Najlepszy Noblebet Bonus 2021

8 / 10

Pakiet powitalny premium

Promocode copied

Odbierz bonus i graj teraz Go to Noblebet

metody płatności

Ta recenzja była ostatnio aktualizowana:

NAJLEPSZY_NOBLEBET_BONUS_2021

Noblebet to jeden z nowszych na polskim rynku legalnych bukmacherów online, który uzyskał licencję na początku 2020r. Sprawdźmy więc, jakie oferują nam bonusy, bo tych jest ich naprawdę sporo.

Pakiet powitalny premium

Jak aktywowaćPierwszy, drugi i trzeci depozyt
Rodzaj bonusuBonus Powitalny
Czas działaniaOd 01.10.2020 do odwołania
MiejscePolska
LimityMin. 10zł / Maks. 2000zł

Bonus Noblebet daje nam ogromny zastrzyk gotówki, bo mamy do odebrania aż do 2000zł:

BONUS_NOBLEBET_POWITALNY

 • 100% bonus od pierwszej wpłaty do 1200zł,
 • 50% bonus od drugiej wpłaty do 600zł,
 • 100% bonus od trzeciej wpłaty do 200zł na sporty wirtualne.

A teraz część bonusu, która spodoba się każdemu z Was, a mianowicie mamy tu możliwość gry bez podatku przez 30 dni po rejestracji! Co prawda, tyczy się to tylko zakładów kombinacyjnych postawionych za środki z konta głównego z co najmniej 3 zdarzeniami i minimalnym kursem łącznym kursem wynoszącym 2,20, ale niech pierwszy rzuci kamieniem ten, kto nigdy nie puścił tasiemki.

Noblebet bonus wziął sobie do serca, gdyż oferuje swoim graczom aż 2 tysiące złotych na zakłady.

W przypadku pierwszej wpłaty bonus działa tak, że otrzymujemy 5% od depozytu z mnożnikiem kursu „x20” aż do kwoty maksymalnie 60zł. Musimy złożyć akumulator z co najmniej 2 zdarzeń z minimalnym kursem jednego wydarzenia wynoszącym 1,30 i minimalnym kursem całego kuponu wynoszącym 3z0.

BukmacherSSLSafeChargeWeryfikacja przed wypłatąPomoc 24/7
FortunaTakTakNieNie
STSTakTakNieTak
LVBETTakNieNieNie
PZBukTakNieTakTak
NoblebetTakNieNieTak

Po złożeniu kuponu wystarczy przed postawieniem zaznaczyć opcję „Wygrane x20”, która znajduje się nad przyciskiem Postaw Zakład. To jednak nie takie proste, ponieważ początkową kwotę depozytu musimy najpierw obrócić 4-krotnie po kursie minimalnym wynoszącym 1,85, a w zakładach kombinacyjnych, gdzie przynajmniej jedno wydarzenie musi posiadać kurs w wysokości 1,40. Po spełnieniu tych warunków środki mogą zostać wypłacone. Warto pamiętać, że w przypadku gdy na Waszym koncie będą znajdować się środki z wygranego kuponu z mnożnikiem oraz depozyt, do obrotu w pierwszej kolejności będzie zaliczany depozyt.

Jeśli chodzi o drugą wpłatę to sprawa wygląda tu nieco inaczej. Po dokonaniu depozytu otrzymamy od razu na swoje konto 50% wartości wpłaty w kwocie aż do 600zł. Środki bonusowe będą dostępne na naszym koncie przez 30 dni i w tym czasie musimy je obrócić 3-krotnie po kursie minimalnym wynoszącym 1,85.

W przypadku ostatniej, trzeciej, wpłaty wysokość bonusu wynosi 100% od depozytu i mamy tu maksymalnie 200zł do odebrania. Środki bonusowe będą tu również aktywne przez 30 dni, podczas których musimy obrócić je 5-krotnie po kursie minimalnym wynoszącym 1,85. Pamiętajmy jednak, że tyczy się to tylko sportów wirtualnych.

Jak aktywować bonus:

 1. Krok 1.

  Zarejestruj się na Noblebet.

 2. Krok 2.

  Dokonaj wpłaty za min. 10zł.

 3. Krok 3.

  Zaznacz Bonus Powitalny do 1200zł w zakładce „Wpłata”.

 4. Krok 4.

  onus odpowiadający danej wpłacie pojawi się na Twoim koncie.

Skopiowano kod promocyjny

Zgarnij bonus
noble bet bonusy

Oferta e-sportowa

Jak aktywowaćAutomatyczne doładowanie w piątek.
Rodzaj bonusuEkstra Gotówka
Czas działaniaOd 17.08.2020 (10:00) do odwołania
MiejscePolska
LimityMaks. 25zł

Kibicujecie swoim ulubionym drużynom z LoL’a czy CS’a?

Z doświadczenia wiemy, że spotkania tego typu ogląda się znacznie lepiej, jeśli postawiliśmy w nim zakład. Bonus jest dostępny dla graczy, którzy od piątku (00:00) do czwartku (23:59) obrócili na e-sportach co najmniej kwotę 150zł po kursie minimalnym wynoszącym 1.75. To właściwie tyle, jeśli chodzi o zasady skorzystania z tej promocji.

Warto tylko jeszcze pamiętać, że w grę wchodzą gry takiej jak Counter-Strike:GO (CS:GO), Dota 2, Starcraft (SC), FIFA, King of Glory (KoG), Rainbow Six (R6), Call of Duty (COD), Overwatch czy League of Legends (LoL). 25zł będziemy mogli wykorzystać na dowolne zakłady z wyłączeniem Sportów Wirtualnych. Jeśli chodzi o środki bonusowe, to będą aktywne na naszym koncie przez 30 dni i podlegają 3-krotnemu obrotowi po kursie minimalnym 1.85.

Podobnie, jak w przypadku innych promocji, w Noblebet kod promocyjny nie jest wymagany, aby skorzystać z bonusów i promocji.

Jak ubiegać się o Ekstra 25zł za zakłady E-Sportowe:

 1. Krok 1.

  Zaloguj się na swoje konto

 2. Krok 2.

  W ciągu 7 dni obróć na E-Sportach min. 150zł netto po kursie min. 1.75.

 3. Krok 3.

  Bonus zostanie dodany na Twoje konto w piątek

Skopiowano kod promocyjny

Zgarnij bonus
oferta e-sportowa noblebet

Noblebet bonus 50zł dla dla kibików śląska

Jak aktywowaćPrzesłanie karnetu na sezon 2020/2021
Rodzaj bonusuEkstra Gotówka
Czas działaniaod 20.08.2020 (10:00) do 16.05.2021 (23:59)
MiejscePolska
LimityMaks. 50zł

50ZŁ dla kibików śląska

Posiadacie karnet na cały sezon lub rundę jesienną Śląska Wrocław? Mamy dla Was świetną wiadomość! Możecie odebrać darmowe 50zł bez konieczności depozytu! Jedyne co musicie zrobić to wysłać potwierdzenie zakupu na adres email: kibice@noblebet.pl w tytule wpisując: “Kibic Śląska”.

Sam proces weryfikacji karnetu potrwa do 48h,a po tym czasie środki bonusowe zostaną dodane na Wasze konto. Ważną kwestią jest tu fakt, aby Wasze konto było w pełni zweryfikowane, a dane na karnecie odpowiadały danym podanym przy rejestracji konta Noblebet.

Bonus, który otrzymamy podlega 3-krotnemu obrotowi po kursie minimalnym wynoszącym 1,85, na cobędziesz mieć 30 dni. Środki bonusowe zostaną dodane do Twojego konta głównego po spełnieniu warunków obrotu, po czym będziemy mogli wykorzystać je na platformie zakładów bukmacherskich z wyłączeniem Sportów Wirtualnych.

Jak ubiegać się o Bonus 50zł dla Kibiców Śląska:

 1. Krok 1.

  Zarejestruj się na Noblebet

 2. Krok 2.

  W pełni zweryfikuj swoje konto

 3. Krok 3.

  Wyślij potwierdzenie zakupu karnetu na sezon 2020/2021

 4. Krok 4.

  Środki bonusowe zostaną dodane w ciągu 48h

Skopiowano kod promocyjny

Zgarnij bonus

20zł na start w aplikacji

Jak aktywowaćPostaw pierwszy zakład w aplikacji mobilnej.
Rodzaj bonusuEkstra Gotówka
Czas działaniaod 5 maja 2020 (od godz. 00:01)
MiejscePolska
LimityMaks. 20zł

20 PLN na start w aplikacji

Chyba każdy z nas korzysta z telefonu, prawda? Noblebet zakłady bukmacherskie oferuje nam bonus w wysokości 20zł przeznaczony właśnie dla użytkowników ich aplikacji mobilnej. Wystarczy pobrać ją ze strony mobilnej Noblebet i wykonać kilka prostych kroków, aby środki pojawiły się na Twoim koncie.

Noblebet bonus na start daje również tym, którzy zdecydują się skorzystać z ich aplikacji po raz pierwszy.

Jedną z rzeczy, o które zostaniesz poproszony będzie postawienie zakładu w wysokości min. 20zł i kursie minimalnym wynoszącym 2,0. Warto pamiętać, że w promocji bierze udział tylko pierwszy zakład postawiony z naszego konta głównego w aplikacji mobilnej. Warto dodać, że nie musimy wygrywać naszego zakładu, bowiem zarówno wygrane jak i przegrane zakłady kwalifikują się do promocji.

Jest to zakład, który z pewnością przyda się tym, którzy chcą sprawdzić nowe metody obstawiania, takie jak wydarzenia, na których nie do końca się znamy. Darmowe zakłady umożliwiają nam sprawdzenie terenu zanim zdecydujemy się grać za własne pieniądze. Tym samym jest to de facto noblebet freebet.

Jeśli chodzi o same środki bonusowe to przyznawane są one graczom w każdy wtorek i piątek.

Jak ubiegać się o Bonus 20zł na start w aplikacji:

 1. Krok 1.

  Pobierz aplikację Noblebet

 2. Krok 2.

  Zaloguj się na swoje konto

 3. Krok 3.

  Postaw pierwszy zakład w aplikacji za min. 20zł po kursie min. 2,00

 4. Krok 4.

  Bonus zostanie przyznany na konto we wtorek lub piątek

Skopiowano kod promocyjny

Zgarnij bonus
bonus na start noblebet

Bonus powitalny 300zł na sporty wirtualne

Jak aktywowaćPierwszy depozyt
Rodzaj bonusuBonus Powitalny
Czas działaniaod 27.03.2020
MiejscePolska
LimityBonus do 300zł na Sporty Wirtualne

Bonus do 300zł na Sporty Wirtualne

Na samym wstępie warto zaznaczyć, że po wybraniu Bonusu Wirtualnego 300zł tracimy możliwość skorzystania z bonusu od pierwszej wpłaty do 1200zł. Istotny jest jednak fakt, że dalej będziemy mieli opcję skorzystania z bonusu od drugiego i trzeciego depozytu z Pakietu Powitalnego. Jeśli chodzi o nasz bonus to minimalna kwota, jaką musimy zasilić konto, aby zakwalifikować się do odebrania dodatkowej gotówki wynosi 10zł.

Bonus zostanie natychmiastowo dodany do naszego konta i będzie on dostępny przez następnych 30 dni. Środki możemy wykorzystać tylko na platformie Sportów Wirtualnych i podlegają one 5-krotnemu wymogowi obrotu po kursie minimalnym wynoszącym 1,45. Po spełnieniu tych wymagań środki bonusowe zostaną przeniesione na konto główne gracza.

Warto wspomnieć też, że to aktywacji nie jest potrzebny Noblebet kod promocyjny.

Jak ubiegać się o Bonus Powitalny do 300zł?

 1. Krok 1.

  Zarejestruj się na Noblebet

 2. Krok 2.

  Dokonaj wpłaty za min. 10zł

 3. Krok 3.

  Zaznacz Bonus Wirtualny 300zł w zakładce „Wpłata”

 4. Krok 4.

  Otrzymasz bonus odpowiadający danej wpłacie.

Skopiowano kod promocyjny

Zgarnij bonus
bonus powitalny 300 pln

20% zwrotu za Sporty Wirtualne

Jak aktywowaćPierwszy depozyt
Rodzaj bonusuCashback
Czas działaniaod 27.03.2020
MiejscePolska
LimityMin. 10zł / Maks. 100zł tygodniowo

20% zwrotu za Sporty Wirtualne

Noblebet oferuje tygodniowo maksymalnie 100zł zwrotu dla osób stawiających zakłady na Sporty Wirtualne. Zwrot liczony jest według następującego wzoru: suma stawek netto minus suma wygranych. Jeśli wynik tego działania jest dodatni, gracz otrzymuje od tego 20% w formie bonusu.

Minimalna kwota, jaką możemy otrzymać to 10zł, a maksymalna wynosi 100zł. Okres rozliczeniowy trwa od poniedziałku (00:01) do niedzieli (23:59) i dotyczy tylko i wyłącznie zakładów na Sporty Wirtualne. Brane są tu pod uwagę tylko zakłady postawione ze środków z konta głównego. Zwroty dodawane są na konto gracza każdego poniedziałku do godziny 17:00. Środki będą dostępne na naszym koncie przez 30 dni, podczas których musimy obrócić bonusem 6-krotnie po kursie minimalnym wynoszącym 1,45 stawiając zakłady na Sporty Wirtualne.

Pięknym jest to, że w Noblebet kody bonusowe nie są konieczne, aby skorzystać z ofert, które tu opisujemy.

Jak ubiegać się o Bonus 20% za Sporty Wirtualne?

 1. Krok 1.

  Zaloguj się na swoje konto Noblebet

 2. Krok 2.

  Postaw min. 50zł na Sporty Wirtualne

 3. Krok 3.

  Jeśli Twój zakład okaże się przegrany, w następny poniedziałek otrzymasz 10zł bonusu.

Skopiowano kod promocyjny

Zgarnij bonus
20% za sporty wirtualne

W ekstraklasie zwrot za 0-0

Jak aktywowaćPostaw zakład na mecz w Ekstraklasie.
Rodzaj bonusuCashback
Czas działaniaod 21.08.2020
MiejscePolska
LimityMaks. 50zł

W ekstraklasie zwrot za 0-0

Czy jest na sali ktoś kto nie śledzi najlepszej ligi na świecie? Wątpie!

Noblebet oferuje zwrot do 50zł za mecz w Ekstraklasie, który zakończył się wynikiem 0-0. Promocja obejmuje zakłady zarówno pojedyncze, jak i kombinacyjne o stawce minimalnej wynoszącej 50zł lub więcej. Oczywiście nasze akumulatory są ważne tylko wtedy, jeśli zawierają przegrany zakład na spotkanie, które zakończyło się 0-0, a pozostałe wydarzenia na kuponie będą rozliczone jako wygrane.

Bonus obejmuje jedynie zakłady postawione z konta głównego i nie obejmuje zakładów systemowych. Środki są dodawane do konta w każdy wtorek do godziny 17:00. Otrzymany bonus jest dostępny na naszym koncie przez 30 dni i musimy go 3-krotnie obrócić po kursie minimalnym wynoszącym 1,85 na zakładach bukmacherskich z wyjątkiem Sportów Wirtualnych.

BukmacherKarta Kredytowa (Visa, Mastercard)tpayDotpayPaysafecard
NoblebetMin: 10 zł
Max: Nie podano
Czas: 1 min
Min: 5 zł
Max: Nie podano
Czas: 1 min
Min: 10 zł
Max: Nie podano
Czas: 1 min
Min: 10 zł
Max: Nie podano
Czas: 1 min
LVbetMin: 10 zł
Max: 10 000 zł
Czas: 1 min
Min: 10 zł
Max: 10 000 zł
Czas: 1 min
Min: 10 zł
Max: 10 000 zł
Czas: 1 min
Min: 20 zł
Max: 3 000 zł
Czas: 1 min
TotolotekMin: 4 zł
Max: Nie podano
Czas: 1 min
Min: 4 zł
Max: Nie podano
Czas: 1 min
Min: 4 zł
Max: Nie podano
Czas: 1 min
Min: 20 zł
Max: Nie podano
Czas: 1 min

Jak ubiegać się o bez noblebet kod bonusowy?

 1. Krok 1.

  Wejdź na swoje konto Noblebet

 2. Krok 2.

  Postaw zakład przedmeczowy na mecz Ekstraklasy za min. 50zł.

 3. Krok 3.

  Jeśli spotkanie zakończy się wynikiem 0-0 i przegrasz zakład, otrzymasz zwrot stawki 50zł.

Skopiowano kod promocyjny

Zgarnij bonus
Zgarnij bonus noblebet

Ocena bonusowa:

8/10

faq

? Czy istnieje możliwość łączenia promocji?

Żadne z wymienionych wyżej promocji nie łączą się.

? Czy mogę skorzystać z opcji Cash-Out podczas korzystania z bonusów?

Opcja Cash-Out nie może zostać wykorzystana dla zakładów postawionych za środki bonusowe. Zakłady wypłacone za pomocą opcji Cash-Out nie będą zaliczane do obrotu depozytem.

? Gdzie znajdę informację o wszystkich dostępnych bonusach?

Szczegółowe informacje odnośnie aktywnych promocji znajdziesz na noblebet.pl/pl/promocje

? Czy bonusy wymagają specjalnych kodów bonusowych?

Nie jesteśmy zobligowani do wpisywania jakichkolwiek kodów bonusowych na platformie Noblebet, bowiem wystarczy jedynie spełnić warunki obowiązujące przy danej promocji.