Kod promocyjny Betfan - wszystkie bonusy biurowe bukmachera w 2021

7.5 / 10

600 zł Cashback

Kod promocyjny skopiowany

Odbierz Bonus I Graj Teraz Przejdź do Betfan

Metody płatności

 • BLIK
 • MasterCard
 • Neteller
 • PaySafeCard
 • Przelewy24
 • VISA
 • Trustly
 • ecoPayz

Ta recenzja ostatnio była aktualizowana:

NAJLEPSZY_BETFAN_BONUS_2021

600 zł Cashback

Upoważniający Pierwszy depozyt
Rodzaj bonusu Bonus Powitalny
Ramy czasowe 14 dni
Dostępny dla Od 01.12.2020 do odwołania
Lokalizacja Polska
Limit bonusowy 20 zł / 666 zł

Betfan Kod Promocyjny i Bonus Na Start

Bukmacher Betfan oferuje spory zastrzyk pieniędzy na początek naszej przygody. Oferta składa się z 600zł betfan free bet. Jeśli chcesz otrzymać z tego pakietu jak najwięcej, to trzeba będzie zrealizować odpowiednią wpłatę. Oczywistym faktem jest, że warunkiem przyznania nam bonusów jest wpisanie kod promocyjny Betfan „BETFAN” podczas zakładania nowego konta.

Kroki bonusu powitalnego Betfan

Oto przedstawienie oferty powitalnej, z której łącznie możemy uzyskać do 600zł zakładów bez ryzyka. W Betfan promocje przeznaczone są tylko dla nowych klientów i powiązane jest z dokonaniem pierwszego depozytu i zawarciem pierwszego zakładu. Po pierwszym depozycie automatycznie otrzymujemy zakład 100 zł bez ryzyka. Wystarczy, że postawimy co najmniej 20 zł, a maksymalnie 100 zł na kupon z kursem minimalnym 1,14. Jeśli wygramy, pieniądze wpływają na konto główne, ale w przypadku przegranej otrzymujemy zwrot w wysokości 88% stawki na konto bonusowe. Odejmowany od naszego wkładu jest tylko podatek, bowiem reszta do nas wraca.

Dla przykładu, stawiając 100 zł, otrzymamy zwrot na konto bonusowe w wysokości 88 zł. W celu przeniesienia środków z konta bonusowego na saldo główne musimy dokonać obrotu na łączną kwotę wynoszącą 3-krotność naszego pierwszego zakładu. Ponadto, podczas obrotu depozytem każdy z zakładów musi składać się z co najmniej 3 zdarzeń, a kurs ogólny kuponu nie może być niższy niż 2,00. Termin ważności bonusu, który otrzymamy po przegranym kuponie, wynosi 14 dni i rozpoczyna się wraz z przyznaniem nam dodatkowych środków na koncie bonusowym. Promocję możemy traktować jako Betfan freebet lub cashback.

Jak ubiegać się o Betfan Kod Promocyjny i Bonus na start:

 1. Krok 1.

  Wejdź na stronę Betfan

 2. Krok 2.

  Wybierz zakładkę rejestracji

 3. Krok 3.

  Wypełnij dane wpisując kod promocyjny „BETFAN” w wymaganym polu

 4. Krok 4.

  Dokonaj depozytu na kwotę minimum 20zł

Betfan bonus na start

1000 zł bonus od depozytu dla drugiej wpłaty

Upoważniający drugi depozyt
Rodzaj bonusu bonus od depozytu
Ramy czasowe 14 dni
Dostępny dla do odwołania
Lokalizacja Polska
Limit bonusowy 100 zł/1000 zł

Jak skorzystać z bonusu od drugiej wpłaty

Nowi użytkownicy, którzy wykorzystali już swoją promocję powitalną, mogą odebrać dodatkową premię w wysokości do 1000 zł przy drugim depozycie.

To niepowtarzalna okazja, więc warto o niej pamiętać. Wystarczy jedynie wskazać tę promocję podczas realizacji drugiej wpłaty i zdeponować od 100 do 1000 zł.

Zasady są bardzo podobne do tego, czego wymaga promocja powitalna. Użytkownik przy swojej drugiej wpłacie od depozytu musi określić, że jest ona powiązana z tą promocją. Następnie należy spełnić warunek kwalifikacji — minimalny depozyt wynoszący 100 zł. Bonus jest naliczany jako 100% od wpłaty, więc w przypadku zdeponowania 500 zł, Betfan bonus wyniesie 500 zł i będziesz miał w sumie 1000 zł na typowanie.

Przyznane pieniądze mają 14 dni ważności i w tym czasie będziesz musiał je 3-krotnie obrócić, zgodnie z warunkami zakładu. Kupon AKO musi składać się z minimum 3 zdarzeń o kursie ogólnym nie mniejszym niż 2.5. Po wykonaniu tych warunków bonus trafia do salda ogólnego i można go wypłacać lub nadal typować wyniki.

Sposób aktywacji promocji

 1. Krok 1.

  Rejestracja konta i wykorzystanie bonusu powitalnego (Cashback 600 zł)

 2. Krok 2.

  Zrealizowanie drugiego depozytu za minimum 100 zł

 3. Krok 3.

  Wykonanie warunków promocji (3-krotny obrót w 14 dni)

 4. Krok 4.

  Automatyczne przeniesienie pieniędzy na ogólne saldo konta

Betfan 1000 zł bonusu

Król strzelców Ekstraklasy

Upoważniający zakład na króla strzelców Ekstraklasy
Rodzaj bonusu freebet
Ramy czasowe
Dostępny dla od 14.07, godz. 12:00 do 31.12, godz. 23:59
Lokalizacja Polska
Limit bonusowy

Jak działa promocja króla strzelców Ekstraklasy?

Sezon piłkarski ruszył w najlepsze, więc przyszedł czas na stworzenie specjalnej oferty dla fanów polskiej ligi. Typuj zakłady w naszej rodzimej lidze i zgarniaj darmowy Betfan bonus bez depozytu w formie Freebet za każdego gola zawodnika, na którego obstawiłeś.

Wydarzenie ma bardzo klarowne wymagania. Betfan zachęca swoich użytkowników do wytypowania króla strzelców Ekstraklasy w sezonie 2021/2022. Należy przejść do wydarzenia u bukmachera i wytypować swojego zawodnika. Wartość zakładu to minimum 99 zł jako solo lub AKO. Jeśli wybrany zawodnik strzeli gola w następnych meczach, to Betfan za każdym razem wypłaci 10 zł — bez względu czy ostatecznie okaże się królem strzelców, czy nie. Freebet zostanie przyznany w ciągu 48 godzin od zakończenia szczęśliwego meczu.

Schemat wykorzystania promocji

 1. Krok 1.

  Wytypowanie króla strzelców 2020/2021

 2. Krok 2.

  Odbiór 10 zł Freebetu za każdego strzelonego gola przez wskazanego zawodnika

 3. Krok 3.

  Freebet można wykorzystać w dowolny sposób

 4. Krok 4.

  Każdy kolejny gol wskazanego zawodnika zapewnia dodatkowy Freebet

Betfan król strzelców Ekstraklasy

Cashout — wypłacaj kasę, kiedy chcesz

Upoważniający
Rodzaj bonusu cashout
Ramy czasowe
Dostępny dla
Lokalizacja Polska
Limit bonusowy

Skotrzystaj z cashout, zanim jedno wydarzenie nie siądzie

Promocja typu cashout w ostatnim czasie cieszy się ogromną popularnością. Nie ma się co dziwić. W końcu każdy trafia na sytuację, kiedy chciałby wypłacić już kupon, nie przejmując się dalszymi wydarzeniami. Od teraz można tak robić także w Betfan.

Cashout to niezwykle popularny rodzaj promocji, która zawsze będzie pożądana przez fanów typowania wyników. Najprościej rzecz ujmując, usługa pozwala na wcześniejsze „zerwanie” kuponu, żeby nie stracić tego, co udało się już trafić. Oczywiście coś takiego musi się wiązać z dodatkową opłatą, więc nie można liczyć na to, że Betfan odejmie od kuponu jedynie mnożnik z pozostałych zakładów. Mimo wszystko zdarzają się sytuacje, że lepiej nie pozostawiać ich losowi.

Do cashoutu kwalifikują się praktycznie wszystkie rodzaje zakładów, więc nie trzeba szczególnie przejmować się warunkami kwalifikacji do skorzystania z usługi. Wystarczy założyć kupon z minimalną stawką 2 zł i zawsze będzie można wypłacić pieniądze.

Jak skorzystać z opcji Cashback?

 1. Krok 1.

  Postawienie dowolnego rodzaju zakłady Betfan

 2. Krok 2.

  Jeśli przynajmniej jedno wydarzenie zostało poprawnie wytypowane, odblokuje się opcja Cashout

 3. Krok 3.

  Sprawdzenie oferty kwoty wypłaty dla wykorzystania opcji Cashout

 4. Krok 4.

  Skorzystanie z funkcji o odebranie zaproponowanej kwoty

Bonus cashout Betfan

Matchday Boost — zmieniaj kursy na lepsze

Upoważniający
Rodzaj bonusu zwiększenie wartości kursów
Ramy czasowe
Dostępny dla
Lokalizacja Polska
Limit bonusowy

Jak działa Matchday Boost?

Matchday Boost to oryginalna oferta promocyjna, która dostarcza specjalnych „gorących” wydarzeń o znacznie lepszych kursach. Warto zaglądać w specjalną zakładkę, żeby zawsze być na bieżąco i wyłapywać najlepsze możliwe kursy.

Promocja Matchday Boost działa na bardzo prostych zasadach. Użytkownik obstawia zakłady w ten sam sposób co zawsze. Regularnie zagląda do zakładki „Specjalne”, gdzie będą trafiały wybrane przez bukmachera wydarzenia sportowe, które mogą dotyczyć dowolnych dyscyplin sportowych i e-sportowych. Jeśli cos znajdzie się w zestawieniu wydarzeń specjalnych, to można mieć pewność, że kursy zostały zwiększone, co daje wyższe szanse na osiąganie dużych wygranych. Dlatego po zarejestrowaniu konta warto regularnie zaglądać w tę zakładkę, a z pewnością w przypadku trafienia, odbierze się jakąś interesującą wygraną. Co bardzo ważne, nie jest do tego potrzebny żaden Betfan kod.

Sposób wykorzystania ofert Matchday Boost

 1. Krok 1.

  Logowanie w Betfan

 2. Krok 2.

  Sprawdzenie oferty Matchday Boost na dany dzień w zakładce „specjalne"

 3. Krok 3.

  Dodanie zakładu do kuponu i zatwierdzenie

 4. Krok 4.

  Odbiór wyższej wygranej w przypadku prawidłowego obstawienia

Betfan matchday boost

Ogólnie:

7.5/10

FAQ

? Co w przypadku gdy zakład ze środków z salda bonusowego zostanie rozliczony jako zwrot?

W przypadku, gdy zakład zawarty z salda bonusowego zostanie rozliczony jako zwrot, wówczas kwota bonusu zostanie zwrócona na saldo bonusowe z możliwością ponownej gry.

? Czy mogę postawić długoterminowy zakład z salda bonusowego?

Zakłady z salda bonusowego nie mogą być zawierane na zdarzenia, których data rozliczenia jest późniejsza niż data ważności dostępnego bonusu.

? Jakie zakłady nie są wliczane do warunków obrotowych?

Do warunków obrotowych bonusów nie są wliczane zakłady wypłacone przez klienta przy użyciu usługi Cash-out oraz zakłady na zdarzenia z oferty MATCHDAY BOOST.

? Czy bukmacher Betfan ma w ofercie inne bonusy?

Wszystkie aktualne bonusy dostępne u bukmachera Betfan znajdziesz na stronie internetowej

Login

E-mail

Hasło

Potwierdź hasło