Totolotek rejestracja – jak się zarejestrować i zalogować?

7.9 / 10

Ostatnia aktualizacja:

100% bonus do 500 zł

Zarejestruj się i odbierz bonus

Na rynku jest od 1992 roku, w Polsce jest uznany nie tylko na rynku bukmacherskim – Totolotek. Rejestracja u tego bukmachera jest prosta i przyjemna, a naprawdę warto to zrobić. Ostatnio firma przeszła metamorfozę i zmieniła swój wygląd na nowoczesny, co może mówić o jej aspiracjach. Teraz, gdy wejdziecie na stronę Totolotka, przywita Was szeroko uśmiechnięte słońce.

Bukmacher stale powiększa swoją ofertę i oferuje bonusy dla nowych graczy.

O tym, jaką ofertę ma Totolotek, jakie bonusy pozwolą Ci zarobić więcej u tego buka, jak założyć konto i jak je później zweryfikować dowiesz się w tym artykule. Warto sprawdzić:

 • Dlaczego powinieneś dołączyć do Totolotka
 • Bonus na start Totolotka
 • Jak się zarejestrować w Totolotku
 • Jak się zalogować
 • Wymagania przy rejestracji
 • Jak zweryfikować konto
 • Jak uzyskać pomoc od ekipy Totolotka

Dlaczego warto dołączyć do Totolotka?

Jest dużo powodów, dla których można założyć konto u bukmachera Totolotek. Jeżeli dopiero zaczynasz przygodę z bukmacherką, bardzo korzystny będzie dla Ciebie bonus na start, który pozwoli Ci na początku grać bez obaw o roztrwonienie dużej kasy. Jest to jednak atrakcyjny bukmacher także dla doświadczonych graczy. Totolotek oprócz bonusów startowych proponuje także wiele promocji tymczasowych, które czynią grę u tego buka ciekawą i wartą ryzyka. Jest to bukmacher z dużym doświadczeniem, a jednocześnie wciąż musi dbać o klientów, bo nie jest najpopularniejszy na rynku. To połączenie sprawia, że Totolotek to buk, który ma sprawdzone rozwiązania, do których dokłada coraz to nowe oferty.

O stałych graczy Totolotek dba w specjalny sposób. Program lojalnościowy BetClub to propozycja dla każdego, który obstawia częściej. Po każdym postawionym zakładzie na Twoim koncie wylądują punkty, które później możesz wykorzystać przy obstawianiu kolejnych spotkań. 

Totolotek ma ponad 270 stacjonarnych lokali w całym kraju. Rozbudowana baza powoli przenosi się do Internetu, jednak jeśli chcesz jeszcze zaznać starego klimatu lokalu bukmacherskiego, warto zajrzeć do Totolotka. W sieci natomiast Totolotek ma stronę i aplikację, na której możesz obstawiać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. To bardzo wygodne, dlatego dużo graczy wybiera taki sposób grania u buka.

Bonus na start od Totolotka w Polsce

Gdy mówisz w Polsce Totolotek – „losowanie” to prawdopodobnie jedno z pierwszych skojarzeń, jakie przychodzi Ci do głowy. Wygrana w Lotto – potocznie nazywane totolotkiem lub totkiem – to sytuacja rzadka, a jednak tak pożądana przez miliony polaków, którzy biorą udział w loterii. Bonusy w Totolotku to taka mini wygrana w Lotto, z tą różnicą, że może ją zgarnąć absolutnie każdy.

Na start w Totolotku dostajesz bonus powitalny o wartości do 500 zł. Jest to tak zwany bonus od depozytu. Gracze bardzo go lubią, bo jest transparentny i bardzo korzystny. W skrócie: dostajesz od bukmachera tyle, ile wynosi Twoja pierwsza wpłata. Dla przykładu, gdy wpłacisz 300 zł, dostaniesz kolejne 300 zł od bukmachera na konto.. Koniecznie pamiętaj, aby przy rejestracji zaznaczyć, że chcesz skorzystać z bonusu powitalnego. To bardzo istotne, bo w innym wypadku możesz nie dostać możliwości skorzystania z promocji.

Tego typu bonus jest wygodną i bezpieczną trampoliną na start. Zanim zaczniesz obstawiać za swoje pieniądze, które możesz przegrać, bukmacher daje Ci drugie tyle na rozruch. Warto na początku analizować swoje kupony, by uczyć się obstawiania i nie popełniać tych samych błędów. Po drugie, dobrze jest też poznać sport, który zaczynasz obstawiać. Wtedy mniej oddajesz przypadkowi, a większa inicjatywa może należeć do Ciebie.

Totolotek – jak się zarejestrować

Rejestracja u bukmachera to proces łatwy i krótki. Trzeba tylko podać swoje dane, przygotować parę dokumentów i gotowe. Tłumaczymy krok po kroku, jak wygląda rejestracja. Z nami to będzie naprawdę chwila!

 1. Krok 1

  Wejdź na stronę Totolotek.pl

 2. Krok 2

  Wejdź w menu i kliknij „zarejestruj się!”

 3. Krok 3

  Wpisz swój e-mail i hasło

 4. Krok 4

  Wprowadź swoje dane osobowe (pamiętaj, aby zaznaczyć, że chcesz bonus powitalny!)

Zaczynamy od wejścia na stronę Totolotka. Aby zarejestrować się na stronie mobilnej, trzeba kliknąć zakładkę „menu”, która znajduje się po lewej stronie ekranu. To te charakterystyczne trzy kreski. Następnie pod oknem do logowania jest napis „zarejestruj się”, który należ kliknąć. Teraz znajdujesz się w formularzu rejestracji. Jest dużo pól, ale spokojnie, na wszystkie będziesz pewnie znał odpowiedź. Najważniejsze, abyś przygotował dokument, na których będzie Twój PESEL. Będziesz również poproszony o podanie miejsca zamieszkania, swojej daty urodzenia itd.

Na razie nie potrzebujesz jeszcze zdjęć dowodu osobistego czy paszportu, ale warto mieć jeden z tych dokumentów przy sobie, bo później bukmacher poprosi Cię o zdjęcie dla potwierdzenia tożsamości. Przed potwierdzeniem tożsamości będziesz posiadaczem konta tymczasowego, które pozwala Ci na obstawianie, jednak z tego konta nie wypłacisz swojej wygranej. Do tego potrzebne Ci będzie potwierdzone konto, które zweryfikujesz przesyłając zdjęcie swojego dokumentu tożsamości.

Pamiętaj, aby podawać tylko prawdziwe dane bukmacherowi. To ważne, bo potem, gdy będziesz chciał wypłacić swoje pieniądze i dane konta nie będą się zgadzały, możesz mieć problem z wypłatą środków. Polskie prawo jest dość restrykcyjne, jeżeli chodzi o oszustwa bukmacherskie.

Strona internetowa Totolotka Przycisk rejestracji Totolotka E-mail rejestracyjny Totolotka Numer telefonu do rejestracji Totolotka

Totolotek logowanie

Wszyscy chcielibyśmy żeby logowanie do wszelkich serwisów było ekspresowe, abyśmy mogli powiedzieć tylko „Totolotek zaloguj”, aby telefon automatycznie wchodził na stronę buka. Niewiele do tego brakuje, bo już teraz z aplikacją Totolotka logowanie trwa dosłownie chwilę. Wystarczy, że wejdziesz na stronę Totolotek.pl lub odpalisz aplikację mobilną, klikniesz „menu” i tam znajdziesz okno do logowania. Możesz zalogować się wpisując e-mail, login lub numer karty BetClub i oczywiście hasło. Totolotek daje fajną dowolność. Nieraz można się przekonać, że zapamiętanie wielu loginów i brak możliwości zalogowania się mailem to uciążliwa rzecz.

 1. Krok 1

  Wejdź na stronę lub aplikację mobilną Totolotka

 2. Krok 2

  Kliknij „menu” po lewej stronie ekranu

 3. Krok 3

  Wpisz e-mail/login/nr karty BetClub i hasło

Jeśli nie pamiętasz swojego hasła, wystarczy kliknąć na napis pod oknem logowania. Gdy podasz swój e-mail, Totolotek zresetuje Ci hasło i wyślę specjalnego maila, abyś mógł sobie ustawić nowe.

Po zalogowaniu się na konto możesz sprawdzić kto dziś gra, zrobić kupon koncepcyjny, zobaczyć, ile możesz dziś wygrać. Dodatkowo na stronie Totolotka możesz śledzić spotkania na żywo, jeśli jesteś poza domem. To bardzo przydatne przy obstawianiu na żywo. Wtedy wiedza, co aktualnie dzieje się w spotkaniu jest bardzo ważna.

Strona Totolotka Strona logowania do Totolotka Dane logowania do Totolotka

4 rzeczy, które powinieneś wiedzieć o wymaganiach rejestracji w Totolotku

Rejestracja u bukmachera różni się trochę od przeciętnej rejestracji konta na innych portalach czy stronach w Internecie. Choć coraz częściej strony wyciągają od nas jak najwięcej danych, u bukmacherów musimy podać nasze wrażliwe dane i zawsze tak było. To zabezpieczenie przed zakładaniem multikont bukmacherskich oraz ustawianiem spotkań przez profesjonalnych sportowców. Oto lista rzeczy, które warto wiedzieć przed założeniem konta w Totolotku:

 • Bukmacher będzie chciał od Ciebie m.in. takie dane jak PESEL po to, by zweryfikować Twoją tożsamość i wiedzieć, że nie podszywa się pod Ciebie inna osoba lub ktoś nie chce założyć fałszywego konta.
 • Będziesz potrzebował dowodu osobistego lub paszportu do weryfikacji konta. Twoje dane u bukmachera są jednak bezpieczne, tak samo jak dane tysięcy innych użytkowników.
 • Do wypłaty pieniędzy musisz posiadać konto w banku, co wymagane jest przez polskie prawo. Jeżeli nie masz konta w banku, zapytaj bukmachera, co przewiduje w takiej sytuacji.
 • Konto jest całkowicie darmowe i za samo jego posiadanie nie płacisz żadnych pieniędzy. Dopiero przy obstawianiu kuponów musisz wpłacić kasę na konto, by sfinalizować zakład.

Jak zweryfikować konto w Totolotku

To bardzo proste. Po założeniu konta tymczasowego, Totolotek daje Ci czas na weryfikacje konta. Zrobisz to wysyłając zdjęcie lub skan dowodu osobistego albo paszportu. Do tego przeznaczone jest odpowiednie okno w ustawieniach Twojego konta. Po przesłaniu zdjęcia poczekaj na aktywację. Totolotek przyślę Ci maila z potwierdzeniem konta.

Dodatkowo, aby wypłacić swoje pierwsze zarobione pieniądze, będziesz potrzebował wpisać numer swojego konta bankowego. Ważne, aby było to Twoje konto bankowe, bo później będziesz proszony o potwierdzenie faktu, że konto należy do Ciebie. W tym celu prześlij np. wyciąg z konta, gdzie widoczne jest Twoje imię i nazwisko oraz adres. Wyciąg może być wydrukowany bądź dostarczony w pliku PDF.

Co jeśli będę potrzebował pomocy podczas zakładania konta?

Skontaktuj się z obsługą klienta. W Totolotku podstawowym sposobem kontaktu jest czat online, na którym możesz zadać pytanie obsłudze. Wpisując imię i nazwisko oraz e-mail potwierdzisz tam dane swojego konta, aby zadać pytanie. Tylko jako zarejestrowany użytkownik możesz zadawać pytania.

Jeżeli nie zdążyłeś założyć konto lub masz problem z jego założeniem, nie martw się. W menu znajdziesz zakładkę FAQ i pomoc. Tam Totolotek przygotował odpowiedzi na często zadawane pytania i ewentualną pomoc użytkownikom. Jest tam dużo pytań o problemy podczas rejestracji, bo ludzie często o to pytają.

Podsumowując... załóż konto w Totolotku

Totolotek jako bukmacher z dużym doświadczeniem wie, jak dbać o klientów i jak zapewniać im odpowiednie bonusy, rozrywkę itd. Obstawiając w Totolotku możesz umilić sobie czas przy cotygodniowym meczyku ulubionej drużyny, odkrywać nowe sporty,ligi czy dyscypliny. W samym 2017 roku w Polsce Totolotek był odpowiedzialny za 10% rynku bukmacherskiego. To mówi samo za siebie - Totolotek to solidna firma.

2 oceny, średnia 5 z 5

FAQ

? Czy Totolotek jest legalnym bukmacherem w Polsce?
Tak. Totolotek otrzymał odpowiednią licencję od Minister Sterstwa Finansów o numerze PS4.6831.8.2018.
? Czy Totolotek oferuje darmowe zakłady?
Nie. Na chwilę obecną z promocji i zakładów Totolotka skorzystać można tylko po wpłaceniu depozytu.
? Czy Totolotek ma program lojalnościowy?
Tak. Dzięki programowy BetClub możesz zdobywać punkty i wymieniać je na nagrody.
? Czy Totolotek ma punkty stacjonarne?
Tak. Na chwile obecną dostępnych jest ponad 100 punktów Totolotka w całej Polsce.
? Czy w Totolotku można mieć więcej niż jedno konto?
Nie. Wszyscy Polscy bukmacherzy ograniczają liczbę kont na każdego gracza do jednego.

Zaloguj sie

E-mail

Hasło

Potwierdź hasło