Etoto – jak się zarejestrować i zalogować?

 • Niskie marże

 • Częste promocje cykliczne

 • Szybkie i wypłaty od 1 zł

 • Świetna oferta zakładów LIVE

Metody Płatności

 • BLIK
 • Dotpay
 • MasterCard
 • Neteller
 • PaySafeCard
 • Przelewy24
 • Skrill
 • VISA
 • Trustly
 • ecoPayz

Ostatnia aktualizacja:

Etoto to serwis bukmacherski działający od 2011 roku. Zdążył on przez ten czas zainteresować już wielu fanów sportu. Jeśli jesteś jednym z nich, pierwszym krokiem, aby dołączyć do portalu jest rejestracja konta. Można tego dokonać w niecałą minutę i jest to konieczne, aby w pełni korzystać z możliwości, jakie daje nam bukmacher. Szczegółowo pokażemy Ci, na czym polega ten proces. Oprócz tego, poruszymy następujące kwestie:

 • Dlaczego warto założyć konto w Etoto
 • Jakie bonusy powitalne oferuje Etoto
 • Jak założyć konto
 • Jak się zalogować
 • Co warto wiedzieć przed rejestracją
 • Na czym polega weryfikacja konta w Etoto
 • W jaki sposób uzyskać pomoc w przypadku problemów przy rejestracji

Dlaczego warto dołączyć do Etoto?

Jeśli chcemy przetestować bukmachera Etoto musimy założyć u niego konto. Jest to bowiem jedyna możliwość, aby postawić zakład. Jeśli jest to jeden z serwisów, które rozważasz, przygotowali oni szeroką ofertę, aby upewnić się, że udasz się wprost do rejestracji.

W Etoto, oprócz dziesiątek dyscyplin sportowych, postawić można również na sporty wirtualne, które posiadają całą dedykowaną zakładkę. Oczywiście dostępne są też zakłady na żywo oraz Etotomania, czyli rozbudowany program lojalnościowy, w którym udział może wziąć każdy klient. Punkty zbiera się od razu po utworzeniu konta. Można je zdobywać przez stawianie zakładów. Aby zapoznać się z pełną ofertą witryny, która swoim rozmiarem bez wątpienia wyróżnia się na tle konkurencji, polecamy zajrzeć w odpowiednią zakładkę, gdyż zmienia się ona na bieżąco i stale w ręce graczy oddawane są nowe pozycje.

Grając w Etoto możecie mieć pewność co do bezpieczeństwa swoich środków i danych osobowych. Serwis ten otrzymał bowiem rządowe zezwolenie na organizowanie zakładów bukmacherskich, które wymagane jest, aby operować na terenie Polski. Dla graczy oznacza to, że witryna została sprawdzona przez odpowiednie organy i nie ma najmniejszych wątpliwości co do jej uczciwości.

Bonusy po zarejestrowaniu się w Etoto

W Etoto rejestracja i dokonanie pierwszego depozytu wystarczy, aby otrzymać bonus. W tym przypadku jest to aż dodatkowe 100% od wpłaconej kwoty, która nie może przekraczać 1 500 zł. Po obrocie środków 6 razy można je już wypłacić na swój rachunek bankowy, jednak na postawienie odpowiedniej liczby zakładów mamy 30 dni. Trzeba również pamiętać też, że pieniądze postawione muszą być na zakładach przedmeczowych lub LIVE.

Dzięki programowi Etotomania dla zalogowanych użytkowników nasze konto zasilić możemy o aż 1 000 zł miesięcznie. Punkty lojalnościowe liczone są w czasie rzeczywistym, a swój postęp na bieżąco śledzić możemy na stronie. Z domyślnego poziomu brązowego, awansować możemy na poziom srebrny lub złoty, a tym wyższy szczebel, tym atrakcyjniejsze nagrody, jakie na nas czekają. Punkty przyznawane są za rozliczone zakłady, a wyższe kursy przekładają się na większy współczynnik punktów lojalnościowych. Sprawia to, że odważniejsza gra staje się bardziej opłacalna.

Jak zarejestrować się w Etoto?

Aby wypełnić formularz rejestracji, należy z głównej strony Etoto nacisnąć czerwony przycisk w rogu, gdzie pierwszą częścią tej procedery jest podanie adresu e-maila oraz hasła.

Krok 1 rejestracji w Etoto

Kolejnym krokiem jest podanie swoich danych osobowych, takich jak imię i nazwisko, numer telefonu oraz numer PESEL, który zastąpiony może być datą urodzenia, jeśli nie posiadamy numeru identyfikacyjnego.

Krok 2 rejestracji w Etoto

Po zakończonej rejestracji zostaniemy przekierowani do panelu głównego. W następnym oknie podać będziemy musieli limity dotyczące stawiania zakładów oraz czasu, jaki mamy zamiar spędzić na grze. Możemy zaakceptować dane podane domyślnie lub wpisać swoje wartości. Pozwoli to na kontrolę graczom, którzy mają tendencję do zbyt mocnego oddawania się rozgrywce.

Krok 3 rejestracji w Etoto

To wszystko wystarczy, aby móc korzystać z konta tymczasowego, jednak wiążą się z nim pewne ograniczenia. Jednym z nich są wpłaty, które nie mogą przekroczyć 4 000 zł oraz brak możliwości wypłat. W przypadku wygrania kuponu za więcej niż 2 280 zł, dalsza możliwość grana jest zablokowana do czasu weryfikacji konta. Ma to na celu zapewnienie bezpieczeństwa i przeciwdziałanie nielegalnym procederom.

Jeśli proces rejestracji powiódł się, na podany wcześniej adres e-mail wysłana zostanie wiadomość potwierdzająca utworzenie konta w serwisie. Nie trzeba w niej klikać żadnego linku potwierdzającego nasze konto, jednak wciąż warto otworzyć wiadomośc i zapoznać się z jej treścią. Znajdziemy tam również link, za pomocą którego możemy bezpośrednio przejść do naszego konta.

Jak zalogować się w Etoto?

W Etoto logowanie uproszczone zostało do granic możliwości. Po utworzeniu konta automatycznie na nim zostajemy i możemy już przejść do obstawiania. Zakładamy jednak, że szybko przyjdzie czas, w którym będziecie chcieli wejść na swoje konto ponownie, chociażby w przypadku ponownego uruchomienia komputera czy przeglądarki. Jak zatem wygląda ten proces?

Pierwszą wymaganą rzeczą jest podanie swojego e-maila lub loginu przypisanego do konta. Drugą informacją, o jaką zostaniemy poproszeni będzie hasło. Jeśli jednak z różnych powodów go nie znamy, w prosty sposób można odzyskać konto. Wchodząc w opcję resetowania hasła poproszeni jesteśmy o e-mail, na który natychmiastowo przychodzi link pozwalający przypisać do konta nowe hasło.

Na tym etapie, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, zalecamy pobrać dedykowaną aplikację mobilną. Na stronie Etoto dostępna jest ona zarówno na urządzenia z Androidem, jak i iOS. W obu przypadkach proces ten został szczegółowo wyjaśniony, co przydaje się szczególnie w przypadku Androida. Ze względu na politykę antyhazardową Google aplikacja nie będzie bowiem dostępna w Google Play i będzie trzeba ją pobrać bezpośrednio ze strony bukmachera. Na szczęście jednak jest to bardzo przyjemny proces, który został wytłumaczony tak dobrze, że nikt nie powinien mieć z nim najmniejszych problemów.

Etoto logowanie

3 warunki rejestracji w Etoto

Rejestracja konta objęta jest pewnymi restrykcjami. Musi tak być, gdyż w przeciwnym razie legalne działanie spółki nie byłoby możliwe. Wymogi przy tworzeniu konta nie są jednak wygórowane i spełni je większość potencjalnych klientów. Poniżej przedstawiamy podstawowe warunki rejestracji konta, które większośc graczy będzie już znać z innych serwisów:

 • Ukończenie 18 roku życia
 • Posiadanie tylko jednego konta zarejestrowanego przy użyciu tego samego adresu IP
 • Podanie prawdziwych danych osobowych przy rejestracji

Dokładne zasady znaleźć można na stronie Etoto. Możemy je przeczytać klikając w odpowiedni regulamin na dole strony. Nikogo nie powinny jednak zdziwić te pozycje, gdyż w znacznej większości opierają się one na zakazie nielegalnych czynów, czego z pewnością nikt z Was nie planuje.

To sprawia, że warunki rejestracji są czystą formalnością i jeśli zamierzasz korzystać z serwisu w sposób zgodny z prawem, nie powinieneś w najmniejszym stopniu martwić się o złamanie którejkolwiek z reguł.

Aby jednak możliwości Etoto zaznać w pełnej ich okazałości, trzeba przekształcić swoje konto tymczasowe w stałe. Wówczas, obstawianie zakładów może przebiegać bez ograniczeń, a co za tym idzie, otrzymamy możliwość jeszcze większej wygranej oraz większą dowolność w obstawianiu.

Jak zweryfikować swoje konto w Etoto?

Zasadniczym celem weryfikacji w każdym serwisie bukmacherskim jest uzyskanie przez firmę pewności co do wieku gracza. Jeśli firma chce się bowiem utrzymać na rynku, musi ona funkcjonować zgodnie z prawem, a najważniejszym z nich jest zakaz hazardu wśród małoletnich. Aby pozytywnie przejść przez procedurę weryfikacji konta potrzebne jest zdjęcie dowodu osobistego lub paszportu. W przypadku dowodu wymagane jest zdjęcie dwóch stron, natomiast decydując się na weryfikację za pomocą paszportu wystarczy jedynie strona ze zdjęciem.

Najłatwiejszym sposobem na przekształcenie konta jest wysłanie odpowiedniego formularza, który znaleźć można na stronie. Alternatywą jest dokonanie weryfikacji konta w stacjonarnym Punkcie Etoto, gdzie osoba upoważniona wykonuje fotokopię naszego dokumentu, która następnie wysłana zostanie do bazy danych.

Informacje o rezultacie weryfikacji otrzymamy na skrzynkę e-mail, na której zarejestrowane jest nasze konto. Sama procedura jest jednym z najszybszych w branży bukmacherskiej, bo w tym przypadku trwa ona zazwyczaj zaledwie kilka minut.

Warto dodać również, że wszystkie nasze dane, jakie przechowuje firma znajdują się w dobrych rękach. Etoto posiada odpowiednią licencję na operowanie w Polsce, przez co możesz powierzyć im wymagane informacje wiedząc, że zostaną one użyty tylko i wyłącznie zgodnie z ich przeznaczeniem.

Co zrobić w przypadku problemów z rejestracją konta w Etoto?

Podczas problemów z rejestracją lub ogólnym działaniem serwisu zalecamy najpierw szczegółowe zapoznanie się z sekcją najczęściej zadawanych pytań, czyli FAQ. To właśnie tam w stosunkowo krótkim czasie znajdziemy na wiele pytań związanych z portalem oraz rejestracją. Co należy jednak zrobić w momencie, kiedy nasz problem nie znajduje się na liście?

W takim przypadku skontaktować możemy się z operatorami poprzez czat na żywo, który dostępny jest w języku polskim. Czas odpowiedzi stoi tutaj na najwyższym poziomie i nie przyjdzie nam oczekiwać długo na połączenie z agentem. Chociaż dostępny jest on codziennie, możliwość rozmowy mamy tylko od godziny 9 do 22.

Innym sposobem na kontakt z obsługą jest wiadomość e-mail. Działa ona równie sprawnie z tą różnicą, że możemy zostawić wiadomość nawet w przypadku, gdy agenci nie są dostępni. Odpowiedzą oni wtedy na nasze pytanie tak szybko, jak to możliwe, co najczęściej oznacza poranek następnego dnia.

Podsumowanie

Zarówno logowanie, jak i rejestracja u bukmachera Etoto jest procesem szybkim i przyjemnym. Proces ten nie zajmie nam dłużej niż kilka minut, często wliczając w to nawet weryfikację naszej tożsamości. To właśnie dlatego serwis ten znajduje się na podium, jeśli chodzi o sprawność rejestracji oraz nastawienie na użytkownika, które ewidentnie stoi tu na wysokim poziomie.

Samych powodów, aby założyć tu konto również nie będzie trzeba długo czekać. Szeroki wybór bonusów oraz oferta zakładów, która zaskoczy nawet niejednego weterana sprawiają, że przetestowanie Etoto znajduje się wysoko na liście każdego gracza szukającego najlepszych ofert dostępnych na rynku.

2 oceny, średnia 5 z 5

Login

E-mail

Hasło

Potwierdź hasło