Ten artykuł był ostatnio aktualizowany:

Przeczytaj recenzję Wizyta

Totalbet Aplikacja Mobilna

Totalbet nie jest być może znaną firmą na naszym rynku bukmacherskim, ale wynika to prede wszystkim z jej krótkiego stażu na nim i w żaden sposób nie ujmuje jej ofercie

Aplikacja na Androida

  • PL

  • 9 / 10

Pobierz

Aplikacja na iOS

  • PL

Pobierz

Totalbet Aplikacja Mobilna

TOTALBET_APLIKACJA_MOBILNA-0x0sa.png

Jak dostać się do

Bukmacher ten przygotował także specjalnie z myślą o użytkownikach mobilnych dwie opcje – możliwość skorzystania z „uszczuplonej” witryny WWW, lub aplikacji dla systemu Android (brak jest, niestety aplikacji pod iOS). 

Aby pobrać aplikację Androida:

Android

  • W ustawieniach zezwól na instalację aplikacji z nieznanych źródeł.
  • Przejdź do witryny bukmachera i kliknij logo androida.
  • Po pobraniu aplikacji rozwiń listę powiadomień, przesuwając ekran od góry i kliknij nazwę pliku – powinna brzmieć podobnie do totalbet.apk. Rozpocznie się automatyczna instalacja.

iOS

Brak aplikacji na iOS.

Totalbet mobile – możliwości aplikacji

Podstawowym celem, jaki postawili przed sobą twórcy produktu jest zaspokojenie gracza zarówno, jeśli chodzi o możliwość śledzenia na żywo wydarzeń sportowych, jak i obstawiania wyników tychże wydarzeń. Oba te zadania spełnia bardzo dobrze, przede wszystkim dzięki odpowiedniej ilości, powiadomień PUSH.

Powiadomienia, jakie przysyła aplikacja zawsze dotyczą ważnych dla nas spraw – wyników spotkania czy rezultatów kuponu, lub interesujących nas informacji. Totalbet zakłady bukmacherskie – aplikacja mobilna nie spamuje jednak natrętnymi powiadomieniami, które mogłyby nas irytować.

Aplikacja na Androida jest szybka i obsługuje się nią bezproblemowo. Nieco wolniej działa wersja WWW, lecz jest to coś, do czego po prostu trzeba przywyknąć. Dużym minusem jest za to brak aplikacji iOS – użytkownicy telefonów Apple będą musieli się zadowolić wyżej wymienioną mobilną wersją WWW.

Zakłady

Obsługa aplikacji jest bardzo prosta. Na najwyższej „belce mamy do dyspozycji 4 kategorie: sport, live, e-sport, virtual.

Totalbet aplikacja mobilne oferuje wszystkie zakłady, które dostępne są z poziomu przeglądarki, więc nic Ci tu nie umknie.

Tuż poniżej możemy wybrać podkategorię, np. dyscyplinę sportową. W tym momencie rozwinie się lista dostępnych wydarzeń, które możemy obstawić. Klikamy na dowolny kurs, aby obstawić na nim zakład, lub klikamy w nazwę eventu, aby ustawić detale kuponu.

Zakłady
Bukmacher Piłka nożna Hokej Koszykówka Esport
4.00% 4.43% 5.21% 4.32%
4.48% 7.71% 7.62% 5.86%
7.04% 4.48% 4.44% 5.53%
Totalbet aplikacja mobilne Zakłady sportowe w Totalbet

Zakłady na żywo

Niestety, Totalbet apk nie daje nam możliwości śledzenia transmisji wydarzeń odbywających się na żywo. Mamy jednak dostęp do całej gamy statystyk i funkcji live tracker. Nie zmienia to jednak faktu, że sprawia to, iż mobilna oferta live jest dość uboga.

Totalbet app – wpłata i wypłata gotówki

Aby móc korzystać z oferty bukmachera, tak w przypadku serwisu internetowego, jak i mobilnej aplikacji, musimy najpierw wpłacić na wirtualne konto gotówkę.

Totalbet na Androida współpracuje z blisko 25 różnymi bankami, a klientom każdego z nich oferuje możliwość błyskawicznego zdeponowania gotówki dzięki technologiom takim jak dotPay czy PayU. Chętni gracze mogą także skorzystać z opcji płatności blikiem czy kartą Paysafecard.

Bukmacher każdorazowo gwarantuje 0 opłat i prowizji.

Jeśli chodzi o wypłatę, to dostępny jest niestety tylko przelew bankowy. Może to wydawać się rozczarowujące, ale nie jest to wybór usługodawcy, lecz wymóg Polskiego prawa.

Firma oferuje jednak dostęp do błyskawicznych transakcji, pod warunkiem że dzienna suma wypłaty nie przekroczy 5.000 zł. W zależności od naszego banku, może to być usługa dostępna 24 godziny na dobę, nawet 365 dni w miesiącu.

Totalbet app – wpłata i wypłata gotówki
Bukmacher Karta Kredytowa (Visa) Karta Kredytowa (Mastercard) Przelew bankowy BLIK
Min: 1 zł
Max: Nie podano
Czas: 1 min
Min: 1 zł
Max: Nie podano
Czas: 1 min
Min: 1 zł
Max: Nie podano
Czas: 1 min
Min: 1 zł
Max: Nie podano
Czas: 1 min
Min: 1 zł
Max: 100 000 zł
Czas: 1 min
Min: 1 zł
Max: 100 000 zł
Czas: 1 min
Min: 1 zł
Max: 100 000 zł
Czas: 1 min
Min: 1 zł
Max: 100 000 zł
Czas: 1 min
Min: 2 zł
Max: Nie podano
Czas: 1 min
Min: 2 zł
Max: Nie podano
Czas: 1 min
Min: 1 zł
Max: Nie podano
Czas: 1 min
Min: 1 zł
Max: Nie podano
Czas: 1 min

Aplikacja totalbet na Android – kontakt i pomoc techniczna

Jak w każdej aplikacji mobilnej, również w mobile Totalbet mogą przydarzyć się błędy. Możliwe też, że po prostu będziemy mieli pytania do działu obsługi klienta. Niezależnie od przyczyny, aplikacja umożliwia nam kontakt ze specjalistami na 3 możliwe sposoby.

Pierwszym z nich jest dostępny w aplikacji chat na żywo. Korzystając z niego, specjalista porozumie się z nami w przeciągu kilku sekund.

Dla osób preferujących kontakt głosowy, firma przygotowała opcję połączenia telefonicznego – zasady kontaktu są niemal identyczne, jak w przypadku czatu.

Ostatnim sposobem jest kontakt przez email. Opcja ta wymaga od nas najwięcej cierpliwości, jednak daje to szansę na naprawdę bardzo drobiazgowe rozpatrzenie naszej sprawy przez konsultanta. Wszystkie opcje dostępne są bezpłatnie, choć w przypadku połączenia telefonicznego drobne opłaty może naliczyć operator.

Podsumowanie

Choć Totalbet nie jest jeszcze bardzo znanym bukmacherem, przygotował solidną ofertę dla użytkowników mobilnych.

Totalbet app jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które dużo czasu spędzają poza domem, gdzie też chcą zaznać trochę adrenaliny.

Zarówno strona WWW, jak i aplikacja zostały przygotowane bardzo starannie. Jeśli pominąć niewielkie niedogodności, to z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Ograniczenia

Brak aplikacji iOS

Słaba oferta live bet

Potwierdzają to też o Totalbet opinie, które można przeczytać na wielu serwisach dostępnych w sieci. Wszyscy wymieniają te same zalety, o których zgodni są mówiąc, że wyróżniają one Totalbet na tle konkurencji.

1 oceny, średnia 5 z 5

FAQ

?

Czy są bonusy dostępne tylko przez komórkę?

Nie, póki co nie ma takich bonusów.
?

Czy Totalbet oferuje usługę struieniowania wydarzeń na żywo?

Nie, oferuje tylko statystyki i match tracker.
?

Jak łatwo wpłacić i wypłacić pieniądze przez aplikację?

Nie jest to trudniejsze, jak w innych tego typu produktach.
?

Gdzie znajdę informacje o promocjach w aplikacji Totalbet?

W oddzielnej kategorii, po rozwinięciu menu.
?

Jak zdobyć pliki .apk dla Androida i iOS?

Plik dla Androida pobieramy ze strony bukmachera, natomiast dla iOS – ze sklepu iTunes.

Powiązane artykuły

Autor

Adam Bloszko

Adam Bloszko
Czesc wszyscy! Mam na imię Adam Błoszko, ja sie zajmuje dziennikarstwo i pisze dla kilku stron internetowych.