Bonusy bukmacherskie

Polscy bukmacherzy mają naprawdę bogatą ofertę bonusów. Wszystkie firmy na każdym kroku chcą zachęcić klienta do gry atrakcyjnymi ofertami. Bukmacherzy prześcigają się w pomysłach i na rynku pojawiają się coraz ciekawsze i korzystniejsze bonusy.

Mamy więc w czym wybierać. Na starcie naszej przygody dostajemy powitalne bonusy bukmacherskie.
Bukmacher bez depozytu – między innymi to hasło powinno przykuć naszą uwagę. Jednak to dopiero tylko początek. Bukmacherzy – bonusy to nierozłączny duet. Bonusy będą Wam tak naprawdę towarzyszyć przez całą Waszą bukmacherską „karierę”.

Dlatego przejrzeliśmy wszystkie bonusy bukmacherskie i spisaliśmy wszystko, co powinniście o nich wiedzieć. Jakie bonusy, gdzie oraz jak je aktywować. Co najważniejsze, przejrzeliśmy także haczyki i kruczki, więc nie powinno Was już teraz nic zaskoczyć.

Bonusy nie są trudne do zrozumienia, jednak aby oszczędzić Wam czasu na czytanie i dowiadywanie się, jak z nich skorzystać, opisaliśmy poniżej kilka krótkich instrukcji. Chcemy ułatwić Wam po prostu życie. Zakłady bukmacherskie, bonusy i Wy, a z czasem przyjdą też wygrane.

Lista bukmacherów z bonusami

Znaleziono 9 bonusy

Rodzaje bonusów u polskich bukmacherów

Zacznijmy od początku, czyli od bonusów na start. To najprostszy typ bonusu jaki może zaoferować bukmacher – darmowa kasa na start bez depozytu. Jest to oczywiście oferta dla nowych graczy, którzy dopiero założyli konto u danego bukmachera. Bonus na start bukmachera może przybierać trzy różne formy:

  • Bonus bez depozytu
  • Cashback
  • Bonus od depozytu

Bukmacher free-bet to jeden z tych trzech typów bonusów, jakimi wita nas buk. Dzięki nim możemy obstawiać za darmo. Nie musimy wpłacać żadnych pieniędzy, bo dostajemy je od bukmachera. Bonus bez depozytu bukmachera (inaczej free-bet) to dobry wybór na przykład dla tych, którzy chcą jedynie przetestować danego bukmachera. Dostaniemy wtedy skromną kwotę na start, dzięki której możemy puścić nasz pierwszy kupon. Jest to skromna kwota, bo wynosi zazwyczaj około 10, 20 złotych. Jednak darowanemu koniowi się w zęby nie zagląda.

Bonusy bukmacherskie

Drugim typem bonusu, kiedyś rzadszym, ale ostatnio zyskującym na popularności, jest cashback. Coraz częściej oferują go bukmacherzy, promocje te więc warto przybliżyć. Obstawiamy tu za naszą kasę, ale mamy gwarancję jej zwrotu w przypadku przegranej. Także finalnie obstawiamy niemalże za darmo.

Różnica polega tylko na tym, że musimy wpłacić najpierw jakieś pieniądze na nowe konto. To wygodne rozwiązanie, gdy już jesteśmy zdecydowani na wybór danego buka i planujemy u niego później obstawiać. Możemy nawet zaszaleć i obstawić jakąś fajną tasiemkę, a nuż wejdzie i bez ryzyka zgarniemy dobry hajs.

Legalni bukmacherzy bonusy mają najróżniejsze. Trzecim typem powitalnych promocji jest bonus od depozytu. Zakłady bukmacherskie bonus na start obmyślają tak, żeby już gracza przy sobie zatrzymać. Dzięki temu bonusowi zyskamy dodatkową kasę na obstawianie. Dokładna wartość, jaką otrzymamy, zależy najczęściej od tego, ile wpłacimy. Jest to rozwiązanie dobre na początek, aby móc bez wyrzutów sumienia pouczyć się gry u danego bukmachera.

Jak obstawić za darmo i zyskać inne bonusy

Polscy bukmacherzy bonusy reklamują na swoich stronach. Przed założeniem konta możecie sprawdzić jakie bonusy oferują na start. Wystarczy wejść na stronę dowolnego bukmachera i kliknąć w zakładkę „Promocje”. Tam bukmacherzy chwalą się swoimi ofertami. Zakłady bukmacherskie promocje oferują naprawdę różne. Ale o tym pisałem już wyżej.

Żeby obstawić za darmo na pewno musisz utworzyć konto. Nie każdy bukmacher ma jednak w swojej ofercie zakłady bukmacherskie bez depozytu. Jak już upewnisz się, że ten wybrany przez Ciebie ma, sprawa jest prosta.

Zakładasz konto, a jeśli bonus na powitanie nie wyświetli Ci się sam, szukasz zazwyczaj kodu do wpisania, aby go aktywować. Gdy to już zrobisz, możesz obstawić swoje darmowe zakłady bukmacherskie. Pamiętaj, że czasem mogą być one ograniczone. Nie wszystkie zakłady mogą być dostępne w przypadku obstawiania za darmo.

Inne opcje bonusowe również gwarantują dodatkowe kupony „na koszt firmy”, jednak w trochę inny sposób. Trzeba wpierw wpłacić bowiem swoje pieniądze. Zakłady bukmacherskie bonusy bez depozytu oferują z nieporównywalnie mniejszymi kwotami niż inne.

Wynika to z faktu, że zagrać bonusem bez depozytu może każdy i gdyby tych wygranych było dużo, bukmacherowi by się to zwyczajnie nie opłacało. W przypadku innych bonusów na start dopiero nasza wpłata aktywuje dany bonus.

No właśnie, ale kwoty, jakie możemy na tym zyskać są niewspółmiernie większe niż w przypadku bonusów bez depozytu bukmacherów. Mówimy tu o na przykład bonusie w wysokości 1000 złotych. W tym przypadku musimy jednak najpierw wpłacić tego tysiaka ze swojego portfela. Potem możemy cieszyć się z drugiego tysiąca na koszt bukmachera. To zdecydowanie nie jest najbardziej ekonomiczna opcja, ale jest za to najbardziej opłacalna. Jak się bawić, to się bawić.

Bonus na start – bukmacher najlepszy dla Ciebie

To już wiemy – zakłady bukmacherskie bonusy oferują przeróżne. Dodatkowo oferty często mogą się zmieniać. Mało który bukmacher ma stałą ofertę powitalną. Firmy wymyślają coraz to nowe sposoby na przyciągnięcie klienta do siebie. Skąd to wiemy? Monitorujemy to na bieżąco i na naszej stronie przeczytasz o najnowszych zmianach i ofertach, które czekają na Ciebie.

To nie będą jednak suche teksty informacyjne o ofertach. Podpowiemy, na co warto warto zwrócić uwagę, co polecamy, a czego nie. Jeśli nie jesteś bukmacherskim wygą, możesz sprawdzić na naszej stronie, co w tej ofercie jest fajne, a co w drugiej słabe.

Rozkładamy je na czynniki pierwsze i pokazujemy, która może Cię bardziej interesować. Bukmacherskie promocje znamy na wylot i chętnie wprowadzimy Cię w ten świat. Wszystko po to, byś mógł lepiej zarobić i na tych okazjach skorzystać.

Haczyki w bonusach

A miało być tak pięknie… Wciąż jest, są tylko ustalone zasady gry. Przestrzeganie ich naprawdę nie jest trudne. Nie liczyliście chyba, że bukmacherzy dadzą Wam tak po prostu obstawić za darmo. Darmowy bonus bez depozytu bukmacher daje raz i na jego warunkach możemy go wykorzystać.

Bonusy bukmacherskie

Częstym wymaganiem jest minimalny kurs na naszym darmowym kuponie. Co to oznacza? A no tyle, że nie możemy obstawić na oczywistego faworyta za pieniądze bukmachera. Musimy zagrać trochę bardziej ryzykownie. Zazwyczaj kurs ten ma wynosić powyżej 2.0, co jest łatwym wymogiem do spełnienia. Może być też ograniczeń, jeśli chodzi o liczbę obrotów daną kwotą. Sęk w tym, że kwotę bonusu będziemy musieli obstawić na dwa lub trzy razy. To niestety zmniejsza nasze szanse na wygraną, ale, jak to mówią, w życiu nie ma nic za darmo.

W przypadku innych bonusów, haczyków może być więcej i mogą być one nieco trudniejsze. Na przykład, przy bonusie od depozytu niektóre promocje bądź zakłady mogą być niedostępne. Co ważne, większość bonusów na naszym koncie pojawia się jako oddzielne środki bonusowe. To właśnie dlatego, że na nie nałożone są pewne ograniczenia.

Niektóre bonusy są okolicznościowe i dość szybko mogą zniknąć ze strony legalnego bukmachera – na to też trzeba uważać. Dobrze jest więc przed wykorzystaniem promocji sprawdzić, czy wymagana jest minimalna wartość wpłaty, albo czy wykorzystując bonus nie jesteśmy zmuszeni do puszczenia określonego typu kuponu. Możemy też się naciąć na wymagania dotyczące wysokości kursu, albo liczby wydarzeń na kuponie. Bukmacherzy są kreatywni. To dotyczy nie tylko marketingu, ale również ich bonusów i haczyków.

Bukmacher bez depozytu – najlepsze bonusy

Który bukmacher oferuje więc najlepsze bonusy? To oczywiście zależy. Od czego? W zasadzie od dnia i od inwencji twórczej bukmachera. Bukmacher bonus bez depozytu proponuje na początku, ale to tak naprawdę tylko bonusik na zachętę. Prawdziwa zabawa zaczyna się później, gdy możemy też wybrać spośród kilku firm. To jest prawdziwa wygoda dla gracza. To jednak przywilej bardziej doświadczonych graczy. Na początek jedno konto, jeden bonus, tak, aby na spokojnie zacząć podróż do świata buków.

Wybrać najlepszego bukmachera do założenia pierwszego konta pomożemy my. Nasi eksperci stale oceniają w swoich artykułach oferty bukmacherów. Dzięki nim dowiesz się, która opcja jest Ci najbliższa i ułatwi Ci to wybór swojego pierwszego bukmachera. Bonusy to tylko mała część tego, o czym piszemy.

Oceniamy również strony, kursy, dostępność sportów, aplikacje mobilne,oraz metody płatności. Wszystko, o co mógłbyś wziąć pod uwagę przy swoim pierwszym wyborze.

FAQ

? Jak wykorzystać Bonus bez depozytu?

Za kasę z bonusu bez depozytu możesz obstawiać mecze podobnie, jak za normalnie wpłacone pieniądze. Przed puszczeniem kuponu sprawdź jednak, jakie ograniczenia nakłada bukmacher, jeśli chodzi o wykorzystanie kasy z tego bonusu.

? U jakiego bukmachera zagram za bonus bez depozytu?

Na to pytanie szukaj odpowiedzi na naszej stronie. W wielu artykułach oceniami bukmacherów, w tym właśnie ich bonusy na start. Tam znajdziesz informację, czy dany bukmacher ma w swojej ofercie bonus bez depozytu.

? Co to jest bonus bez depozytu?

To najprostszy bonus na start. Wystarczy, że założysz konto u bukmachera, aktywujesz bonus i bez żadnej wpłaty dostajesz za darmo kasę na konto, za którą możesz puścić pierwszy kupon.

? Jak dostać bonusy od bukmachera?

To proste. Gdy założymy konto, albo przy jego zakładaniu, przysługują nam tak zwane bonusy na start. Gdy już masz konto, bukmacher często oferuje promocje okolicznościowe, które najczęściej znajdziesz na stronach pod zakładką “promocje”.

? Czemu mój bukmacher nie ma bonusu bez depozytu?

Nie każdy bukmacher oferuje ten rodzaj bonusu powitalnego. Możliwe, że na start przysługuje Ci cashout albo bonus od Twojej pierwszej wpłaty. Sprawdź to dokładnie na stronie bukmachera.