ForBet – jak się zarejestrować i zalogować?

 • Ligi z ponad 80 krajów

 • Bonus do trzech wpłat

 • Cash-out na smartfonie

 • Program transmisji LIVE

Metody Płatności

 • Dotpay
 • MasterCard
 • PaySafeCard
 • PayU
 • Tpay
 • VISA
 • Przelew bankowy

Ostatnia aktualizacja:

ForBet działa na polskim rynku od 2016 roku. To uznana marka, która jest rozpoznawalna przez graczy w Polsce. Jest głównym sponsorem Śląska Wrocław i ŁKS-u Łódź, czyli drużyn z wielkim potencjałem kibicowskim. To pokazuje aspiracje bukmachera, który prężnie się rozwija od kilku lat.

To też bukmacher przyjazny nowym graczom, wciąż zabiegający o nowych użytkowników. Dlatego też rejestracja jest tu bardzo jasna i szybka. Podobnie, jak u wszystkich bukmacherów, musimy podać dużo danych. Nie trzeba chyba dodawać, że aby się zalogować wymagana jest pełnoletność potwierdzona dowodem tożsamości. Czytając ten artykuł dowiesz się:

 • Dlaczego warto dołączyć się do ForBet
 • Jak się zarejestrować?
 • Rzeczy, które musisz wiedzieć o rejestracji
 • Jak zweryfikować konto
 • Co zrobić, gdy potrzebujesz pomocy
 • Jakie możesz zgarnąć bonusy

Dlaczego powinieneś dołączyć do ForBet?

Ogromne bonusy, atrakcyjne kursy oraz wysoki poziom obsługi - to tylko trzy z wielu zasług bukmachera ForBet. Gdy wejdziemy na stronę, od razu widać, że mamy do czynienia z szeroką ofertą. Wiele sportów, począwszy od tych najpopularniejszych, jak piłka nożna, tenis, siatkówka, kończąc na takich, jak unihokej, szachy czy rugby.

Przede wszystkim jednak ForBet jako młody i wciąż rozwijający się bukmacher na polskim rynku oferuje fajne kursy na wiele sportów, bo chce przyciągnąć nowych klientów do siebie. To właśnie świeżość ForBet jest ogromnym atutem tego buka.

Ambicje firmy widać przede wszystkim w jej polityce marketingowej. Sponsorowanie Śląska Wrocław, ŁKS-u Łódź, bycie partnerem polskiej reprezentacji AMP futbolu świadczy o wysokich aspiracjach bukmachera.

To gwarancja, że firma będzie dbać o klienta, czyli zapodawać mu wiele nowych i atrakcyjnych ofert, kursów i bonusów. Bukmacherzy, którzy chcą przyciągnąć nowych graczy często wyskakują z super bonusami na start, które ułatwiają wejście do gry i rozpoczęcie zabawę z bukmacherką.

ForBet bonus za rejestrację w Polsce

Bonus na start to kluczowy bonus u bukmachera. Często odpowiada za przyciąganie nowych klientów. ForBet zwraca na to uwagę i oferuje naprawdę fajny bonus na start. Po zarejestrowaniu się możesz grać aż 14 dni bez podatku. To oznacza, że obstawiając w pierwsze dwa tygodnie po rejestracji zarobisz o 14% więcej na każdym obstawionym kuponie.

Na przykład, przy wygranej 1 000 zł przez pierwsze dwa tygodnie zarobisz o 140 zł więcej. To naprawdę dużo. Aby obstawić kupon na start bez podatku obstaw minimum 3 zdarzenia na kuponie, a każde wydarzenie musi mieć kurs minimum 1.30.

W ForBet są dostępne także inne bonusy, które są dostępne świeżo po założeniu konta u bukmachera. Kolejnym świetnym bonusem po zalogowaniu się na stronie jest bonus do 2 000 zł od depozytu.

O co chodzi? Wpłacasz, powiedzmy, 1 000 zł i na Twoim koncie ląduje 2 000 złotych. Oznacza to, że dostajesz 1 000 zł za darmo od bukmachera na obstawianie, aby szybciej i lepiej zacząć grę w ForBet.

Forbet - rejestracja

To naprawdę bardzo proste. Najpierw wchodzimy na stronę ifrobet.pl – to oficjalna strona legalnego bukmachera ForBet. Do rejestracji potrzebny jest nam dowód osobisty i nasz dane osobowe. ForBet nie daje możliwości szybkiej rejestracji bez dowodu, tak więc do założenia konta musisz mieć ze sobą dane z dowodu osobistego oraz numer konta bankowego.

Bukmacher od razu potwierdza Twoją tożsamość, a Twoje dane są wymagane przez polskie prawo. Bukmacher ma obowiązek zabezpieczyć Twoje dane, także nie bój się o złe zarządzanie. Gdy już jesteś na stronie i masz wszystko, co potrzebne do rejestracji, kliknij zielony przycisk z napisem „rejestracja”.

forbet logowanie mobile

Strona przekieruje Cię do formularza rejestracji. W ForBet zarejestrujesz się w trzech krokach. W każdym z nich trzeba wpisać swoje kolejne dane. Zaczyna się od loginu, maila i hasła. Gdy masz już założoną skrzynkę e-mail, wymyśl login i hasło, następnie wpisz je w odpowiednie pola.

Bukmacher chce, abyś potwierdził hasło i wpisał je dwa razy. Na tej stronie akceptujesz też zgody, m.in. na przetwarzanie danych osobowych, które trzeba zaznaczyć, aby się zarejestrować.

forbet rejestracja mobile

Drugi krok to podanie swoich danych osobowych. Wpisujesz imię, nazwisko, numer telefonu, płeć oraz adres zamieszkania. Pamiętaj, żeby wpisać swoje dane, bo tego wymaga polskie prawo, a na następnej stronie będziesz potwierdzał swoją tożsamość. W trzecim kroku podajesz datę urodzenia i dane najbardziej wrażliwe, czyli numer i serię dowodu oraz konta bankowego.

forbet rejestracja info

Pamiętaj, aby chronić te dane przed innymi osobami. Bukmacher zabezpieczy Twoje dane należycie, bo to nakazuje mu polskie prawo. W trzecim kroku będziesz też poproszony o przesłanie zdjęcia swojego dowodu, zrobionego z obu stron dokumentu. Pamiętaj, aby wysłać dokładne zdjęcie, aby wszystkie dane i Twoja fotografia była widoczna na zdjęciu dowodu osobistego.

forbet rejestracja error

To tyle - po zarejestrowaniu dostaniesz wiadomość potwierdzającą logowanie na maila. Po sprawdzeniu tożsamości przez bukmachera będziesz już mógł korzystać ze swojego konta i obstawiać.

 • Wejdź na stronę iforbet.pl
 • Wymyśl i podaj login, adres e-mail oraz hasło
 • Wpisz swoje dane osobowe (pamiętaj, żeby wpisać swoje, potem będziesz je potwierdzał dowodem)
 • Wpisz dane z dowodu osobistego, numer PESEL oraz numer konta bankowego

Jak się zalogować na ForBet?

W ForBet Logowanie przyda Ci się dopiero, gdy będziesz chciał postawić kupon. Żeby to zrobić, wejdź na stronę iforbet.pl i rozejrzyj się za spotkaniami. Pamiętaj, że aby się rozglądać, nie musisz być zalogowany.

forbet logowanie mobile

W tym celu wejdź na stronę internetową lub na aplikację bukmachera. Kliknij niebieski przycisk “zaloguj”. Wtedy na stronie pokaże Ci się okno logowania. Aby się zalogować wpisz login i hasło. Tylko tyle wystarczy, żeby zalogować się na swoje konto ForBet.

forbet login popup

Po zalogowaniu się możesz obstawić kupon, sprawdzić stan konta, wpłacić pieniądze sprawdzić historię swojego grania. Możesz również zobaczyć, jakie bonusy przygotował dla Ciebie bukmacher ForBet. Jest niemało i warto wspomnieć tu chociażby o bonusie Maxizysk.

To bonus od drugiej wpłaty na konto. Możesz zyskać aż 200 zł. Działa on tak samo, jak bonus od pierwszej wpłaty. Jak wpłacisz, przykładowo, 150 zł, bukmacher wpłaci Ci na konto łącznie 300 zł, czyli podwoi wpłatę. To bardzo atrakcyjny bonus na start, warto skorzystać!

 • Wejdź na stronę iforbet.pl
 • Kliknij niebieski przycisk „zaloguj”
 • Wpisz swoje dane: login i hasło
 • Jesteś już zalogowany: możesz obstawiać kupony!

5 rzeczy, które powinieneś wiedzieć przed rejestracją w ForBet

Rejestracja ForBet może jest prosta, ale obowiązuje kilka warunków, które musisz spełnić, aby móc przez nią przejść. Wiele z tych punktów będzie oczywiste dla wielu, ale warto wspomnieć o nich nawet, jeśli jest to tylko formalność.

Po pierwsze, aby zarejestrować się u legalnego polskiego bukmachera, wymagane jest, abyś był pełnoletni. Powtarzamy to, ale to ważne, bo gra dla osób niepełnoletnich jest nielegalna.

Po drugie, potrzebny Ci do tego będzie dowód osobisty lub paszport. Tymi dokumentami potwierdzisz swoją tożsamość u bukmachera. Dane są wymagane w sposób w pełni legalny i bezpieczny.

Po trzecie, ForBet będzie wymagał od Ciebie numer rachunku bankowego. To także wymagane od każdego, bo w Polsce bukmacherzy mogą wypłacić pieniądze tylko na swój osobisty rachunek bankowy.

Po czwarte, przygotuj aparat lub wcześniej zrób zdjęcie dowodu osobistego bądź paszportu. Bukmacher będzie tak chciał potwierdzić Twoją tożsamość.

Po piąte, bukmacherowi chwilkę może zająć odzew i potwierdzenie Twojej tożsamości. Gdy już jednak dostaniesz informację zwrotną o zweryfikowaniu danych, będziesz mógł wpłacać, obstawiać i wypłacać do woli!

Jak zweryfikować konto w ForBet?

To proste. W trakcie rejestracji na stronie ForBet bukmacher poprosi Cię o przesłanie zdjęć lub skanu dokumentu (dowodu lub paszportu). Najlepiej mieć zdjęcie lub skan na urządzeniu, z którego będziesz się rejestrować, aby nie mieć potem problemów z wgraniem go na portal ForBet. Zrób zdjęcie tak, by było widać wszystkie dane, które musisz potwierdzić u bukmachera.

Po rejestracji trzeba chwile odczekać na odpowiedź bukmachera, w której dane zostaną pozytywnie zweryfikowane. Zwykle trwa to kilka minut, jednak w wyjątkowych warunkach potrwać to dłużej.

Przypominamy, że wszystkie dane, jakie udostępnicie bukmacherowi ForBet nie dostaną się w ręce osób trzecich. Aby legalnie operować w Polsce serwis tego typu musi uzyskać szereg licencji, które potwierdzają jego wiarygodność i nie inaczej jest w tym przypadku.

Co jeśli potrzebuję pomocy podczas zakładania konta w ForBet?

W takim przypadku, zawsze możesz napisać do obsługi ForBet. W zakładce “live chat” w lewym dolnym rogu strony głównej ForBet do dyspozycji każdego użytkownika jest chat, na którym możesz zadać pytanie obsłudze. Live chat działa codziennie od 8 do 24. Poza tymi godzinami skorzystaj z formularza zgłoszeniowego, który także znajdziesz w zakładce “live chat”.

Obsługa ForBet pomoże Ci ze wszystkimi wątpliwościami i pytaniami przy procesie rejestracji. Nie bój się zadawać nawet najprostszych pytań – obsługa jest po to, by Ci pomóc!

Zawsze warto jednak w pierwszej kolejności odwiedzić sekcję FAQ, gdyż często zdarzy się, że na nasze pytanie możemy uzyskać odpowiedź w sposób natychmiastowy, bez konieczności czekania na połączenie z konsultantem.

Podsumowanie

Rejestracja w ForBet jest bardzo prosta. Trzy kroki pozwolą Ci na obstawianie i granie gdzie chcesz i kiedy chcesz. Zarówno aplikacja ForBet, jak i strona internetowa ForBet jest bardzo wygodna. Wystarczy tylko się zalogować i możesz obstawiać piłkę nożną, tenis, unihokej czy jakikolwiek inny sport dostępny u tego bukmachera. Rejestracja w ForBet jest prosta, szybka i przyjemna.

Bukmacher daje nam nawet wiele powodów, dla których warto przejść przez ten proces. Czy to pokaźna oferta bonusów czy też wiele dostępnych zakładów, w ForBet nikt nie powinien mieć problemów ze znalezieniem czegoś dla siebie.

3 oceny, średnia 5 z 5

Login

E-mail

Hasło

Potwierdź hasło