Zakłady na wyścigi konne

Zaktualizowano:

Wydawać by się mogło, że tylko wytrawny gracz zawiera zakłady na wyścigach konnych… Jednakże nic bardziej mylnego! Żyjemy w czasach, kiedy obstawianie wyścigów konnych jest dostępne dla każdego! Jedyne, czego potrzebujesz, to dostęp do Internetu oraz dobry bukmacher online, który przyjmuje zakłady na wyścigach.

Lista stron bukmacherskich online do obstawiania wyścigów konnych

Znaleziono: 7 Bukmacherzy

 1. 1

  STS

  Ocena: 9.1/10

  • Setki wydarzeń na żywo
  • Nowoczesna aplikacja mobilna
  • Early payout i STS cashout
  • Bonus powitalny do 1 200 zł

  Promocja Powitalna to nawet 1,660 zł bonusu!

  POSTAW TUTAJ Przejdź na stronę STS STS Recenzja

  18+ Zgodność z Regulaminem, BeGambleAware.org

 2. 2

  LVBET

  Ocena: 8.9/10

  • Legalny polski bukmacher
  • Atrakcyjna oferta powitalna
  • Bardzo szeroka oferta zakładów
  • Bardzo szybkie wypłaty

  Pakiet powitalny do 3,333 PLN

  POSTAW TUTAJ Przejdź na stronę LVBET LVBET Recenzja

  18+ Zgodność z Regulaminem, BeGambleAware.org

 3. 3

  Superbet

  Ocena: 8.6/10

  • Ekspresowa pomoc techniczna
  • Do 600 zł na start
  • Prawie 1000 różnych zakładów
  • Wpłaty już od złotówki

  Bonus powitalny 3754 zł

  POSTAW TUTAJ Przejdź na stronę Superbet Superbet Recenzja

  18+ Zgodność z Regulaminem, BeGambleAware.org

 4. 4

  Etoto

  Ocena: 8/10

  • Niskie marże
  • Częste promocje cykliczne
  • Szybkie i wypłaty od 1 zł
  • Świetna oferta zakładów LIVE

  200% bonus do 200 zł

  POSTAW TUTAJ Przejdź na stronę Etoto Etoto Recenzja

  18+ Zgodność z Regulaminem, BeGambleAware.org

 5. 5

  Betclic

  Ocena: 7.9/10

  • Duży wybór dyscyplin
  • Bonus na zakłady akumulacyjne
  • Możliwa opcja cashout
  • Szeroki wybór zdarzeń na żywo

  50 zł cashback

  POSTAW TUTAJ Przejdź na stronę Betclic Betclic Recenzja

  18+ Zgodność z Regulaminem, BeGambleAware.org

 6. 6

  Betcris

  Ocena: 7.4/10

  • Konto tymczasowe
  • Ponad 50 rodzajów zakładów
  • Obsługa klienta przez 7 dni w tygodniu
  • 45 000+ transmitowanych na żywo

  Cashback 500 zł + 50 zł Freebet

  POSTAW TUTAJ Przejdź na stronę Betcris Betcris Recenzja

  18+ Zgodność z Regulaminem, BeGambleAware.org

 7. 7

  PZbuk

  Ocena: 7.3/10

  • Rozbudowane statystyki
  • Świetny program lojalnościowy
  • Wiele sportów wirtualnych
  • Mobilna transmisja NBA

  Welcome Bonus 100% up to 200 PLN

  POSTAW TUTAJ Przejdź na stronę PZbuk PZbuk Recenzja

  18+ Zgodność z Regulaminem, BeGambleAware.org

Wyścigi konne strony bukmacherskie – Kompletny przewodnik

Zaktualizowano:

zaklady bukmacherskie na wyscigi konne

Wyścigi konne w Polsce zdają się być sportem, który przechodzi „czas odrodzenia”. Tory wyścigowe, takie jak warszawski Służewiec czy wrocławskie Partynice, stają się coraz częściej odwiedzanymi miejscami. Nic dziwnego więc, że coraz więcej klientów mają również wyscigi konne zaklady bukmacherskie online. A skoro tak, to warto wiedzieć na ten temat jak najwięcej. Dlatego też stworzyliśmy poniższy przewodnik, w którym znajdziesz kompleksową wiedzę na temat tego, jak obstawiac wyscigi konne. Obstawianie koni to nie tylko pasja, ale i sposób na wygranie dużej ilości pieniędzy, oraz na zabawę. Dowiedz się z nami, jak stawiać zakłady na wyścigi konne!

Wyścigi konne w Polsce – historia obstawiania koni

wyscigi konne historia typowania wynikow

Sama idea wyścigów konnych narodziła się już w czasach starożytnych, ale rozkwit tej dyscypliny sportowej przypada dopiero na XVIII Anglię.

To właśnie wtedy na szerszą skalę pojawiło się obstawianie koni na wyścigach. Początkowo, widzowie obstawiali pieniądze na wybranego dżokeja między sobą, natomiast z czasem na trybunach zaczęły pojawiać się osoby, które zaczęły przyjmować zakłady konne. W ten oto sposób narodziło się obstawiane wyniki wyścigów konnych.

Kilka ciekawych faktów:

 • Obstawiane wyniki wyścigów konnych swoje początki ma w Starożytności.
 • Wyścigi konne Anglia, do dziś są jednymi z najbardziej prestiżowych.
 • Zakłady konne początkowo zawierano wyłącznie pomiędzy znajomymi.
 • Wyscigi konne UK zostały „sformalizowane” jako pierwsze.

Wyścigi konne uważa się za najbardziej klasyczną formę typowania wyników bukmacherskich. Początkowo zabawa ta była przeznaczona głównie dla klasy wyższej. 

Choć wyścigi konne Anglia były pierwsze, to i w Polsce sport ten, oraz jego obstawianie, z czasem stały się niezwykle popularne. „Złote czasy” zalicza się do PRL-u, ponieważ ówczesna władza zabraniała społeczeństwu angażowania się w jakąkolwiek formę hazardu. Jedynym odstępstwem od tej reguły było właśnie obstawianie koni na wyścigach. Od tego czasu, wyscigi konne obstawianie stały się ulubioną rozrywką Polaków.

Użyteczne informacje:

Wyścigi konne w Polsce – historia obstawiania koni
🏛️ Pierwsze rozgrywki XVIII wiek
🏢 Organ nadrzędny Zależy od turnieju
📶 Pokrycie bukmachera Duża
Popularny w Anglia, Polska, Francja, Niemcy
🌎 Mistrzostwa świata Brak
🏅 Dyscyplina olimpijska Nie

Jak obstawiać wyścigi konne Polska online?

W tym paragrafie zajmiemy się pytaniem: Wyścigi konne jak obstawiać? Nie jest to trudne. Wwystarczy, że zastosujesz się do wymienionych poniżej trzech kroków!

 1. Zrób rekonesans

  Każda wygrana zaczyna się od odpowiedniego rozeznania, czyli tak zwanego „rekonesansu”. Wyścigi konne w Polsce mają długą tradycję, więc bez trudu znajdziesz informacje na temat wyspozycji poszczególnych koni. Wytypuj swojego kandydata na wygraną.
 2. Znajdź odpowiedniego bukmachera

  Jeśli wiesz już, na kogo chcesz postawić pieniądze, pora znaleźć miejsce, które przyjmuje zaklady na wyscigach konnych. Możesz skorzystać z rankingu i linków, które prezentujemy w kolejnych akapitach niniejszego artykułu. Wybór jest duży, ale dzięki naszym opisom, bez problemu wybierzesz najkorzystniejszego dla siebie bukmachera.
 3. Postaw pieniądze u bukmachera

  Najtrudniejsze już za Tobą. Wiesz już, na kogo chcesz postawić pieniądze oraz gdzie to zrobić. Pora przystąpić do działania! Większość wyścigi konne bukmacher działają na bardzo podobnej zasadzie: należy się zarejestrować, zweryfikować swoją tożsamość i możesz już zacząć obstawiać! Wybierz gonitwę, ulubionego konia i gotowe.

Top 4 aplikacji mobilnych do obstawiania wyścigów konnych

W XXI wieku wyscigi konne zaklady bukmacherskie online dostępne są nie tylko z poziomu komputera lub laptopa. W dzisiejszych czasach obstawiać możesz nawet ze swojego smartfona. W naszym artykule przedstawimy 5 najlepszych aplikacji mobilnych do obstawiania wyścigów konnych. Oceniając aplikacje mobilne, braliśmy pod uwagę wiele czynników. Od łatwości obstawiania do estetyki interfejsu.

Oto Top 4 aplikacji umożliwiające typowanie wyścigi konne Polska:

 1. #1 Aplikacja mobilna do obstawiania wyścigów konnych – STS

  STS to jeden z najpopularniejszych bukmacherów online. Posiada on licencję od Ministerstwa Finansów, która dodatkowo podbija jego wartość w oczach klientów. Nic dziwnego, że jego aplikacja również zbiera całą masę pozytywnych komentarzy od zadowolonych klientów. Umożliwia ona przeglądanie  wyników wydarzeń na żywo, jak i łatwe obstawianie zakładów.

  STS Aplikacja mobilna
 2. #2 Aplikacja mobilna do obstawiania wyścigów konnych – LVbet

  Aplikacja mobilna LVbet jest bardzo intuicyjna oraz łatwa w obsłudze, tak więc nawet początkujący gracze nie będą mieli problemów z jej obsługą. Dodatkowym atutem jest funkcja LVbet Rapid Pay, która pozwala na natychmiastową wpłatę środków na konto.

  LVbet Aplikacja mobilna
 3. #3 Aplikacja mobilna do obstawiania wyścigów konnych – PZbuk

  Aplikacja mobilna bukmachera PZbuk posiada kilka bardzo interesujących funkcjonalności. Jedną z nich jest opcja „Cash-out”, dzięki której użytkownicy mają możliwość wcześniejszego wycofania zakładu przed zakończeniem meczu, jeżeli dotychczasowa rozgrywka nie idzie po ich myśli.

  PZbuk Aplikacja mobilna
 4. #4 Aplikacja mobilna do obstawiania wyścigów konnych – Noblebet

  Aplikacja mobilna Noblebet spełnia wszystkie podstawowe funkcjonalności bukmachera online. Obsługuje główne funkcje Noblebet, takie jak: Cash-out, Królewskie kursy oraz Betbuilder. Jest łatwa w nawigacji i dostępna dla każdego, ponieważ ma wersje odpowiednio na systemy Android oraz iOS.

  Noblebet Aplikacja mobilna

Wskazówki oraz strategie na obstawianie wyścigów konnych

wyscigi konne strategie i porady dotyczace typowania wynikow

Myślisz, że obstawianie wyścigów konnych to łatwa sprawa? Nawet jeśli jesteś ekspertem w tej dziedzinie, wciąż możesz wpaść w znane już pułapki… Dlatego też zachęcamy do przeczytania naszych użytecznych wskazówek oraz strategii do obstawiania wyścigów konnych.

Oczywiście, istnieją dwie możliwości obstawiania wyścigów konnych: tradycyjnie, na torze, lub też uczestniczenie w wyścigi konne zakłady online. W naszym artykule zajmiemy się przede wszystkim obstawianiem wyścigów konnych online.

 1. Wskazówka 1. Obstawiaj kilka wyścigów na różnych kuponach

  Wskazówka ta wydaje się oczywista, jednakże jest ona często ignorowana przez początkujących graczy. Jest to prosta matematyka – obstawiając kilka zakładów jednocześnie, zwiększamy nasze szanse na wygraną! Dlatego też nigdy nie stawiaj wszystkich swoich pieniędzy tylko w jednym zakładzie, ponieważ Twoje szanse na wygraną będą zasadniczo o wiele mniejsze.

 2. Wskazówka 2. Graj odpowiedzialnie

  Z hazardem jest tak samo, jak z inwestycjami. Główną zasadą odpowiedzialnej gry jest nie „stawianie wszystkiego na jedną kartę”, czyli nieinwestowanie wszystkich swoich oszczędności w jeden zakład. Zawsze inwestuj tylko te pieniądze, których nie potrzebujesz.
 3. Wskazówka 3. Zawsze przeprowadzaj dokładną analizę

  Zanim zainwestujesz jakiekolwiek pieniądze w wyścigi konne, stań się znawcą tematu! Przeprowadź dokładną analizę tego, jakie konie będą uczestniczyły w gonitwie, następnie sprawdź historyczne notowania uczestników… Nie zapomnij też sprawdzić informacji na temat dżokejów, takich jak na przykład ich wzrost oraz waga.
 4. Wskazówka 4. Sprawdź oferty promocyjne u bukmacherów

  Bukmacherzy online bardzo często posiadają świetne oferty promocyjne. Oferty te często obejmują na przykład darmowe zakłady, „darmową gotówkę” lub też inne premie i kody bonusowe. Dzięki korzystaniu z ofert promocyjnych możesz bez ryzyka spróbować, czy obstawianie wyścigów konnych jest naprawdę dla Ciebie!
 5. Wskazówka 5. Obstawiaj różne formy zakładów

  Jeżeli dopiero zaczynasz swoją przygodę z obstawianiem wyścigów konnych, prawdopodobnie myślisz, że jedynym możliwym do obstawienia zakładem jest ten na zwycięzcę. Nic bardziej mylnego. Istnieje wiele innych form zakładów, na przykład zakład na drugie i trzecie miejsce. Eksperymentuj, dzięki czemu zwiększysz swoje szanse na wygraną.

Najpopularniejsze rynki obstawiania wyścigów konnych

Rynek wyścigów konnych w ogóle, na stan z 2019 roku, wyceniany był na około 300 mld dolarów amerykańskich. Jest to ogromna suma, która pokazuje, że ta dziedzina sportowa może zapewnić wielkie wygrane, a wyścigi konne warte są obstawiania, nawet wyścigi konne Polska. Zatem jak grać i jakie dostępne są rynki?

Wyścigi konne zakłady na żywo

wyscigi konne zaklady na zywo

Wyścigi konne gdzie obstawiać na żywo? Oczywiście na torze! Ale nie tylko. Dzięki polecanym przez nas bukmacherom online, zakłady konne na żywo można obstawiać, a czasem nawet i oglądać (o ile dany turniej jest oczywiście transmitowany). Wszystko, czego potrzebujesz, aby na żywo obstawiać wyścigi konne, to Twój smartfon lub też laptop.

TOP-9 polecanych przez nas stron internetowych do obstawiania wyścigów konnych

Już wiesz, jak bardzo popularne wśród graczy jest obstawianie wyścigi konne zakłady online. W takim razie, których bukmacherów należy unikać, a u jakich warto obstawiać? Są to kwestie niebagatelne, dlatego też postanowiliśmy przeprowadzić analizę i wybrać 9 najlepszych zakładów bukmacherskich online do obstawiania wyścigów konnych. Oto oni!

 1. Strona #1 do obstawiania wyścigów konnych – Etoto

  Etoto zawiera aż 32 dyscypliny sportu, w tym oczywiście zakłady na wyścigi konne. Mówiąc o Etoto, warto zaznaczyć, że bukmacher ten oferuje nowoczesną platformę do obstawiania zakładów na żywo, dzięki której wyścigi konne gry obstawianie jest czystą przyjemnością.

  Etoto strona promocyjna
 2. Strona #2 do obstawiania wyścigów konnych – Betcris

  Betcris to stosunkowo nowy bukmacher, jednakże nawet mimo tego, zdążył już zebrać wiele pochlebnych opinii od swoich klientów. Na pochwałę zasługują tu kursy oraz szeroki wybór zakładów. Po drugiej stronie są niestety także i minusy, a do nich należy brak aplikacji mobilnej oraz zakładów na żywo.

  Betcris strona główna
 3. Strona #3 do obstawiania wyścigów konnych – Fortuna

  Zakład bukmacherski Fortuna to pionier wśród operatorów, którzy oferowali obstawianie zakładów online. Z tego też powodu, jest on zdecydowanie godny zaufania. Bukmacher oferuje wiele dziedzin sportowych do obstawiania, dobre kursy oraz prostą w obsłudze stronę internetową.

  Fortuna strona promocyjna
 4. Strona #4 do obstawiania wyścigów konnych – Superbet

  Superbet to doskonały bukmacher, który jest zdecydowanym liderem na polskim rynku. Obstawisz na nim nie tylko zakłady wyścigi konne, ale także całą masę innych dyscyplin sportowych. Na wyróżnienie zasługuje przejrzysta strona internetowa oraz łatwa w obsłudze aplikacja mobilna.

  Superbet strona promocyjna
 5. Strona #5 do obstawiania wyścigów konnych – LVbet

  LVbet to licencjonowany bukmacher, posiadający także pukty stacjonarne w Polce. Do zalet tego bukmachera zaliczyć można dużą ilość metod wpłat na konto, w tym między innymi Skrill oraz Paysafecard, a także rozbudowany czat na żwyo w razie potrzeby kontaktu z obsługą klienta.

  LVbet strona promocyjna
 6. Strona #6 do obstawiania wyścigów konnych – STS

  STS jest liderem na polskim rynku zakładów bukmacherskich. Zakład ten działa od 1997 roku. Oprócz oczywistej oferty na wyścigi konne obstawianie online, na wyróżnienie u tego bukmachera zasługuje możliwość obstawiania sportów wirtualnych, czyli tak zwanych wirtualnych lig. Dostępne są one z dziedziny piłki nożnej, tenisa oraz koszykówki.

  STS strona promocyjna
 7. Strona #7 do obstawiania wyścigów konnych – Noblebet

  Noblebet to jedyny bukmacher z naszej listy, który wyróżnia się innowacyjnym narzędziem o nazwie BetBuilder. Pozwala ono na łączenie kilku rynków w obrębie jednego spotkania. To właśnie za to narzędzie, bukmacherowi Noblebet należy się największy plus.

  Noblebet strona promocyjna
 8. Strona #8 do obstawiania wyścigów konnych – Totolotek

  Totolotek to bukmacher z długą tradycją w Polsce, o czym prawdopodobnie, każdy czytający ten artykuł zdaje sobie sprawę. Oferuje on to, co każdy klasyczny bukmacher powinien – szeroką ofertę z wielu dziedzin sportowych, oraz przyzwoite kursy.

  Totolotek strona promocyjna
 9. Strona #9 do obstawiania wyścigów konnych – Betfan

  Ciekawostką o bukmacherze Betfan jest to, że oferuje on obstawianie nie tylko sportu, czyli konie obstawiane w wyścigu, ale także e-sportu, sportów wirtualnych oraz wydarzeń politycznych, show-biznesu, a nawet meteorologii! Dkategi jeżeli interesuje Cię obstawianie wielu kategorii, jest to bukmacher dla Ciebie.

  Betfan strona promocyjna

Najpopularniejsze gonitwy w dziedzinie wyścigów konnych

Wyścigi konne to dziedzina, która popularna jest już od stuleci. W związku z tym wiele wydarzeń i konkursów, jakie są obecnie organizowane, swoje początki miało wiele lat temu. Oto najpopularniejsze europejskie gonitwy!

Top 4 nowych stron internetowych do obstawiania wyścigów konnych

Wyścigi konne zakłady bukmacherskie to fraza, jaka najczęściej jest zadawana w wyszukiwarkach internetowych. Co dnia, powstają nowe strony oferujące obstawianie wyścigów konnych. Aby ułatwić Ci wybór, w tym paragrafie zebraliśmy TOP 4 najlepszych, najnowszych wyścigi konne zakłady bukmacherskie online.

 1. #1 Nowa strona do obstawiania wyścigów konnych – Betfan

  Betfan to kolejny bukmacher, który posiada licencję od Ministerstwa Finansów. Dużym plusem tego operatora jest szeroka oferta zakładów live, duża liczba rynków oraz ciekawe kursy. Niestety, bukmacher ten nie udostępnia transmisji na żywo. Ma on także dość ograniczone metody płatności.

  nowy bukmacher Betfan strona główna
 2. #2 Nowa strona do obstawiania wyścigów konnych – Superbet

  Rumuński bukmacher Superbet rozpoczął swoją działalność w Polsce w 2017 roku. Na wyróżnienie zasługuje tu kilka funkcjonalności: przede wszystkim duży wybór zakładów, w tym możliwość obstawiania na przykład rzutów karnych (a nie tylko zwycięstw) oraz szeroki wybór metod płatności, w tym za pomocą kart VISA i Mastercard, a także wygodnej metody BLIK.

  nowy bukmacher Superbet strona główna
 3. #3 Nowa strona do obstawiania wyścigów konnych – PZbuk

  Na wyróżnienie w ofercie bukmachera PZbuk zasługuje możliwość obstawiania zakładów live, a także szeroka oferta zakładów typu e-sport. Oprócz tego, obstawiając, zbierasz punkty w programie lojalnościowym, które możesz potem wymieniać na atrakcyjne nagrody, na przykład darmowe zakłady.

  nowy bukmacher PZbuk strona główna
 4. #4 Nowa strona do obstawiania wyścigów konnych – LVbet

  Dzięki LVbet można zarobić całkiem spore pieniądze. Ten bukmacher, który oferuje między innymi zakłady wyścigi konne, jest popularny wśród graczy. Mówiąc o nim, zdecydowanie warto wspomnieć o nieprzeciętnie dużej premii, jaki oferuje LVbet. Jest to oczywiście bonus powitalny, który oferowany jest w dwóch turach.

  nowy bukmacher LVbet strona główna

Zawsze sprawdzaj zakłady bukmacherskie z największymi szansami na wygraną

Chcesz dowiedzieć się, jakie są typy na wyścigi konne Służewiec? Jest to zasadnicze pytanie! Zawsze sprawdzaj ranking, jakie oferowane są u prezentowanych przez nas wyścigi konne bukmacher online.

FAQ

?

Jak działa wyścigi konne gry obstawianie?

Wyścigi konne obstawianie jest bardzo proste. Wystarczy, że znajdziesz odpowiedniego bukmachera oraz wytypujesz swojego faworyta wśród koni. Kolejnym krokiem jest już postawienie zakładu.
?

Jakie są najpopularniejsze tory wyścigowe w Polsce?

Polska ma dwa tory wyścigowe, oba cieszące się wielką sławą: warszawski tor wyścigowy Służewiec oraz tor wyścigów konnych Partynice we Wrocławiu.
?

Jakie są najpopularniejsze metody płatności u bukmacherów online?

Wśród najpopularniejszych metod płatności, jakie są oferowane przez opisanych w niniejszym artykule bukmacherów, są: karty debetowe i kredytowe oraz BLIK.
Autor

Jeremi Angowski

Jeremi Angowski
Nazywam się Jeremi. Ze sportem jestem związany od zawsze. Najbliższa memu sercu jest piłka nożna.