Bukmacherzy z MasterCard

Zaktualizowano:

Większość Polaków posiada konto w banku, a wraz z nim kartę płatniczą, wydawaną przez jedną z dwie organizacji – Visa lub Mastercard. W praktyce każde miejsce, gdzie możemy dokonywać płatności online, akceptuje karty.

Legalne zakłady bukmacherskie z MasterCard nie są więc niczym dziwnym. Powszechność i prostota tej metody płatności sprawia, że jest ona jedna z opcji popularnych wśród początkujących graczy. Również zaawansowani gracze często wpłacają pieniądze na konto w serwisie bukmacherskim korzystając z kart, na przykład MasterCard.

Oprócz kart debetowych, większość bukmacherów akceptuje płatności kartami kredytowymi. Z perspektywy operatora płatności nie ma bowiem różnicy między tymi dwoma rodzajami kart. Oczywiście klient dokładnie wie, z której karty korzysta i czy pieniądze zniknęły z jego konta, czy z limitu karty.

Lista zakładów bukmacherskich z Mastercard

Znaleziono: 5 Bukmacherzy

 1. STS

  Ocena: 9.1/10

  • Setki wydarzeń na żywo
  • Nowoczesna aplikacja mobilna
  • Early payout i STS cashout
  • Bonus powitalny do 660 zł

  Promocja Powitalna to nawet 660zł bonusu!

  18+ Zgodność z Regulaminem, BeGambleAware.org

  POSTAW TUTAJ Przejdź na stronę STS STS Recenzja
 2. LVBET

  Ocena: 8/10

  • Legalny polski bukmacher
  • Atrakcyjna oferta powitalna
  • Bardzo szeroka oferta zakładów
  • Bardzo szybkie wypłaty

  Pakiet powitalny do 3,333 PLN

  18+ Zgodność z Regulaminem, BeGambleAware.org

  POSTAW TUTAJ Przejdź na stronę LVBET LVBET Recenzja
 3. Superbet

  Ocena: 7.4/10

  • Ekspresowa pomoc techniczna
  • Freebet 200 zł + Cashback 3500 zł na start
  • Prawie 1000 różnych zakładów
  • Wpłaty już od złotówki

  Bonus powitalny 3754 zł

  18+ Zgodność z Regulaminem, BeGambleAware.org

  POSTAW TUTAJ Przejdź na stronę Superbet Superbet Recenzja
 4. Betclic

  Ocena: 7.4/10

  • Duży wybór dyscyplin
  • Bonus na zakłady akumulacyjne
  • Możliwa opcja cashout
  • Szeroki wybór zdarzeń na żywo

  50 zł cashback

  18+ Zgodność z Regulaminem, BeGambleAware.org

  POSTAW TUTAJ Przejdź na stronę Betclic Betclic Recenzja
 5. PZbuk

  Ocena: 7.9/10

  • Rozbudowane statystyki
  • Świetny program lojalnościowy
  • Wiele sportów wirtualnych
  • Mobilna transmisja NBA

  Freebet 250 PLN

  18+ Zgodność z Regulaminem, BeGambleAware.org

  POSTAW TUTAJ Przejdź na stronę PZbuk PZbuk Recenzja

Czy bukmacher z Mastercard zapewnia bezpieczeństwo płatności?

Zdaniem specjalistów do spraw bezpieczeństwa, karty płatnicze to jedna z najbezpieczniejszych form płatności w internecie. Wiele osób obawia się podawania danych swojej karty, na przykład bukmacherom – bezpodstawnie. Legalne zakłady bukmacherskie z Mastercard nie powinny być przyczyną problemów

Wszystko dzięki procedurze chargeback, czyli specjalną formę reklamacji. W razie jakichkolwiek problemów – takich jak niezamówiona płatność, czy problemy z otrzymanymi usługami, możesz zwrócić się bezpośrednio do wydawcy karty z prośba o zwrot pieniędzy. Wówczas MasterCard wypłaca pieniądze na konto, a to sprzedawca musi udowodnić, że zarówno transakcja, jak i sam produkt są ok.

Czy bukmacher z Mastercard zapewnia bezpieczeństwo płatności?
Bukmacher SSL SafeCharge Weryfikacja przed wypłatą Pomoc 24/7
Tak Tak Nie Nie
Tak Tak Nie Tak
Tak Nie Nie Nie
Tak Nie Tak Tak

Oczywiście tej procedury nie można wykorzystać do odzyskania pieniędzy po nieudanym zakładzie. Stawiając pieniądze na wybraną drużynę akceptujemy ryzyko i nie będziemy w stanie odzyskać pieniędzy przy użyciu reklamacji. Co więcej, tego typu działania mogą skutkować zawieszeniem konta u wybranego przez nas bukmachera.

Pamiętać trzeba, że spora część kart MasterCard posiada dodatkową technologię SecureCode, która wymaga potwierdzenia niektórych lub wszystkich płatności za pomocą podania hasła przesłanego w SMS. To pozwala operatorowi płatności potwierdzić, że dokonuje jej posiadacz karty.

W razie zgubienia czy kradzieży karty należy niezwłocznie skontaktować się z bankiem – jej wystawcą, by ją zastrzec. Niektóre banki pozwalają zareklamować transakcje dokonane nawet na 48 godzin przed zastrzeżeniem karty – wszystko po to, by klient miał pewność, że tylko on korzystał z karty.

Jak założyć kartę Mastercard?

Proces zakładania karty jest najpewniej znany większości dorosłych osób. Bez karty debetowej bądź kredytowej trudno się poruszać we współczesnym świecie. Można powiedzieć też inaczej.

Z kartą kredytową bądź debetową staje się to dużo łatwiejsze. Między innymi dlatego to tak popularne rozwiązanie, wybierane przez wielu Polaków. Firma Mastercard współpracuje w Polsce z wieloma bankami, więc mamy tu naprawdę szeroki wybór. Liczbę banków, w których możesz założyć kartę Mastercard można liczyć w dziesiątkach.

Wiele osób ma w portfelu kartę MasterCard nawet o tym nie wiedząc, co jest znakiem jej ogromnej popularności.

Jest ich naprawdę wiele, ponieważ Mastercard i VISA to giganci w branży płatności. Kartę Mastercard możemy założyć albo stacjonarnie, w lokalu jednego z banków, ale można to także zrobić przez internet.

Rodzajów kart i opcji jest także sporo. Od zwykłych debetowych, przez kredytowe, aż po e-karty, które istnieją na telefonie bądź innym urządzeniu elektronicznym. Pierwsze co jednak zawze musimy zrobić, to mieć lub założyć konto w banku. W Polsce potrzebne jest do tego trochę czasu i podanie swoich danych.

Do założenia konta potrzebny jest nam dowód osobisty bądź paszport, bo bank potrzebuje naszych wrażliwych danych oraz musi zweryfikować naszą tożsamość.

Jak dokonać płatności z MasterCard?

Zasilenie konta jest banalnie proste i u większości bukmacherów z MasterCard wygląda podobnie.

Dlatego jest to tak często wybierana i lubiana forma płatności. Nie trzeba kombinować, zastanawiać się długo. Potrzeba nam w zasadzie karta z danymi, ewentualnie możemy znaleźć te dane w telefonie, jeśli korzystamy z wirtualnej karty. Gdy mamy karte, wchodzimy w zakładkę płatności u danego bukmachera. Wpisujemy odpowiednio dane, potem wybieramy kwotę. Czasem płatność wymaga potwierdzenia, jednak nie jest to obowiązkowe w każdym banku.

Całość nie zajmuje więcej niż kilku minut i praktycznie niczym nie różni się od dokonywania płatności w dowolnym sklepie internetowym. Proces jest z pewnością znany tym, którzy dokonywali kiedyś płatności w internecie.

Jeśli chodzi o wypłaty, to tak jak już wspomniano, następują one na konto bankowe gracza. Tutaj najczęściej trzeba poczekać na przetworzenie transferu. Jeśli zlecenie nastąpi w dniu roboczym, nie powinno to potrwać dłużej niż 24 godziny. W trakcie dni wolnych, ten czas może się wydłużyć.

 1. 1. Wchodzimy w zakładkę z depozytami, klikając „wpłata”
  Mastercard-moje-konto-wplata-600x600sa
 2. 2. Wybieramy metodę płatności
  Bukmacher-konto-metody-platnosci-Mastercard-600x600sa
 3. 3. Wybieramy kwotę depozytu
  moje-konto-depozyt-600x600sa
 4. 4. Wpisujemy dane karty wraz z kodem CVV
  Moje-konto-depozyt-Mastercard-600x600sa
 5. 5. I gotowe – mamy pieniądze na koncie!
  Mastercard-Fortuna-strona-600x600sa

Najlepsi bukmacherzy, u których zapłacisz Mastercard - Fortuna

Mastercard zapłacisz u każdego bukmachera. Jednak czasem jest to łatwiejsze, a czasem przysparza więcej problemów.

Bardzo przejrzyście podchodzą do tego zakłady bukmacherskie Fortuna. Gdy klikniemy na stronie Fortuny depozyt, od razu otworzy nam się ładna zakładka, gdzie znajdziemy przejrzyste menu płatności. Nie trzeba przechodzić przez kolejne zakładki, strony, po prostu klikamy depozyt.

Następnie wybieramy kwotę, którą chcemy wpłacić. Na stronie podane są kwoty do wybrania, ale możemy sami wpisać kwotę, jaka nam najbardziej pasuje. Następnie wpisujemy dane naszej karty kredytowej bądź debetowej i przechodzimy do serwisu transakcyjnego. To naprawdę proste, przyjemne i szybkie. Nie trzeba się stresować, wchodzić na niewiadomo jakie strony.

Najlepsi bukmacherzy, u których zapłacisz Mastercard - STS

Drugim bukmacherem, u którego także płatność Mastercard wygląda bardzo prosto, jest STS.

Tutaj również nie musimy trudzić się, aby dojść do tego, jak zapłacić. Logujemy się na konto i widzimy na górze strony przycisk „wpłata”.

STS to bukmacher MasterCard kochający jak mało kto, więc fani tej metody płatności będą czuli się tu, jak w domu.

Klikamy i mamy przed sobą panel wpłat. By wpłacić, najpierw wpisujemy kwotę, jaka nas interesuje. Następnie musimy podzielić się naszymi danymi. Może to być karta debetowa, jak i kredytowa. Tutaj nie ma róznicy dla bukmachera. Następnie przechodzimy do serwisu transakcyjnego i gotowe. Pieniądze powinny pojawić się ekspresowo na koncie.

To jeden z najprostszych sposobów płatności, jaki można wymyślić. Jednocześnie jest bezpiecznie i przyjemnie.

STS

To polski bukmacher, jeden z najbardziej rozpoznawalnych bukmacherów w Polsce. Zaskarbił sobie sympatię wielu graczy, mimo nie zawsze najkorzystniejszych kursów. Ma bardzo dużo punktów stacjonarnych w Polsce, ale i także wygodnie można u niego obstawiać w internecie. Zarówno strona, jak i aplikacja są wygodne do korzystania, podobnie można powiedzieć o sposobach płatności, w tym Mastercard, u tego bukmachera.

żeby zagrać Opinia

18+ Zgodność z Regulaminem, BeGambleAware.org

Platnosci-Mastercard-w-STS-384x999w

Wady i Zalety bukmacherów z MasterCard

Największym plusem duetu MasterCard – bukmacher jest prostota korzystania z tej kombinacji. Karta spoczywa w większości portfeli i w przypadku karty kredytowej niepotrzebne jest nawet posiadanie środków na koncie.

Gracz ma dostęp do środków przez całą dobę i nie musi czekać na możliwość dokonania płatności. Dodatkowo, płatność z Mastercard u bukmachera oznacza, że środki księgowane są natychmiast. Od razu po wpłacie są widoczne na koncie gracza i gotowe do obstawiania.

Warto też podkreślić, że możliwa jest gra za bardzo niewielkie lub wręcz przeciwnie, za bardzo wysokie stawki. Górna granica depozytu to często około sto tysięcy złotych, a dolna – czasem nawet złotówkę. Nie warto się martwić o bezpieczeństwo transakcji. Firma wkłada ogromne pieniądze w zapewnienie, by każda transakcja kończyła się poprawnie. Więcej o zabezpieczeniach w dalszej części tekstu.

Sporym utrudnieniem dla graczy będzie fakt, że bukmacherzy z Mastercard nie pozwalają na wypłatę środków na kartę – czy to kredytową, czy debetową. Oznacza to, że oprócz danych karty przy wpłacie, konieczne będzie podanie np. numeru konta przy wypłacie. Dla wielu osób prostota płatności jest też minusem – powoduje bowiem większą szansę na ryzykowne zachowania. W przypadku kart kredytowych granie za pożyczone pieniądze może oznaczać problemy finansowe, kiedy zadłużenie na karcie będzie trzeba spłacić. Ostatnim minusem może być konieczność wpisywania tych samych danych, trudnych do zapamiętania, za każdym razem. To bywa uciążliwe, chyba, że po prostu klikniemy zapamiętaj na komputerze.

Wady i Zalety bukmacherów z MasterCard
Bukmacher Piłka nożna Hokej Koszykówka MMA
6.25% 5.43% 3.45% 7.21%
4.48% 7.71% 7.62% 6.33%

Czas płatności, prowizje i limity

Czas płatności kartami mastercard jest szybki. Nie najszybszy z możliwych, ale czekać długo nie musimy.

Bukmacher ściągnie nam pieniądze w ekpresowym tempie i potem powinien szybko je umieścić na naszym koncie. To maksymalnie kilka minut. Bukmacherzy nie pobierają prowizji za internetowe wpłaty kartą kredytową czy debetową. Również dlatego to jeden z najczęściej wybieranych sposobów płatności internetowej.

Limity często są bardzo wygodne dla gracze. Minimalna kwota wpłaty jest zwykle bardzo mała, a górny limit to z kolei bardzo wysokie kwoty, takie jak 10 czy 100 tysięcy złotych. Jeśli chodzi o właśnie takie udogodnienia, to bardzo przyjemny i mało ograniczony sposób płatności. Po prostu jest powszechny, co sprawia, że jest znany, przejrzysty i maksymalnie ułatwiony.

Jeśli chodzi o wypłaty, dokonywane są one na rachunek bankowy. Czas zależy często od baknu, w jakim mamy konto. Przy bardziej popularnych bankach, możemy u niektórych bukmacherów spotkać się z szybką wypłatą, która zajmuje kilkanaście minut.

 • Ograniczenia
 • Brak możliwości wypłaty na kartę
 • Możliwość gry za pożyczone pieniądze na karcie kredytowej

Czas wpłaty, prowizje i limity

decor image decor image
Strona z zakładami Prędkość wpłaty Darmowe Limity Od/Do

STS

natychmiastowy

Minimum 1 zł

Fortuna

natychmiastowy

1 zł – 100,000 zł

LVBET

natychmiastowy

10 zł – 10,000 zł

Czas wypłaty, prowizje i limity

decor image decor image
Strona z zakładami Prędkość wypłat Darmowe Limity Od/Do

STS

10 min – 1-2 dni robocze (zależy od godziny i opcji)

25 zł – 10,000 zł

Fortuna

15 min lub 1-2 dni robocze (zależy od banku)

Minimum 1 zł

LVBET

1-2 dni robocze

Minimum 2 zł

Alternatywne systemy płatności

 • Skrill

  Twój internetowy portfel. Bardziej rygorystyczne limity płatności, zapewnia to jednak anonimowość i jest dobrym sposobem na łatwy obrót pieniędzmi w internecie. Raczej szybki i wygodny sposób wpłąty pieniędzy.

 • PaySafeCard

  Karty do kupienia w wielu stacjonarnych sklepach i kioskach. To opcja dla fanów płatności gotówkowej. Karty mają określoną już wcześniej kwotę, jaką możemy doładować swoje konto.

 • Blik

  Nowe i do tego polskie rozwiązanie. Płatność za pomocą sześciocyfrowego kodu generowanego w aplikacji mobilnej twojego banku. Nowoczesne i szybkie rozwiązanie.

 • PayU

  Szybki transfer pieniędzy z banku na konto u bukmachera. Zewnętrzny serwis transakcyjny, znany z biezpieczeństwa i mocno popularny w płatnościach internetowych.

Zagraj u najlepszych bukmacherów z Mastercard już dziś

Z Mastercard zagrasz u praktycznie każdego bukmachera. Nie ma bardziej popularnej metody płatności.

W tym momencie rzadko kto nie ma karty debetowej bądź kredytowej, a ludzie szukają generalnie jak najprostszych sposobów do obrotu swoimi pieniędzmi. Takie możliwości daje płatność kartą mastercard, którą zapłacimy de facto na całym świecie. Dlatego też u polskich bukmacherów jest to tak mile widziane. Co więcej, karta jest często powiązana z rachunkiem bankowym, co dodatkowo zwiększa wygodę operowania tym sposobem płatności.

Mamy więc do czynienia z naprawdę dopracowanym i bezpiecznym systemem. Płatność jest prosta, wyjaśniona w jednej z powyższych partii tekstu.

Limity nie są także żadną przeszkodą. Możesz mieć jedną kartę i płacić nią u kilku bukmacherów, na to samo konto bankowe przelewać wygrane, to bardzo wygodne. W porównaniu z innymi formami płatności, oczywiście trudno powiedzieć, że ta akurat jest najlepsza. Jednak na pewno nie jest najbardziej skomplikowana i niejednokrotnie dla osób mniej zorientowanych w korzystaniu z internetu czyni spore ułatwienia.

Masz więc kartę, wiesz z którego bukmacherów z listy chcesz skorzystać – pozostało tylko odważyć się i zarejestrować na stronie. Od obstawienia wybranego zakładu dzielą się właściwie minuty. To najprostsza i jedna z najbezpieczniejszych metod dokonywania płatności nie tylko w sklepach, ale u bukmachera. MasterCard zapewnia, że transakcja przebiegnie bezproblemowo i bezpiecznie.

FAQ

? Czy korzystanie z karty wiąże się z opłatami?

Bukmacherzy nie pobierają prowizji od opłat. Opłaty za korzystanie z karty może narzucać bank, ale to już zewnętrzna sprawa.

? Jak zdobyć kartę MasterCard?

Najprościej znaleźć bank, który takie karty ma w swojej ofercie i skorzystać z jego usług. Wniosek o wydanie karty można złożyć przez internet,choć przedtem warto sprawdzić, czy korzystanie z karty będzie wiązało się z opłatami.

? Którą kartę wybrać do gry - debetową czy kredytową?

Wszystko zależy od tego, czego oczekujemy. Korzystanie z karty kredytowej oznacza pożyczanie pieniędzy na grę od banku. W takich sytuacjach możliwe jest, że gracz wyda u bukmachera z MasterCard więcej, niż zakładał. Karta debetowa wymaga z kolei posiadania środków na koncie, co w przypadku chęci przelania pieniędzy na konto związane z kartą może opóźnić rozpoczęcie gry.

? Czy karty MasterCard mogę używać w innych miejscach?

Oczywiście. Jest ona zwyczajnym środkiem płatniczym i można z niej bez problemu korzystać w sklepach, zarówno stacjonarnych, jak i online. Bukmacherzy nie różnią się w tym kontekście od dowolnego sklepu. Oczywiście warto pamiętać o korzystaniu z zaufanych pośredników płatności.

? Czy karta mastercard jest lepsza od karty VISA?

Na to pytanie niestety nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć. Należy porównać oferty u różnych banków i samemu zadecydować, co lepiej spełnia indywidualne preferencje.

Autor

Jeremi Angowski

Jeremi Angowski
Nazywam się Jeremi. Ze sportem jestem związany od zawsze. Najbliższa memu sercu jest piłka nożna.
Ekspert

Adam Bloszko

Adam Bloszko

Czesc wszyscy! Mam na imię Adam Błoszko, ja sie zajmuje dziennikarstwo i pisze dla kilku stron internetowych.