Ten artykuł był ostatnio aktualizowany:

Przeczytaj recenzję Wizyta

Ewinner aplikacja- jak ściągnąć na iOS i Androida

Zobacz szczegółową recenzję oraz instrukcje, jak zainstalować i korzystać z aplikacji Ewinner w wersji na Androida oraz iOS.

Aplikacja na Androida

 • PL

 • 1,000+ pobrania

 • 8 / 10

Pobierz

Aplikacja na iOS

 • PL

 • 1,000+ pobrania

 • 9 / 10

Pobierz

Ewinner Aplikacja Mobilna

Przewodnik po mobilnym Ewinner: aplikacje na Androida i iOS

Dziś mało kto chcąc obstawiać zakłady sportowe odwiedza punkty naziemne. Gra przeniosła się do Internetu, bo jest bardziej wygodna, a przede wszystkim oferuje obstawianie w dowolnym momencie.

Z kolei Ewinner aplikacja pozwala graczom na typowanie wyników rozgrywek lub innych wydarzeń sportowych z dowolnego miejsca. Dzięki niej można zrobić praktycznie wszystko: zarejestrować konto gracza, dokonać wpłaty depozytu, wytypować wynik wydarzenia sportowego, czy też zlecić wypłatę środków.

Przewodnik po mobilnym Ewinner pokazuje graczowi krok po kroku, jak za pomocą aplikacji mobilnej obstawiać mecze i inne wydarzenia sportowe. Oczywiście gracz mógłby uzyskać dostęp do oferty otwierając zwyczajnie stronę w przeglądarce, ale praktyka pokazuje, że często nie jest to dobry pomysł. Strona internetowa oglądana z poziomu przeglądarki może nie być jednak aż tak funkcjonalna i intuicyjna.

Jak ściągnąć i zainstalować mobilną aplikację Ewinner na Androida?

 • Ściągnij plik instalacyjny na stronie Ewinner
 • Zmień ustawienia, aby móc pobrać pliki spoza Google Play
 • Kliknij opcję instalacji
 • Uruchom aplikację
 • Zarejestruj się/Zaloguj się i graj, kiedy tylko masz ochotę

Jak ściągnąć i zainstalować mobilną aplikację Ewinner na iOS?

 • Otwórz stronę Ewinner w przeglądarce Google Chrome
 • Pobierz plik instalacyjny dostępny w dziale „Aplikacja mobilna”
 • Kliknij opcję instalacji
 • Uruchom aplikację
 • Zarejestruj się/Zaloguj się i korzystaj, kiedy tylko chcesz

Strona vs. aplikacja mobilna Ewinner: plusy i minusy

Bogatą ofertę zakładów, przygotowaną przez bukmachera Ewinner można oczywiście przeglądać otwierając stronę w przeglądarce, ale trzeba pamiętać o tym, że strony internetowe tworzone są dla nieco większych urządzeń – laptopów bądź komputerów stacjonarnych.

Telefon jest urządzeniem o kilkukrotnie mniejszym ekranie, dlatego, obstawiając mecze i inne wydarzenia sportowe z poziomu telefonu najlepiej jest korzystać z dedykowanej w tym celu aplikacji. Tylko aplikacja gwarantuje więc pełną funkcjonalność strony na telefonie i łatwy dostęp do wszystkich kategorii oraz podkategorii.

W Ewinner aplikacja mobilna jest na tyle rozbudowana, że nie brakuje tu żadnej opcji z przeglądarki.

Każda aplikacja, czy to na Androida, czy też na iOS, gwarantuje, że wszystko na stronie będzie się prawidłowo wyświetlać, a gracz nie przegapi żadnego, potencjalnie interesującego go działu. Daje to także wyjątkową możliwość obstawiania rozgrywek i innych wydarzeń sportowych w czasie rzeczywistym – zakłady Live są na bieżąco uaktualniane, a zakłady są na bieżąco przyjmowane. Korzystając z aplikacji gracz ma zresztą nie tylko dostęp do pełnej oferty (standardowej), ale też do wszystkich przysługujących mu bonusów i promocji.

Dzięki ściągniętej na telefon aplikacji otrzymasz możliwość pełnej, niczym nieprzerwanej kontroli nad swoim kontem.

Możesz w czasie rzeczywistym, z dowolnego miejsca, tworzyć kupony (pre-match lub live), wycofywać się wcześniej z zawartych zakładów (tzw. metoda Cash-out), wpłacać pieniądze na konto, korzystając z wybranej metody płatności lub wypłacać pieniądze.

Dodatkowo dostępna jest też funkcja śledzenia, co dokładnie dzieje się na danym boisku, torze wyścigowym, czy ringu, dzięki aktualizowanym na bieżąco informacjom dotyczącym toczącego się meczu lub pojedynku.

Funkcjonalność

Ewinner aplikacja mobilna to narzędzie w pełni funkcjonalne, stworzone tylko i wyłącznie z myślą o graczach obstawiających zakłady przy użyciu telefonu. Strona w wersji na telefon prezentuje się znakomicie – poruszanie się po odrębnych kategoriach jest szybkie i intuicyjne. Szczególnie przydatne są duże przyciski prowadzące do poszczególnych działów i stosunkowo duża czcionka. Ta ostatnia cecha może się wydać błaha dla młodszych graczy, ale już nie dla graczy nieco starszych, którzy mogą mieć problem z odczytaniem mniejszego druku.

Podobnie, jak strona dostępna z poziomu przeglądarki internetowej, tak i aplikacja utrzymana jest w stonowanej kolorystyce. Gracz, przeszukując zawartość strony w celu postawienia zakładu lub znalezienia konkretnych statystyk nie natrafia cały czas na migające, uciążliwe reklamy, banery czy inne wyskakujące okna. Strona łatwo się przewija, nie zacinając się przy tym, co umożliwia wygodne użytkowanie.

Jest to szczególnie ważne w przypadku zakładów na żywo, gdzie wysoka funkcjonalność i bezawaryjność pozwalają na szybką reakcję i wytypowanie pożądanego wyniku.

Jak zalogować się na stronę Ewinner w Polsce?

Logowanie się na stronę za pomocą aplikacji jest szybkie i wygodne. Podobnie, jak na stronie Ewinner dostępnej z poziomu przeglądarki, wystarczy, że wpiszesz swój adres e-mail oraz hasło. W przypadku problemów warto sprawdzić, czy masz stabilne połączenie z siecią, które jest wymagane, aby korzystać z usług bukmachera.

Może się też zdarzyć, że gracz zapomnisz loginu lub hasła do swojego konta. Nie jest to jednak powód do obaw. W takim przypadku, wymagany będzie kontakt z Działem Obsługi Klienta Ewinner.

Jeśli zapomnisz natomiast hasła do konta (co zdarza się znacznie częściej), to będziesz musiał najpierw kliknąć przycisk „Zaloguj się”, a następnie przycisk „Zapomniałem hasła”. Po podaniu adresu e-mail otrzymasz link aktywacyjny, dzięki któremu będzie mógł ustanowić nowe hasło.

Zakłady typu pre-match

Dzięki aplikacjom na Androida i iOS, użytkownicy Ewinner ceniący sobie możliwość grania o każdej porze i z dowolnego miejsca mogą typować zakłady typu pre-match (przedmeczowe) w dowolnych dla siebie okolicznościach. Zakłady pre-match to wszystkie zakłady na rozgrywki, wyścigi, pojedynki czy walki, które jeszcze się nie rozpoczęły. Oferta kursowa na takie wydarzenia sportowe często dostępna jest z pewnym wyprzedzeniem, a już na pewno można ją sobie przeglądnąć w dniu, w którym dane wydarzenie ma miejsce.

Przy użyciu aplikacji Ewinner, zakłady typu pre-match możesz obstawić do ostatniej minuty (a nawet sekundy) przed rozpoczęciem danego wydarzenia sportowego. Jeśli zbyt długo zastanawiasz się na kuponem, a mecz, wyścig, walka lub inny pojedynek już się rozpocznie, to system zablokuje możliwość wytypowania wyniku.

Będziesz wówczas musiał się przenieść do działu z Zakładami Live i przejrzeć tamtejszą ofertę kursową. Trzeba jednak pamiętać, że kursy pre-match są często mniej korzystne niż typy live.

Bukmacher Piłka nożna Hokej Koszykówka Siatkówka
Ewinner 5.32% 9.10% 7.00% 8.30%
STS 5.25% 7.50% 7.50% 5.00%
Totalbet 4.00% 4.43% 5.21% 5.10%

Zakłady na żywo

Dzięki aplikacji Ewinner gracze ceniący sobie mobilność mogą obstawiać zakłady live w dowolnym miejscu i o dowolnym czasie.

Ewinner aplikacja pozwala na obstawianie zakładów na żywo, co przydaje się, gdy oglądasz mecz z kanapy lub nawet z trybun.

Niezależnie od tego, czy jesteś właśnie na rodzinnym przyjęciu, na spotkaniu towarzyskim, czy też wreszcie na zwykłym, długim spacerze, możesz w czasie rzeczywistym kontrolować sytuację i natychmiast reagować na zmiany zachodzące na boisku, torze wyścigowym czy też na ringu.

Dzięki aplikacjom na Androida i iOS zakłady live jeszcze nigdy nie były tak szybkie, łatwe i przyjemne!

Płatności

Z wykorzystaniem aplikacji możesz dowolnie zarządzać swoimi wpłatami i wypłatami środków z konta.Będziesz mieć bowiem dostęp do dokładnie tych samych metod płatności, co użytkownicy korzystający ze strony z poziomu przeglądarki internetowej.

Wpłat i wypłat można zatem dokonywać albo przy pomocy karty płatniczej, z wykorzystaniem szybkich przelewów, albo wreszcie za pomocą BLIKa. Limity wpłat i wypłat są takie same – dla wpłat u bukmachera Ewinner jest to zaledwie 1 zł, natomiast dla wypłat – 20 zł.

Płatności z wykorzystaniem aplikacji rządzą się dokładnie tymi samymi prawami, co płatności z poziomu stacjonarnego komputera. Oznacza to, że wpłaty na konto (min. 1 zł) są księgowane w zaledwie kilka sekund, a wypłaty następują po akceptacji przez Dział Płatności i nie zajmują one zazwyczaj dłużej niż 24 godziny.

Należy jednak pamiętać, że zarówno wpłaty, jak i wypłaty, mogą być dokonywane jedynie z rachunku bankowego podanego w trakcie rejestracji i nie można dokonać tego z rachunku osoby trzeciej.

Bukmacher Karta Kredytowa (Visa) Karta Kredytowa (Mastercard) BLIK Przelewy24
LVBet Min: 10 zł
Max: 10 000 zł
Czas: 1 min
Min: 10 zł
Max: 10 000 zł
Czas: 1 min
Min: 10 zł
Max: 10 000 zł
Czas: 1 min
Min: 10 zł
Max: 10 000 zł
Czas: 1 min
Ewinner Min: 1 zł
Max: Nie podano
Czas: 1 min
Min: 1 zł
Max: Nie podano
Czas: 1 min
Min: 1 zł
Max: Nie podano
Czas: 1 min
Min: 1 zł
Max: Nie podano
Czas: 1 min
Etoto Min: 1 zł
Max: Nie podano
Czas: 1 min
Min: 1 zł
Max: Nie podano
Czas: 1 min
Min: 1 zł
Max: Nie podano
Czas: 1 min
Min: 1 zł
Max: Nie podano
Czas: 1 min

Obsługa

Użytkownicy aplikacji Ewinner na Androida lub iOS mogą korzystać z różnych form wsparcia. Przede wszystkim do ich dyspozycji przez cały dzień (w godzinach 8-23) pozostają wykwalifikowani konsultanci. Kontakt z agentem na czacie na żywo nie powinien zająć więcej niż kilka minut.

Dłuższe pytania można także zadać pracownikom wysyłając im wiadomość e-mail lub za pomocą specjalnego formularza kontaktowego. W przypadku tych dwóch ostatnich form kontaktu odpowiedź może zająć nieco więcej czasu, ale należy się jej spodziewać standardowo do kilku godzin.

Obsługa jest na tyle dobra, że gracze Ewinner opinie wystawiają chwilę po rozmowie z agentami ciesząc się, że ich problem został rozwiązany w mgnieniu oka.

Podsumowanie

Aplikacja na Androida i iOS zapewniają miłośnikom zakładów bukmacherskich niesłychaną wręcz swobodę. Pozwala ona na dostęp do pełnej oferty kursowej (zakładów pre-match, zakładów live, sportów wirtualnych, statystyk i innych) z poziomu urządzenia mobilnego z dowolnego miejsca i o dowolnym czasie.

Ograniczenia

Konieczność odczekania na weryfikację wypłaty przez Dział Płatności

Mogą pojawić się problemy w przypadku zakłóceń w sieci

Dzięki aplikacji możesz w stanie w czasie rzeczywistym kontrolować to, co dzieje się na boiskach, a także stan swojego konta – zarówno wpłat, jak i wypłat. Używanie aplikacji Ewinner to wiąże się więc z samymi korzyściami!

2 oceny, średnia 5 z 5

FAQ

? Czy na stronie Ewinner dostępne są bonusy tylko dla użytkowników aplikacji?
Bukmacher w sposób szczególny ceni sobie użytkowników mobilnych i stosownie nagradza ich za obstawianie rozgrywek z poziomu aplikacji. Jednym z ciekawych bonusów, które mogą wykorzystać tylko gracze mobilni jest bonus "football totalny - 50 zł co weekend". Bonus możesz wykorzystać w zakładach na żywo z poziomu aplikacji Ewinner.
? Jak łatwo jest wpłacić i wypłacić środki pieniędzy z użyciem aplikacji?
Zarówno wpłata, jak i wypłata jest bardzo. Wpłata zajmuje jedynie kilka sekund, po czym możesz w dowolny sposób korzystać ze swoich środków. W przypadku wypłaty należy poczekać na jej weryfikację przez Dział Płatności, ale samo polecenie wypłaty jest jednak bardzo intuicyjne.
? Gdzie mogę znaleźć promocje dla mobilnych użytkowników Ewinner?
Informacje o promocjach i bonusach dla użytkowników aplikacji na Androida i iOS można łatwo znaleźć w dziale promocji. Oferowane przez bukmachera dodatki dla graczy są tam dokładnie opisane, tak że nikt nie powinien mieć problemów ze zrozumieniem zasad ich przyznawania ani wykorzystania otrzymanych w ten sposób środków.
? Gdzie mogę pobrać aplikację na Androida lub iOS?
Obie aplikacje - zarówno aplikację na urządzenie z systemem Android, jak i iOS - można ściągnąć na stronie bukmachera. Dla użytkowników aplikacji na Androida Ewinner przygotował nawet krótką instrukcję, która powinna pozwolić na bezproblemowe pobranie pliku. Aplikacji nie można pobrać bowiem bezpośrednio z Google Play ze względu na politykę antyhazardową giganta.

Powiązane artykuły