Bukmacherzy z Tpay

Zaktualizowano:

W związku z nieustannie rosnącą popularnością bezgotówkowych transakcji, w Polsce przybywa operatorów płatności online. Jednym z całkiem popularnych systemów szybkich płatności jest Tpay.

Tpay został stworzony przez studentów z Poznania i sukcesywnie od dziesięciu lat rozwija wachlarz oferowanych płatności online oraz podejmuje współpracę z kolejnymi firmami. Nic więc dziwnego, że niektóre z serwisów bukmacherskich działających w Polsce zwróciły swoją uwagę na ten system i zdecydowały się włączyć Tpay w poczet oferowanych przez siebie metod płatności.

Legalne zakłady bukmacherskie z Tpay nie są co prawda jeszcze tak powszechnie dostępne, jak choćby te z wykorzystaniem płatności kartami kredytowymi/debetowymi, ale najprawdopodobniej z czasem coraz większa ilość bukmacherów uwzględni Tpay na swojej liście operatorów płatności.

 • Lista zakładów bukmacherskich z Tpay
 • Najlepsi bukmacherzy z Tpay
 • Bukmacher z Tpay – zalety i wady
 • Czy płatności Tpay są bezpieczne?
 • Jak dokonać wpłaty przez Tpay?
 • Czas płatności, prowizje, limity
 • Inne metody płatności
 • Korzystaj z Tpay u najlepszych bukmacherów

Lista zakładów bukmacherskich z Tpay

Znaleziono: 1 Bukmacherzy

 1. 1

  Superbet

  Ocena: 7.3/10

  • Ekspresowa pomoc techniczna
  • Do 600 zł na start
  • Prawie 1000 różnych zakładów
  • Wpłaty już od złotówki

FAQ

?

Chciałem zasilić moje konto w serwisie bukmacherskim z wykorzystaniem Tpay, ale na moment straciłem połączenie z internetem i transakcja została przerwana, co zrobić?

Tpay, podobnie jak większość tego rodzaju operatorów szybkich płatności internetowych, zaraz po zarejestrowaniu rozpoczęcia przez ciebie jakiejkolwiek transakcji, wyśle na twój adres e-mail wiadomość z linkiem. Jeśli w niego wejdziesz, powinieneś zostać przeniesiony do momentu, w którym transakcja została przerwana.

?

Transakcja została przerwana, a środki z mojego konta zostały pobrane, ale nie trafiły na moje konto w serwisie bukmacherskim. Jak zachować się w takiej sytuacji?

Powinieneś jak najszybciej poinformować o tym serwis bukmacherski. Poszukaj odpowiedniej zakładki strony z danymi kontaktowymi. Możesz też sprawdzić czy przypadkiem w sekcji FAQ nie opisano rekomendowanego schematu postępowania, jeśli wystąpi taki problem.

?

Czy jeśli Tpay jest polską firmą, to obsługuje transakcje jedynie w polskiej walucie?

To prawda, można przyjąć, że główną walutą operacyjną Tpay jest polski złoty. Choćby dlatego, że w sekcji szybkich przelewów online zobaczysz ikonki, które po kliknięciu przeniosą cię do interfejsów systemów obsługi rachunków poszczególnych banków operujących w Polsce. Nie oznacza to jednak, że Tpay nie obsłuży transakcji w innych walutach. Możesz bowiem dokonywać z jego pomocą także przelewów w euro i dolarach amerykańskich.

Pamiętaj tylko, że jeśli twój rachunek nie jest założony w jednym z banków z oddziałami w Polsce, nie będziesz miał możliwości, by zrobić to z poziomu interfejsu systemu bankowego. Możesz za to skorzystać z Tgate czy portfela elektronicznego.

?

Czy za obsługę Tpay będe musiał coś płacić?

Nie, operatorzy tacy jak Tpay z reguły podejmują współpracę z firmami i to ich obciążają kosztami obsługi. Dlatego to bukmacher będzie rozliczał się z Tpay, nie ty. Chociaż nie zaszkodzi zajrzeć do regulaminu, by upewnić się, że nie poniesiesz żadnej dodatkowej opłaty.

?

Czy Tpay trzeba pobrać i czy trzeba mieć tam konto?

Nie i… nie. Nie trzeba mieć aplikacji Tpay, ani konta, to tylko serwis transakcyjny. Potrzebne są natomiast konto bankowe i oczywiście konto u bukmachera. Jednak Tpay nie wymaga tworzenia dodatkowych kont, ani ściągania żadnych plików czy aplikacji.

Czy płatności Tpay są bezpieczne?

Tpay, jak na operatora płatności internetowych przystało, bardzo duży nacisk w swoich działaniach kładzie na zapewnienie bezpieczeństwa płatności.

Ciężko stwierdzić, żeby któraś z oferowanych przez Tpay szybkich płatności wiązała się ze zwiększonym ryzykiem utraty środków. Tak naprawdę wszystkim transakcjom realizowanym przez Tpay najprawdopodobniej towarzyszy taki sam poziom bezpieczeństwa, jaki zapewniłby każdy z kanałów (banki czy portfele elektroniczne) indywidualnie.

Bardzo istotne jest zachowanie podstawowych środków ostrożności. Jeśli płacisz przez swój system bankowy albo portfel elektroniczny, upewnij się, że strona logowania jest tą właściwą. Nie zapisuj nigdzie haseł ani nie zezwalaj przeglądarce na ich zapamiętywanie. Kiedy zgubisz kartę, natychmiast ją zablokuj.

Jeśli cokolwiek wydaje ci się podejrzane, zrezygnuj z transakcji i spróbuj ponownie później. Pamiętaj także, że w razie jakichkolwiek poważnych problemów zawsze możesz skontaktować się z serwisem bukmacherskim. Bukmacherzy z Tpay, nawet jeżeli w żaden sposób nie będą w stanie ci pomóc w tamtej chwili, mogą wraz z Tpay spróbować ulepszyć system, tak by w przyszłości uniknąć podobnych sytuacji.

Czy płatności Tpay są bezpieczne?
Bukmacher SSL SafeCharge Weryfikacja przed wypłatą Pomoc 24/7
Tak Tak Nie Nie
Tak Tak Nie Tak
Tak Nie Nie Nie
Tak Nie Tak Tak

Jak dokonać wpłaty przez Tpay?

Korzystanie z Tpay jest bardzo proste, a dokonanie wpłaty na konto w serwisie bukmacherskim przy jego pomocy nie zabiera dużo czasu.

Najpierw oczywiście logujemy się na konto u bukmachera. Wchodzimy następnie w zakładkę, z której będziemy mogli dokonać wpłaty; czasami też pod saldem konta znajduje się przycisk, dzięki któremu przeniesiemy się właśnie do tej zakładki. Zakładka powinna zawierać listę wszystkich dostępnych metod płatności – musimy oczywiście wybrać Tpay (wcześniej być może zostaniemy zmuszeni do podania kwoty jaką chcemy doładować konto).

Najprostszym sposobem na transfer będzie wybranie ikonki banku, w którym mamy otworzony rachunek. Później postępujmy, tak jak zawsze do tej pory (potwierdzenie chęci dokonania przelewu, logowanie, potwierdzenie kodem autoryzacyjnym).

Możemy oczywiście wybrać też któryś z innych oferowanych przez Tpay sposobów płatności.

 1. 1. Wybierz metodę wpłaty (Tpay) depozytu na swoje konto
  Tpay-moje-konto-600x600sa
 2. 2. Podajemy kwotę, jaką chcemy doładować konto
  Tpay-pln-depozyt-600x600sa
 3. 3. Wybieramy metodę płatności na Tpay
  Tpay-metody-platnosci-600x600sa
 4. 4. Postępujemy zgodnie ze wskazówkami strony (logujemy się na konto bankowe, wpisujemy kod BLIK itp.)
  Tpay-platnosc-info-600x600sa
 5. 5. I gotowe! Mamy pieniądze na koncie
  Tpay-mbank-identyfikator-600x600sa

Najlepsi bukmacherzy z Tpay - ForBet

Bukmacherów w Polsce, którzy obsługują płatności Tpay jest wielu.

Tpay to polska firma, to po pierwsze. Po drugie, naprawdę prężnie się rozwija i ma zaufania na polskim rynku. Płatności realizuje tam sporo firm, które cenią sobie bezpieczeństwo, szybkość i niezawodność systemu płatniczego.

Płatności z TPay bukmacher Forbet oferuje na bardzo korzystnych warunkach, przez co wielu graczy decyduje się na ich usługi.

Tpay to jednak tylko platforma, na której można dokonywać płatności na przykład BLIK-iem, przelewem, a nawet PayPalem. Dlatego głównym zadaniem firmy Tpay jest zapewnienie bezpieczeństwa płatności. Dlatego bukmacherzy tak cenią sobie ten serwis transakcyjny. Skorzystać z Tpay możemy chociażby u bukmachera ForBet.

To, czym chwali się ForBet współpracując z Tpay, to szybka płatność, obsługiwana 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Najlepsi bukmacherzy z Tpay - STS

Nie gorzej sytuacja wygląda u bukmachera STS. Tu jednak standardową formą płatności przez Tpay będzie przelew z rachunku. To może nie najpopularniejsza metoda wpłaty depozytu u buka, ale wciąż ma swoich fanów.

Szczególnie tych, którzy nie są najlepiej zorientowani w nowinkach technologicznych i ufają starszym systemom. Oczywiście STS ani Tpay nie pobierają żadnej prowizji za zapłatę. Dodatkowo przemawia za tym duetem fakt, iż nie mamy tutaj żadnych limitów wpłat.

To naprawdę dobra okazja i dla tych, którzy grają za malutkie sumy, ale również dla prawdziwych gigantów bukmacherki, którzy bawią się większymi pieniędzmi.

STS

Polski bukmacher, sponsor reprezentacji Polski w piłkę nożną. Bardzo rozpoznawalny w Polsce, ponieważ jest rynkową wygą. Ma prawie 50% udziału w rynku bukmacherskim. Być może nie znajdziecie tam najkorzystniejszych kursów, ale promocje, bonusy i stałą, pożądną ofertę bukmacherską owszem. STS ma też ogromną sieć lokali stacjonarnych, w których wciąż obsługuję masy klientów.

żeby zagrać Opinia

18+ Zgodność z Regulaminem, BeGambleAware.org

Platnosci-Tpay-w-STS-384x999w

Bukmacher z Tpay – zalety i wady

Mocną stroną operatorów płatności internetowych, takich jak Tpay, powinna być różnorodność oferowanych metod płatności. Twórcy Tpay byli tego z całą pewnością świadomi, bo oprócz szybkich przelewów online, umożliwili swoim użytkownikom także dokonywanie płatności mobilnie (BLIK, QR etc.) i otworzyli dostęp do portfeli elektronicznych (Paypal czy Google Pay).

Środki powinny zasilić twoje saldo natychmiast, jeśli tylko transakcja z Tpay została zakończona poprawnie. Szybkość transakcji to coś na czym zależy nie tylko tobie, ale i bukmacherom z Tpay. Interfejs Tpay jest niezwykle intuicyjny, co bardzo ułatwia jego obsługę. Tpay zasługuje też na uwagę ze względu na to, że nie generuje żadnych dodatkowych kosztów ani nie nakłada limitów transferów.

Wreszcie, Tpay zagwarantuje ci bezpieczne transakcje. Wprowadzono wiele nowoczesnych rozwiązań, włączając w to specjalne szyfrowanie wszystkich płatności, aby zapewnić użytkownikom najwyższy poziom ochrony. Nic więc dziwnego, że Tpay regularnie zdobywa certyfikaty i wyróżnienia jako firma wyjątkowo dbająca o bezpieczeństwo.

Pomimo że Tpay zdecydował się podjąć współpracę ze sporą ilością banków, wciąż istnieje prawdopodobieństwo, że akurat twój bank nie znajduje się na tej liście. Naturalnie możesz wtedy zdecydować się na inny sposób płatności (karta, portfel, BLIK itp.), ale jeśli żadna z pozostałych opcji ci nie odpowiada, będziesz musiał całkowicie zrezygnować z płatności z Tpay. Bukmacher powinien oferować inne metody, bardziej dopasowane do twoich potrzeb.

Bukmacher z Tpay – zalety i wady
Bukmacher Piłka nożna E-Sport Koszykówka Siatkówka
5.25% 4.32% 7.50% 5.00%
3.41% 5.86% 5.67% 6.22%
5.12% 5.25% 5.63% 5.72%

Czas płatności, prowizje i limity

Czas płatności w serwisie Tpay zależy zasadniczo od tego, którą metodę płatności wybierzemy. Jako, że jest to serwis tylko platformą umożliwiająca działanie różnych form płatności, ich czas może się mocno różnić.

Jeśli zależy Ci, żeby błyskawicznie obstawiać zakłady bukmacherskie, w tpay wygodne płatności będą idealną metodą dla Ciebie.

Generalnie jednak sama platforma, jaką jest Tpay, działa natychmiastowo. Nie ma problemu z przekierowaniem do innych stron, działa sprawnie i nie zawiesza się, nie muli nie wiadomo ile czasu. Prowizji oczywiście sam serwis transakcyjny nie nakłada na klienta. Nie ma dodatkowych opłąt, dzięki czemu cała kwota, jaką wpłacimy, trafia na nasze konto u bukmachera.

Jedyną opcją jest prowizja w danym banku przy dokonywaniu przelewów, ale takie rzeczy należą do rzadkości. Limity nie są problemem w płatności przez Tpay. Dolnych prkatycznie nie widać, a jeśli są, to już bardzo niskie. Z górnymi limitami kwestia jest trochę bardziej złożona. Zależą one od konkretnej metody, jaką będziemy płacić. Mimo wszystko same górne limity u bukmacherów przy płatności Tpay są wysokie, tego nie należy się obawiać.

Zalety

Ograniczenia

Brak niektórych banków na liście obsługiwanych przez Tpay

Limity bankowe, ma które Tpay nie ma wpływu

Czas wpłaty, prowizje i limity

decor image decor image
Strona z zakładami Prędkość wpłaty Darmowe Limity Od/Do

STS

Natychmiastowy

Bez limitu

Fortuna

Natychmiastowy

1 zł – 100 tys. zł

LVBET

Natychmiastowy

10 zł – 10 tys. zł

Czas wypłaty, prowizje i limity

decor image decor image
Strona z zakładami Prędkość wypłat Darmowe Limity Od/Do

STS

15 min lub 1-2 dni robocze (zależy od banku)

Minimum 1 zł

Fortuna

1-2 dni robocze

Minimum 2 zł

LVBET

10 min – 1-2 dni robocze (zależy od godziny i opcji)

25 zł – 10 tys. zł

Inne metody płatności

 • payment icon

  Karty do kupienia w wielu stacjonarnych sklepach i kioskach. To opcja dla fanów płatności gotówkowej. Karty mają określoną już wcześniej kwotę, jaką możemy doładować swoje konto.

  Więcej
 • payment icon

  Nowe i do tego polskie rozwiązanie. Płatność za pomocą sześciocyfrowego kodu generowanego w aplikacji mobilnej twojego banku. Nowoczesne i szybkie rozwiązanie.

  Więcej
 • payment icon

  Szybki transfer pieniędzy z banku na konto u bukmachera. Zewnętrzny serwis transakcyjny, znany z biezpieczeństwa i mocno popularny w płatnościach internetowych, szczególnie w Polsce. Po płatności otrzymujemy e-maila, gdzie nawet możemy złożyć reklamację. Wiarygodny system.

  Więcej
 • payment icon

  Klasyczna metoda płatności, polegająca na wpłacie pieniędzy z karty debetowej lub kredytowej. Chyba najpopularniejszy środek płatniczy na świecie. Akceptowany u wszystkich legalnych bukmacherów w Polsce.

  Więcej

Korzystaj z Tpay u najlepszych bukmacherów

Nieważne czy właśnie po raz kolejny wykorzystałeś wszystkie środki na swoim koncie w serwisie bukmacherskim, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z obstawianiem zakładów, powinieneś się zastanowić nad dokonywaniem swoich transakcji za pomocą Tpay.

Legalni bukmacherzy z Tpay zapewnią bezpieczeństwo płatności, a sama platforma jest intuicyjna i prosta w obsłudze. Biorąc pod uwagę użyteczność witryny, zanosi się na to, że w przyszłości więcej serwisów bukmacherskich doceni potencjał Tpay, podejmując się współpracy z jego twórcami.

Tpay to prężnie rozwijająca się polska firma, która nadąża za najnowszymi trendami na rynku płatności i podejmuje współprace z coraz większą liczbą firm w Polsce. Mówiąc o nowinkach technologicznych, mamy na myśli chociażby Tgate, czyli Zintegrowaną Bramkę Płatności Kartami. Dzięki temu, jeden inteligentny interfejs obsłuży płatność dowolną kartą.

Wystarczy tylko, że wpiszesz dane niezbędne, by dokonać transfer środków za pomocą twojej karty, a Tgate resztę zrobi za ciebie. Możesz także skorzystać z opcji cyklicznych płatności, aby nie musieć za każdym razem wpisywać potrzebnych danych (w tym długiego numeru karty), a jedynie zapisać je w pamięci Tgate i następnym razem zrealizować płatność jeszcze szybciej.

Tpay to serwis transakcyjny, które pozwala na korzystanie z wielu różnych rodzajów płatności. Wiele banków współpracuje z Tpay i wydawałoby się, że nic nie stoi na przeszkodzie, nie ma żadnych limitów. Jednak nawet w przypadku, gdy twój bank znajduje się wśród tych współpracujących z Tpay, niekoniecznie pozwoli ci to uniknąć pewnych niedogodności.

Pamiętaj bowiem o tym, że decydując się na realizację płatności przez system bankowy, automatycznie musisz dostosować się do warunków, jakie oferuje bank (np. limity na pojedyncze transakcje).

Autor

Jeremi Angowski

Jeremi Angowski
Nazywam się Jeremi. Ze sportem jestem związany od zawsze. Najbliższa memu sercu jest piłka nożna.