na obecną chwilę można jedynie śledzić wyniki na żywo.
? Czy łatwo jest wpłacić i wypłacić pieniądze przy użyciu mobilnej aplikacji?
Proces wpłacenia i wypłacenia gotówki jest bardzo prosty. Wpłata zostaje zrealizowana natychmiastowo.
? Gdzie znajdę informację o aktualnych promocjach?
Będą one dostępne po zalogowaniu.
? Gdzie znajdę pliki .apk dla iOS i systemu Android?
Plik dla iOS można pobrać z oficjalnego sklepu z aplikacjami. Wersję na Androida ściągamy ze strony producenta.

Autor recenzji