Etoto Zakłady Bukmacherskie - Opinie, Oferta Bukmachera, Ocena

BŁYSKAWICZNE WYPŁATY

Etoto Opinie

8/10

zalety

Wysokie kursy podyktowane niskimi marżami

Częste promocje cykliczne

Szybkie i bezproblemowe wypłaty już od 1 PLN

Bardzo dobra oferta zakładów na żywo

Ta recenzja była ostatnio aktualizowana: 13.10.2020
Specyfikacja

Funkcjonalność

9

Szanse

10

Wersja mobile

7

Bonusy i promocje

5

Rodzaje zakładów

8

Wiarygodność

10

Metody płatności

6

Wsparcie klienta

9

Funkcjonalność

9/10

Strona internetowa Etoto jest na tyle intuicyjna, że można się po niej poruszać bez przeszkód. Ma kilka braków, w porównaniu do innych serwisów zakładów wzajemnych online, jednak nie są one na tyle istotne, aby utrudniać nawigację czy korzystanie z podstawowych funkcji.

Zalety

Ograniczenia

Opisowe zakładki głównych działów serwisu znajdują się u góry strony

Statystyki dostępne są z poziomu strony głównej

Bezpośredni podgląd popularnych wydarzeń i meczów dnia

Aplikacja mobilna na urządzenia z systemami IOS i Android

Latwy dostęp do najpopularniejszych systemów płatności

Szanse

10/10

Jeszcze kilka lat temu, marże w Etoto uplasowały bukmachera na środkowym miejscu rankingów serwisów zakładów sportowych. W 2019 sytuacja uległa zmianie, ponieważ zdecydował się na drastyczne obcięcie marż, czego rezultatem okazały się bardzo korzystne kursy bukmacherskie. Obniżenie marż o 2,0% okazało się doskonałym marketingowo posunięciem. Obecnie marże bukmachera nie przekraczają 3%. Przykłady: marża na Premier League wynosi jedyne 2,37% a na Bundesligę 2,71%. Gracze, którzy korzystają z okazjonalnych promocji w zakładach bukmacherskich Etoto, mogą dodatkowo podbić kursy na poszczególne wydarzenia, co czyni je najatrakcyjniejszymi na polskim rynku bukmacherskim.

Margines obstawiania

Piłka nożna

2.54%

Koszykówka

3.27%

Tennis

4.31%

Piłka ręczną

3.87%

Siatkówka

3.30%

MMA

4.03%

Ogólny margines obstawiania: :

3.6%

Wersja mobile

7/10

Aby korzystanie z serwisu stało się jeszcze bardziej komfortowe, bukmacher udostępnił graczom atrakcyjną aplikację mobilną. Pobranie aplikacji na smartfona lub tablet jest intuicyjne, wymaga jednak spełnienia kilku istotnych kryteriów. Gracz powinien posiadać urządzenie mobilne z systemem Android lub IOS. Wersja Androida nie może być starsza niż 5.0. Aplikację Etoto na IOS można pobrać bezpośrednio z App Store, wersję na Androida ładuje się bezpośrednio ze strony serwisu Etoto, z zastrzeżeniem, że system urządzenia musi umożliwiać instalację spoza Play Store. Etoto app jest równie funkcjonalna jak wersja komputerowa Etoto i zapewnia dostęp do wszystkich podstawowych opcji serwisu. Gracz może złożyć depozyt, kupon, odebrać wygraną, przeglądać wydarzenie i statystyki. Dzięki aplikacji można szybko uzyskać wsparcie obsługi klienta, klikając ikonę czatu na żywo. Mobilne Etoto jest polecane na forach branżowych i w opiniach graczy.

Dostępna iPhone Aplikacja

iPhone Aplikacja

Więcej

Dostępna Android aplikacja

Android aplikacja

Więcej

Dostępna Przeglądarka mobilna

Przeglądarka mobilna

Więcej

Bonusy & promocje

5/10

Oferta bonusowa bukmachera Etoto jest bardzo oszczędna. Twórcy serwisu akcentują raczej okazjonalne, drobne promocje i eventy cykliczne. Pakiet powitalny zamyka się w jednym, skromnym bonusie, który nie ma najmniejszych szans w starciu z propozycjami konkurencyjnych platform zakładów wzajemnych online. Promocje regularne są jednak dosyć przyjemne i pozwalają na uzyskanie dodatkowych środków na grę.

Oferty bonusowe z Etoto: Zaproś znajomych, Etotomania, Ofertę powitalną

Po rejestracji gracz otrzymuje dostęp do bonusu do pierwszego depozytu — 200% dodatkowego doładowania z limitem 200 PLN, z obrotem x 4 po kursie 2,20. Górna granica jest zbyt niska, aby móc tę promocję porównywać z ofertami innych bukmacherów. Bonus Return, czyli cashback, to kolejna propozycja Etoto. Bukmacher zwraca 25% za przegrane kupony na mecze tenisowe, o wartości min. 50 PLN. Kwota zwrotu nie może przekraczać 100 PLN. Bonusy cykliczne trochę poprawiają obraz marketingowej sytuacji Etoto — bonusowe doładowanie 40 PLN za min. trzy kupony postawione w czasie weekendu, o wartości min. 50 PLN i kursie przynajmniej 1,5; freebet wysokości 50 PLN za przegrane kupony o wartości min. 100 PLN i kursie nie niższym niż 1,02; okazjonalne freebety za typowanie spośród wydarzeń TOP 3; cashback za obstawianie esports (do 50% za kupon o wartości min. 50 PLN i kursie przynajmniej 1,02); freebety za obstawianie rzutów rożnych i dla fanów nocnych spotkań live.

Rodzaje zakładów

8/10

Fanów zakładów bukmacherskich z pewnością zauroczy i zaciekawi fakt, że Etoto stawia na tradycyjne podejście do kwestii zakładów sportowych online. Odwiedzając serwis, już na pierwszy rzut oka można dostrzec, że prym wiodą dwa główne rodzaje zakładów — przedmeczowe i na żywo. W zakładach przedmeczowych można stawiać na under/over, handicap, dokładny wynik i wiele innych…Oferta Etoto Plus i Mecz Dnia zachęca do korzystania z wyższych kursów podczas obstawiania wyników spotkań mniej i bardziej popularnych dyscyplin (ilość tych ostatnich zdumiewa, czy ktoś w ogóle ogląda futbol gaelicki?). Co ciekawe — w Etoto można również skorzystać z zakładów specjalnych z bardzo specyficznych jak na serwis bukmacherski dziedzin, czyli polityki, rozrywki czy świata finansów. Obstawanie odpowiedzi na pytania dotyczące działań parlamenty brytyjskiego czy postępów w karierze popularnych sportowców, a nawet rankingów wydarzeń tanecznych czy filmowych jest w Etoto na porządku dziennym. Nie ma na co narzekać, ponieważ pod względem oferty zakładów, bukmacher przygotowany jest bardzo uczciwie.

Wiarygodność

10/10

Bukmacher stworzył bezpieczny i legalny serwis zakładów wzajemnych. Jego licencja od Ministerstwa Finansów, otrzymana na sześć lat 28 listopada 2014 roku, nosi numer AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Jej ważność można w każdej chwili zweryfikować, sprawdzając listę aktualnych koncesji, dostępną na stronach rządowych.

Etoto działa zgodnie z rozporządzeniami polskiego prawa, dlatego wymaga od użytkowników weryfikacji danych osobowych i kontaktowych poprzez przesłanie kopii dowodu osobistego i bezwzględnego podania przy rejestracji numeru osobistego rachunku bankowego. Bukmacher płaci obowiązujące podatki i sprawnie wywiązuje się z obowiązków podmiotu udostępniającego zakłady sportowe. Dostosowanie się do wymogów ustawy hazardowej świadczy, że serwis jest wiarygodnym i uczciwym miejscem rozrywki.

Istotną kwestią jest również obecność na platformie stosownych protokołów i certyfikatów (SSL) chroniących dane osobowe i pieniądze gracza.

Metody płatności

6/10

Bukmacher Etoto oferuje jedynie kilka podstawowych kanałów wpłat.

Trzeba to podkreślić, ponieważ konkurencyjne serwisy udostępniają znaczenie szersze oferty metod depozytów, uwzględniające również mało popularne sposoby transferu.

Wykonanie transakcji jest bardzo proste i wymaga tylko kilku kliknięć: należy wybrać kwotę depozytu i odpowiedni kanał płatności, potwierdzić chęć dokonania transferu i zalogować się na wybraną platformę obsługi przelewów.

Wypłaty w Etoto

Polscy bukmacherzy oferują tylko jedną metodę wypłaty środków z serwisu — jest nią przelew na osobisty rachunek bankowy. Jest to podyktowane obowiązującym w Polsce prawem. Dobrą informacją jest, że Etoto nie narzuca minimalnego limitu transakcji wychodzącej. Czas przetworzenia przelewu to zazwyczaj maksymalnie 24 godziny. W niektórych przypadkach może to być nawet kilka dni.

Wpłata środków
Wpłata środków
Wypłata środków
Wypłata środków
Ilość
Ilość
Czas
Czas
Prowizja
Prowizja
Ilość
Ilość
Czas
Czas
Prowizja
Prowizja
VISA
1 zależnie od banku bez opłat Nieograniczona do 24 godzin bez opłat
MasterCard
1 zależnie od banku bez opłat Nieograniczona do 24 godzin bez opłat
BLIK
10 kilka sekund bez opłat
Neteller
20 kilka sekund bez opłat

Wsparcie klienta

9/10

Uwzględniając potrzeby graczy, bukmacher przygotował kilka alternatywnych metod kontaktu z biurem obsługi klienta. Każdy, kto ma jakiekolwiek wątpliwości, pytania, czy problemy z działaniem strony, może szybko i sprawnie skontaktować się z konsultantem.

Według naszej oceny obsługa strony jest pomocna i bardzo rzeczowa, czas oczekiwania na odpowiedź zależny jest od wybranej metody kontaktu i wynosi od kilku sekund, do kilku godzin. Pytania graczy nie pozostają bez odpowiedzi.

Problemy rozwiązywane są zgodnie z kolejnością zgłoszeń, natomiast liczba konsultantów jest wystarczająca, aby realizowanie raportów przebiegało bardzo sprawnie.

Telefon kontaktowy
51 33 21 174
E-mail
support@etoto.pl
Czat na żywo
Fachowość
Uprzejmość
Czas potrzebny na odpowiedź Do kilkunastu minut Do kilku godzin Kilkanaście sekund

Ta informacja o wsparciu była ostatnio aktualizowana: 12.10.2020

Ogólny

8/10

Bukmacher Etoto ma swoje mocne i słabsze strony. Na polskim rynku zakładów sportowych online wyróżnia się na pewno świetnymi marżami na wydarzenia sportowe, niższymi nieraz niż 2,5%.

Warto również docenić funkcjonalność strony internetowej bukmachera, która sięga standardów obowiązujących liderów branży bukmacherskiej na naszym rodzimym rynku.

Nieco słabiej na tym tle wypada propozycja bonusowa, zwłaszcza oferta powitalna dla graczy. Limit 200 PLN na bonusowe doładowanie na start robi kiepskie pierwsze wrażenie, którego często nie jest w stanie poprawić nawet naprawdę przyzwoity program bonusów cyklicznych. Podobnie jest z ilością metod wpłat — najlepsze serwisy posiadają ich nawet kilkanaście, tymczasem Etoto oferuje jedynie sześć, najbardziej popularnych.

Ogólne wrażenie pozostawia dość dobre, jednak nie na tyle, żeby stanowić pierwszy wybór początkującego gracza.

Ograniczenia

Bonus powitalny do 200 PLN — oferta znacznie niższa niż konkurencyjne

Ogólny:

8/10

FAQ

? Czy Etoto należy do legalnych serwisów zakładów sportowych w Polsce?
Zakłady bukmacherskie Etoto działają na rynku polskim od 2011 roku, najpierw jako sieć punktów obsługi naziemniej, by w 2014, po otrzymaniu licencji od Ministerstwa Finansów na okres sześciu lat, otworzyć się na graczy internetowych. Dzięki posiadaniu odpowiedniego zezwolenia są legalnym podmiotem zakładów wzajemnych.
? Jak się zarejestrować w serwisie Etoto?
Rejestracja konta użytkownika u bukmachera Etoto przebiega nieco inaczej, niż na innych tego typu platformach. Trzeba liczyć się z opcją podania większości danych już w momencie wypełniania pierwszego formularza. Rejestracja Etoto zabiera więcej czasu, niż liczą wyśrubowane limity innych bukmacherów, ale nie trwa dłużej niż kilka minut.
? Czy do rejestracji w zakładach bukmacherskich Etoto potrzebne są skany dokumentów gracza?
Poprawne zweryfikowanie tożsamości klienta bukmachera Etoto, wymaga przesłania czytelnego skanu, bądź zdjęcia dowodu osobistego, na adres e-mail biura obsługi klienta Etoto.
? Jak założyć konto gracza w zakładach bukmacherskich Etoto, nie posiadając rachunku bankowego?
Rejestracja konta w serwisie bukmacherskim Etoto nie jest możliwa, jeśli klient nie posiada osobistego rachunku bankowego. Ten wymóg podyktowany jest restrykcjami Ustawy Hazardowej, obowiązującej w naszym kraju.
? Jak poprawnie złożyć kupon w Etoto?
Aby zawrzeć poprawny zakład sportowy w serwisie, należy wybrać zdarzenie, kliknąć kurs znajdujący się obok, dodając zdarzenie do kuponu, określić typ kuponu (prosty, systemowy), wpisać kwotę stawki i potwierdzić, klikając “postaw zakład”. Sprawdzenie kupony wymaga kliknięcia zakładki “Etoto sprawdź kupon”.
Komentarze

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Informacje ogólne
Zrzuty ekranu
PRZYDATNE ARTYKUŁY
Autor recenzji