Betfan Zakłady Bukmacherskie - Opinie, Oferta Bukmachera, Ocena

NAJLEPSZE DLA E-SPORTU

Betfan Opinie

7.5/10

zalety

Opcja rejestracji konta gracza w trybie tymczasowym

Zakłady na około 30 dyscyplin plus oryginalna oferta zakładów na wydarzenia rozrywkowe

Do 3000 PLN w promocyjnych środkach

Opcja streamu live z symulacji meczów FIFA i podgląd meczy esportowych i rozgrywek tenisa stołowego SETKA CUP

metody płatności
Ta recenzja była ostatnio aktualizowana: 12.10.2020
Specyfikacja

Funkcjonalność

6

Szanse

6

Wersja mobile

7

Bonusy i promocje

8

Rodzaje zakładów

9

Wiarygodność

10

Metody płatności

4

Wsparcie klienta

10

Funkcjonalność Betfan

6/10

Użyteczność witryny Betfan jest na stabilnym, średnim poziomie. Podoba nam się zdecydowanie prosty szablon strony, przejrzyste zakładki, umiejscowione tak, żeby kursor gracza odnalazł je bez wahania i kilka ulepszeń, wpływających na odczucie komfortu podczas aktywnej gry.

Nie obeszłoby się bez kilku zgrzytów, niestety dotyczących dość odczuwalnych niewygód. Betfan zdecydowanie stawia na prostotę i intuicyjność działania, maksymalnie ograniczając urozmaicenie poszczególnych opcji.

Opinie o Betfan online są raczej przychylne, chociaż wielu graczy narzeka na brak komfortowych rozwiązań.

Zalety

Ograniczenia

Uproszczony formularz rejestracji z opcją konta tymczasowego

Szybkie linki, czyli podgląd najpopularniejszych zdarzeń z poziomu strony głównej

Ikona czatu na żywo umieszczona wygodnie, w zasięgu wzroku gracza

Od kwietnia 2020 roku opcja streamu live z symulacji meczów FIFA i podgląd meczy esportowych i rozgrywek tenisa stołowego SETKA CUP

Szanse

6/10

Na podstawie dostępnych statystyk i średniej, wyliczonej z prawie 3400 meczów widać jasno, że Zakłady Bukmacherskie Betfan liderem wysokości kursów nie są i przynajmniej w najbliższym czasie nie będą. Wyliczona marża sięga niemal 6,4%, co jest wynikiem słabym.

Jedynie w przypadku piłki nożnej i najpopularniejszych zdarzeń, np. w Premier League czy w Bundeslidze, można mówić o podążaniu za konkurencją. Jeśli chodzi o NBA czy tenis, to Betfan ma sporo do nadrobienia. Gwoli ścisłości, trzeba jednak nadmienić, że kołem ratunkowym u bukmachera są zakłady ze zwiększoną wartością czy bez podatku.

W ofercie typu Matchday Boost gracz znajdzie zdarzenia z kursami, które przyniosą mu o wiele więcej satysfakcji niż pozostałe w serwisie. Szanse Betfan na zbliżenie się do liderów branży są spore, ale wymaga to wiele pracy.

Margines obstawiania

Piłka nożna

4.48%

Koszykówka

7.62%

Hokej

7.71%

Tennis

6.25%

MMA

6.33%

E-Sport

5.86%

Ogólny margines obstawiania: :

6.4%

Betfan wersja mobile

7/10

Aplikacja mobilna Betfan jest taka jak serwis — prosta i przystępna. Klienci bukmachera, szukający możliwości gry na telefonie mogą skorzystać z opcji Betfan Android.

Właściciele iphone’ów czy ipadów, muszą zadowolić się mobilną wersją strony internetowej, dostępną w przeglądarce. Pobranie instalki na Android wymaga akceptacji instalacji aplikacji spoza zaufanych źródeł, ponieważ apki nie można znaleźć w sklepie Google Play. Do pobrania jest bezpośrednio ze strony bukmachera. Jest to bardzo proste, bezpieczne i zajmuje zaledwie kilkadziesiąt sekund.

Betfan na telefon oferuje graczom dokładnie te same funkcje co strona internetowa — można założyć konto, obstawić wybrane wydarzenie, doładować saldo, zlecić wypłatę, zgłosić problem do obsługi klienta. Z naszych obserwacji wynika, że aplikacja działa dość sprawnie.

Dostępna Android aplikacja

Android aplikacja

Więcej

Dostępna Przeglądarka mobilna

Przeglądarka mobilna

Więcej

Bonusy i promocje od Betfan

8/10

Program bonusów w serwisie Betfan jest złożony i atrakcyjny. Nie brak w nim przyjemnych akcentów dla osób, które dopiero witają się z platformą, jak i dla tych, którzy są z bukmacherem od dawna. Podejście do marketingu sprawia, że Betfan nie narzeka na brak fanów. Stronę firmuje swoją twarzą Mariusz Pudzianowski, który z baneru przekonuje o atrakcyjności pakietu powitalnego.

Betfan oferty bonusowe: Pakiet Pudziana, Zakład bez ryzyka, Matchday Boost

Już na samym starcie, klient bukmachera może liczyć na ciekawe upominki. Jeśli zaznaczył chęć wzięcia udziału w bonusie powitalnym Betfan przy rejestracji, może oczekiwać bonusowych doładowań, do pierwszych trzech depozytów. Łączna kwota promocyjnych środków może wynieść nawet 3000 PLN. Nieco skomplikowane są jednak warunki pakietu, który zakłada min. wkład gracza na poziomie 20 PLN, zawarcie zakładu za równowartość depozytu po kursie min. 2,0, 10% bonusu do każdej z wpłat o maksymalnej wartości 100 PLN i po pięciokrotnym go obróceniu, przemnożenie głównej wygranej z kuponu przez 10. Warto wnikliwie zapoznać się z całością regulaminu promocji.

Kolejne bonusy wyglądają ciekawie — zakład bez ryzyka o maksymalnej wartości 100 PLN, wspomniane już zakłady Matchday Boost z podwyższonymi kursami, Happy Hours z wygranymi podwyższonymi o 14%, cashout zapewniający kontrolę nad wygranymi, program lojalnościowy “Ranking graczy” z atrakcyjnymi nagrodami pieniężnymi. Szukasz kodów promocyjnych Betfan? Sprawdzaj e-mail, bukmacher potrafi miło zaskoczyć.

Rodzaje zakładów v Betfan

9/10

Oferta zakładów internetowych Betfan jest naprawdę solidna i urozmaicona. Bukmacher oferuje ponad 30 dyscyplin, łącznie z tak mało popularnymi sportami, jak np. pesapallo czy lekkoatletyka. Gracze mogą typować wyniki w zakładach przedmeczowych i oczywiście na żywo.

Podkreślić należy ciekawe propozycje w sportach elektronicznych. Wielbiciele e-sports mają dostęp do zakładów na:

 • Counter Strike
 • Dota
 • Hearthstone
 • King of Glory
 • League of Legends
 • Overwatch
 • Rainbow Six
 • Rocket League
 • StarCraft

Zwolennicy sportów wirtualnych natomiast, mogą typować piłkę nożną, tenis, wyścigi konne i psów. Do tego należy dodać atrakcyjne wizualizacje i mamy do czynienia z ofertą prawie doskonałą.

Co wyróżnia Betfan spośród konkurencji? Bukmacher wprowadził coś ciekawego, czego nie ma u jego rywali — bardzo rozbudowany program zakładów na wydarzenia pozasportowe.

Osoby szukające emocji mogą przebierać w zdarzeniach z wielu dziedzin:

 • ekonomii
 • mediów
 • polityki
 • show-biznesu
 • pogody czy około sportowych.

Chcesz postawić na to, jak skończy się Twój ulubiony serial, a może podejrzewasz, co spotka w najbliższym czasie celebrytów? W Betfan obstawia się niemal wszystko. Nie interesują Cię zakłady przedmeczowe?

W ofercie zakładów na żywo bukmachera Betfan znaleźć można wszelkie ciekawe spotkania.

Wiarygodność

10/10

Betfan funkcjonuje na polskim rynku bukmacherskim od niedawna. Wiele osób właśnie przez to nie ma zaufania do platformy, sugerując zbyt małe doświadczenie bukmachera. Nic bardziej mylnego — serwis działa na prostych zasadach, regulowanych prawnie.

Ma za sobą długą drogę starań o licencję Ministerstwa Finansów, która w szybki sposób weryfikuje legalność podmiotu, zapewniając okresowe sprawozdania z działalności i audyty. Licencja Betfan zapisana jest na stronach rządowych, pod numerem  PS4.6831.3.2018.

Strona serwisu jest odpowiednio zabezpieczona, zgodnie z obowiązującymi standardami. Świadczy o tym zielona kłódka na pasku adresu witryny. Bukmacher dba o klientów, oferując im sprawdzone metody dokonywania płatności.

Gracze muszą dokonać weryfikacji tożsamości, jeśli chcą dokonać wypłat — ten fakt również regulowany jest prawnie i sprawia, że Betfan pl to legalny bukmacher.

Metody płatności v Betfan

4/10

Oferta kanałów dokonywania transakcji w Betfan to kwestia, która najgorzej rzutuje na obraz bukmachera. Wpłaty do Betfan są szybkie, jednak ich zróżnicowanie jest naprawdę słabe.

Podmiot zdecydowanie nie nadąża w tym temacie za konkurencją, która dba o samopoczucie klientów i ułatwia im korzystanie z usług. Betfan zadecydował o maksymalnym ograniczeniu sposobów płatności, nie nawiązując współpracy z żadnym portfelem elektronicznym.

Bramka szybkich płatności ma tylko jednego przedstawiciela, dlatego wybór jest praktycznie żaden. Gracze albo muszą dostosować się do profilu Betfan, albo szukać lepszych rozwiązań gdzie indziej.

Wypłaty w Betfan

Wypłaty wygranej z Betfan są szybkie i bezproblemowe. Bukmacher pozwala na realizowanie transakcji wychodzących jedynie na osobisty rachunek bankowy gracza.

Nawiązał jednak współpracę z ponad 97% polskich banków, co oznacza, że większośc graczy może spodziewać się księgowania pieniędzy w ciągu kilkunastu minut od zlecenia wypłaty.

Wypłacać wygrane można dopiero po przejściu kompletnej weryfikacji. Zajmuje ona zwykle 15-90 minut. Każdy gracz może zlecić do trzech przyspieszonych wypłat dziennie.

Minimalnie wypłacić można nawet 1 PLN.

Wpłata środków
Wpłata środków
Wypłata środków
Wypłata środków
Ilość
Ilość
Czas
Czas
Prowizja
Prowizja
Ilość
Ilość
Czas
Czas
Prowizja
Prowizja
VISA
1 PLN kilka sekund bez opłat 1 PLN do 15 minut
MasterCard
1 PLN kilka sekund bez opłat 1 PLN do 15 minut
BLIK
1 PLN kilka sekund bez opłat
Przelewy24
1 PLN kilka sekund bez opłat

Wsparcie klienta

10/10

Obsługa klienta w Zakładach Sportowych Betfan stoi na wysokim poziomie, nie tylko ze względu na szybkość odpowiedzi, ale również ich wartość merytoryczną.

Konsultanci starają się, żeby żaden gracz nie czuł się rozczarowany kontaktem z biurem. Do dyspozycji klientów bukmachera jest również wyczerpujący FAQ, z którego warto skorzystać, zanim kliknie się ikonę czatu na żywo. Warto podkreślić, że bukmacher oferuje kontakt telefoniczny z Betfan.

Zapytaliśmy konsultantów o podstawowe kwestie, dotyczące działania strony, korzystając z kilku metod kontaktu i jesteśmy zadowoleni odpowiedziami, które nadeszły bardzo szybko. Oczywiście najsprawniej odbywa się kontakt na żywo.

Można dopytać, jeśli w trakcie rozmowy nadejdą jakieś wątpliwości.

Telefon kontaktowy
+48 22 125 50 50
E-mail
bog@betfan.pl
Czat na żywo
Fachowość
Uprzejmość
Czas potrzebny na odpowiedź pięć minut godzina kilka sekund

Ta informacja o wsparciu była ostatnio aktualizowana: 12.10.2020

Ogólny

7.5/10

Betfan Polska nie goni liderów, jest jeszcze w punkcie, w którym musi określić, na jakim profilu gracza zależy mu najbardziej. Na razie jest wszystkiego po trochę i brakuje konsekwencji, komfortu, udogodnień, które sprawią, że gracz czuje się doceniony.

Największym zgrzytem są oczywiście ograniczone metody płatności. Wierzymy jednak, że to dopiero początek drogi. Zdecydowany progres widać w uzupełnianej wciąż ofercie, do której doszły wirtualne sporty i szczątkowe na razie streamy i wizualizacje.

Z obserwacji Betfan wynika, że cały czas następują na platformie zmiany na lepsze, bukmacher nie odpuszcza i pracuje nad tym, żeby wyraźnie zaistnieć w świadomości graczy. Wierzymy, że już wkrótce będzie mógł konkurować z najlepszymi, przynajmniej w niektórych kwestiach.

Opinie o bukmacherze Betfan są podzielone, ale zdecydowana większość docenia postęp i oczekuje kolejnych nowości w serwisie.

Ograniczenia

Aplikacja mobilna bukmachera nie jest dostępna na system IOS

Ogólny:

7.5/10

FAQ

? Czy można zweryfikować legalność działania serwisu Betfan?
Betfan jest legalnym i bezpiecznym podmiotem oferującym możliwość zawierania zakładów wzajemnych online. Można ten fakt łatwo zweryfikować, sprawdzając licencję, którą serwis otrzymał 29 października, 2018 roku od Ministerstwa Finansów. Koncesja oznaczona jest numerem PS4.6831.3.2018.
? Jak długo trwa rejestracja w serwisie?
Bukmacher dba o samopoczucie klientów i oferuje szybką rejestrację. Gracz musi podać jedynie podstawowe dane osobowe i kontaktowe. Tuż po założeniu profilu może zawierać zakłady i skorzystać z wszystkich funkcji strony. Żeby dokonać wypłaty, klient bukmachera musi zweryfikować konto, wysyłając kopię dokumentu tożsamości, na adres e-mail biura obsługi.
? Czy skorzystanie z pakietu powitalnego “Pakiet Pudziana” wymaga skorzystania z kodu promocyjnego?
Żeby otrzymać środki bonusowe do trzech pierwszych wpłat, klient serwisu musi zaznaczyć chęć udziału w promocji już na etapie rejestracji do bukmachera. Nie musi wpisywać kodów promocyjnych ani wysyłać wiadomości e-mail. Premia zostanie naliczona automatycznie.
? Gdzie znaleźć aplikację Betfan do zainstalowania na urządzeniu z systemem IOS?
Niestety Betfan nie udostępnia jeszcze aplikacji na iphone'y i ipady. Z czasem na pewno pojawi się tego typu rozwiązanie. Tymczasem z aplikacji mogą skorzystać osoby, używające w urządzeniach mobilnych systemu Android.
? W jakich godzinach można na żywo połączyć się z konsultantem czatu na żywo?
Czat na żywo działa w godzinach od 9.00 do 23.00 każdego dnia, przez siedem dni w tygodniu. Konsultanci bardzo szybko odpowiadają na wezwanie gracza, rzeczowo i sympatycznie udzielając wyczerpujących odpowiedzi.
Komentarze

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Informacje ogólne
Zrzuty ekranu
PRZYDATNE ARTYKUŁY
Autor recenzji