STS – jak się zarejestrować i zalogować?

 • Setki wydarzeń na żywo

 • Nowoczesna aplikacja mobilna

 • Early payout i STS cashout

 • Bonus powitalny do 1 200 zł

Metody Płatności

 • BLIK
 • Dotpay
 • MasterCard
 • Neteller
 • PayU
 • PayPal
 • Skrill
 • Tpay
 • VISA
 • Przelew bankowy
 • Bitcoin
 • Trustly
 • ecoPayz

Ostatnia aktualizacja:

STS to polskie przedsiębiorstwo hazardowe, które powstało już w 1997 roku. Przez ten czas zdążyło one przyciągnąć do siebie już setki tysięcy fanów sportu z całej Europy. Wchodząc na ich stronę internetową nietrudno zauważyć, że nie jesteśmy w stanie zdziałać dużo bez konta. W niniejszym artykule przedstawimy jednak jak z sukcesem przejść przez procedurę rejestracji i logowania. Dodatkowo, poruszone zostaną kwestie jak:

 • Dlaczego warto korzystać z STS
 • Bonus powitalny
 • Proces rejestracji
 • Proces logowania
 • Wymagania pozwalające się zarejestrować
 • Przebieg weryfikacji konta
 • Pomoc przy rejestracji i logowaniu

Dlaczego warto założyć konto w STS?

W STS rejestracja jest jedyną rzeczą, która dzieli nas od przejścia do stawiania zakładów. Mimo tego, że na stronie pojawiają się kursy i czat, niezalogowany gracz nie ma możliwości wzięcia udziału w żadnej usłudze. Co więc oferuje Star-Typ Sport?

Oprócz trzech standardowych opcji kuponu (solo, AKO i kombi), STS oferuje zakłady live, wydarzenia sportowe bowiem odbywają się bez przerwy. W przeciwieństwie do tradycyjnych kuponów zakłady na żywo stawiać można na bieżąco podczas oglądania danego meczu. Można to oczywiście robić we własnym zakresie, chociaż STS zapewnia graczom transmisje na żywo i/lub statystyki, w zależności od zawodów. Czat meczowy pozwala dyskutować na temat dowolnego spotkania, ale dostęp do niego otrzymamy po założeniu konta i zalogowaniu się na nie.

W STS nie zabrakło również sportów wirtualnych, czyli symulowanych rozgrywek w różnych dyscyplinach. Można oglądać każdą z nich, a do tego, zawsze pojawia się dokładna analiza, która pomóc może w przewidzeniu wyniku meczu. Samo postawienie zakładu na mecz wygenerowany komputerowo nie różni się od postawienia zwykłego kuponu.

Co więcej parę lat temu dodana została zakładka poświęcona wyłącznie e-sportowi. Stawiać tam można na najpopularniejsze tytuły gier i wiele lig. Oprócz standardowego zakładu na wygraną drużynę postawić możemy na zwycięzcę na danej mapie, liczbę zabójstw zawodnika, dokładny wynik, ilość rund i wiele innych opcji, które pozwalają zagorzałym graczom znaleźć coś dla siebie.

Bonus po zarejestrowaniu w STS

Bonusy powitalne stały się nierozłączną częścią każdego serwisu hazardowego – cashback, darmowe zakłady, powiększony depozyt. Ciężko znaleźć stronę, gdzie nie ma chociaż jednego z nich. Nie inaczej jest w STS. Na start samych środków przyznane może być graczowi nawet 1 200 zł. Zakładając konto i wpłacając pierwsze środki, kwota bonusu będzie równa kwocie pierwszego depozytu. W skrócie każda kwota nie większa niż 1 200 zł będzie podwojona.

Trzeba pamiętać, że po otrzymaniu bonusu znajduję się on na bonusowym koncie gracza. Przy zawieraniu zakładu trzeba będzie zdecydować, czy kwota ma zostać pobrana z konta depozytowego lub bonusowego. Dodatkowo wypłata będzie możliwa dopiero po wykonaniu obrotu depozytem. Trzeba wtedy zagrać za łączną sumę pierwszego depozytu, gdzie kurs nie może wynosić mniej niż 1,85. Oczywiście możemy zawrzeć kupon kilka razy. Ważne jest tylko, aby wystarczająco obrócić kwotą.

Drugi bonus powitalny, który jak najbardziej łączy się z poprzednim, to freebet. Różni się on tym, że jest to bonus bez depozytu. Aby go otrzymać należy podczas rejestracji wpisać kod: PEWNE25 - wielkość liter nie ma tu znaczenia. Kod jednak wpisany jest już domyślnie, więc nie musisz bać się o jego poprawność. Innymi ciekawymi bonusami jest cashback na sporty wirtualne i betgames. Oznacza to zwykły zwrot pieniędzy, jeśli pierwszy postawiony kupon okaże się przegrany.

Według Instytutu Badań Systemowych Polskiej Akademii Nauk i Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu, Star-Typ Sport oferuje najlepsze bonusy na rynku. Badania przeprowadzone zostały przez niezależne organy, a raport obu instytucji jest udostępniony publicznie.

STS – rejestracja

Logowanie STS, jak wiadomo, niemożliwe jest bez posiadania konta. Dostęp do całego portalu można jednak otrzymać w mniej niż minutę. Otworzenie konta nie dość, że jest proste, to zajmuje dosłownie chwilę. Kolejnym ułatwieniem jest strona przystosowana do każdego urządzenia i przeglądarki, co jest zdecydowanie na rękę graczom.

Aplikacje na urządzenia mobilne pobrać możemy z App Store, ale przez zasady Google, żadna aplikacja hazardowa nie może znaleźć się w ich sklepie. W prosty sposób jednak udało się zapobiec braku dostępu do aplikacji STS osobom z systemem Android. Aplikację wciąż można bowiem pobrać, jednak dostępna jest tylko z witryny bukmacherskiej. Jeśli nie możecie lub nie chcecie pobrać aplikacji, wpiszcie „m.” przed linkiem do strony internetowej STS, po czym dostosuje się ona do urządzeń mobilnych.

Wracając jednak do procesu rejestracji – jeśli tylko stworzymy swoje konto, będzie ono tymczasowe, co niesie ze sobą pewne restrykcje. Suma stawek, za jakie postawimy zakłady wynosi maksymalnie 5 000 zł. Ponadto nie wypłacimy z takiego konta pieniędzy. Zostaną one wówczas na naszym koncie STS. Takie konto nie zostanie jednak zablokowane, ani nie stracicie do niego dostępu po określonym czasie, jednak gra bez możliwości wypłat na dłuższą metę mija się z celem.

  • Wejdź na stronę www.sts.pl i naciśnij przycisk „załóż konto”

STS - rejestracja krok 1

  • Podaj swój e-mail, hasło, numer telefonu oraz o kod promocyjny

STS - rejestracja krok 2

  • Wprowadź swoje dane osobowe i podaj kod weryfikacyjny

STS - rejestracja krok 3

  • Zaakceptuj domyślny limit grania lub ustaw swój

STS - rejestracja krok 4

STS – zaloguj

Po utworzeniu konta natychmiast się na nie przenosimy. W przypadku zmiany urządzenia czy wyczyszczenia pamięci przeglądarki, na swoje konto wejść musimy ponownie. Proces ten jest jednak jeszcze prostszy i szybszy. Jedynymi wymaganymi danymi jest tu e-mail i hasło, które zostały wcześniej wpisane przez klienta. Kiedy strona się przeładuje, jesteś już na swoim koncie.

Utrata hasła do swojego konta nie jest równoznaczna ze straceniem do niego dostępu. Hasło można zmienić przez link, który każdy użytkownik otrzymać może na żądanie. Dla dodatkowego bezpieczeństwa musimy jeszcze wpisać kod weryfikacyjny, który przyjdzie na numer telefonu przypisany do konta. Kiedy to wykonamy, na nasz adres e-mail przychodzi link pozwalający ustawić nowe hasło i tym samym, przywrócić klientowi dostęp do konta.

  • Wejdź na stronę www.sts.pl i naciśnij przycisk „zaloguj się”

STS – logowanie krok 1

  • Podaj swój e-mail oraz hasło

STS – logowanie krok 2

 • Zacznij obstawiać!

4 wymagania do zarejestrowania konta STS

Sts rejestracja online wiąże się z wymogami, które trzeba koniecznie spełnić, aby stać się oficjalnym użytkownikiem portalu. Jeśli masz doświadczenie w korzystaniu z serwisów hazardowych, prawdopodobnie spełniasz wszystkie z nich. Jeśli STS jest pierwszą stroną z zakładami bukmacherskimi, w której chcesz założyć konto, zalecamy dokładniej zapoznać się z jej regulaminem.

Dla całkowitej pewności zawsze warto poznać zasady i przypadki, w których zabrania się zakładania konta w serwisie, bo złamanie nawet jednej z nich skutkować może blokadą konta. Jak zatem korzystać z serwisu zgodnie z regulaminem?

STS posiada licencję wydaną przez Ministra Finansów RP, która pozwala legalnie świadczyć usługi hazardowe. Ten fakt wraz obowiązującą ustawą hazardową sprawia, że nie każdy obstawiać może zakłady bukmacherskie. Poniżej przedstawiamy główne punkty regulaminu, które spełnić trzeba, aby móc założyć konto.

 • Ukończenie 18 roku życia
 • Podanie prawdziwych danych i wiarygodnych dokumentów
 • Posiadanie tylko jednego konta założonego na tym samym adresie IP
 • Posiadanie tylko jednego konta na tego samego użytkownika

Gdy masz już konto w serwisie, do którego nie pamiętasz hasła, skontaktuj się z obsługą klienta, aby uniknąć problemów wynikających ze złamania ostatniego z tych punktów.

Jak zweryfikować swoje konto w STS?

Konto tymczasowe nie pozwala na postawienie kuponu z sumą stawek wyższą niż 5 000 zł. Nie wypłacimy również z takiego konta środków. Aby to wszystko było możliwe, klient musi dokonać weryfikacji. Pozwala ona na pewność w kwestii tożsamości gracza i tym samym jego pełnoletności. Co trzeba więc zrobić, aby uzyskać konto stałe i cieszyć się STS w pełni?

Po pierwsze wejść musimy w ustawienia swojego profilu, konkretniej „Dane osobowe”. Wystarczy najechać na ikonę konta w rogu ekranu, a następnie wybrać odpowiednią zakładkę. W przypadku wersji mobilnej jedyną różnicą jest brak ikony konta, zastąpiona jest ona napisem.

Kolejnym krokiem jest wypełnienie wszystkich brakujących danych. Podać musimy pseudonim, adres domowy oraz numer konta bankowego. Następnym i zarazem ostatnim etapem jest przesłanie skanu lub fotografii swojego dowodu osobistego. Ważne jest, aby były to dwa obrazki – przód i tył dokumentu. Dodatkowo wszystkie dane muszą być dobrze widoczne.

Aby dowiedzieć się, czy Twoje konto jest już stałe, możesz sprawdzić status weryfikacji na stronie internetowej. Otrzymasz również e-mail potwierdzający procedurę weryfikacji.

STS logowanie i rejestracja – jak uzyskać pomoc?

Każdy proces związany z zarządzaniem lub tworzeniem konta nie należy do najtrudniejszych. Gdy zdarzy się jednak, że coś nie pójdzie prawidłowo, zalecamy przeszukać stronę STS w celu znalezienia rozwiązania. Jest to najszybszy i najefektywniejszy sposób na wyszukanie odpowiedzi i w tym celu zalecamy sekcję FAQ. W większości przypadków to właśnie tam znajdziesz wszystkie istotne informacje.

Jeśli informacje na stronie mimo wszystko nie są wystarczające, w prosty sposób skontaktować się można z obsługą klienta. W dolnym rogu znajduje się okrągły znak dymku, który otwiera okno konwersacji. Po wybraniu tematu rozmowy, niedługo połączymy się z pracownikiem STS. Jest to zalecana i najwygodniejsza droga, aby nawiązać kontakt z operatorem.

Podsumowanie

W sts pl, logowanie ani rejestracja nie będzie stanowić problemu dla nikogo. Utworzenie konta nie zajmuje długo, połączone z wieloma punktami stacjonarnymi może przynieść dużo rozrywki na wiele długich godzin.

Korzystanie z serwisu bez limitu, czyli na koncie stałym, jest jeszcze lepsze, natomiast nie zajmuje dłużej niż szybka rejestracja. Mimo że procesu dokonać można w dowolnym momencie, przeciąganie tego czasu nie ma sensu. Prędzej czy później każdy gracz będzie przecież chciał wypłacić swoje środki. Bez względu na to jesteśmy pewni, że ani rejestracja ani weryfiakcja konta w STS nie sprawią nikomu najmniejszego problemu.

1 oceny, średnia 5 z 5

Login

E-mail

Hasło

Potwierdź hasło