SEObrothers nagrodzony tytułem Partnera Roku SIGMA

Jakub Wasko

Jakub Wasko

recenzja sigma

Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że SEObrothers – firma stojąca za portalem MightyTips.pl Polska i wieloma innymi projektami o podobnej charakterystyce, otrzymała nagrodę Partnera Roku na wydarzeniu Sigma CIS. To ogromne wyróżnienie, które udało się osiągnąć dzięki wielu latom ciężkiej pracy oraz zaangażowaniu naszych czytelników.

Ta nagroda jest dla nas wyznacznikiem, informującym, że podążamy w odpowiednim kierunku, a rozwój, który poczyniliśmy w ostatnich latach, jest zgodny z trendami i potrzebami naszych odbiorców. Wyróżnienie jest jednym z wielu kamieni milowych na drodze rozwoju naszej firmy oraz projektów, które prowadzimy w wielu krajach świata. Pragniemy się nieustannie rozwijać i mamy nadzieje, że dzięki naszej pasji oraz oddaniu pracy, którą wykonujemy, w najbliższych latach takich chwil będzie jeszcze więcej.

Eugene Ravdin – Redaktor Naczelny w MightyTips o otrzymanej nagrodzie:

„Kiedy podróżnik schodzi z utartych szlaków, żeby odkrywać niezbadane dotąd tereny, natychmiast zaczyna się rozglądać za kolejnymi kamieniami milowymi, żeby dostrzec swój cel. Ta nagroda jest dla nas takim kamieniem milowym, wskazującym, że znajdujemy się na dobrej ścieżce. Dlatego postaramy się podążać dalej w tym kierunku”.

Konwent SIGMA CIS – Jedno z najważniejszych wydarzeń w branży

sigma

Wydarzenie odbyło w mieście Limassol na Cyprze. Delegaci z branży zebrali się w przepięknym kurorcie City of Dreams na prawdziwym święcie związanym z grami losowymi, zakładami sportowymi i wszystkimi innymi branżami działającymi dookoła.

W targach wzięło udział ponad 6000 osób, pojawiło się ponad 750 firm, a prelekcji udzieliło ponad 200 znanych osób z branży. To jeden z najbardziej prestiżowych konwentów tego typu w Europie. Wydarzenie zostało przygotowane na trzech poziomach:

  • Sale konferencyjne oraz pokoje spotkań – miejsca prelekcji i spotkań z potencjalnymi kontrahentami.
  • Hala główna – wystawy firm działających w branży, które prezentowały swoje produkty oraz usługi.
  • Sala balowa – miejsce wieńczące wydarzenie, na którym przyznano nagrody dla najlepszych firm w branży.

Zwieńczeniem kongresu była gala SIGMA CIS Awards, która odbyła się w nocy 4 września, a SEObrothers odegrało podczas rozdania jedną z kluczowych ról. Podczas gali przyznano ponad 20 nominacji, między innymi, dla najlepszej usługi płatności internetowych, najlepszego operatora zakładów sportowych czy najlepszego dostawcy sportów wirtualnych.

Dla nas najważniejsze było wyróżnienie The Affiliate Of The Year, branży, w której działamy i nieustannie się rozwijamy. Możliwość stanięcia w jednym rzędzie z najlepszymi markami działającymi w swoich kategoriach to nie tylko ogromne wyróżnienie, ale także możliwość zwrócenia na siebie uwagi kolejnych potencjalnych partnerów, którzy wiedzą, że możemy im zaproponować najwyższej jakości usługi.

Nagroda Partnera Roku

Ze względu na działalność SEObrothers, nagroda The Affiliate of The Year była dla nas najistotniejszym wyróżnieniem. Oznacza, że nasze działania w branży marketingu spełniają najwyższe standardy, są innowacyjne, a co najważniejsze – skuteczne. Nasi partnerzy otrzymują wysokiej jakości usługi, zapewniające nam obopólne korzyści.

Nagroda motywuje nas do dalszego rozwoju i wyznaczania nowych celów dla naszych sztandarowych projektów w krajach naszego działania. Jesteśmy dumni, że możemy współpracować największymi w branży i osiągamy tak wspaniałe wyniki, jak nominacja na gali SIGMA CIS Awards.

Pragniemy podziękować organizatorom za docenienie lat naszej ciężkiej pracy i przyznanie nam tej prestiżowej nagrody, która z pewnością otworzy nowy rozdział w historii firmy SEObrothers.

Duma, wdzięczność oraz plany na przyszłość

nagroda sigma

Jako SEObrothers nieustannie idziemy do przodu i rozwijamy nasze marki w wielu krajach. Zdobycz przywieziona z Limassol napawa ogromną dumą i daje nam pewność, że podążamy w odpowiednią stronę. Widzimy to zarówno na tak prestiżowych konwentach, jak Sigma CIS, jak i w wynikach projektów, które tworzymy. MightyTips w ostatnim czasie znacząco się rozwinęło i stanowi jedno z najlepszych źródeł informacji o zakładach sportowych w Polsce.

2023 rok był dla nas wyjątkowy, ale nie zamierzamy spoczywać na laurach. Pragniemy się nadal prężnie rozwijać. Najlepsze aplikacje bukmacherskie wśród Polaków, recenzje zakładów sportowych, porady dotyczące wydarzeń sportowych – to dopiero początek. Nasz portal będzie utrzymywał obrany kurs, nieustannie rozszerzając zakres swoich usług, ponieważ jak widać po wynikach naszego serwisu oraz nagrodzie SIGMA CIS, nasza dotychczasowa praca popłaca.

Czeka nas ekscytujący kolejny rok, na który zaplanowaliśmy wiele nowości dla wszystkich naszych projektów. Dlatego, jeśli interesują cię tegoroczne zakłady bukmacherskie Polska, to zdecydowanie powinieneś obserwować MightyTips. Znajdziesz tutaj masę porad oraz prognoz, które pomogą Ci osiągać jeszcze lepsze wyniki podczas obstawiania zakładów sportowych.