Kod promocyjny Betfan – wszystkie bonusy biurowe bukmachera w 2021

7.5 / 10

Odbierz Pakiet Na Start do 600zł bez ryzyka!

Promocode skopiowane

Odbierz bonus i graj teraz Odwiedź Betfan

metody płatności

Ta recenzja była ostatnio aktualizowana:

NAJLEPSZY_BETFAN_BONUS_2021

Odbierz Pakiet Na Start do 600zł bez ryzyka!

Jak aktywowaćPierwszy / Drugi / Trzeci depozyt
Rodzaj bonusuBonus Powitalny
Czas trwania14 dni
Czas działaniaOd 01.12.2020 do odwołania
MiejscePolska
Limity20 zł / 777 zł

Betfan Kod Promocyjny i Bonus Na Start

BETFAN_KOD_PROMOCYJNY_I_BONUS_NA_START

Bukmacher Betfan oferuje spory pakiet na początek naszej przygody. W pakiet wliczają się trzy zestawy, w którego skład wchodzi 600zł betfan free bet, 3x777zł czyli 2331 zł i 15 darmowych zakładów na gry, e-sport i sport. Jeśli chcemy otrzymać z tego pakietu jak najwięcej musimy dokonać trzech wpłat. Oczywistym faktem jest, że warunkiem przyznania nam bonusów jest wpisanie kod promocyjny Betfan „BETFAN” podczas zakładania nowego konta.

Zacznijmy od wyjaśnienia pierwszego zestawu, z którego łącznie możemy uzyskać do 600zł zakładów bez ryzyka. W Betfan promocje przeznaczone są tylko dla nowych klientów i powiązane jest z dokonaniem trzech pierwszych depozytów oraz zawarciem pierwszego zakładu po każdej wpłacie. Po pierwszym depozycie automatycznie otrzymujemy zakład 100zł bez ryzyka. Wystarczy, że postawimy co najmniej 20zł, a maksymalnie 100zł na kupon z kursem minimalnym 1,14. Jeśli wygramy, pieniądze wpływają na konto główne, ale w przypadku przegranej otrzymujemy zwrot w wysokości 88% stawki na konto bonusowe. Odejmowany od naszego wkładu jest tylko podatek, bowiem reszta do nas wraca.

Po wpisaniu odpowiedniego kodu promocyjnego, Betfan bonus pojawi się na Twoim koncie, skąd będziesz mógł postawić pierwszy zakład.

Dla przykładu, stawiając 100 zł otrzymamy zwrot na konto bonusowe w wysokości 88 zł. W celu przeniesienia środków z konta bonusowego na saldo główne musimy dokonać obrotu na łączną kwotę wynoszącą 3-krotność naszego pierwszego zakładu. Ponadto, podczas obrotu depozytem każdy z zakładów musi składać się z co najmniej 3 zdarzeń, a kurs ogólny kuponu nie może być niższy niż 2,00.

Sytuacja wygląda bardzo podobnie w przypadku drugiej wpłaty z tą różnicą, że tym razem możemy otrzymać maksymalnie 200 zł bez ryzyka. Co więcej, minimalna stawka zakładu po drugiej wpłacie wynosi 40 zł, a maksymalna – 200 zł. Pozostałe warunki do spełnienia są identyczne, ponieważ w przypadku przegranej na konto bonusowe również wpływa 88% naszej stawki i tym saldem jesteśmy zobowiązani obrócić 3-krotnie po kursie min. 2,00 z trzema zdarzeniami.

Jeśli chodzi o trzecią wpłatę to wraz z nią możemy zyskać maksymalnie 300 zł bez ryzyka. Warunki obrotu w przypadku przegranej są takie same. Jedyne, co ulega zmianie to minimalna stawka zakładu, gdyż po trzeciej wpłacie musi ona wynosić co najmniej 100 zł. Bonusy zakładu bez ryzyka przyznawane są nam automatycznie po każdym depozycie. Termin ważności każdego bonusu, który otrzymamy po przegranym kuponie, wynosi 14 dni i rozpoczyna się wraz z przyznaniem nam dodatkowych środków na koncie bonusowym. Pierwszy zestaw możemy traktować jako Betfan freebet lub cashback.

betfan pakiet na start 3 bonusa

Przejdźmy do drugiego zestawu, a mianowicie bonusu również zależnego od trzech pierwszych depozytów, z których maksymalnie dzięki mnożnikowi możemy otrzymać 3x777zł czyli 2331 zł. Aby zyskać bonus jesteśmy zobowiązani do wpłaty min. 20 zł, a maksymalnie wpłacić możemy 777 zł. Bonus od każdej z trzech pierwszych wpłat będzie wynosić 10% naszego depozytu. Jeśli dokonamy wpłaty na kwotę 1000zł to i tak otrzymamy maksymalny możliwy bonus czyli 77.70zł. Sytuacja wygląda identycznie przy drugim, jak i trzecim depozycie.

Warunki obrotu bonusem są bliźniaczo podobne do tych, które przeczytaliście już powyżej, ponieważ musimy dokonać 3-krotnego obrotu saldem bonusowym kuponem z minimum 3 zdarzeniami i kursem nie mniejszym niż 2,00. Po spełnieniu tych warunków, środki z salda bonusowego zostaną automatycznie przeniesione na saldo główne z zastosowaniem mnożnika X10. Szybka matematyka i już wiemy, że w przypadku zgromadzenia na saldzie bonusowym 250 zł, podczas przeniesienia środków na saldo główne kwota będzie powiększona 10 krotnie, a zatem będzie wynosić 2500 zł. Maksymalna kwota, jaką możemy jednak uzyskać wynosi 5000 zł.

Należy wspomnieć, że po dokonaniu pierwszego, drugiego czy trzeciego depozytu, przyznana kwota bonusu pozostaje nieaktywna. W celu odblokowania bonusu musimy dokonać jednokrotnego obrotu naszej wpłaty zawierając zakłady z salda głównego w wysokości równej naszemu depozytowi po kursie minimalnym 2,00. Po dokonaniu tego obrotu bonus zostanie automatycznie przyznany i będziemy mieli 7 dni na jego aktywację, czyli zawarcie zakładów. Łatwo zatem policzyć, że jeśli możemy otrzymać z bonusu maksymalnie 5000zł, to na naszym saldzie bonusowym musi znaleźć się 500 zł, które zostanie 10-krotnie pomnożone.

BukmacherPiłka nożnaKoszykówkaTenisMMA
Etoto2.54%3.27%4.31%6.33%
Forbet3.41%5.67%5.43%4.94%
Betfan4.48%7.62%6.25%6.33%

Ciekawostką jest fakt, że jeśli nasze saldo bonusowe, przed przeniesieniem na konto główne, wyniesie ponad 2000 zł, to otrzymamy dodatkową nagrodę. Organizator przyzna klientowi nagrodę pieniężną w wysokości 11,11% salda bonusowego, a ta dodatkowa nagroda pokryje 10% zryczałtowanego podatku dochodowego od osób fizycznych.

Na koniec zostało nam wyjaśnienie 15 darmowych zakładów na gry. Tutaj również ma to powiązanie z naszymi depozytami zarówno z pierwszym, jak i drugim oraz trzecim. Po pierwszym depozycie i zawarciu zakładu za minimum 20zł zyskamy 5 darmowych zakładów o wartości 2 zł do wykorzystania tylko i wyłącznie na sporty wirtualne. Aby wykorzystać darmowy zakład, jesteśmy zobowiązani do stworzenia kuponu z minimalnym kursem 2,50. Po złożeniu drugiego depozytu i zawarciu zakładu na kwotę min. 40 zł również otrzymamy 5 zakładów o wartości 2 zł.

Różnica jest taka, że w tym przypadku musimy je wykorzystać na rozgrywki e-sportowe i złożyć kupon z kursem minimalnym 3,50, w którym każde zdarzenie posiada kurs nie mniejszy niż 1,35. Jeśli chodzi natomiast o trzeci depozyt, to zaraz po postawieniu kuponu na kwotę min. 100 zł zyska też otrzymamy 5 darmowych zakładów w wysokości 2 zł. Jesteśmy zobowiązani wykorzystać je na zakładach bukmacherskich dotyczących rozgrywek sportowych. Musimy złożyć kupon z kursem minimalnym 5,00, którym zdarzenia mają kursy na poziomie 1,35 lub wyższym. W każdym z trzech opisanych przypadków, wypłacana jest nam wygrana minus stawka. Dla przykładu, jeśli za darmowy zakład wygramy 100zł, to nasze konto zasili kwota w wysokości 98 zł.

Jak ubiegać się o Betfan Kod Promocyjny i Bonus „Pakiet Na Start”:

 1. Krok 1.

  Wejdź na stronę Betfan

 2. Krok 2.

  Wybierz zakładkę rejestracji

 3. Krok 3.

  Wypełnij dane wpisując kod promocyjny „BETFAN” w wymaganym polu

 4. Krok 4.

  Dokonaj depozytu na kwotę min. 20zł

Skopiowano kod promocyjny

Zgarnij bonus
betfan pakiet na start

Zaproś znajomego i odbierz 100 zł a Betfan!

Jak aktywowaćPierwszy Depozyt
Rodzaj bonusuBonus bez depozytu
Czas trwania30 dni
Czas działaniaOd 05.05.2020 do odwołania
MiejscePolska
Limity100 zł

BET FRIENDS

Betfan opinie ma świetne, więc dlaczego miałbyś się nie podzielić radością płynącą z gry? W tym przypadku mamy możliwość zgarnięcia Betfan bonus bez depozytu, a nasz znajomy dodatkowej stówki, bowiem maksymalnie możemy zyskać 100 zł na osobę! Wystarczy, że wejdziesz na stronę bonusu, wpiszesz swój e-mail w wyznaczonym polu i klikniesz „Generuj Kod”. Aby skorzystać z bonusu, Twój znajomy musi wpisać Betfan kod podczas zakładania konta. Co więcej, bonus można wykorzystywać wielokrotnie. Aby jednak go otrzymać należy spełnić następujące warunki. Twój znajomy powinien:

 1. Przyjąć zaproszenie i zarejestrować konto na Betfan.
 2. Wpłacić co najmniej 100 zł.
 3. Dokonać obrotu na kwotę min. 300 zł po kursie 1,80 lub wyższym w ciągu 30 dni.

Jeśli Twoi znajomi również chcą postawić zakład, Betfan bonus na start da również im, żebyście mogli cieszyć się wspólnie.

Po wykonaniu powyższych warunków, bonus zostanie dodany do naszego salda bonusowego i salda naszego znajomego w ciągu 48h. Jeśli chcemy przenieść bonus na konto główne, musimy obrócić go 5-krotnie stawiając kupon z co najmniej dwoma zdarzeniami, w których minimalny kurs każdego zdarzenia będzie wynosić 1,45 lub więcej. To tyle z warunków obrotu przedstawionego bonusu. Warto zaznaczyć, że nasz polecony, który rejestruje nowe konto i bierze udział w promocji „BET FRIENDS” może również skorzystać z oferty powitalnej.

Jak ubiegać się o Bonus „Bet Friends”:

 1. Krok 1.

  Wejdź na stronę bonusu

 2. Krok 2.

  Wpisz swój e-mail w wybranym polu

 3. Krok 3.

  Wciśnij przycisk „Generuj Kod”

 4. Krok 4.

  Poproś znajomego o rejestrację konta przy użyciu wygenerowanego kodu

Skopiowano kod promocyjny

Zgarnij Bonus
betfan bet friends bonus

Graj bez podatku i zwiększ wygraną o 14%

Jak aktywowaćWybranie typu z oferty „Bez podatku”
Rodzaj bonusu+14% do wygranych
Czas działaniaOd 01.05.2020 do odwołania
MiejscePolska

BEZ PODATKU

W Betfan bonus ten daje nam możliwość gry bez podatku w dowolny dzień tygodnia o każdej porze dnia i nocy. Wystarczy wybrać co najmniej jedno zdarzenie z oferty „Bez podatku”, która widnieje w szybkich linkach na stronie głównej. Ponadto, należy złożyć kupon z minimum 3 zdarzeniami, których kurs każdego z nich musi być równy lub większy 1,35. Co więcej, możemy złożyć dowolną ilość kuponów bez podatku pod warunkiem, że znajdą się na nich zdarzenia z oferty „Bez podatku”.

BukmacherKarta Kredytowa (Visa)Karta Kredytowa (Mastercard)BLIKPrzelewy24
EtotoMin: 1 zł
Max: Nie podano
Czas: 1 min
Min: 1 zł
Max: Nie podano
Czas: 1 min
Min: 1 zł
Max: Nie podano
Czas: 1 min
Min: 1 zł
Max: Nie podano
Czas: 1 min
LVBetMin: 10 zł
Max: 10 000 zł
Czas: 1 min
Min: 10 zł
Max: 10 000 zł
Czas: 1 min
Min: 10 zł
Max: 10 000 zł
Czas: 1 min
Min: 1 zł
Max: 10 000 zł
Czas: 1 min
BetfanMin: 2 zł
Max: Nie podano
Czas: 1 min
Min: 2 zł
Max: Nie podano
Czas: 1 min
Min: 2 zł
Max: Nie podano
Czas: 1 min
Min: 2 zł
Max: Nie podano
Czas: 1 min

Jak ubiegać się o Bonus „Bez Podatku”:

 1. Krok 1.

  Zaloguj się na swoje konto Betfan

 2. Krok 2.

  Złóż kupon z wybranymi zdarzeniami

 3. Krok 3.

  Dodaj zdarzenie z oferty „Bez Podatku”

 4. Krok 4.

  Postaw kupon i ciesz się +14% do wygranych!

Skopiowano kod promocyjny

Zgarnij Bonus
betfan bonus bez podatku

Ocena bonusowa:

7.5/10

faq

? Co w przypadku gdy zakład ze środków z salda bonusowego zostanie rozliczony jako zwrot?

W przypadku, gdy zakład zawarty z salda bonusowego zostanie rozliczony jako zwrot, wówczas kwota bonusu zostanie zwrócona na saldo bonusowe z możliwością ponownej gry.

? Czy mogę postawić długoterminowy zakład z salda bonusowego?

Zakłady z salda bonusowego nie mogą być zawierane na zdarzenia, których data rozliczenia jest późniejsza niż data ważności dostępnego bonusu.

? Jakie zakłady nie są wliczane do warunków obrotowych?

Do warunków obrotowych bonusów nie są wliczane zakłady wypłacone przez klienta przy użyciu usługi Cash-out oraz zakłady na zdarzenia z oferty MATCHDAY BOOST.

? Czy bukmacher Betfan ma w ofercie inne bonusy?

Wszystkie aktualne bonusy dostępne u bukmachera Betfan znajdziesz na stronie internetowej