Strony do obstawiania Dota 2 – International

Zaktualizowano:

Dota 2 to jedna z najpopularniejszych gier e-sportowych, od lat przyciągająca rzesze fanów, którzy grają oraz obserwują The International Dota 2 – jeden z największych turniejów organizowanych corocznie przez firmę Valve.

Twórcy każdego roku zwiększają pulę wygranych, sprawiając, że rozgrywki stają się coraz bardziej prestiżowe. 

Lista bukmacherów umożliwiających typowanie DOTA 2

Znaleziono: 5 Bukmacherzy

Ranga Bukmacher Bonus Brać
1

STS

Promocja Powitalna to nawet 1,660 zł bonusu!

2

LVBET

Pakiet powitalny do 3,333 PLN

3

Totolotek

100% bonus do 500 zł

4

PZbuk

1,000 zł cashback na start + 50 zł freebet

5

Etoto

200% bonus do 200 zł

Typowanie DOTA 2 – kompletny przewodnik

Zaktualizowano:

Strony do obstawiania Dota 2 – International

Udało nam się zebrać wszystkie najważniejsze wiadomości o typowaniu wyników w Dota 2 – grze, która w ciągu kilku lat wyrosła na prawdziwy fenomen e-sportu oraz zakładów sportowych. 

Dowiesz się o najlepszych bukmacherach, udostępniających typowanie w tej grze oraz wybierzesz tych, którzy spełnią twoje indywidualne wymagania. W ten sposób będziesz pewien, że wybrałeś dokładnie tego operatora zakładów sportowych Dota 2, który zapewni jak najlepsze możliwości zabawy.

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o typowaniu międzynarodowych rozgrywek DOTA 2 - The International

Dota 2 to jedna z największych gier e-sportowych oraz spadkobierca produkcji, która dała początek najbardziej widowiskowemu typowi gier internetowych. Gatunek MOBA powstał bezpośrednio przez rozwinięcie formuły Dota. Dlatego, kiedy popularność produkcji wręcz eksplodowała, firma Valve postarała się o stworzenie dostosowanej do dzisiejszej sceny e-sportowej gry – Dota 2.

Produkcja radzi sobie doskonale na scenie e-sportowej, co widać przede wszystkim po wynikach oglądalności i popularności na Steamie (platformie do grania). Jednak najważniejszym elementem corocznych rozgrywek jest turniej – The International zakłady eSportowe zawsze wzbudzają ogromne emocje.

 1. Turnieje Dota 2 biją rekordy pod względem puli nagród
 2. Dota 2 do duchowy spadkobierca całego gatunku gier MOBA
 3. Pula nagród w corocznym turnieju jest w dużej części opłacana przez graczy
 4. Turniej z 2020 roku musiał zostać odwołany ze względu na pandemię

Nie ma się co dziwić, w końcu dzięki oryginalnemu modelowi finansowania wydarzenia, twórcy corocznie biją rekordy, jeśli chodzi o wysokość puli nagród. Aktualnie najwyższa nagroda przekracza już kilkanaście milionów dolarów. To bezsprzecznie najwyższa nagroda, jaką udało się przystać kiedykolwiek podczas rozgrywek e-sportowych.

Do turnieju zapraszane są drużyny z najlepszych regionalnych rozgrywek – Chin, Ameryki Północnej, Ameryki Południowej, Europy Wschodniej, Europy Zachodniej i Azji Południowo-Wschodniej. 

Wszystkich drużyn, które biorą udział w wydarzeniu, jest 18 i zostaną one podzielone na dwie grupy, w których rozegrane zostaną mecze na zasadzie każdy z każdym, po czym osiem najlepszych drużyn zakwalifikuje się do głównej części turnieju, gdzie przegrana oznacza eliminację. Nagrody są rozdawane na zasadzie konkretnej części puli, a zwycięzca otrzymuje aż 45,5%, co w przypadku rekordowej puli wynosi aż 18 208 300 USD.

Ogromne pieniądze zawsze przekładają się na popularność. Dlatego turniej międzynarodowy w Dotę przyciągnie nie tylko fanów samej gry, ale także miłośników typowania wyników

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o typowaniu międzynarodowych rozgrywek DOTA 2 - The International
🏛️ Pierwsze rozgrywki 2011
🏢 Organ nadrzędny Międzynarodowa Federacja E-sportu
📶 Pokrycie bukmachera Wysoki
Popularny w Na całym świecie
🌎 Mistrzostwa świata Dota 2 Międzynarodówka
🏅 Dyscyplina olimpijska Nie

Jak typować DOTA 2 w STS

STS to jeden z najpopularniejszych polskich legalnych bukmacherów, który umożliwia typowanie The International zakłady. Bukmacher działa już od kilku dekad i cały czas znajduje się na szczycie właśnie ze względu na dostosowywanie się do zmieniających trendów. W ofercie STS nie mogło zabraknąć możliwości typowania Dota 2, jak i innych popularnych gier e-sportowych.

 1. Przejdź na stronę bukmachera i wyszukaj zakładki e-sportowej

  Po wejściu na stronę STS, użytkownik otrzyma ofertę standardowych dyscyplin sportowych. Żeby przejść na e-sport, należy wybrać adekwatną zakładkę (ESPORT) z górnego menu.

  Przejdź na stronę bukmachera
 2. Przejdź do aktualnych rozgrywek Dota 2

  Po lewej stronie ekranu pojawi się zestawienie wszystkich popularnych dyscyplin e-sportowych. Na jednej z pierwszych pozycji powinna być Dota 2.

  Przejdź do aktualnych rozgrywek Dota 2
 3. Wybierz konkretne rozgrywki

  Zawsze dostępnych jest co najmniej kilka międzynarodowych wydarzeń. Od prywatnych lig amatorskich, po profesjonalne turnieje organizowane przez twórców gry. Najważniejszy oczywiście jest The International.

  Wybierz konkretne rozgrywki
 4. Typuj wyniki

  Z ekranu głównego można wybrać zwycięzcę lub remis. Kliknięcie ikony liczby z prawej strony pozwala na włączenie szczegółowych zakładów (tylko dla bardziej popularnych wydarzeń). Po kliknięciu zakładu kupon otworzy się automatycznie.

  Typuj wyniki
 5. Ustaw kupon

  Użytkownik może dostosować sobie kupon do wybranej przez siebie stawki (minimum 2 zł) oraz rodzaju (AKO, SOLO, MAXIKOMBI). Dalsze klikanie w kursy powoduje dodanie zakładu do kuponu. Ostatnim krokiem jest zatwierdzenie wybranych zdarzeń, po czym pozostaje już tylko czekać na wyniki.

  Ustaw kupon

DOTA 2 – porady i strategie typowania

Typowanie wyników e-sportowych wiąże się z nieco większym wyzwaniem niż w przypadku standardowych dyscyplin sportowych. W piłce nożnej, boksie, czy tenisie prawie każdy wie, czego można oczekiwać i jak wygląda dana dyscyplina sportowa. Gry komputerowe mogą rządzić się innymi prawami i warto się z nimi nieco zapoznać, zanim rozpocznie się typowanie. 

Jest to szczególnie ważne ze względu na to, iż praktycznie wszystkie rozgrywki The International bukmacherzy udostępniają darmowe transmisje na żywo. Dlatego najlepszym wyjściem będzie po prostu uruchomienie i zagranie w Dotę. 

Valve udostępnia tę grę całkowicie za darmo i każdy może w dowolnej chwili uruchomić ją i dołączyć do milionów innych graczy (amatorów) w niezwykle emocjonującej rozgrywce. 

Jeśli opanuje się już podstawy, to można przejść do oglądania transmisji z rozgrywek standardowych i turniejowych, żeby wyłapać wszystkie najważniejsze punkty rozgrywki z perspektywy sceny profesjonalnej. Mecze są naprawdę emocjonujące, więc poznawanie Doty to prawdziwa przyjemność.

Oczywiście rozgrywki to nie tylko międzynarodowe turnieje, ale także szereg lig, które są rozgrywane przez cały rok, a najlepsi nowi bukmacherzy w Polsce regularnie wszystkie je obserwują, zapewniając możliwość typowania wyników. W przypadku standardowych rozgrywek e-sportowych należy spodziewać się najprostszych zakładów, które polegają na wytypowaniu zwycięzcy konkretnego spotkania.

DOTA 2 – porady i strategie typowania
🏆 Dlaczego warto obstawiać ten sport Rozgrywki odbywające się przez cały rok
Wysokie kursy
Możliwość oglądania wszystkich wydarzeń za darmo na żywo
🔀 Najlepsze typy zakładów wygrana/przegrana, zwycięzca mapy, zwycięzca turnieju, pierwsze zabójstwo
🕕 Popularne wydarzenia do obstawiania The International
🕵️ Kluczowe możliwości bukmachera Osobna zakładka dla Dota 2 i możliwość oglądania transmisji.
🗝️ Miej na uwadze Sezon w Dota 2 trwa rok, po czym rozgrywany jest The International
Typować można oficjalne i nieoficjalne ligi oraz turnieje Dota.
Najczęściej można typować wygraną/przegraną
Dla większych wydarzeń można obstawiać bardziej szczegółowe wydarzenia meczu
📶 Obstawianie na żywo (✔️)

Jeśli jednak chodzi o ważniejsze rozgrywki, jak ligi kwalifikacyjne do The International, to bukmacherzy umożliwiają typowanie zwycięstw na kolejnych mapach, czy osiągania danych kamieni milowych w rozgrywce.

Jeśli jednak rozegrasz przynajmniej kilka meczów amatorsko lub po prostu obejrzysz rozgrywki na jednej z popularnych platform do oglądania gier wideo na żywo, to z pewnością bardzo szybko wyłapiesz wszystkie najważniejsze punkty zwrotne każdego meczu.

 1. 1

  Pakiet powitalny do 3,333 PLN

 2. 2

  Promocja Powitalna to nawet 1,660 zł bonusu!

 3. 3

  Cashback 500 zł + 50 zł Freebet

 4. 4

  1,000 zł cashback na start + 50 zł freebet

 5. 5

  200% bonus do 200 zł

Najlepsi mobilni bukmacherzy DOTA 2

Mobilne typowanie to jedna z najważniejszych funkcji dla praktycznie każdego portalu z zakładami sportowymi. Najlepsi bukmacherzy The International powinni nie tylko udostępniać możliwość oglądania wydarzeń, ale także obstawiania ich w dowolnym miejscu z dostępem do sieci. 

W przypadku e-sportu to szczególnie ważne, ponieważ wszystko może zmieniać się dosłownie w kilka godzin. Mecze przebiegają bardzo szybko (jedno spotkanie trwa około 30-40 minut) i kolejne startują kilka chwil po poprzednich. Wyjątkiem będą BO3, czyli do trzech wygranych, ale i tutaj zdarzają się zwroty akcji.

Scena e-sportowa pod wieloma względami jest nieprzewidywalna. Dlatego, jeśli ktoś zdecyduje się typować wyniki w Dota 2, to powinien rozważyć wybór takiego bukmachera, który pozwoli mu na wygodne obserwowanie wszystkich rozgrywek i to z dowolnego miejsca z dostępem do Internetu. 

Na szczęście w Polsce praktycznie każdy bukmacher przykłada do tego uwagę, więc nikt nie powinien mieć z tym problemu. Warto także zwrócić także uwagę na dostępne bonusy bukmacherskie, które znacznie ułatwią rozpoczęcie zabawy.

Typować można ze specjalnie przygotowanych aplikacji na Androida i iOS lub automatycznie dostosowujących się stron internetowych. Coraz większa część fanów typowania wyników sportowych spogląda w tym drugim kierunku. 

Wystarczy uruchomić portal z telefonu lub tabletu, a ten wykryje rozmiar ekranu i dostosuje się w taki sposób, aby nawigacja była jak najwygodniejsza.

 1. Noblebet
 2. Totalbet
 3. Totolotek
 4. Pzbuk

Rozgrywki w Dota 2 u największego polskiego legalnego bukmachera.

 • 25 zł Freebet na start
 • Pierwszy zakład bez ryzyka
 • Pakiet bonusów dla nowych graczy
 • Aplikacja mobilna na Android i iOS
 • Zakłady sportowe, sporty wirtualne oraz e-sport
żeby zagrać Opinia
polecany-bukmacher-sts-384x999w

5 najlepszych bukmacherów DOTA 2 z najszybszymi wypłatami

Rozgrywki e-sportowe dostarczają ogromnych emocji ze względu na ogrom akcji i zwroty akcji, jakie występują podczas praktycznie wszystkich turniejów. 

Podczas typowania wyników w Dota 2 The International nie ma czasu do stracenia, czasem po prostu trzeba dokonać szybkiej płatności, aby móc obstawić ważne spotkanie. Do tego przyda się bukmacher, który pozwoli na błyskawiczne doładowanie.

Aktualnie natychmiastowe wpłaty są kluczowe dla większości bukmacherów. Jednak od czasu do czasu można natrafić na taki portal, gdzie doładowanie konta może zająć nieco dłużej. Dlatego postaraliśmy się stworzyć listę polskich bukmacherów, którzy pod tym względem nie zawodzą.

 1. STS
 2. Fortuna
 3. Totalbet
 4. Pzbuk
 5. Noblebet

Polecane metody płatności przy typowaniu gry DOTA 2

Jedną z kluczowych rzeczy, jakie warto sprawdzić podczas wyboru bukmachera, są jego metody wpłaty i wypłaty pieniędzy. To niezwykle istotna kwestia, która w wielu przypadkach zaważy nad ostateczną decyzją o rejestracji konta. 

Powinny być przede wszystkim wygodne, szybkie i bezpieczne. Co więcej, muszą charakteryzować się odpowiednio niskimi limitami, które dadzą Ci swobodę wyboru wysokości wpłaty, jaką masz zamiar zrealizować.

Polecane metody płatności przy typowaniu gry DOTA 2
Bukmacher Przelew bankowy BLIK Visa PayU
Min: 1 zł
Maks: -
Czas: natychmiast
Min: 1 zł
Maks: -
Czas: natychmiast
Min: 1 zł
Maks: -
Czas: natychmiast
Min: 1 zł
Maks: -
Czas: natychmiast
Min: 1 zł
Maks: 100 000 zł
Czas: natychmiast
Min: 1 zł
Maks: 100 000 zł
Czas: natychmiast
Min: 1 zł
Maks: 100 000 zł
Czas: natychmiast
Min: 1 zł
Maks: 100 000 zł
Czas: natychmiast
 • Bank-Wire-100x100sa

  Opcja pozwalająca realizować przelewy bankowe u bukmacherów ze wszystkich popularnych polskich banków.

  Więcej
 • Mastercard-100x100sa

  Jedna z najpopularniejszych kart płatniczych. Wystarczy wpisać kilka danych z karty i pieniądze zostaną przelane.

  Więcej
 • Skrill-100x100sa

  Najchętniej wybierany przez fanów zakładów sportowych portfel elektroniczny. Pieniądze są przesyłane natychmiast.

  Więcej
 • Bitcoin-100x100sa

  Najpopularniejsza kryptowaluta, która coraz częściej pojawia się jako forma płatności.

  Więcej

FAQ

?

Czy rozgrywki Dota 2 odbywają się całym rokiem?

Oficjalne regionalne rozgrywki ligowe odbywają się przez cały rok. Dodatkowo można liczyć na ligi niższego szczebla organizowane w krajach, gdzie Dota 2 jest najbardziej popularna.
?

Czy typowanie e-sportu różni się od obstawiania standardowych dyscyplin sportowych.

Jeśli masz doświadczenie w typowaniu zakładów sportowych, to bardzo szybko odnajdziesz się w e-sporcie. Wszystko wygląda tak samo.
?

Czy mobilne wersje bukmacherów pozwolą mi na obserwowanie transmisji na żywo?

W większości przypadków bukmacherzy pozwalają na oglądanie transmisji na żywo. Wszystko zależy od rangi rozgrywek i tego, czy są dostępne na popularnych platformach ze streamami.
?

Który bukmacher zapewnia najlepsze możliwości typowania gry Dota 2?

Według naszych ekspertów najlepsze możliwości daje STS, ale warto także sprawdzić Ewinner oraz innych legalnych polskich bukmacherów.
?

Czy zdążę doładować konto u bukmachera, jeśli pozostało około 10 minut do rozpoczęcia meczu?

Aktualnie większość polskich stron z zakładami sportowymi pozwala na natychmiastowe wpłaty. Oznacza to, że środki pojawiają się w momencie zatwierdzenia płatności, więc bez problemu uda się zdążyć.

2 oceny, średnia 4.5 z 5

Autor

Irenka Zajac

Irenka Zajac

Jestem absolwentką filologii angielskiej i pracuję nad przy tłumaczeniach z angielskiego na polski i na odwrót.