Bukmacherzy z Przelewy24

Autor: Adam Bloszko

Adam Bloszko

Adam Bloszko

Czesc wszyscy! Mam na imię Adam Błoszko, ja sie zajmuje dziennikarstwo i pisze dla kilku stron internetowych.

Zaktualizowano: 04.11.2021

Wzrost popularności zakupów oraz innych form transakcji w sieci doprowadził do równolegle rosnącego popytu na różne sposoby płatności przez internet. Niektóre z nich, jak portfele elektroniczne, pozwalają na wpłacanie i przechowywanie pieniędzy na bezpiecznych kontach.

Inne zaś działają jako pośrednicy pomiędzy tobą, a podmiotem, któremu płacisz. Taka właśnie jest funkcja Przelewów24, jednej z najbardziej rozpoznawalnych tego typu platform w Polsce.

Zakłady bukmacherskie i Przelewy24 znane są już Polakom od długiego czasu, co czyni je świetnym połączeniem.

Jeżeli zastanawiasz się nad typowaniem wyników wydarzeń sportowych i chcesz korzystać z tej metody płatności, trafiłeś we właściwe miejsce. Znajdziesz tu najlepszych bukmacherów z Przelewy24 oraz szczegóły dotyczące tego pośrednika finansowego.

Polska licencja
Fachowo sprawdzony
Bezpieczny i zaufany
Szybkie wypłaty

Lista zakładów bukmacherskich z Przelewy24

Znaleziono: 10 Bukmacherzy

FAQ

? Czym różni się płacenie za pomocą Przelewy24 od zwykłej płatności kartą?

Przelewy24 stanowią dodatkową barierę między tobą a twoim bukmacherem. Wpływa to na bezpieczeństwo transakcji oraz pomaga zachować anonimowość, w przypadku zakupów przez internet oraz korzystania z usług innych niż zakłady sportowe – zgodnie z dyrektywą Ministerstwa Finansów, twoje interesy z bukmacherem muszą być jawne.

? Czy transakcje za pomocą Przelewy24 zapewnią mi anonimowość?

Płacenie przez pośredników w teorii umożliwia zachowanie większej prywatności niż podczas bezpośrednich transakcji. Poprzez witrynę Przelewy24, przechodzisz bezpośrednio do swojego banku i realizujesz transakcję – podczas składania depozytu twój bukmacher nie będzie miał dostępu do twoich danych finansowych.

Niestety, pełna anonimowość nie jest możliwa podczas korzystania z legalnych zakładów bukmacherskich z Przelewy24. Jest to rezultatem ustawy hazardowej, która wymaga, aby wszystkie wypłaty wychodzące od bukmacherów i kasyn pozostawały jawne. W praktyce oznacza to, że jedyna legalna metoda wypłacenia środków to przelew bankowy bezpośrednio na twój rachunek.

? Czym jest Przelewy24?

Najprościej rzecz ujmując, Przelewy24 to pośrednik płatniczy. Dzięki tego typu portalom, użytkownicy mogą bardzo szybko połączyć się ze swoimi bankami w celu sfinalizowania transakcji przez internet, bez potrzeby wprowadzania długich numerów kart lub rachunków bankowych.

? Jak działają Przelewy24?

Przelewy24 to swojego rodzaju centrum płatnicze, które skupia w jednej usłudze większość, jeżeli nie wszystkie legalne metody płatności dostępne obecnie w Polsce.

Dzięki temu, od założenia konta u bukmachera do dokonania depozytu dzieli cię tylko kliknięcie w ikonę swojego banku lub preferowanego sposobu sfinalizowania transakcji na witrynie Przelewy24. Bukmacher nie musi zajmować się przetwarzaniem twoich danych, a ty nie jesteś zmuszony do męczącego wprowadzania długich ciągów cyfr, żeby móc zacząć typować wyniki ulubionych rozgrywek.

Jak wyglądają płatności z Przelewy24?

 1. 1. Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to kliknąć w ikonę portfela na stronie swojego bukmachera, oraz określić kwotę depozytu.

  1
 2. 2. Następnie musisz wybrać metodę płatności – kliknij w ikonę Przelewy24.

  1
 3. 3. Na stronie pośrednika musisz wybrać swój bank lub preferowany sposób uiszczenia zapłaty oraz potwierdzić warunki korzystania z usługi. Zależnie od wybranej formy transakcji, zostaniesz przekierowany na odpowiednią witrynę, w której będziesz musiał potwierdzić kwotę oraz swoją tożsamość, po czym wylądujesz z powrotem u bukmachera.

  1

Czy Przelewy24 jest bezpieczną formą płatności?

Jeżeli wybierając metodę płatności, bezpieczeństwo jest dla ciebie najważniejsze, Przelewy24 to całkiem dobry wybór. Witryna korzysta z najnowszych technologii dostępnych na rynku, aby zapewnić użytkownikom bezpieczną i szybką transakcję.

Patrząc na sprawę od strony technicznej, można wyróżnić dwa podstawowe certyfikaty potwierdzające bezpieczeństwo Przelewy24:

 • PCI DSS (Payment Card Info Data Security System) – to odznaczenie przyznawane wspólnie przez Visa i Mastercard, poświadczające o przestrzeganiu najwyższych standardów bezpieczeństwa podczas przeprowadzania transakcji za pomocą kart kredytowych,
 • Thawte – certyfikat SSL, który bez problemu zostanie rozpoznany przez każdą przeglądarkę. Dzięki niemu masz pewność, że połączyłeś się z właściwą witryną, a nie stroną podającą się za twojego pośrednika płatniczego.
Bukmacher SSL SafeCharge Weryfikacja przed wypłatą Pomoc 24/7
Etoto Tak Nie Nie Nie
STS Tak Tak Nie Tak
PZBuk Tak Nie Tak Tak
Superbet Tak Tak Nie Tak
Ewinner Tak Nie Tak Nie

DOSTĘPNOŚĆ Przelewy24 W PZbuk

PZBuk

Firma Cherry AB w 2018 roku uzyskała pozwolenie na przyjmowanie zakładów przez internet. Z tego powodu powstała spółka PZBuk. Do tej pory bukmacher nie ubiegał się o pozwolenie na stacjonarne przyjmowanie zakładów. Płatność z Przelewy24 na PZBuk jest prosta - wystarczy wybrać tę opcję podczas finalizowania zakupu, następnie, po przeniesieniu na stronę Dotpay, wybrać formę płatności i gotowe! Sfinalizuj transakcję na stronie twojego banku lub e-portfela.

DOSTĘPNOŚĆ Przelewy24 W LVbet

LVBET

Spółka założona w 2016 roku z siedzibą w Katowicach. Oferuje szeroki zakres zakładów - od tych dotyczących sportu, e-sportu, po te dotyczące polityki, przyznawania nagród nobla itd. Ogromna różnorodność tego bukmachera sprawia, że każdy znajdzie tam coś dla siebie. Dokonanie depozytu z Przelewy24 w LVBet jest dziecinnie proste. Wystarczy wybrać tę opcję i, po przekierowaniu na stronę pośrednika, wybrać odpowiadającą nam formę płatności.

Zalety / Wady bukmacherów z Przelewy24

Transakcje za pomocą Przelewy24 to bułka z masłem. Wystarczy, że masz kartę płatniczą, konto w banku, lub korzystasz z portfela elektronicznego – witryna obsługuje ponad 280 różnych banków i form płatności.

Korzystanie z Przelewy24 czyni składanie depozytów na stronach zakładów bukmacherskich dziecinnie prostą czynnością. Nie musisz martwić się, że źle wprowadziłeś numer swojego konta, a długie czasy oczekiwania na dokonanie przelewu nie będą twoim problemem. Wszystko odbywa się błyskawicznie, dzięki bezpośredniemu połączeniu witryny pośrednika z twoim bankiem, a na drugim końcu – z bukmacherem.

Płatności z Przelewy24 bukmacher przetwarza w sposób automatyczny, dzięki czemu nie będziesz musiał czekać na pojawienie się środków.

Legalni bukmacherzy z Przelewy24 nie mają możliwości udostępnienia wypłat za pomocą jakichkolwiek pośredników, gdyż zabrania tego polskie prawo. To tak naprawdę największa niedogodność podczas korzystania z tego systemu płatniczego. Trzeba jednak pamiętać, że te surowe przepisy zostały wdrożone również w trosce o bezpieczeństwo graczy i ich środków. Nie tylko zapobiegają one praniu pieniędzy, ale uniemożliwiają nieczyste zagrania ze strony bukmachera.

Kolejnym minusem tego systemu są opłaty manipulacyjne za niektóre transakcje. Warto jednak zauważyć, że dotyczą one metod płatności, które nie cieszą się zbyt wielką popularnością wśród Polaków.

Bukmacher Piłka nożna Tenis Koszykówka E-Sport
LVBet 5.12% 4.81% 5.63% 5.25%
Betfan 4.48% 6.25% 7.62% 5.86%
PZBuk 4.73% 5.89% 4.92% 5.64%

Zalety

Ograniczenia

Pobieranie dodatkowej opłaty za wybranie niektórych metod płatności (choć rzadko używanych w Polsce)

Brak możliwości wypłaty przez Przelewy24

CZAS PŁATNOŚCI, PROWIZJE I LIMITY

Czas wpłaty, prowizje i limity

Strona z zakładami Prędkość wpłaty Darmowe Limity (od/do)

LVBET

Natychmiastowa

1- 5200 zł

PZbuk

Natychmiastowa

Brak limitu

Betclic

Natychmiastowa

Brak limitu

Etoto

Natychmiastowa

To zależy

Czas wypłaty, prowizje i limity

Strona z zakładami Prędkość wypłat Darmowe Limity (od/do)

LVBET

Natychmiastowa

300 000 zł

PZbuk

Natychmiastowa

Brak limitu

Betclic

Natychmiastowa

100 000 zł

Etoto

Natychmiastowa

500 000 zł

Alternatywne metody płatności dla Przelewy24

Opłaty za korzystanie z Przelewy24

Większość transakcji dokonywanych za pośrednictwem Przelewy24 jest bezpłatna. Oczywiście, są pewne wyjątki, takie jak przelewy międzynarodowe albo niektóre metody płatności.

Przykładowo, za korzystanie z karty płatniczej DinersClub zapłacimy 3,2% całkowitej kwoty transakcji, a za płatność prepaid przy użyciu PaySafeCard – 15 złotych. Wyczerpującą listę wszystkich opłat oraz ograniczeń obowiązujących podczas korzystania z Przelewy24 znajdziesz na ich stronie internetowej.

 • Zapłać ze swojego portfela Paypal. Paypal umożliwia łatwe dysponowanie środkami i jest powszechną opcją zapłaty w sklepach internetowych.

  Pokaż więcej
 • Paysafecard to bezpieczna opcja płatności, która polega na zakupie karty przedpłaconej w punktach sprzedaży. Płacąc tą opcją, wprowadź pin z karty i zatwierdź płatność.

  Pokaż więcej
 • Bardzo powszechna opcja płatności, po jej wybraniu i wybraniu kwoty użytkownik jest przekierowywany na stronę operatora, gdzie wybiera formę płatności.

  Pokaż więcej
 • Dotpay jest pośrednikiem pomiędzy odbiorcą płatności a bankiem. Tak samo jak PayU, jest bezpieczną opcją. Ta opcja dokonania transakcji jest dosyć powszechna i obsługują ją jedne z największych zakładów bukmacherskich w Polsce

  Pokaż więcej

Wygrywaj z duetem bukmacher - Przelewy24

Przyjemne obstawianie wyników sportowych to nie tylko uczciwy i sprawny bukmacher. Przelewy24 gwarantuje ci prawidłową obsługę finansowej strony zabawy. Ten pośrednik jest szczególnie przydatny, jeżeli do składania depozytów będziesz korzystał z kodów BLIK albo bankowości elektronicznej. Martwi mała liczba bukmacherów obsługujących tę witrynę, ale z drugiej strony są to jednak giganci branży, tacy jak LVBet czy Etoto. Jeżeli twój ulubiony bukmacher nie udostępnia Przelewy24, zawsze możesz skorzystać z alternatywy, takiej jak na przykład PayU lub Dotpay.

4 oceny, średnia 5 z 5

Najlepsze darmowy zakłady I oferty promocyjne w Polsce Polska

Komentarze graczy

loading...
Autor

Adam Bloszko

Adam Bloszko

Czesc wszyscy! Mam na imię Adam Błoszko, ja sie zajmuje dziennikarstwo i pisze dla kilku stron internetowych.

Login

E-mail

Hasło

Potwierdź hasło