Bonusy Bukmacherskie i Promocje Bukmacherów w Polsce

Zakłady bukmacherskie bonusy to jeden z najistotniejszych czynników, na których stoi świat bukmacherki w Internecie. To właśnie na bonusy powitalne i inne oferty promocyjne patrzy większość osób wybierających nowy portal do typowania, bo przy rejestracji zawsze można liczyć na interesujący dodatek. Operatorzy zakładów doskonale zdają sobie z tego sprawę i prześcigają się ze sobą o to, kto zaproponuje najlepsze zakłady bukmacherskie bonusy. Ta konkurencyjność zapewnia bardzo interesujące korzyści dla graczy, którzy cieszą się z coraz ciekawszych i bardziej atrakcyjnych ofert na start i podczas stałego korzystania z wybranego portalu.

Lista portali oferujących bonusy bukmacherskie

7 Znalezione bonusy

Ostatnia aktualizacja:

Bukmacher Bonus i Warunek Link
STS Bonusy

Promocja Powitalna to nawet 1,660 zł bonusu!

18+ Zgodność z Regulaminem, BeGambleAware.org

Odbierz bonus Wizyta STS
LVBet Bonusy

Pakiet powitalny do 3,333 PLN

18+ Zgodność z Regulaminem, BeGambleAware.org

Odbierz bonus Wizyta LVBET
Superbet Mightytips

Bonus powitalny 3754 zł

18+ Zgodność z Regulaminem, BeGambleAware.org

Odbierz bonus Wizyta Superbet
Etoto Bonusy

200% bonus do 200 zł

18+ Zgodność z Regulaminem, BeGambleAware.org

Odbierz bonus Wizyta Etoto
Betclic Bonusy

Zakład bez ryzyka do 200 zł

18+ Zgodność z Regulaminem, BeGambleAware.org

Odbierz bonus Wizyta Betclic
Betcris Bonusy

Cashback 500 zł + 50 zł Freebet

18+ Zgodność z Regulaminem, BeGambleAware.org

Odbierz bonus Wizyta Betcris
PZbuk Bonusy

Welcome Bonus 100% up to 200 PLN

18+ Zgodność z Regulaminem, BeGambleAware.org

Odbierz bonus Wizyta PZbuk

Wszystko, co musisz wiedzieć o tym, jak działają promocje bukmacherskie

Wszystko, co musisz wiedzieć o tym, jak działają promocje bukmacherskie

Bukmacherskie promocje stały się obowiązkiem w ofercie każdego operatora zakładów. Gdyby któryś z bukmacherów zdecydował się na zrezygnowanie z oferty powitalnej, to najprawdopodobniej większość potencjalnych typerów po prostu nie brałoby go pod uwagę przy wyborze, co z pewnością przyczyniłoby się do znacznego zmniejszenia ruchu na stronie. Dlatego specjalne bonusy od depozytu oraz inne formy promocji są po prostu obowiązkowe.

Operatorzy zakładów mimo wszystko zawsze zabezpieczają się, tworząc regulaminy na oferty bukmacherskie, dzięki czemu nie da się nadużywać ich promocji, a bonusy od depozytu, czy nawet te oferty, które nie wymagają wpłaty, są całkowicie bezpieczne dla operatora, jednocześnie dając szansę na wygraną użytkownika. Dzięki temu dochodzi się do sytuacji, w której każdy wygrywa.

Dzisiejszy rynek ofert promocyjnych w zakładach sportowych jest niesamowicie zróżnicowany i w pewnym sensie ustandaryzowany. Użytkownik takiego portalu niemal zawsze może liczyć na bonus na start bukmacher, reload bonusy od depozytu, cashback bukmacher, czy specjalne program VIP. Do tego dochodzą wszelkiego rodzaju wydarzenia związane z najistotniejszymi wydarzeniami w świecie sportu i wiele więcej atrakcji. Dzisiejsi bukmacherzy projektują swoje działy promocyjne w taki sposób, żeby zainteresowany użytkownik niemal zawsze mógł skorzystać z jakiejś oferty bonusowej.

Tabela o kampaniach reklamowych i bukmacherach
🌎 Kraj: Polska
Popularne typy bonusów:  freebet bez depozytu, bonus powitalny, cashback
🔋 Najlepszy nowy bukmacher: Etoto, Noblebet, STS
🔢 Zaufany bukmacher: STS, LVBet, Fortuna
🗺️ Najlepszy wybór bonusów: STS, PZBuk, Betcris
🎈 Najlepsza oferta freebet: LVBet, STS

Jak wybrać najlepszy bonus od depozytu w Polsce? Przydatne porady

Wybór operatora zakładów sportowych to często decyzja, przy której zwraca się także uwagę najlepsze bukmacher promocje. Dlatego to bardzo istotna kwestia dla każdego, kto chce zacząć przygodę z wybranymi zakładami sportowymi. Sama kwota promocji to dopiero ułamek informacji, które określają jej rzeczywistą wartość. Poniżej przedstawimy wszystkie czynniki, które warto sprawdzić w regulaminie, jaki zawiera każdy bukmacher bonus, żeby potencjalny odbiorca miał pewność, iż wybiera bonus powitalny, który rzeczywiście zapewni mu przyzwoite warunki.

 1. Kwota

  Jedną z kluczowych kwestii – zwłaszcza jeśli chodzi o bonusy powitalne bukmacherzy, jest kwota premii. Tutaj zasada jest bardzo prosta – im więcej, tym lepiej. Warto jednak zaznaczyć, że wysoka premia wcale nie zapewnia większych szans na wygranie. W tej kwestii najważniejszy jest warunek obrotu.
 2. Ważność

  Każda promocja działa przez określony czas. W przypadku, kiedy ktoś odbiera bonusy powitalne, powinien zwrócić także uwagę na to, jak długo po założeniu konta jest on dostępny. Dodatkowo po aktywacji, gracz ma konkretną (określoną w regulaminie promocji) liczbę dni, żeby wykorzystać swój bonus bukmacherski.
 3. Wskaźnik procentowy

  Stosuje się go wyłącznie, jeśli chodzi o bukmacherzy bonus z depozytem. Wartość procentowa określa, jaka cześć depozytu zostanie dodana jako bonus. Np. bonusy powitalne 50% oznaczają, że przy depozycie 100 zł, bukmacher doda kolejne 50 zł w ramach premii.
 4. Typy dyscyplin

  Niektóre promocje u bukmacherow są przeznaczone na konkretne dyscypliny sportowe. Najczęściej dzieje się tak w przypadku, kiedy rozgrywane są jakieś istotne rozgrywki, a bukmacher stara się jeszcze bardziej podkręcić atmosferę, zapewniając lepsze możliwości typowania wydarzeń z nimi związanych.
 5. Bezpieczeństwo

  Promocja oczywiście powinna być bezpieczna dla graczy. Regulamin musi być skonstruowany w taki sposób, żeby rzeczywiście zapewniać graczom to, na co wskazuje oferta. Jednak legalni bukmacherzy bonusy zawsze są pod tym względem, stoją na odpowiednim poziomie i korzystając z promowanych na naszej stronie legalnych stron, zawsze można mieć pewność, że ich promocje spełniają wszelkie standardy.
 6. Sprawiedliwość

  Warunki użytkowania premii powinny zostać skonstruowane w taki sposób, żeby zawsze dało się je wypełnić. Jeżeli promocja oferuje duże pieniądze, ale w dodatkowych warunkach użytkowania są zapisy, które praktycznie nie dają szans, żeby taki bonus zakłady bukmacherskie wypłacić, to można go uznać za niesprawiedliwy.

Bonusy na start i inne promocje bukmacherskie: Jak działają przy typowaniu w Internecie?

Promocje u bukmacherów, jak sama nazwa wskazuje, służą przede wszystkim do promocji danej witryny z zakładami. Operatorzy tworzą je po to, żeby zapewnić swoim użytkownikom jak najprzyjemniejsze warunki do typowania, jednocześnie nie narażając się na straty finansowe. Dlatego do każdej promocji dołączone są konkretne wymogi użytkowania, które warunkują, że bonus bukmacher nie jest po prostu rozdawaniem pieniędzy.

Dlatego wybierając promocję, należy zawsze mieć na uwadze, że bukmacherskie bonusy służą przede wszystkim zwiększeniu możliwości typowania wyników, a nie zapewniają dodatkowe wygrane.

Oto najistotniejsze czynniki, jakimi charakteryzują się bonusy bukmacher:

 • bonusy powitalne z reguły zapewniają najlepsze warunki;
 • wszystkie pieniądze otrzymywane od bukmachera są przyznawane jako bonus;
 • status bonusu oznacza, że premią należy obrócić, zanim będzie można ją wypłacić;
 • obrót zawsze powinien być wykonany zgodnie z określonymi w regulaminie zasadami dotyczącymi wysokości kursów.

Wybierając zakłady bukmacherskie bonusy, nigdy nie należy kierować się kwestią zarobkową, bo wszystkie oferty są tworzone w taki sposób, żeby operator był zabezpieczony przed nadużyciami od strony graczy i nie jest to niczym nadzwyczajnym. Dlatego zanim aktywuje się jakikolwiek bukmacher bonus na start, zawsze należy bezwzględnie zajrzeć w regulamin i upewnić się, że wszystko jest zrozumiałe. W ten sposób można uniknąć niepotrzebnego zawodu.

Jak aktywować bonusy bukmacherskie?

Promocje u bukmacherów najczęściej odbiera się w ten sam sposób, ale zdarzają się wyjątki. Główne różnice wynikają z ich charakterystyki. Inaczej będzie, jeśli chodzi o promocje bukmacherskie na start, a inaczej w przypadku cashback lub bonus za rejestracje bukmacher.

Bonusy powitalne najczęściej wymagają depozytu zrealizowanego w określonym czasie po zarejestrowaniu konta. Żeby premia została przypisana do konta po wpłacie, należy wskazać ją już na etapie depozytu, ponieważ najczęściej użytkownik zawsze musi zaakceptować jej regulamin. Po zaksięgowaniu wpłaty bonusy na start bukmacher, są wtedy automatycznie przyznawane.

W przypadku oferty bez depozytu bonusy zakłady bukmacherskie są przyznawane za wypełnienie podstawowych warunków aktywacji – tj. rejestracja konta oraz jego weryfikacja e-mail lub SMS.

Jeśli chodzi o inne zakłady bukmacherskie promocje, to niektóre z nich aktywują się automatycznie, jak program VIP, który pozwala na zwiększenie możliwości konta z biegiem czasu. Oferta Cashback dotyczy zwrotu za ewentualne przegrane zakłady i jest rozliczana z odpowiednim opóźnieniem.

Jakie rodzaje bonusów bukmacherskich są dostępne dla fanów zakładów sportowych?

Jakie rodzaje bonusów bukmacherskich są dostępne dla fanów zakładów sportowych

Bukmacherzy prześcigają się ze sobą, żeby ich zakłady bukmacherskie bonus jak najbardziej wyróżniały się na tle konkurencji. Dlatego rejestrując konto na wybranym portalu, można zauważyć, że sekcja „Promocje” najczęściej jest rozbudowana do granic możliwości i wypełniona różnorodnymi ofertami specjalnymi.

Na start zawsze idzie bonus powitalny, ale po jego wykorzystaniu użytkownik powinien mieć stały dostęp do dalszych ofert. W ten sposób powstały bukmacherzy bonusy, które zapewniają odpowiednią różnorodność oraz możliwość nieustannego korzystania z dodatków zapewniających dalsze typowanie wyników z dodatkami. Oczywiście to, czy kogoś interesują zakłady bukmacherskie bonusy, to indywidualne kwestia każdej osoby – równie dobrze można bawić się bez promocji.

5 najlepszych zaufanych bukmacherów i ich promocje

Przy tak szybko rozwijającym się rynku zakładów w Polsce, gdzie bonusy bukmacherskie 2024 są niesamowicie różnorodne, niedoświadczonemu użytkownikowi może być naprawdę trudno się w tym wszystkim odnaleźć.

Nasi eksperci nieustannie sprawdzają wszystkie dostępne oferty na rynku i oceniają je pod względem atrakcyjności, żeby móc przedstawić najlepsze zakłady bukmacherskie bonus na start i pod względem dalszych promocji. Kładziemy bardzo duży nacisk na to, żeby nie skupiać się wyłącznie na ofercie powitalnej, ale na całokształcie ofert promocyjnych. Najlepsze bonusy powitalne to jedno, ale podczas dalszej rozgrywki fan zakładów sportowych powinien mieć także dalsze promocje bukmacherskie od drugiego depozytu i kolejnych wpłat, zapewniających mu odpowiednio przystępne warunki typowania wyników.

5 najlepszych zaufanych bukmacherów i ich promocje
Nazwa kasyna Czas wypłaty Popularne sporty Premia Wybierz swój bonus
natychmiast Piłka nożna, tenis, koszykówka, siatkówka, piłka ręczna do 1560 PLN Odbierz bonus
natychmiast Piłka nożna, tenis, koszykówka, siatkówka do 500 PLN Odbierz bonus
natychmiast Tenis, siatkówka, futbol Amerykański do 1400 PLN Odbierz bonus
natychmiast Piłka nożna, tenis, koszykówka, hokey na lodzie do 200 PLN Odbierz bonus
natychmiast Piłka nożna, żużel, tenis, koszykówka, siatkówka do 400 PLN Odbierz bonus

3 nowe portale bukmacherskie z najlepszymi promocjami

Jeżeli na rynku pojawia się nowy bukmacher, to musi zwrócić na siebie uwagę fanów typowania zakładów sportowych. Dlatego niemal zawsze pojawiają się bukmacherzy promocje na start z bardzo dobrymi warunkami użytkowania, które w jakimś stopniu wyróżniają się na tle konkurencji. Można liczyć na darmowy bonus bukmacher lub inne interesujące oferty depozytowe. Niektóre mogą być dostępne tylko przez jakiś czas, żeby jeszcze bardziej zachęcić użytkowników do rejestracji. Bez względu na pobudki promocji – jeżeli bukmacher promocje na start są atrakcyjne, to po prostu warto z nich skorzystać.

Rejestracja u nowego bukmachera nic nie kosztuje i nie anuluje możliwości korzystania z usług dotychczasowych operatorów, więc nic nie stoi na przeszkodzie, żeby przynajmniej sprawdzić, jakie wyjątkowe oferty przygotował konkretny bukmacher 2024.

Najlepsze bonusy na zakłady sportowe: Wyjaśnienie kluczowych aspektów warunku obrotu

Najlepsze bonusy na zakłady sportowe

Wybierając najlepszy bonus powitalny, zawsze patrzy się głównie na jego warunek obrotu. To najistotniejszy zapis, który określa rzeczywistą atrakcyjność promocji. Jednak kiedy operator prezentuje swoją ofertę bonusową – czy to bukmacherzy bonus na start, czy cokolwiek innego, to nigdy nie wspomina się o warunku obrotu, tylko o samej kwocie premii. Ta jednak w niewiele mówi o rzeczywistej wartości promocji.

Dlatego wybierając bukmacher zakład bez ryzyka, czy ofertę depozytową nigdy nie należy kierować się samą kwotą potencjalnej premii, bo niekiedy pozornie niewielki dodatek, da większe szanse na ostateczną wygraną niż promocja, na którą mało kto zwróci uwagę.

Zawsze dokładnie sprawdzamy każdą ofertę i zachęcamy użytkowników do bezwzględnego studiowania warunków użytkowania promocji. Każdy legalny bukmacher bonus ma dokładnie rozpisane wszystkie zasady korzystania z dowolnej promocji i zawsze taki regulamin jest dołączony do oferty.

Porównanie promocji z różnymi warunkami obrotu

Warunek obrotu jest pierwszym i najistotniejszym zapisem określającym, czy bukmacher z bonusem zapewnia odpowiednie warunki. Dlatego warto zawsze najpierw porównać promocję, kierując się zasadą możliwie najniższego wymogu obrotu.

Porównanie promocji z różnymi warunkami obrotu
Kasyna Oferta bonusowa Depozyt Bonusowe pieniądze Wymagania dotyczące zakładów Obliczony wymagania dotyczące zakładów
1. Depozyt: 200% do 200 PLN do 200 PLN do 400 PLN 1x 1 * kwota depozytu
Bonus Powitalny: 100% do 1560 PLN 1. 300 PLN
2. 500 PLN
3. 700 PLN
1. 300 PLN
2. 500 PLN
3. 700 PLN
4. 60 PLN
3x 3 * = 1560 PLN
Bonus Powitalny: 100% do 500 PLN od 20 PLN do 500 PLN od 20 PLN do 500 PLN 1x 1 * kwota depozytu
Pakiet Powitalny: 100% do 1400 PLN 1. od 50 PLN do 400 PLN
2. od 100 PLN
3. od 50 PLN do 400 PLN
4. od 100 PLN
5. od 50 PLN do 500 PLN
1. 100% kwota depozytu
2. 100% kwota depozytu
3. 50% kwota depozytu
4. 100% kwota depozytu
5. 50% kwota depozytu
5x 5 * = 1400 PLN
1. Depozyt: 100% do 200 PLN od 20 PLN do 200 PLN do 200 PLN 1x  1 * kwota depozytu

Cel wykorzystania wymogu warunku obrotu

Dlaczego w ogóle bukmacherzy wykorzystują warunek obrotu w swoich promocjach? Wbrew temu, co może pierwszy przyjść do głowy, nie jest to możliwość naciągnięcia użytkowników. Promocje bukmacher jak sama nazwa wskazuje, służą przede wszystkim możliwości promowania wybranego portalu z zakładami, a nie zapewnianiu użytkownikom dostępu do darmowych pieniędzy. Dlatego te oferty muszą mieć określone warunki obrotu – w przeciwnym wypadku bukmacher bonus powitalny byłby po prostu nadużywany, a użytkownicy odbieraliby je jedynie po to, żeby wypłacić i nie korzystać dłużej z usług wybranego portalu.

Mając określony konkretny wymóg obrotu, strony bukmacherskie bonusy zabezpieczają się przed nadużywaniem, a z drugiej strony ustanawiają go na takim poziomie, żeby każdy miał szansę go wypełnić.

Bonus bez warunku obrotu

Od czasu do czasu można natrafić na bukmacherzy bonus na start, który nie ma warunku obrotu. Jednak trzeba to zaznaczyć już na starcie, że jest to wyjątkowo rzadki rodzaj premii, który najczęściej jest mocno ograniczony pod innymi względami.

Zakład bez ryzyka bukmacher, który przyznaje bonus bez obrotu, najczęściej będzie dostępny przez określony czas lub pojawi się jako wypadkowa wcześniejszych wydarzeń, które wymagały od użytkownika spełnienia innych warunków typowania zakładów. Najczęściej otrzymuje się go w wyniku rzadkich ekskluzywnych ofert promocyjnych, specjalnych turniejów lub w formie cashbacku. Jednak wybierając bukmachera, nie należy kierować się tym, jakie najlepsze promocje bukmacherskie bez warunku obrotu oferuje, bo te pojawiają się nieregularnie i to, że aktualnie ktoś ma coś takiego teraz w swojej ofercie, to nie znaczy, że tak będzie na stałe.

Jak obliczyć warunki obrotu bonusem?

Bez względu czy to zakłady bukmacherskie bonusy na start, cashback, czy jakakolwiek inna promocja, warunek obrotu zawsze oblicza się w ten sam sposób. Wszystko zależy od kwoty przyznanego bonusu oraz jednego dodatkowego bardzo istotnego zapisu dotyczącego wpłaty.

Niekiedy wymaga się spełnienia warunku obrotu dla samej przyznanej kwoty, a czasem dodatkowo tym wymogiem zostaje objęty depozyt. Wtedy atrakcyjność bonusu spada o połowę, bo spełnienie tych warunków będzie wymagało obrócenia znacznie wyższej kwoty – zwłaszcza jeśli bonus ma niższy przelicznik od depozytu niż 100%.

 1. Obrót bonusu może odnosić się do samej premii lub premii i zdeponowanej kwoty.
 2. Spełnienie warunku obrotu oznacza co najmniej jeden poprawnie wytypowany kupon.
 3. Jeśli nie zdąży się wypełnić założeń, jakie ma bukmacher promocja, to pozostałe środki zostają anulowane.
 4. Zawsze warto obliczyć sumę zakładów obrotu, żeby upewnić się, czy wypełnienie warunków jest możliwe.

Poniżej przedstawiony zostanie przykładowy bonus na start zakłady bukmacherskie z warunkiem obrotu samej premii na poziomie 5x.

Zakłady bukmacherskie bonus powitalny wynosi 50% od depozytu, aż do 200 zł. Gracz zdecydował się zdeponować 100 zł i otrzymał za to 50 zł bonusu. Jego saldo wynosi teraz 100 zł prawdziwych środków oraz 50 zł premii. Warunkiem obrotu objęty został sam bonus, więc musi złożyć zakłady na sumę 50 x 5 = 200 zł. Można to zrobić na dowolnej liczbie kuponów, które „zmieszczą się” w wyznaczonych ramach czasowych. Oczywiście obrót na wielokrotność tego, co oferuje bonus od depozytu bukmacher, oznacza, że trzeba będzie wygrać co najmniej kilka razy. Po złożeniu zakładów na sumę 200 zł wszystkie pozostałe środki zostają przeniesione do salda ogólnego, skąd można je używać w dowolny sposób.

Gra z bonusem bukmacherskim lub bez: Główne zalety i wady

Zaawansowani gracze często dochodzą do wniosku, że promocje zakłady bukmacherskie nie są im w ogóle potrzebne. Czy mają rację? I tak i nie. Należy zawsze mieć na uwadze, że każdy bonus bez ryzyka i dowolny inny format bonusów, jakie można spotkać, to promocje, które nie mają zapewniać wygranych, ale jedynie zwiększają potencjał do typowania.

Porady i strategie dotyczące bonusów bukmacherskich

Porady i strategie dotyczące bonusów bukmacherskich

Każda osoba, która interesuje się internetowymi zakładami sportowymi, powinna doskonale zdawać sobie sprawę z tego, czego chce. Bukmacherzy bonusy od wpłaty mogą się znacząco od siebie różnić i ostateczny wybór powinien zawsze zależeć od własnych preferencji. Jeżeli jest do wyboru pozornie atrakcyjniejsza oferta, której ktoś nie preferuje, to lepiej po prostu wybrać tę promocję, która zapewni przyjemniejsze typowanie zakładów.

Najczęściej wybierane oferty to oczywiście bukmacher bonus na start bez wpłaty, oferta powitalna, freebet i cashback. Każdy rodzaj promocji ma swoje plusy i minusy. Kluczowe będzie jednak zaglądnięcie do regulaminu oferty, gdzie wyznaczone zostały rzeczywiste wymogi użytkowania oraz warunki obrotu. Najprzystępniejsze będą zakłady bukmacherskie bonus powitalny, ale jeżeli ktoś planuje zostać u danego bukmachera na dłużej, to powinien sprawdzić także jakość promocji dla stałych użytkowników. Wysokiej klasy zakłady bukmacherskie promocja zaproponuje różnorodne oferty jak reload bonus, cashback, czy program VIP. Dzięki temu można mieć pewność, że na dalszym etapie rozgrywki będzie można bawić się równie dobrze, co na starcie.

Warto wyrobić sobie nawyk bezwzględnego zaglądania do regulaminu, który wszyscy operatorzy wyróżnieni przez nasz ranking bonusów bukmacherskich zawsze dołączają do promocji, żeby można było się na spokojnie z nią oswoić. Kluczowe zapisy regulaminu promocji to: czas ważności, warunek obrotu, warunek wysokości kursów, ograniczenia dotyczące dyscyplin sportowych.  Jeżeli wszystko jest w porządku, to można odbierać taki bukmacherzy bonus depozyt.

Jak zakwalifikować się do promocji na darmowy zakład

Żeby móc odebrać zakłady bukmacherskie promocje na start, zawsze należy spełnić określone wymagania określone przez bukmachera. Jednak ze względu na to, iż cel takiej promocji zawsze jest ten sam (zachęcenie do rejestracji), to wymaga się tego samego. Poniżej prezentujemy krótki przewodnik, jak odebrać zakłady bukmacherskie promocje na start.

 1. Zajrzyj do naszej listy obejmującej zakłady bukmacherskie bonus za rejestracje i wybierz ten, który najbardziej Ci odpowiada.
 2. Przejdź na stronę bukmachera i zarejestruj konto. To prosty proces, który zajmuje kilka chwil, podczas których należy określić dane logowania i podać dane osobowe oraz adres.
 3. Zweryfikuj chęć utworzenia konta. W tym celu wykorzystuje się kod SMS, który zostanie przesłany na podany numer telefonu lub wiadomość e-mail z linkiem aktywacyjnym.
 4. Jeśli bonus nie zostanie automatycznie aktywowany, to przejdź do sekcji promocji, wybierz go i zgódź się na jego warunki.

Całość nie powinna zająć dłużej niż kwadrans, po którym bonus za założenie konta bukmacher zostanie dodany do konta i będzie można go wykorzystać na pierwszych kuponach z zakładami.

Podsumowanie

Promocje bukmacherskie zagościły w Internecie na stałe i pomimo ich niekiedy dużych ograniczeń fani zakładów zawsze będą chętnie z nich korzystać. Dlatego zawsze najpierw będzie się: sprawdzać, jaki proponują bukmacherzy bonus depozyt, poszukiwać ofert bez wymogu depozytu, czy cashback zakłady bukmacherskie. To napędza cały sektor i sprawia, że jest jeszcze bardziej atrakcyjny, dosłownie bijąc na głowę to, co proponują standardowe stacjonarne zakłady bukmacherskie.

Można natknąć się na opinie, że bukmacherzy bonusy powitalne to jedynie chwyt reklamowy, ale operatorzy zakładów sportowych wcale tego nie ukrywają. Takie oferty jak bonusy bukmacherskie Fortuna nie są tworzone po to, żeby gracze mogli więcej wygrać, ale także po to, żeby bukmacher osiągał lepsze wyniki. Niewielka inwestycja, jaką są wypłaty dla osób, którym uda się wypełnić warunki obrotu, zwraca się z nawiązką, czyli wilk jest syty i owca cała.

5 oceny, średnia 5 z 5

FAQ

?

Czy wszystkie bonusy na start działają na sprawiedliwych warunkach?

Każdy bonus od depozytu się czymś od siebie różni i trudno jednoznacznie określić, które są najlepsze, ale jeśli chodzi o legalnego bukmachera, to zawsze można mieć pewność, że spełniony został standard sprawiedliwości.
?

Dlaczego warunek obrotu jest ważniejszy od kwoty samej promocji, jeśli chodzi o bonusy bukmacherskie?

Ponieważ to on określa czy wybrany bonus bez depozytu będzie można spieniężyć. Jeśli wymóg obrotu będzie za wysoki, to bez względu na kwotę, wypłata będzie bardzo trudna.
?

Które promocje bukmacherskie są najlepsze – bonus bez depozytu, premia depozytowa, czy freebet?

To wszystko zależy od indywidualnych preferencji. Jeśli jednak spojrzeć na to pod względem wymogu depozytu w stosunku do szansy wypłaty wygranych, to z pewnością najatrakcyjniejszy będzie bonus bez depozytu. Jeśli jednak ktoś patrzy pod kątem jak największych możliwości do typowania zakładów, to będzie to bonus od depozytu.
?

Co się stanie, gry częściowo wypełnię warunek obrotu, jeśli chodzi o mój bonus od depozytu?

Pozostałe środki bonusowe zostaną anulowane i do typowania będzie można używać już tylko standardowych pieniędzy.
?

Czy bonusy bukmacherskie opłaca się odbierać, czy może lepiej grać wyłącznie ze swoimi środkami?

Zawsze opłaca się używać bonusy od depozytu – bez względu na to, czy uda się z ich pomocą wygrać dodatkowe pieniądze, czy nie. To po prostu możliwość postawienia większych zakładów, a co za tym idzie – lepszej zabawy.
Autor

Adam Bloszko

Adam Bloszko
Czesc wszyscy! Mam na imię Adam Błoszko, ja sie zajmuje dziennikarstwo i pisze dla kilku stron internetowych.
Ekspert

Irenka Zajac

Irenka Zajac

Analityk Behawioralny Zakładów Sportowych: Ekspert w Integracji Spostrzeżeń Psychologicznych ze Strategiami Zakładów w Celu Zwiększenia ich Wydajności.