Milenium Aplikacja Mobilna Download na Android/IOS (2020)

This article was last updated:

Read review Visit

Milenium Aplikacja Mobilna

Bukmacher Millenium tak, jak większość konkurentów przygotował dla klientów aplikację mobilną, z której mogą korzystać z dowolnego miejsca na świecie

Apple IOS

  • -

  • 8 / 10

Milenium

Jak dostać się do

Niestety, w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną w kraju, bukmacher postanowił tymczasowo zawiesić swoją działalność i anulował dostęp do swojej strony internetowej, a co za tym idzie, aplikacji Android. Wciąż jednak dostępna jest wersja iOS, na podstawie której dokonamy przeglądu możliwości aplikacji. Aby ją pobrać:

Android

Brak aplikacji dla Androida.


iOS

  • Otwieramy sklep iTunes.
  • Wpisujemy odpowiednią frazę, np. aplikacja Millenium na telefon.
  • Wyrażamy niezbędne zgody i pobieramy aplikację. Instalacja odbędzie się automatycznie.

Millenium Mobile – właściwości aplikacji

Rzecz jasna, podstawowym celem, jaki postawił przed sobą bukmacher jest umożliwienie użytkownikowi obstawiania wyników różnorakich zawodów. Millenium na androida ma też umożliwiać śledzenie wyników wielu różnych zawodów jednocześnie, i rzecz jasna powiadamiać na temat rozstrzygnięć tych z nich, które użytkownik uznał za interesujące.
Pomimo tego, że aktualnie nie mamy niestety dostępu do aplikacji dla Androida ani do wersji WWW serwisu, należy podkreślić na przykładzie innych bukmacherów, że wszystkie te opcje cechują się bardzo podobną funkcjonalnością, a różnice pomiędzy nimi są raczej kosmetyczne Może się zdarzyć tak, że wersja na jeden system będzie działać szybciej niż jej odpowiednik na drugim systemie, ale bardzo ważna w tym kontekście jest też architektura samego telefonu. Jeśli chodzi o aplikację iOS, to jest ona przejrzysta i miła dla oka. Z pewnością poradzi sobie z jej obsługą każdy miłośnik zakładów bukmacherskich.

Obstawianie zakładów

Aby obstawić zakład za pośrednictwem omawianej aplikacji, wystarczy po prostu wybrać odpowiednie wydarzenie. W tym celu przewijamy znajdującą się u góry ekranu, na czerwonym tle listę typów zakładu. Klikamy ikonę trzech pasków i przewijamy listę dyscyplin sportowych do momentu znalezienia właściwej. Następnie, aby rozpocząć ustawianie zakładu, z listy która nam się wyświetli wybieramy któreś wydarzenie. Pokażą się jego szczegóły, a my możemy dokonać odpowiednich decyzji. Oczywiście, dzięki Millenium apk możemy obstawiać zarówno pojedyncze wydarzenia, jak i tworzyć kupony combo.

Zakłady na żywo

Dla zainteresowanych firma Millenium przygotowała także ofertę zakładów live. Warto podkreślić, że Millenium jest jednym z niewielu bukmacherów, którzy pozwalają na śledzenie na żywo transmisji wydarzenia w swojej aplikacji mobilnej. Zdecydowanie jest to olbrzymi plus tej apki.

Millenium app – sposoby płatności

Bukmacher przygotował kilka sposobów, dzięki którym możemy wpłacić pieniądze na grę. Podstawowym z nich są, rzecz jasna, doładowania konta za pomocą przelewu bankowego. Jeśli zależy nam na niemalże błyskawicznym czasie realizacji naszej transakcji, możemy zdecydować się na skorzystanie z natychmiastowego doładowania salda za pomocą technologii dotPay czy też PayU. Pieniądze zasilą wtedy nasze konto w nie więcej niż godzinę. Oczywiście, ani Millenium zakłady bukmacherskie – aplikacja mobilna, ani pośrednik nie czerpie z tego tytułu żadnej korzyści.
Przy zlecaniu płatności wychodzącej z naszego wirtualnego konta możemy skorzystać z przelewu bankowego, ponownie wzbogaconego o funkcje dotPay i PayU. Gwarantuje to, że zarobione pieniądze otrzymamy bardzo szybko, najczęściej w kilka do kilkunastu minut. Minimalny próg wypłaty wynosi złotówkę, a maksymalnie jednorazowo możemy wypłacić 100.000 złotych.

Millenium aplikacja mobilna – support

Zmagając się z jakimkolwiek problemem w aplikacji, powinniśmy zgłosić to administracji. W mobile millenium możemy to zrobić na dwa sposoby – korzystając z czatu z konsultantem, lub poprzez zgłoszenie się przy wykorzystaniu formularza kontaktowego. Obie te opcje znajdziemy w aplikacji, w zakładce „kontakt”.
Niewątpliwym plusem pierwszej metody jest jej szybkość – połączenie z konsultantem nastąpi w kilka chwil, a zatem możemy liczyć na dość szybkie rozwiązanie problemu. Z drugiej jednak strony wypełniając formularz kontaktowy dajemy specjalistom firmy więcej czasu na zapoznanie się z naszym problemem i opracowanie planu działania.

Podsumowanie

Bukmacher Millenium stworzył całkiem dobrą aplikację, choć czasami nawigacja po niej potrafi być uciążliwa, szczególnie dla początkującego użytkownika. Jeśli jednak pominąć kilka niedużych błędów, to do czynienia mamy z naprawdę udaną propozycją. Zwłaszcza, ze aplikacja ta umożliwia streaming na żywo.

  • Limitations
  • Spory rozmiar aplikacji iOS
  • Uciążliwa nawigacja po

Overall:

8/10

faq

? Czy Millenium umożliwia skorzystanie z bonusu unikalnego dla aplikacji?
Nie, bukmacher ten nie oferuje takiej możliwości.
? Czy w aplikacji Millenium istnieje możliwość oglądania wydarzeń na żywo?
Tak, bukmacher Millenium umożliwia oglądanie wydarzeń Live.
? Jak łatwo jest wpłacić lub wypłacić pieniądze?
Dość łatwo, choć mało jest opcji wpłaty.
? Gdzie znajdę informacje o aktualnych promocjach w aplikacji?
Znajduje się ona na górnej belce aplikacji, w zakładce „superoferty”.
? Skąd pobiorę pliki .apk aplikacji bukmachera Millenium?
Wersję iOS znajdziemy w oficjalnym sklepie iTunes, wersję Android można pobrać ze strony bukmachera (niestety, aktualnie jest to niemożliwe w związku z Covid-19).

Review Author