Zakłady bukmacherskie przelew bankowy

Zaktualizowano:

Tradycyjny przelew bankowy to jedna z najbardziej sprawdzonych i pewnych metod płatności. Przelewy bankowe to popularny i niezawodny sposób przesyłania pieniędzy, który wciąż pozostaje jedną z najprostszych i łatwo dostępnych metod płatności.

Bukmacherzy z przelewem bankowym oferują bardzo duży wybór legalnych zakładów bukmacherskich. Ze względu na ogromną popularność i szeroką dostępność tej metody płatności, decydując się na nią będziesz mógł wybierać spośród sporej liczby bukmacherów.

Lista bukmacherów z przelewem bankowym

Znaleziono: 1 Bukmacherzy

 1. 1

  Superbet

  Ocena: 7.3/10

  • Ekspresowa pomoc techniczna
  • Do 600 zł na start
  • Prawie 1000 różnych zakładów
  • Wpłaty już od złotówki

  Bonus powitalny 3754 zł

  POSTAW TUTAJ Przejdź na stronę Superbet Superbet Recenzja

  18+ Zgodność z Regulaminem, BeGambleAware.org

Czy płatności przelewem bankowym są bezpieczne?

BUKMACHERZY_Z_PRZELEWEM_BANKOWYM

Nie ulega wątpliwości, że wybór bukmachera z przelewem bankowym zapewnia bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa. Dzieje się tak dlatego, że w płatność nie jest zaangażowany żaden dodatkowy operator – nie korzystasz z żadnych stron internetowych czy aplikacji poza stroną Twojego banku. Nie musisz również wpisywać nigdzie żadnych wrażliwych danych, takich jak na przykład dane Twojej karty płatniczej.

Korzystanie u bukmachera oferującego płatności z przelewem bankowym ogranicza się po prostu do wykonania tradycyjnego przelewu. Nie różni się to niczym od przesyłania komuś pieniędzy lub opłacania rachunków. Korzystasz tylko ze strony swojego banku, a banki dokładają wszelkich starań, by dobrze zabezpieczyć przelewy.

Jeżeli więc masz konto w banku i uznajesz je za wystarczająco bezpieczne do przechowywania swoich pieniędzy, to używanie tradycyjnego przelewu bankowego do wpłaty na rachunek u bukmachera jest równie bezpieczne – wykonanie takiego przelewu jest bowiem w całości obsługiwane przez Twój bank, bez użycia żadnych dodatkowych operatorów płatności.

Jeżeli bezpieczeństwo jest dla Ciebie jednym z najważniejszych czynników przy wyborze metody płatności, bo, na przykład, planujesz wpłaty wysokich kwot – to tradycyjny przelew bankowy na pewno zasługuje na uwagę jako jeden z najbezpieczniejszych sposobów dokonywania płatności u internetowych bukmacherów.

Czy płatności przelewem bankowym są bezpieczne?
Bukmacher SSL SafeCharge Weryfikacja przed wypłatą Pomoc 24/7
Tak Tak Nie Nie
Tak Tak Nie Tak
Tak Nie Nie Nie
Tak Tak Nie Tak
Tak Nie Nie Nie

Czego potrzeba do wykonywania płatności przelewem?

Wielką zaletą bukmacherów z przelewem bankowym jest fakt, że dokonanie wpłaty nie wymaga jakichkolwiek dodatkowych kroków takich jak wyrobienie karty, pobieranie dodatkowych aplikacji, czy rejestrowanie się na stronach internetowych. Używanie tradycyjnego przelewu bankowego jako metody płatności u bukmachera sprawia, że nie potrzebujesz nic poza kontem w banku. Przelew możesz wygodnie zlecić używając strony internetowej lub aplikacji mobilnej swojego banku.

Jeśli chcesz obstawiać esport zakłady bukmacherskie lub dowolne inne, przelew bankowy jest najprostszą metodą, gdyż każdy ma konto w banku.

Choć posiadanie konta w banku jest wymagane, aby dokonać tradycyjnego przelewu korzystając z komputera, tabletu lub telefonu, to pieniądze na swój rachunek u bukmachera możesz wpłacić nawet, jeżeli nie posiadasz konta w banku. W takim przypadku musisz jednak udać się na pocztę lub do oddziału jakiegokolwiek banku i zlecić wykonanie przelewu używając specjalnego druku.

Zlecając jednak przelew w ten sposób musisz się liczyć z dodatkową opłatą, tak więc nie tylko wygodniejsze, lecz i bardziej ekonomiczne jest dokonywanie przelewów bankowych korzystając ze strony internetowej lub aplikacji mobilnej swojego banku.

Bukmacher z przelewem bankowym - jak dokonać wpłaty?

Dokonanie wpłaty na rachunek u bukmachera przy użyciu przelewu bankowego jest proste i nie wymaga większych przygotowań. Jeżeli chcesz dokonać przelewu przy użyciu strony internetowej lub aplikacji swojego banku, musisz znać tylko dane potrzebne do zalogowania się na swoje konto.

Jeżeli planujesz dokonać przelewu tradycyjnego na poczcie lub w placówce banku, nie musisz znać żadnych danych – wszystko, czego potrzebujesz, automatycznie wygeneruje dla Ciebie bukmacher. W tym poradniku jako przykładu użyjemy bukmachera z przelewem bankowym Fortuna, lecz wpłata przy użyciu przelewu u wszystkich bukmacherów wygląda bardzo podobnie.

 1. 1. Otwórz stronę lub aplikację bukmachera i zaloguj się na swoje konto.
  fortuna_1-min-600x600sa
 2. 2. Na stronie głównej znajdź zakładkę "Wpłata" i kliknij ją.
  fortuna_2-min-600x600sa
 3. 3. Zobaczysz menu ze wszystkimi dostępnymi metodami płatności. Znajdź opcję "przelew bankowy" i kliknij ją.
  fortuna_3-min-600x600sa
 4. 4. Na tym etapie wprowadzasz kwotę przelewu. Zastanów się dobrze, ponieważ aby przelew został zaksięgowany bez komplikacji, musisz później przelać dokładnie taką samą kwotę jaką podasz na tym etapie. Gdy wpiszesz kwotę, kliknij "Depozyt".
  fortuna_4-min-600x600sa
 5. 5. Zostaniesz przeniesiony na stronę, na której wyświetlone będą wszystkie niezbędne dane do wykonania przelewu: numer rachunku bukmachera oraz tytuł i kwota przelewu. Przy ich użyciu możesz dokonać przelewu przez internet, korzystając ze strony lub aplikacji swojego banku, lub też stacjonarnie - na poczcie lub w oddziale jakiegokolwiek banku.
  fortuna_5-min-600x600sa
 6. 6. Wykonując przelew sprawdź dokładnie, czy dokładnie wprowadziłeś dane - pamiętaj, że nie możesz nic zmieniać, a szczególnie tytułu przelewu, dzięki któremu bukmacher będzie wiedział, że pieniądze mają trafić na Twój rachunek.
  fortuna_6-min-600x600sa

Najlepsi bukmacherzy z przelewem bankowym - STS

STS to największa firma bukmacherska w Polsce. Działa od 1997 roku i zyskała sobie spore uznanie wśród miłośników obstawiania wyników wydarzeń sportowych. To jedna z pierwszych na polskim rynku firm oferujących legalne zakłady bukmacherskie z możliwością płatności z przelewem bankowym.

Dla wielu fanów zakładów sportowych kluczowe znaczenie ma niezawodność oraz stuprocentowe bezpieczeństwo przy wpłatach i wypłatach środków – dla osób ceniących sobie te wartości doskonałym rozwiązaniem będzie wybór największej polskiej firmy bukmacherskiej, działającej od ponad 20 lat, w połączeniu ze zdecydowanie najbardziej sprawdzoną i wypróbowaną metodą płatności, jaką bez wątpienia jest przelew bankowy.

Największy polski legalny bukmacher online

STS to doskonały bukmacher oferujący płatność z przelewem bankowym dla ludzi ceniących sobie przede wszystkim sprawdzone rozwiązania. Wielu graczy od dziesięcioleci korzysta z usług tej firmy, w związku z czym cieszy się ona również zaufaniem osób dopiero rozpoczynających przygodę z zakładami sportowymi i szukających swojego pierwszego bukmachera.
żeby zagrać Opinia

18+ Zgodność z Regulaminem, BeGambleAware.org

STS-z-przelewem-bankowym-384x999w

Najlepsi bukmacherzy z przelewem bankowym - Fortuna

Fortuna to jedna z najstarszych firm bukmacherskich na naszym rynku. Firma ta powstała już w 1996 roku, przez wiele lat oferując możliwość obstawiania wyników zakładów sportowych w jednym z lokali należących do rozbudowanej sieci placówek.

Od momentu, jak na rynku pojawił się pierwszy bukmacher, przelew bankowy stał się pionierską metodą wpłat depozytu.

Na uwagę zasługuje jednak przede wszystkim fakt, że Fortuna już w 2012 roku, jako pierwsza na polskim rynku firma bukmacherska, udostępniła ofertę zakładów przez internet.

Fortuna była więc pierwszym w Polsce bukmacherem oferującym legalne zakłady bukmacherskie z przelewem bankowym. Tak długa historia funkcjonowania na rynku, jak również fakt, że Fortuna była w Polsce pionierem zakładów przez internet, z pewnością będzie ogromną zaletą dla osób ceniących sobie sprawdzone rozwiązania.

Zalety i wady płatności przelewem bankowym

Płatność przelewem bankowym to najstarsza z dostępnych u bukmacherów internetowych metod dokonywania wpłat. Ma ona zarówno swoje zalety jak i wady. Z pewnością największą zaletą korzystania z tradycyjnego przelewu bankowego u bukmacherów online jest fakt, że metoda ta nie wymaga to korzystania z żadnych dodatkowych aplikacji czy stron internetowych. Nie musisz uczyć się korzystania z nieznanych Ci wcześniej platform.

Jeżeli tylko posiadasz konto w banku, możesz w prosty sposób wpłacić pieniądze na swój rachunek u internetowego bukmachera. Jeżeli chcesz wykonać wpłatę u bukmachera z przelewem bankowym przez internet, nie musisz korzystać z żadnych innych stron lub aplikacji poza tymi oferowanymi przez Twój bank, które już dobrze znasz. Nie musisz się nigdzie rejestrować, pobierać żadnych aplikacji czy korzystać z nieznanych Ci stron.

Sporą zaletą takiego rozwiązania jest wysoki poziom bezpieczeństwa – nie musisz podawać nigdzie danych, takich jak dane swojej karty płatniczej, a Twoje środki zostaną przesłane bezpośrednio z konta w banku na rachunek u bukmachera z przelewem bankowym. Jeżeli chodzi o wady, to główną jest stosunkowo długi czas płatności – jest on uwarunkowany sesjami księgowania przelewów w bankach, w związku z czym czasami będziesz musiał czekać na pojawienie się środków nawet do kilkunastu godzin, a na wpłatę dokonaną w weekend będziesz musiał czekać do poniedziałku.

Zalety i wady płatności przelewem bankowym
Bukmacher Piłka nożna E-Sport Koszykówka Piłka ręczna
5.25% 4.32% 7.50% 4.78%
3.99% 4.15% 3.75% 3.78%
5.12% 5.25% 5.63% 5.49%

Płatność przelewem bankowym - opłaty, limity i czas transakcji

W przypadku korzystania z usług bukmachera oferującego płatność z przelewem bankowym, czas transakcji i opłaty będą u wszystkich bukmacherów takie same. Wpłatę obsługuje bowiem bank i podlega ona standardom zwykłego przelewu. Oznacza to, że wpłata jest darmowa, o ile wykonujesz ją ze strony lub aplikacji swojego banku – w przypadku zlecenia przelewu stacjonarnie na poczcie lub w oddziale banku, zostanie naliczona niewielka opłata.

O szybkości zrealizowania wpłaty decydują sesje przelewów w bankach – oznacza to, że duże znaczenia ma czas zlecenia przelewu. Jeżeli zlecisz przelew w godzinach porannych, to pieniądze pojawią się na Twoim rachunku już po kilku godzinach tego samego dnia.

Na przelew zlecony po południu lub wieczorem będziesz musiał czekać do następnego dnia rano, zaś przelew zlecony w piątek po południu pojawi się na Twoim rachunku dopiero w poniedziałek – pamiętaj, że w weekendy i święta banki nie obsługują przelewów!

Zalety

Ograniczenia

Oczekiwanie na zaksięgowanie wpłaty może długo potrwać

Pieniądze przelane w weekend pojawią się u bukmachera dopiero w poniedziałek

Czas wpłaty, prowizje i limity

decor image decor image
Strona z zakładami Prędkość wpłaty Darmowe Limity Od/Do

Fortuna

od kilku godzin do kilku dni

1 PLN / -

STS

od kilku godzin do kilku dni

1 PLN / -

ForBET

od kilku godzin do kilku dni

1 PLN / 50,000 PLN

LVBET

od kilku godzin do kilku dni

1 PLN / 100,000 PLN

Czas wypłaty, prowizje i limity

decor image decor image
Strona z zakładami Prędkość wypłat Darmowe Limity Od/Do

Fortuna

do 48h

brak

STS

do 48h

brak

ForBET

do 48h

1 PLN / -

LVBET

do 24h

25 PLN / 100,000 PLN

Alternatywne metody płatności

 • payment icon

  Karty Visa to popularna metoda płatności dostępna u wielu bukmacherów.

  Więcej
 • payment icon

  Płatności BLIK umożliwiają szybkie dokonywanie wpłat u bukmacherów przy użyciu aplikacji mobilnej.

  Więcej
 • payment icon

  Skrill to metoda płatności umożliwiająca zasilenie swojego rachunku u wielu bukmacherów.

  Więcej
 • payment icon

  Posiadacze konta PayPal mogą w prosty sposób i szybko dokonywać wpłat w serwisach bukmacherskich.

  Więcej

Korzystaj z najlepszych bukmacherów z przelewem bankowym

Tradycyjny przelew bankowy to najstarsza metoda dokonywania wpłaty u internetowych bukmacherów. Jak nietrudno odgadnąć, jest to więc najbardziej wypróbowany i najlepiej sprawdzony sposób zasilania rachunku w serwisie bukmacherskim. Wielką zaletą tej metody jest fakt, że nie korzysta ona z żadnych dodatkowych stron internetowych czy aplikacji – przelew jest obsługiwany tylko i wyłącznie przez bank, w którym go zlecasz oraz przez bank na, którym znajduje się konto bukmachera.

Jest to więc prawdopodobnie jeden z najbezpieczniejszych dostępnych sposobów dokonywania wpłaty u bukmachera, który na pewno zainteresuje osoby pragnące obracać dużymi kwotami, jak również po prostu wszystkich tych, którzy nie chcą powierzać swoich funduszy niezaufanym aplikacjom i stronom internetowym.

Kolejną dużą zaletą korzystania z usług legalnych zakładów bukmacherskich oferujących płatności z przelewem bankowym jest fakt, że ta metoda płatności nie wymaga żadnych dodatkowych kroków ani specjalnych środków. Jeżeli posiadasz konto w banku, w prosty sposób, za darmo wykonasz przelew bankowy nie wychodząc z domu korzystając ze strony internetowej lub aplikacji swojego banku.

Wybierając bukmachera z przelewem bankowym będziesz mógł jednak dokonać wpłaty nawet bez posiadania konta w banku – przelew możesz zlecić stacjonarnie, na poczcie lub w oddziale dowolnego banku. Z kolei, jeśli ma się do czynienia z ofertą przedstawioną przez bukmacher bez depozytu, to być może typowanie będzie dostępne jeszcze przed realizacją pierwszej transakcji.

W zasadzie jedyną wadą tradycyjnego przelewu bankowego jest stosunkowo długi czas oczekiwania na pojawienie się środków na rachunku u bukmachera. Pamiętaj o tym, że banki nie księgują przelewów w weekendy i święta. Ze względu na to, że wiele wydarzeń sportowych ma miejsce w weekendy, może to stanowić problem dla fanów zakładów bukmacherskich. Jeżeli więc chcesz, aby pieniądze pojawiły się na Twoim koncie u bukmachera w weekend, będziesz musiał skorzystać z innej metody wpłaty.

FAQ

?

Czy korzystanie z bukmacherów z przelewem bankowym jest legalne?

Legalne zakłady bukmacherskie są oferowane przez oficjalnie zarejestrowane firmy operujące według ścisłych regulacji. Korzystanie z usług tych bukmacherów jest legalne.

?

Czy przelew bankowy jest bezpieczną metodą wpłaty?

Żadna metoda płatności nie oferuje 100% bezpieczeństwa. Tradycyjne przelewy są jednak w pełni obsługiwane przez banki, w związku z czym są jedną z najbezpieczniejszych metod płatności.

?

Czy aby korzystać z usług bukmachera oferującego płatności z przelewem bankowym muszę posiadać konto w banku?

Możesz dokonać wpłaty przelewem bez posiadania konta w banku – zrobisz to na poczcie lub w oddziale dowolnego banku. Pamiętaj jednak, że bukmacherzy w Polsce wypłacają pieniądze na konto, więc i tak będzie Ci ono potrzebne do otrzymania swojej wygranej.

?

Zleciłem przelew bankowy. Jak sprawdzić, kiedy pieniądze pojawią się na moim rachunku?

Banki księgują przelewy wychodzące i przychodzące w określonych godzinach, nazywanych sesjami elixir. Twoje pieniądze zostaną wysłane w czasie najbliższej sesji wychodzącej Twojego banku, a pojawią się na Twoim rachunku u bukmachera wkrótce po najbliższej sesji przychodzącej banku bukmachera.

?

Zleciłem przelew bankowy w weekend. Czy jest szansa, że pieniądze pojawią się przed poniedziałkiem?

Banki nie obsługują przelewów w weekendy i święta. Jeżeli pilnie potrzebujesz zasilić swój rachunek u bukmachera w weekend, powinieneś skorzystać z innej metody płatności.

Autor

Adam Bloszko

Adam Bloszko
Czesc wszyscy! Mam na imię Adam Błoszko, ja sie zajmuje dziennikarstwo i pisze dla kilku stron internetowych.