Etoto Bonusy

8.6 / 10

Załóż konto i odbierz Etoto bonus 200% do 200 zł!

Kod promocyjny skopiowany

Odbierz bonus i graj teraz Przejdź na Etoto

18+ Zgodność z Regulaminem, BeGambleAware.org

Metody Płatności

 • BLIK
 • MasterCard
 • Przelewy24
 • VISA
 • Google Pay

Ostatnia aktualizacja recenzji miała miejsce:

NAJLEPSZY_ETOTO_BONUS_2021

Będąc jednym z największych serwisów bukmacherskich w Polsce Etoto ma w swojej ofercie wiele ciekawych bonusów. Przedstawiamy więc wszystkie dostępne promocje, które pomogą Ci nie tylko wygrać więcej, ale również czerpać większą przyjemność z gry.

etoto-bonusy-1000x800sa.jpg

Załóż konto i odbierz Etoto bonus 200% do 200 zł!

Odblokowanie Załóż konto
Typ bonusu Bonus od wpłaty
Czas trwania Nieokreślony
Dostępny przez Nieokreślony
Lokalizacja Polska
Limit bonusu min 1zł / max 100zł

Bonus 200% od depozytu

BONUS_200%_OD_DEPOZYTU

Etoto bonus na start oferuje, jak każdy porządny bukmacher. Pomimo tego, że limitem jest tu 100zł, wciąż możesz wpłacić więcej. Jeśli kwota depozytu przekroczy wspomnianą kwotę, bonusowe środki wciąż wynosić będą jednak 200zł.

Każdy gracz doskonale zna dodatek do depozytu, a w etoto bonus ten potraja twoje środki!

Jak to w przypadku każdej promocji mamy tu warunki, które musisz spełnić, aby wykorzystać swój bonus Etoto. Aby wypłacić bonus musisz go obrócić 4 razy na zakładach pojedynczych z kursem wynoszącym co najmniej 2.20 lub wielokrotnych z kursem wyższym lub równym 2.20 (przy kursie minimalnym wynoszącym 1.50 na każdym wydarzeniu na kuponie). Warto wspomnieć, że obrotu należy dokonać w ciągu 30 dni, a gdy nie zdążysz tego zrobić w terminie, bonus niestety przepada.

Jak to bywa w przypadku ofert powitalnych, jest to oferta skierowana do nowych klientów. Oznacza to, że aby z niej skorzystać nie możesz mieć już konta u tego bukmachera. Sprawdzane jest to na podstawie adresu IP, co w praktyce oznacza możliwość skorzystania z promocji tylko raz na gospodarstwo domowe lub na jedną sieć internetową.

Bukmacher Piłka nożna MMA Koszykówka Siatkówka
Etoto 2.54% 4.03% 3.27% 3.30%
STS 5.25% 4.40% 7.50% 5.00%
Forbet 3.41% 4.94% 5.67% 6.22%

Jak ubiegać się o bonus 200%

 1. Krok 1.

  Załóż konto

 2. Krok 2.

  Dokonaj wpłaty za minimum 1zł

 3. Krok 3.

  Zaakceptuj bonus w oknie pop-up

 4. Krok 4.

  Możesz już postawić swój pierwszy zakład

Bonus powitalny Etoto

Zaproś znajomych do Etoto i zgarnij zgarnij 50zł!

Odblokowanie Zaproś znajomych
Typ bonusu Bonus od zaproszenia
Czas trwania Nieokreślony
Dostępny przez Nieokreślony
Lokalizacja Polska
Limit bonusu Nie dotyczy

Zaproś znajomych i zgarnij 50zł

W Etoto bonus powitalny im nie wystarczył. Postanowili oni więc zaoferować coś nie tylko dla Ciebie, ale również dla Twoich znajomych. Bukmacher ten pozwala Ci na zaproszenie maksymalnie 10 osób, a więc do zgarnięcia jest tu nawet 500 zł.

W Etoto promocje będzie mógł później udostępniać również i Twój znajomy zapraszając inne osoby. Ponadto, osoba, którą zaprosisz będzie mogła skorzystać również z innych promocji, takich jak wspomniany wyżej bonus 200%.

Jeśli chodzi o wypłatę środków bonusowych to osoba polecona musi dokonać obrotu na zakładach na kwotę wynoszącą co najmniej 300 złotych, natomiast Ty, czyli polecający, musi dokonać obrotu na zakładach na kwotę minimum 50 złotych. W obu przypadkach do obrotu wliczać się będą tylko zakłady postawione o łącznym kursie wynoszącym minimum 2,20 i może to być zakład zarówno pojedynczy, jak i wielokrotny, przy założeniu, że w tym drugim kurs pojedynczych zdarzeń nie jest niższy niż 1,30.

Warto wspomnieć też, że gdy wyślesz już zaproszenia do 10 osób zablokuje się możliwość wysyłania kolejnych. Polecamy zatem upewnić się, że osoba, z którą chcesz grać potwierdzi zaproszenie tak, aby go nie utracić.

Jak ubiegać się o bonus o Etoto kod bonusowy

 1. Krok 1.

  Wejdź w zakładkę ‘Promocje’

 2. Krok 2.

  Wpisz swój email i email znajomego

 3. Krok 3.

  Potwierdź zaproszenie

 4. Krok 4.

  Gdy znajomy je potwierdzi, na Wasze konta dodane zostaną bonusowe środki

Bonus Etoto zaproś znajomych

FAQ

?

Jak znaleźć bonusy i promocje w Etoto?

Wystarczy, że po wejściu na stronę bukmachera klikniesz w zakładkę “Promocje”, gdzie znajdziesz wszystkie informacje o aktualnych bonusach oraz ich szczegółowe zasady.

?

Czy Etoto ma aplikację mobilną?

Tak, jak najbardziej. Podobnie, jak każde porządne kasyno, w Etoto znajdziemy również aplikację, która dostępna jest zarówno na urządzenia z Androidem, jak i iOS.

?

Dlaczego nie mogę pobrać aplikacji z Google Play?

Ze względu na politykę antyhazardową tego serwisu, aplikacja Etoto nie może być tam udostępniona. Oznacza to, że musisz ją pobrać bezpośrednio ze strony bukmachera.

?

Czy Etoto oferuje materiały edukacyjne?

Tak, na stronie dostępny jest link do bloga, gdzie znajdziesz informacje, które pomogą Ci w obstawianiu. Możemy tam przeczytać o nowinkach ze świata sportu, a także o statystykach, które możesz następnie wykorzystać.

?

Co jeśli natrafię na problem z aktywacją bonusu?

Jeśli będziesz mieć trudności ze skorzystaniem z oferty promocyjnej, koniecznie skontaktuj się z działem obsługi klienta. Możesz tego dokonać za pomocą live chatu, który dostępny jest od 9 do 22, 7 dni w tygodniu. Zanim to zrobisz upewnij się jednak, że bonus w ogóle Ci przysługuje.